Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 hours ago, Eflenew said:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Δεν είναι καθόλου αχνό …. Είναι μια ωραιότατη γραμμή εγκυμοσύνης … εγώ έκανα σήμερα και είναι αχνη που κε το ζόρι φαίνεται και πέρασαν οι ώρες και φαίνεται ακόμα λίγοτερο σχεδόν καθόλου … με το καλό . Σπυ εύχομαι ολόψυχα μια μεγάλη χοριακη γιατί το αξίζεις και νομίζω ήρθε η ώρα να λάβεις το πολυπόθητο πλασματάκι σου ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Εννοείται πως θα ενημερώσω,αν και δεν βλέπω να προχωράει..Και εγώ πιστεύω πως το τεστ της @Eflenewδεν είναι απλά αχνό και θα δείξει καλή χοριακη🥰

      Άσε τα δεν βλέπω να προχωράει … θέλω αισιοδοξία … ολα καλα θα πάνε ! Εμένα μου έχουν μείνει κατάψυξη 4 βλαστοκυστες εκ των οποίων η μια είναι άριστη όπως αυτή που έβαλα όπως συζητήσαμε εάν δεν έχω επιτυχία τώρα θα έχω την επόμενη ! Αλλά ούτε έτσι θέλω να σκέφτομαι … γιατί να μην προσχωρήσουν βρε κορίτσια μου τα εμβρυακια μας ; Άντε να πάρουμε τα πάνω μας λίγο !! Εύχομαι αύριο μια γερη χοριακη !!!

      • Ευχή 1

Cafe Μαΐου 2014


SnowFlake

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια τι κάνετε;

Εμείς είμαστε καλά. Κάναμε την β επιπέδου όλα καλά Δοξα Τω Θεό.

Η μικρή είναι 580γρ και υπερκινητικη.

Είχε τα πόδια στο κεφάλι της και τα έβαζε και στο στόμα της.

Κομανετσι την έλεγε ο γιατρός.

Μπράβο κοριτσάκι μου.


pregnant-1377147600z4z1389852000z0.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!

Σήμερα δεν μπορούσα να σηκωθώ απ'το κρεβάτι. Νύσταζα όλη μέρα! Άργησα το πρωί να σηκωθώ, το μεσημέρι ξανακοιμήθηκα και σκέφτομαι από τώρα τον βραδυνό ύπνο! Απαπαπα....

Τωρα στην εγκυμοσυνη χρειαστηκε να το αυξησεις; Ποσο ειναι η tsh σου; Και πως πας απο ταχυπαλμιες κ αρρυθμιες ;

Όταν διαπιστώσαμε την εγκυμοσύνη η tsh ήταν εκτός ορίων κι έπαιρνα το T4 των 100mg. Στις τελευταίες αιματολογικές είχε πέσει η tsh στο 0,07 και μου μείωσε το T4 σε 88μg. Τώρα θα πάω την Τετάρτη να με εξετάσει, να δει τα αποτελέσματα της β' επιπέδου και την καμπύλη γλυκόζης (την κάναμε νωρίτερα μετά τη σύμφωνη γνώμη των δύο γιατρών προληπτικά). Αρρυθμίες γενικά δεν έχω. Ταχυπαλμίες αρχίζουν και με πιάνουν ώρες-ώρες μέσα στην ημέρα ιδιαίτερα το βράδυ.


GP3ap2.png
dEK1p3.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια σας ευχαριστω πολυ!

Νομιζω οτι μετα την β επιπεδου ισως ηρεμισουμε λιγακι!!!

Ευτυχως η μικρη μου πασχαλιτσα ειναι χορευταρου και με ηρεμει!!!

Αλλωστε το εχουν πει και οι γιατροι μου...

Στην β επιπεδου για να τα μετρησουμε ολα καναμε μιαμιση ωρα!!!

Δεν καθοταν πουθενα!!!

Εχουμε και 3d φωτογραφια το μουτρακι μας την ωρα που χασμουριομαστε!!!

Κοριτσια ειμαι ερωτευμενη με την κορη μου!!!!

Αχχχ βαχχχ!!!!:D:D:D:D


jPnnp3.png

P92Ip3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κι από εμένα!! Πόσο χαίρομαι που σας βρήκα!! Όπως φαίνεται και από το username με λένε Ελένη, είμαι από την Πάτρα και περιμένω τον μπέμπη μου μέχρι τις 14/5!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κι από εμένα!! Πόσο χαίρομαι που σας βρήκα!! Όπως φαίνεται και από το username με λένε Ελένη, είμαι από την Πάτρα και περιμένω τον μπέμπη μου μέχρι τις 14/5!!

Καλώς ήρθες Ελένη!! Εύχομαι να πάνε όλα καλά με τον μπέμπη σου!!!!


wG4Ep3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!! Anna84 εμείς πήγαμε σε αρκετά μαγαζιά να δούμε κούνια, στρώμα, προίκα, μπανάκι κ καρότσι κ καταλήξαμε σε ένα μαγαζί στο Περιστέρι. Αρχές Φεβρουαρίου θα πάμε να τα κλείσουμε για να τα έχουμε μέχρι τέλη Μαρτίου...


wG4Ep3.png
Link to comment
Share on other sites

Μωράκια Μαΐου 2014

Mummy_cool ~ 2/5 - κορίτσι

anna84 ~ 3/5 - αγόρι - Ρέα

sofia12 ~ 7/5 - αγόρι - Λητώ

olive ~ 10/5 - κορίτσι - Ιασώ

NATASA83 ~ 10/5 - κορίτσι - Γαία

_Aristea ~ 18/5 - αγόρι - Λητώ

maraki 83 ~ 19/5 - αγόρι - Λητώ

i want to be mama ~ 19/5 - κορίτσι - Γ.Ν. Ρεθύμνου

Smurfita ~ 22/5 - κορίτσι - Γαία

babyofmine~23/5- αγόρι- Γένεσις

SnowFlake ~ 27/5 - κορίτσι - Γ.Ν. Ρόδου

μαριακου ~ 29/5 - κορίτσι - Ιασώ

arandr ~ 31/5 - κορίτσι - Γαία

christy1984 ~ 5/6 - αγόρι

Soulio ~


7w9qp3.png                       25/11/11 14/05/14                         

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπερα κοριτσια!

Ελενη καλωσηλθες με το καλο να ερθει το μωρο σου!!

mama πολυ χαρηκα που ηταν καλη η β' επιπεδου σας.. Ηρεμησες τωρα;

Ελπιζω να ειστε ολες καλα!!!!

Η καμπυλη ρε μανες ποτε γινεται συνηθως;

Στο γιατρο θα παμε την επομενη εβδομαδα και φανταζομαι οτι τοτε θα μου τη γραψει.


7w9qp3.png                       25/11/11 14/05/14                         

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κι από εμένα!! Πόσο χαίρομαι που σας βρήκα!! Όπως φαίνεται και από το username με λένε Ελένη, είμαι από την Πάτρα και περιμένω τον μπέμπη μου μέχρι τις 14/5!!

Γεια σου Ελενη καλωσηρθες!Με το καλο το μπεμπακι σου.Ειναι το πρωτο?


vkYEp3.pnguPPIp3.png
Link to comment
Share on other sites

Και μολις φτασαμε σπιτι μας απο το μαιευτηριο,εχω πονους κατω χαμηλα και ενα μουδιασμα,τελικα ομως δεν ηταν συσπασεις ευτυχως,ξεκουραση ειπε ο γιατρος,μαλλον το παρακανα μα τις δουλειες.παντως συγκινηθηκα κοριτσια γιατι σε 3 μηνες παλι θα μα στε εκει αλλα αυτη τη φορα θα εχουμε και τον μπεμπη αγκαλια και οχι στην κοιλια χαχαχα.ο μπεμπης μας ζυγιζει σχεδον 1 κιλο,εσας?


xps5p3.png
Link to comment
Share on other sites

Strumfita μια απτα ιδια και εγω,ολη μερα κοιμαμαι και δεν κανω σχεδον τιποτα.

Εμεις εχουμε πητ 3/5 και γενναμε στο ρεα :-P

Kαλωσηρθες Αννα στην παρεα μας.Με το καλο το μωρακι σου !Τι εχουμε;


vkYEp3.pnguPPIp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...