Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Το κέντρο μου είπε είναι νωρίς για υπέρηχο αλλά η γιατρός μου, μου είπε να πάω να επιβεβαιώσουμε ότι υπάρχει ενδομητρια κύηση. Πήγα, κάναμε υπέρηχο, είδαμε τον σάκο!!!! Εμβρυικα στοιχεία δεν φαινόταν ακόμα αλλά ήταν ορατός ο λεκιθικος ασκός που προηγείται του εμβρυου. Σε 10 μέρες που θα μπω στην 7η εβδομάδα έχω πάλι υπέρηχο ελπίζω να ακούσουμε καρδια!!!!

      1 hour ago, Lila ki είπε:

      Μπταβο κορίτσια με το καλό !!!! Όλα να πάνε δεξιά !!!

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

      1 ώρα πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ρε κορίτσια αλήθεια είναι φοβερό που ξένοι άνθρωποι χαίρονται με την χαρά σου σασ ευχαριστούμε πάρα πάρα πολύ για τις ευχές σασ αλήθεια μέσα από την καρδιά μου μόνο χαρές σας εύχομαι. Απλά η σύζυγος έσκασε γιατί μου λέει ότι εχτές θα έπρεπε να είναι κοντά 4000 και σήμερα 6000 αλλά μπορεί να μην κάνει διπλασιασμό κάθε 48ωρες σωστά δεν τα λέω;;

      Ρε χαίρομαι πάρα πολύ αλήθεια γιατί κάναμε την ίδια μέρα εμβρυομεταφορα αχααχαχαχα ο καθένας με τον πόνο του αχααχαχαχα σου εύχομαι τα καλύτερα αλήθεια εσύ πότε θα πασ για ραντεβού 

      Οχι δεν κάνει υποχρεωτικά διπλασιασμό κάθε 48. Μια χαρά ανεβαίνει η χοριακη σας!!!! Θα περιμένουμε τσ ομορφα νέα σας την Παρασκευή που έχετε υπέρηχο! 

      1 ώρα πρίν, Bluee19 είπε:

      Η χοριακη σας ανεβαίνει τελειαααα με το καλό ο υπέρηχος όλα να σας πάνε κατευχην 🙏🏼

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

      • Λουλούδια 2

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

σ΄ευχαριστώ κοριτσάκι μου!!!!! ευτυχώς που με προειδοποίησες γιατί ειδικ΄'α με τα σουτιέν πάντα είχα θέμα, τα 2 λεπτά που τα δοκιμάζω μου φαινονται σουπερ, οταν παω σπίτι όμως να τα βάλω κανονικα, το μετανιώνω!!!! μέχρι τώρα και προ εγκυμοσύνης βολευόμουν μόνο με ιντιμισιμι αλλά τώρα δε με καλυπτουν, δε με βολεύουν καθόλου οπότςε ακόμα ψάχνομαι, έχω και το άγχος μην πέσει το στήθος μετά τη γένα!!!!:oops::oops::oops:

οκ το καταχώρησα κι αυτό!!!!:D:D πωπωωω άτιος πόνος το δόντι, να πας να το κοιτάξεις από δευτέρα κοριτσάκι μου, να δε το έχεις κάνει ήδη!

Μαράκι μου υπομονή τι να πω ρε μαναράκι μου....πωπω..πότε φεύγει??????????

Κι εγω ετσι την πατησα γιατι εκει που τα δοκιμασα ηταν ανετα και μετα την εφαγα τη φολα και δεν ειμαστε γαι περιτα εξοδα τωρα!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Τι να πω;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;Η γυναικα ειναι εγωιστρια και νομιζει οτι μπορει να ανακατευεται εξισου στο παιδί. Αστην , ευτυχως , βγηκε βολτα... Αληθεια την παρακολουθει κανα ψυχολογος/νευρολος; Δεν το λεω ειρωνικά, αλλά μαλλον θελει φαρμακευτική βοηθεια...

Το θεμα τιμωριας ειναι σωστό και μαλιστα η διαρκεια παει όσο και η ηλικια του παιδιού, δηλαδη 2 χρονων ο Αλεξανδρος 2λεπτα τιμωρία, 4 η δικια μου, τοση πρεπει να ειναι και η τιμωρια... Βεβαια, δεν την βαζω τιμωρία ιδιαιτερα γιατι ειναι γενικως ησυχη αλλα αν κανει κατι που δεν το θεωρω σωστο, τοτε πχ στερειται κατι που της αρεσει για παραδειγμα δεν ηθελε να παει παιδικο τον χειμωνα, αν καθοταν σπιτι δεν θα εβλεπε καθολου παιδικά!!! ή δεν μαζευει το δωματιο της, δεν θα φαει γλυκακι!

κοιτα το θεμα ειναι οτι δεν παραδεχεται οτι εγω ειμαι η μανα του παιδιου,πληγωνεται απο οσο καταλαβαινω γιατι δεν εχει πολλες προοπτικες να αποκτησει δικο της και επισης δεν απραδεχεται οτι εχει κλιμακτηριο πχ τον μηνα που δεν εχει περιοδο λεει κουραστηκα απο τις δουλειες και δεν μου ηρθε περιοδος αυτο το μηνα ,συγνωμη αλλα στα 50 θεωρω φυσιολογικο να εχει κλιμακτηριο!

Οσον αφορα την τιμωρια αρχινα να την εφαρμοζω απο μικροτερος οταν εκανε κατι πολυ σοβαρο πχ εβαζε τα δακτυλα του και εβγαζε την ασφαλεια της πριζας γιατι ειναι και διαολακι!γενικα ειναι ησηχος δεν θελω να την χρησιμοποιω σαν λυση αλλα οταν δεν καταλαβαινει αυτο που του λεω ή δεν θελει να καταλαβει θα πρεπει να μαθει οτι οι πραξεις μας εχουν κυρωσεις και ας ειναι μικρος!

οσον αφορα το χρονο το διαρκειας της τιμωριας εχω συμβουλευτει την παιδιατρο ,αν και εκεινη ειναι υπερ του να το συζηταω μονο !

δεν τον απομονωνω αν και θα επρεπε γιατι δεν ζουμε σε μια κοινωνια ροδινη και θα παει σχολειο και αν ειναι κακομαθημενο τα υπολοιπα θα τον απομονοσουν και τοτε θα πληγωθει περισσοτερο!


gk4cp3.png

7QUvp2.png

237480sbpovrx874.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΤΕ???????

Εγω μαλλον στο Ρεα.Ειναι και στο Λητω ο γιατρος μου,αλλα μου ειπε οτι μαλλον στο Ρεα θα γεννησω!!!

Καλε εισαι και εσυ Αθηνα?

Εγω στο Ιασω ειναι και στο Ρεα η γυναικολογος μου αλλα προτιμαμε το Ιασω εκει γεννησα και τον γιο μου εχει μεσαα και το ληξιαρχειο κλπ και δεν ταλαιπωρηθηκαμε σε τπτ!


gk4cp3.png

7QUvp2.png

237480sbpovrx874.gif

Link to comment
Share on other sites

Μαρία να μιλήσω ελεύθερα; (σχετικά με την κουνιαδα σου) Νομίζω ότι παραεισαι ανεκτική μαζί της. Εγώ θα ης εέλεγα πολύ χειρότερα. Ήδη άρχισα να λεω σε μάνα και πεθερά σχετικά με το παιδί. Η πεθερά κάνει πως όλα οκ και εχω δίκιο αλλά ζορίζεται και με την μάνα μου εχω ήδη τσακωθεί 2 φορές. Που να δείτε πως έκανε (η πεθερά μου) όταν της είπα για αποκλειστικό θηλασμό. Τα σκέφτομαι και παθαίνω κρίση. ( με το τι έχει να γίνει ) Ωρέ θα γίνει εδώ της τρελής! Πάντως παρότι σκεφτομαι τον αποκλειστικό θηλασμό σκέφτομαι και πως αν δεν είναι καλα η ψυχική μου υγεία θα εχω πρόβλημα με το γάλα. Οπότε σκέφτομαι μια,μέση λύση.


US9jp2.png

333568w4bz5e9yge.gif

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου ήρθα και εγώ! Μισή ώρα διάβαζα τα μηνύματά σας.

Εγώ θα γεννήσω στο Αττικό, στο Χαιδάρι. Εκεί είναι ο γιατρός μου! Ευτυχώς είναι δημόσιο και γλυτώνω πολλά! Εκεί γέννησα και τον γιο μου!


OTp9p2.png

wwdEp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλε εισαι και εσυ Αθηνα?

Εγω στο Ιασω ειναι και στο Ρεα η γυναικολογος μου αλλα προτιμαμε το Ιασω εκει γεννησα και τον γιο μου εχει μεσαα και το ληξιαρχειο κλπ και δεν ταλαιπωρηθηκαμε σε τπτ!

Κορινθια μενω αλλα ο γιατρος Αθηνα!

Το Ρεα δεν εχει ληξιαρχειο??


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

χαχαχααχααααααααα!!!!!!!!Δεν παλευεσαι!!!

Απλως ελεγα να παει για λιγο σε μια αλλη μερια να καταλαβω οτι ειναι καλα το μαναρακι μου!!!

Τα βλεπεις?????Οχι πες μου!!!Τα βλεπεις τι ηλιθια ειμαι???:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

οχι θα μου επιτρεψεις να σου πω οτι δεν εισαι ηλιθια απλα νοιαζεσαι για το μωρο σου και θες ολα να πανε καλα!

ειναι μερικες που μου την δινουν στα νευρα!

Μια φιλη μου εμεινε εγγυος καταλαθος,λεμε τωρα αυτα δεν τα ξερω αν γινονται,τοτε ηταν σε σχεση με τοιν αντρα της τεσπα καπνιζε κανονικα σε ολη την εγγυμοσυνη,ετρωγε σαν το βοδι ,δεν επαιρνε τις βιταμηνες και ελεγε σιγα καλε δεν επαθαν τπτ οι παλιες ποηυ δεν ειχαν βιτμηνες ,την ρωταγες ποσ ειναι και δεν ηξερε ποτε να σου πει δεν την ενοιαζε .Σπασαν τα νερα στην 36η εβδ

και πηγε στο νοσοκομειο μετα απο 3 ωρες η γυναικολογος την εβριζε ,μιλαμε για αναισθησια!!!!αυτο συνεχιζεται και τωρα η κλασσικη της ατακα ειναι "σιγα μωρε",το παιδι περπατησε στους 18 μηνες σιγα μωρε,το παιδι δεν μιλαει ακομα και ειναι 26 μηνων σιγα μωρε,το μονο που την νοιαζει ειναι να κοιμαται μεχρι αργα το παιδι για να κοιμαται και η ιδια !ειχε παρει απο το φαρμακειο φαρμακο ηρεμηστικο και το εδινε στο μωρο για να κοιμαται οταν ηταν μικρο!

οποτε καλυτερα εσυ που νοιαζεσαι!


gk4cp3.png

7QUvp2.png

237480sbpovrx874.gif

Link to comment
Share on other sites

ευτυχως την δευτερα!

α εχω εκπαιδευτει απλα δεν της δινω σημασια και την διακομοδω!

Καλα κανεις!!!Την καλυτερη δουλεια.Ετσι χωρις να το καταλαβαινεις της σπας τα νευρα εσυ!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Εγω παρότι εμπιστεύομαι πλήρως τον γιατρό μου δεν θα γεννήσω στην ιδιωτική που ειναι. Θα γεννήσω στο νοσοκομείο με εφημερεύον ιατρό. Μίλησα και με κάποιες μανουλες και μου είπαν καλά λόγια. Είναι πολλά τα λεφτά για την ιδιωτική κληνικη. Μετά στο νοσοκομείο θα εχω και.το παιδάκι μου συνεχως δίπλα μου. Εχω μιλήσει και με τον γιατρό μου και ειναι σύμφωνος. Επισης δεν ακούγονται και πολυ καλα λόγια για την ιδιωτική κλινική.


US9jp2.png

333568w4bz5e9yge.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...