Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 43 λεπτά , Angot είπε:

      @Blue Velvet τελικά είναι σάκχαρο αυτό που μ πιάνει! το νιώθω πάλι τώρα και μέτρησα πίεση και εχω 10,1 με 6,3 ! φυσιολογική για τα δεδομένα μ

      Και τι σου είπε ο γιατρός? Πρέπει να αλλάξεις κάτι στη διατροφή σου? Φάε κάτι αλμυρό τώρα πάντως για να σου ανέβει λίγο η πίεση

γιατι τα διαβαζω ολα αναποδα???


happy!!!

Recommended Posts


Διαφημίσεις

Μάλλον εννοείς οτι διαβάζεις πρώτα την τελευταία σελίδα αντί την πρώτη και μερικές φορές απο κάτω προς τα πάνω? Α δεν είναι τίποτα. Μερικές φορές στρώνει, κάποιες άλλες όχι. Απλά ακολουθείς το ρεύμα. Τουλάχιστον εγώ δεν ξέρω κάτι άλλο. ;)


 

 

Link to comment
Share on other sites

Πήγαινε πίνακας ελέγχου - επεξεργασία επιλογών . Στον μπλε πίνακα με τίτλο επιλογές προβολής θεμάτων επέλεξε Γραμμικά - παλαιότερα πρώτα και κάνε αποθήκευση αλλαγών. Τώρα λογικά πρέπει να είναι επιλεγμένο το Γραμμικά - νεώτερα πρώτα.


Link to comment
Share on other sites

Πήγαινε πίνακας ελέγχου - επεξεργασία επιλογών . Στον μπλε πίνακα με τίτλο επιλογές προβολής θεμάτων επέλεξε Γραμμικά - παλαιότερα πρώτα και κάνε αποθήκευση αλλαγών. Τώρα λογικά πρέπει να είναι επιλεγμένο το Γραμμικά - νεώτερα πρώτα.

ευχαριστώ...εγω τωρα τα βλέπω κανονικά...:-)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...