Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Maroxmarox είπε:

      Συγχαρητήρια κορίτσι μου 🎉🎉🎉Με το καλό μια τεράστια χοριακη!!

      Στις πόσες μέρες έκανες χοριακη μετά από βλαστοκυστες;

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Εννιά μέρες μετά την εμβρυομεταφορά έκανα την χοριακη και είναι λίγο χαμηλή..ελπίζω να διπλασιαστεί 

Μανούλες Αυγούστου 2014


martha86

Recommended Posts

Καλημερα κι απ ε μας.

Ριτσα τελικα κολικοι ε? Παντως αφου ηδη βλεπετε βελτιωση μια χαρα. Κι εγω ετσι σκεφτομαι οταν το βλεπω να ποναει... τι να κανουμε ολα τα μωρακια στην αρχη ετσι ειναι μεχρι να προσαρμοστουν στο κοσμο. Υπομονη κοριτσια!

Filh ναι η παιδιατρος μου ειπε το ντεπον για οταν ποναει πολλες ωρες συνεχομενα και εχει μεινει αυπνος. Τελικα δεν το εδωσα ειπα να το κρατησω για το βραδυ αλλ δεν χεειαστηεκε. Το εχω δωσει κανα δυο φορες αλλα δεν ειμαι σιγουρη αν εδρασε το ντεπον η ηρεμισε απο μονος του.

Αυτες τις τελευταιες μερες που ποναει πολυ δεν κοιμαται και καλα ρε γμτ. Πρεπει να ειμαι απο πανω και μολις τον δω να κουνιεται να τον ξανακοιμισω πριν ξυπνησει εντελως. Αφηστε που ειναι συνεχεια στα χερια για να μην ποναει. Ειμαι πτωμα!!! Πηρα μαρσιπο μηπως ειναι πιο ξεκουραστο θα δουμε... Περιμενω πως και πως να πιασει το epadoren μηπως ησυχασουμε. Εσας στις ποσες μερες ειδατε βελτιωση?

Sweetangel ειναι δυσκολα χωρις βοηθεια σιγουρα. Εμεις με βοηθεια και τα εχουμε παιξει! Τα ml στο ξενο γαλα τα αυξανεις απο μονη σου η το κουτι λεει 180???

Παω να απλωσω και να ταισω... φιλια


ro0Wp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Sweetangel τα 180ml είναι πολυ , έβγαλε καθόλου μετα? Ο παιδίατρος τι λέει? Κορίτσια απο απασχόληση με παιχνιδακια έχετε κάτι καλό να μου πρότεινετε για τώρα?

Link to comment
Share on other sites

Carnation ποιο μαρσιπο πηρες?? Εγω εχω το κανονικο οχι το sling αλλα δεν με βολεψε 2 φορες το δοκιμασα δεν ξερω νομιζω οτι είναι . ακόμα μικρη. Κορίτσια απλα το βραδυ γκρινιάζει αρκετά και την δινω ενα μπουκαλι συνήθως δεν επινε ούτε 4μεζουρες 120ml και προχθές ηπιε τις τέσσερις μεζουρες και ήθελε και άλλο καιτης εκανα αλλα 60ml το ειπα στην παιδίατρο και ειπε αν πειναει να τις δινω. μια φιλη μου ειπε οτι το παιδι της επινε ηδη 210ml . Απλα φοβαμαι οτι το βραδυ δεν εχω τοσο γάλα το παθαίνει καμία


KDeIp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!

Πως είστε? Εμένα τελικά ο μπεμπης έχει αλλεργία σύμφωνα με τη παιδίατρο ! Σήμερα ξανά έβγαλε κ λίγο αιματακι... Οποτε κάνω πληρη αποχή ! Πεινασα λιγο στην αρχή αλλά τώρα κάτι κάνω!

Sweetangel ουτε εμένα με βολεψε τον μάρσιπο! Κ εγώ 2 φορες προσπάθησα αλλά χάνεται τελείως! Ίσως το σλινγκ ηταν καλυτερο αλλά κάπου είδα οτι κανουν περιπου 70?! Οποτε λέω ας το! Εμένα παλι νομιζω οτι το βραδυ τρώει λιγότερο! Το πρωί το στήθος μου παντα είναι πρησμένο!

Απο παιχνιδακι μονο κάτι κρεμαστά κοιτάζει που έχει το ρηλαξ του! Κ άλλο ενα παλι κρέμαστο κόκκινο του πήρα απο το τζάμπο! Κ τα κοιτάζει κ όταν τα κουναω χαίρεται πολύ έχει πολύ πλάκα!! Κουναει χέρια πόδια χαμός!!

Σήμερα ξεκιναω κ εγώ σταγόνες για κολικους...


nvRCp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια γεια σας.

Η μικρουλα μου ...καλα ειναι...η μαμα δεν εχει αντωχες!!!

Εχω αναγκη απο υπνο...ουφ!!!

Οι κολοικη με το σιροπακι καπως ηρεμησε η μπεμπουλα μας.

Αντε!!!! αλλες 15 μερες μεινανε για να σαραντησουμε...να παμε καμια βολτιτσα!!!

Εσεις ολες καλ μου ειστε;;;


x8yip2.png?0gPNKwlL
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα κοριτσακια μου

Εμεις γκρινια νομιζω οτι εχει και κολικους εκτος απο παλινδρομηση. Δεν κλαει γοερα αλλα ολο σφιγγεται ολο δεν βολευεται πουθενα και ξυπναει συνεχεια στο εικοσαλεπτο ειμαι κομματια!

Sweetangel Τον μαρσιπο της chicco εχω τον δοκιμασα πολυ στα πεταχτα δεν του πολυαρεσε και εκενα με αγχωσε γιατι οπως ειπε η filh μου ψιλοχαθηκε εκει μεσα. Θα του δωσω αλλη μια ευκαιρεια ομως και θα σας ξαναπω.

Δεν εχω παρατηρησει κατι τετοιο κε το στηθος... επισης εχω ακουσει οτι τα ξημερωματα ειναι η μεγαλυτερη παραγωγη.

Ritsa κι εγω υπνο θελω... ενα συνεχομενο 4ωρο!!!

Εμεις σαραντιζουμε την Τριτη μακαρι να μην βρεχει...

Filh τελικα ειναι αλλεργια και δεν εινα παλινδρομηση?

Γιατι ξεκινας σταγονες τι εκανε ο μπεμπης και καταλαβατε κολικους?

Κατερινα εγω του εχω αυτο το κρεμαστο που γυρναει στην κουνια αλλα δεν εχω καταλαβει αν του αρεσει η το φοβαται ετσι που χτυπιεται... Και κατι αλλα παιχνισδακια που του οουναω μπροστα του δεν τρελλαινεται κιολας. Νομιζω ειναι μικρος ακομα.

Δοκιμασα να τον βαλω στο ρηλαξ χτες αν και η παιδιατρος μου ειχε πει οχι... καθισε πολυ λιγο καξ μετα ηθελε να τον βγαλω.

εσεις σε πιόια θεση εχετε την πλατουλα?


ro0Wp3.png
Link to comment
Share on other sites

κι εγω αυτο το κρεμαστο στην κουνια εχω αλλα το κοιταει περιεργα, δεν ενθουσιαζεται, ηθελα να της παρω κατι να της αρεσει. το ριλαξ της chicco που εχω ειναι τελειο της αρεσει και πολλες φορες κοιμαται σε αυτο. την αγκαλιαζει ωραιατο εχω στο ξαπλωτο. filh αυτο το κρεμαστο κοκκινο που λες απο τα τζαμπο τι ειναι?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!

Πως είστε? Εμένα τελικά ο μπεμπης έχει αλλεργία σύμφωνα με τη παιδίατρο ! Σήμερα ξανά έβγαλε κ λίγο αιματακι... Οποτε κάνω πληρη αποχή ! Πεινασα λιγο στην αρχή αλλά τώρα κάτι κάνω!

Sweetangel ουτε εμένα με βολεψε τον μάρσιπο! Κ εγώ 2 φορες προσπάθησα αλλά χάνεται τελείως! Ίσως το σλινγκ ηταν καλυτερο αλλά κάπου είδα οτι κανουν περιπου 70?! Οποτε λέω ας το! Εμένα παλι νομιζω οτι το βραδυ τρώει λιγότερο! Το πρωί το στήθος μου παντα είναι πρησμένο!

Απο παιχνιδακι μονο κάτι κρεμαστά κοιτάζει που έχει το ρηλαξ του! Κ άλλο ενα παλι κρέμαστο κόκκινο του πήρα απο το τζάμπο! Κ τα κοιτάζει κ όταν τα κουναω χαίρεται πολύ έχει πολύ πλάκα!! Κουναει χέρια πόδια χαμός!!

Σήμερα ξεκιναω κ εγώ σταγόνες για κολικους...

Το σλινγκ εχει 45?... Δοκιμάστε κ το μάρσιπο όμως, μια φορά δεν λέει κατι.

Το πρωι ειναι πρησμένο το στηθος οχι επειδή δεν τρώνε το βραδυ πολυ αλλά γιατι περνάνε αρκετές ωρες απο τα γεύματα.

Κοριτσια γεια σας.

Η μικρουλα μου ...καλα ειναι...η μαμα δεν εχει αντωχες!!!

Εχω αναγκη απο υπνο...ουφ!!!

Οι κολοικη με το σιροπακι καπως ηρεμησε η μπεμπουλα μας.

Αντε!!!! αλλες 15 μερες μεινανε για να σαραντησουμε...να παμε καμια βολτιτσα!!!

Εσεις ολες καλ μου ειστε;;;

Τί σιρόπι δίνετε;

Ύπνο όλες θελουμε!


RArep3.png?mjfpyDPm
Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασα να τον βαλω στο ρηλαξ χτες αν και η παιδιατρος μου ειχε πει οχι... καθισε πολυ λιγο καξ μετα ηθελε να τον βγαλω.

εσεις σε πιόια θεση εχετε την πλατουλα?

Καλησπέρα και απο εμένα. Νέα εδώ με το μωράκι μας.

Δεν κάνει να το βάλουμε το μωρό ακόμα στο ρηλαξ?

Εμείς δεν ρωτήσαμε, αλλά το περιμένουμε.

Απο πότε μπορούμε να το βάλουμε?

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κ απο εμενα..τι κανετε?τα μωρα σας πως ειναι?εμεις ειμαστε καλα πριν 3 μερες γιναμε 2 μηνων και ειμαστε καλα..εχουμε λιγους κολικους αλλα παιρνουμε κατι σταγονες τις biogaia πολυ καλες μπορει και βγαζει τα αερια του κ δεν ποναει.με την παλινδρομιση παμε καλυτερα δεν βγαζουμε γουλιες πολυ λιγες και οχι συνεχεια..την τριτη εχουμε παιδιατρο εχω περιεργια ποσα κιλα θα ειμαστε..κοντα στα 6 σιγουρα..και απο υψος οπως εγω τον μετρησα ετσι προχειρα πρεπει να ειναι κοντα στους 62 ποντους...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα!

Καλησπέρα και απο εμένα. Νέα εδώ με το μωράκι μας.

Δεν κάνει να το βάλουμε το μωρό ακόμα στο ρηλαξ?

Εμείς δεν ρωτήσαμε, αλλά το περιμένουμε.

Απο πότε μπορούμε να το βάλουμε?

Τα περισσότερα ρηλάξ είναι κ για νεογέννητα απλά μερικοί παιδίατροι δεν αφήνουν. Να ρωτήσεις το γιατρό σας λοιπόν...

γεια σας κ απο εμενα..τι κανετε?τα μωρα σας πως ειναι?εμεις ειμαστε καλα πριν 3 μερες γιναμε 2 μηνων και ειμαστε καλα..εχουμε λιγους κολικους αλλα παιρνουμε κατι σταγονες τις biogaia πολυ καλες μπορει και βγαζει τα αερια του κ δεν ποναει.με την παλινδρομιση παμε καλυτερα δεν βγαζουμε γουλιες πολυ λιγες και οχι συνεχεια..την τριτη εχουμε παιδιατρο εχω περιεργια ποσα κιλα θα ειμαστε..κοντα στα 6 σιγουρα..και απο υψος οπως εγω τον μετρησα ετσι προχειρα πρεπει να ειναι κοντα στους 62 ποντους...

Margi τη βελτίωση στην παλινδρόμηση την είδες λόγω ηλικίας ή λόγω κάποιας θεραπείας που ακολούθησες; Εχουμε κ εμείς κ θα ήθελα να ξέρω...


RArep3.png?mjfpyDPm
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας σε ολες τις μανουλες...Να σας ζησουν τα αγγελουδια σας να ειναι παντα υγειες και καλοτυχα και οτι αλλο επιθυμειτε ευχες μου...

Εγω θα γεννησω με το καλο τον Νοεμβρη και θα ηθελα να με βοηθησετε..θα γεννησω σε δημοσιο νοσοκομειο μπορειτε να μου πειτε τι χρειαζομαι μαζι μου και για μενα και για το μωρο...:confused::confused:

Συγνωμη που μπαινω στο θεμα σας ξεκαρφωτα αν θα μπορουσατε να μου απαντησετε θα σας ημουν υποχρεη...


36Gnp2.png

Xxozp2.png

i4g2p2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας σε ολες τις μανουλες...Να σας ζησουν τα αγγελουδια σας να ειναι παντα υγειες και καλοτυχα και οτι αλλο επιθυμειτε ευχες μου...

Εγω θα γεννησω με το καλο τον Νοεμβρη και θα ηθελα να με βοηθησετε..θα γεννησω σε δημοσιο νοσοκομειο μπορειτε να μου πειτε τι χρειαζομαι μαζι μου και για μενα και για το μωρο...:confused::confused:

Συγνωμη που μπαινω στο θεμα σας ξεκαρφωτα αν θα μπορουσατε να μου απαντησετε θα σας ημουν υποχρεη...

Koutsouni ευχαριστουμε κι εσυ με το καλο να κρατησειε αγκαλισ το μωρακι σου.

Νομιζω οτι εξαρταται το μσιευτηριο καλο εινσι να τους παρεις τηλ να σου πουν.

Εγω γεννησα στο Αττικο και μπορω να σου πω για εκει.

Οταν μπαινεις να γεννησεις διν εις στη μαια ενα τσαντακι με ενα σετ σεντονακια μικρα αν εχειςκ ενα κουβερτακι για το πυρεξσκι του, μια αλλαξια να το ντυσουν, ενα παμπερ, ενα δικο σου εσωρουχο μπορεις και μιας χρησηα και μια σερβιετα λοχειας (αν δεν εχουν). Επισης τον φακελο με ολες τις εξετασεις που εχεις κανει στην εγκυμοσυνη. Εσενα σε πανε στο δωματιο με την ρομπα χειρουργιου οποτε νυχτικο θα βαλεις στο δωματιο.

Σου γραφω μια αλλαξια γιατι εξαρταται την εποχη εγω ημουν με καυσωνα και εδ σα μονο ενα εσωρουχο κοντομσνοκο και καλτσακια. Εχω ακουσει οτι χειμωνα δινουν και σκουφακι αι γαντακια αλλα δεν ξερω σιγουρα. Γαντακια παντως εχε μαζι σου γιαυι μπορει να γρατζουνιζεται. Εγω ειχα πσρει κσι κουνουπιερα γιατι ειχε κου ουπια εσυ δεν θα χρειαστεις;)

Τωρα γαι οσες μερες μεινεις χεειαζεσαι τα ρουχαλακια του τα καλτσακια του τα μωρο μαντηλα και τα παμπερς του. Εμας καθε πρωι τα περνανε και τα κανανε μπανιο αφρολουτρο υπηρχε και τους διναμε πετσετουλα ρουχα και παμπερς και μας τα φερνανε. Οσςς φορες την ημερα χρειαζοταν αλλαγη πανας και πλυσιμο (πολλες φορες την ημερα και νυχτα) πηγαιναμε στο δωματιο του οροφου που ειχε το νιπτηρα (τεραστιο και βολικο με ρυθμιστη θερμοκρασιας για το νερο) και τα πλεναμε μονοι μας. Θελεις και σελτεδακια για να ακουμπας το μωρο εκει. Επισης πανες αγκαλιας και πανακια για τις γουλιτσες. Οποτε αφρολουτρο οινοπνευμα γαζουλες για τον αφαλο ειχαν εκει. Κρεμα για αλλαγες εγω δεν χρησιμοποιησα ειχα παρει ομως μαζι μου για καλο και για κακο...

Για εσενα θελεις νυχτικες και μια ρομπα παντοφλες για το δωματιο σαγιοναρες για το μπανιο, πετσετες κατι να πλυθεις (εγω για να μην κουβαλαω πολλα ειχα παρει ενα που εκανε για προσωπο σωμα και ευαισθητη περιοχη) αποσμητικο οδοντοβουρτσα ενα λιποσαν (εμενα τοθλαχιστον εσκαγαν τα χειλη μου) ξυραφακι σερβιετες λοχειας και εσωρουχα (καταβολευτηκα τα μιας χρησης), επιθεματα στηθους σουτιεν θηλασμου και οπωσδηποτε κρεμα για τις θηλες. Αν δωσεις ξενο χρειαζεσαι και μπουκαλια. Αποστειρωτη και θηλαστρο εχουν στο δωματιο που τα πλενεις. Φορτιστη σακουλα για απλυτα διαφορα αντισηπτικα μαντηλακια (αν και περνανε συνεχεια και καθαριζουν και απολυμαινουν- πιο πιθανο να ξεμεινετε απο χαρτι υγειας ) και ενα εξτρα σετ σεντονια για σενα εμενα δεν τα αλλξανε αυτο παιζει... αλλα δεν χρειαζεται να τα εχεις μαζι σου απο την αρχη και φορτωνεις τη βαλιτσα στα φερνιυν οι δικοι σου ΑΝ τα χρειαστεις...

Κοκαλακια καλλυντικα και κρεμες εξαρταται απο σενα ποσο τα χρησιμοποιεις και το μωρο σου ποσο θα σε αφησει. Εμενα ηταν τοσο δυσκολο στην αρχη που κρεμε προσωπου δεν εβαλα στο μαιευτηριο.

Σου λεω και παλι ομως οτι εξαρταται απο το μαιευτηριο και τις ελλειψεις εκεινης της εποχης. Ας πουμε αλλη κοπελα οταν πηγε Αττικο παμπερς και σερβιετες ειχαν...

Και παλι με το καλο και μ ενα (κανενα) πονο.


ro0Wp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα μανουλιτσες

Χουχουλιαρικος καιρος σημερα για σπιτακι και μπεμπακια και να μη σε νοιαζει που οι αλλοι βολταρουν...

Ενα θα σας πω ο αντρουλης μου ανελαβε τον μπεμπη και κοιμηθηκα απο τις 8 μεχρι τη 1 και ο κοσμος εγινε ομορφος ξανα!!!

Φιλακια καλο και ηρεμο ΣΚ;)


ro0Wp3.png
Link to comment
Share on other sites

Koutsouni ευχαριστουμε κι εσυ με το καλο να κρατησειε αγκαλισ το μωρακι σου.

Νομιζω οτι εξαρταται το μσιευτηριο καλο εινσι να τους παρεις τηλ να σου πουν.

Εγω γεννησα στο Αττικο και μπορω να σου πω για εκει.

Οταν μπαινεις να γεννησεις διν εις στη μαια ενα τσαντακι με ενα σετ σεντονακια μικρα αν εχειςκ ενα κουβερτακι για το πυρεξσκι του, μια αλλαξια να το ντυσουν, ενα παμπερ, ενα δικο σου εσωρουχο μπορεις και μιας χρησηα και μια σερβιετα λοχειας (αν δεν εχουν). Επισης τον φακελο με ολες τις εξετασεις που εχεις κανει στην εγκυμοσυνη. Εσενα σε πανε στο δωματιο με την ρομπα χειρουργιου οποτε νυχτικο θα βαλεις στο δωματιο.

Σου γραφω μια αλλαξια γιατι εξαρταται την εποχη εγω ημουν με καυσωνα και εδ σα μονο ενα εσωρουχο κοντομσνοκο και καλτσακια. Εχω ακουσει οτι χειμωνα δινουν και σκουφακι αι γαντακια αλλα δεν ξερω σιγουρα. Γαντακια παντως εχε μαζι σου γιαυι μπορει να γρατζουνιζεται. Εγω ειχα πσρει κσι κουνουπιερα γιατι ειχε κου ουπια εσυ δεν θα χρειαστεις;)

Τωρα γαι οσες μερες μεινεις χεειαζεσαι τα ρουχαλακια του τα καλτσακια του τα μωρο μαντηλα και τα παμπερς του. Εμας καθε πρωι τα περνανε και τα κανανε μπανιο αφρολουτρο υπηρχε και τους διναμε πετσετουλα ρουχα και παμπερς και μας τα φερνανε. Οσςς φορες την ημερα χρειαζοταν αλλαγη πανας και πλυσιμο (πολλες φορες την ημερα και νυχτα) πηγαιναμε στο δωματιο του οροφου που ειχε το νιπτηρα (τεραστιο και βολικο με ρυθμιστη θερμοκρασιας για το νερο) και τα πλεναμε μονοι μας. Θελεις και σελτεδακια για να ακουμπας το μωρο εκει. Επισης πανες αγκαλιας και πανακια για τις γουλιτσες. Οποτε αφρολουτρο οινοπνευμα γαζουλες για τον αφαλο ειχαν εκει. Κρεμα για αλλαγες εγω δεν χρησιμοποιησα ειχα παρει ομως μαζι μου για καλο και για κακο...

Για εσενα θελεις νυχτικες και μια ρομπα παντοφλες για το δωματιο σαγιοναρες για το μπανιο, πετσετες κατι να πλυθεις (εγω για να μην κουβαλαω πολλα ειχα παρει ενα που εκανε για προσωπο σωμα και ευαισθητη περιοχη) αποσμητικο οδοντοβουρτσα ενα λιποσαν (εμενα τοθλαχιστον εσκαγαν τα χειλη μου) ξυραφακι σερβιετες λοχειας και εσωρουχα (καταβολευτηκα τα μιας χρησης), επιθεματα στηθους σουτιεν θηλασμου και οπωσδηποτε κρεμα για τις θηλες. Αν δωσεις ξενο χρειαζεσαι και μπουκαλια. Αποστειρωτη και θηλαστρο εχουν στο δωματιο που τα πλενεις. Φορτιστη σακουλα για απλυτα διαφορα αντισηπτικα μαντηλακια (αν και περνανε συνεχεια και καθαριζουν και απολυμαινουν- πιο πιθανο να ξεμεινετε απο χαρτι υγειας ) και ενα εξτρα σετ σεντονια για σενα εμενα δεν τα αλλξανε αυτο παιζει... αλλα δεν χρειαζεται να τα εχεις μαζι σου απο την αρχη και φορτωνεις τη βαλιτσα στα φερνιυν οι δικοι σου ΑΝ τα χρειαστεις...

Κοκαλακια καλλυντικα και κρεμες εξαρταται απο σενα ποσο τα χρησιμοποιεις και το μωρο σου ποσο θα σε αφησει. Εμενα ηταν τοσο δυσκολο στην αρχη που κρεμε προσωπου δεν εβαλα στο μαιευτηριο.

Σου λεω και παλι ομως οτι εξαρταται απο το μαιευτηριο και τις ελλειψεις εκεινης της εποχης. Ας πουμε αλλη κοπελα οταν πηγε Αττικο παμπερς και σερβιετες ειχαν...

Και παλι με το καλο και μ ενα (κανενα) πονο.

Χιλια ευχαριστω για την αμεση απαντηση σου,με βοηθησες αρκετα να σαι καλα!!!!

Ευχαριστω πολυ και για τις ευχες σου, οτι καλυτερο σου ευχομαι..!!!;)


36Gnp2.png

Xxozp2.png

i4g2p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...