Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Angot είπε:

      ναι αλλά όσο περνάνε οι βδομαδες ειμαι πιο σίγουρη ! τώρα είμαι εκει που με ήθελε ο γιατρός υποτίθεται στις 30 ! και αντί να χαιρομαι περισσότερο νιώθω ότι μ φταίνε όλα! 

      Είναι η επίδραση των ορμονών,σε συνδυασμό με τους πόνους και την ψυχική κόπωση. Ο,τι νιώθεις είναι απολύτως φυσιολογικό.Ακομα και αν ξυπνήσεις μια μέρα και θέλεις να δείρεις όλο τον κόσμο,πάλι νορμάλ θα είναι. Είσαι σε καλό δρόμο,λίγες εβδομάδες έμειναν,κάνε υπομονή❤️

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ


new_baby

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Χαρμάκι την καταλαβαίνεις τώρα πια;;; Εγώ πολύ συχνά αλλά πολύ ευχάριστα! Δεν με πονάει όπως άλλες μανούλες! Τώρα, αργότερα, δεν ξέρω!!!

Nαι Αννουλα μου!! Οχι συνεχεια ομως!! Δινει ομως τις κλωτσιτσες της!!!

Πριν καμια ωριτσα την ενιωσα!! Πολυ φρομιμη εινια!!! Ουτε εμενα με ποναει!! Ειμαστε καλα κοριτσια!!!:D:D:D


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ρε κορίτσια !!!

Δηλαδή τον Αύγουστο πόσο πιο πολύ ζέστη θα εχει ;; :confused::confused:

Μόλις μπήκα στο Αγγλικό σάιτ του Μάδερκέαρ και διαπίστωσα ότι την Ελλάδα την έχουν εξαιρέσει!!!!!!!!!!! Πιο συγκεκριμένα: "N.B. We are currently unable to deliver to Afghanistan, Azerbaijan Bulgaria, Burundi, China, Congo Republic, French Polynesia, Georgia, Greece, Guinea-Bissau, Iraq, Kazakhstan, Liberia, Republic of Ireland, Romania, Russia, Rwanda, Serbia, Slovenia, Somalia, Tajikistan and Uzbekistan."

Δυστυχώς καιρό τώρα.... :(


0WNhp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσακια πως ειστε?? τι κανουν τα μωρακια σας? εμεις μια χαρουλα αλλα ξαπλα στο κρεβατι, μονο χθες βγηκα γιατι δεν αντεξα να μην παω για μπανιο!! αρχισαμε και φτιαχνουμε το δωματιακι μας, σημερα παραγγειλαμε τα επιπλακια και αυριο θα βαψουμε!! ο γιατρος μας μιλησει για μεγαλες πιθανοτητες προωρου τοκετου και ειπαμε να παρει ο αντρουλης μια εβδομαδα αδεια να οργανωθουμε.

εσεις τα νεα σας?


ticker.php?img=1,99,118,0,CD,0,16331,40

Link to comment
Share on other sites

Άσπα μου πολύ χαίρομαι που είσαι καλά!! Καλά θα κάνεις να ετοιμαστείς, αλλά μην κουραστείς κιόλας!!! Προσπάθησε να μην αγχώνεσαι και όλα θα πάνε καλά!! Φιλάκια πολλά!!!


zDSVp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα...περιεργος καιρος σημερα! εγω εχω γκρινια απο χθες..δεν ξερω τι μεχει πιασει...μαλλον καταβαθος μου φταιει το οικονομικο! κατα ταλλα καλα! εκανα αποτριχωση σημερα με την μηχανη και την ωρα που εκανα στην κοιλια αρχισε τις κλοτσιες ο μικρος!!! λετε να τον τρομαξα με τον θορυβο? δεν θελω ομως και να τις ξυρισω..ιδικα στην κοιλια...τα ποδια κανονικα τα εκανα μονο με ξυραφακι γιατι μου γυριζαν οι τριχες προς τα μεσα με την μηχανη αλλα ξαναδοκιμασα φετος και προς το παρον δεν εχω θεμα..οποτε ξεκινησα παλι μηχανη..εσεις τι κανετε? αποτριχωση, ξυρισμα, μηχανη? την Παρασκευη εχω γιατρο! ελπιζω να πηρε αρκετο βαρος ο μπεμπης! απο κιλα αντι να περνω χανω! με βλεπουν στο δρομο και μου λενε στον 6 εισαι?? μινιον η κοιλιτσα μου..αλλα ολοστρογγυλη σαν μπαλα! χαχαχα ξερετε αν στο Jumbo θα βρω κουνουπιερες για καροτσι-πορτ μπεμπε και κουνια? και ποσο περιπου εχουν..γιατι οι αλλες για κουνια που εχω δει ειναι στα 50 και πανω...


xfppp3.png
Link to comment
Share on other sites

New baby γεια σου!!! Κουνουπιέρες δεν έχω δει jumbo αλλά σίγουρα θα έχει..!! 50 ευρώ;; Έλεος!! Όσο για τις τριχούλες ξυράφι φορ έβερ!!! Δεν αντέχω τον πόνο!!! Κοιλιά εννοείται όχι!!! Δε νομίζω να τρόμαξε το μικρούλι σου, απλά ήθελε να επικοινωνήσετε!! χιχιχι!!!


zDSVp3.png
Link to comment
Share on other sites

εγω παλι η δεν ποναω η τελικα εχω μια αναισθησια στον πονο! χαχαχαα..κοριτσια δεν μενω Ηρακλειο..δεν ξερω αν το εχω ξαναπει..ειμαι νοτια..μια ωρα απο την πολη οποτε εμενα μην με υπολογιζετε σε συναντησεις:confused:..ειδικα τωρα με τη ζεστη αποφευγω τις πολλες και μεγαλες διαδρομες..δεν εχω και aircondition στο αμαξι...οουυφφ παλι με επιασε το αγχος πως θα πηγαινω τωρα καθε τρις και λιγο στο γιατρο μαυτες τις ζεστες!


xfppp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...