Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , Sabrina_ είπε:

      Εγώ είχα στην κατάψυξη 2 όταν πέρασα απο την επιτροπή και απλά δεν το δήλωσα κάπου. Το μόνο κακό ειναι ότι δεν θα μπορέσεις να πάρεις πχ κάποιο ιστορικό απο την κλινική που έχεις τα έμβρυα (εφόσων δεν θέλεις να αναφερθούν τα εναπομείναντα)

      Έχεις δίκιο..θα ρωτήσω το γιατρό μου όταν πάω και πιστεύω θα βρεθει λύση.Ισως είναι καλύτερα να κάνω πρώτα διέγερση ξανά,θα δούμε 

ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΚΑΙ ΚΟΥΒΕΝΤΑ!!!!!


Rocklady

Recommended Posts

Καλά τα έχουν ισοπεδώσει όλα νομίζω. Πάει θα ξεχάσουμε και αυτά που ξέραμε τόσα χρόνια!!!!!!!!!:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Ενώ πριν δεν είχαν δικαιώματα τώρα μόνο απέκτησαν!!!!!! ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΘΑ ΤΡΑΒΗΞΩ ΤΙΣ ΚΟΤΣΙΔΕΣ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!

rocklady πολυ μου αρεσε το θεμα για ολα!πολυ καλα εκανες! θα σας επισκεπτομαι κι εγω να τα λεμε... τωρα μπαινω αραια γιατι εχω χαλασμενο το ταμπλετ αλλα μολις το φτιαξω θα μπαινω συχνοτερα:)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 154
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Όχι μόνο κοπέλες!! Κυκλοφορούν και μπαμπάδες ανάμεσα μας :P:p:p Καλη αρχή στο θέμα και από μένα παιδιά! Το έχω δει αλλά δεν πρόλαβα να το διαβάσω. Θα το κάνω σήμερα

γεια σου νικοοοοο:P

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!!!!

Πολύ χαίρομαι που μπήκε και ένας μπαμπάς στην παρεούλα μας!!!!!

Ένα παιδάκι έχεις????

2 έχω rocklady! Ενα γιο και μια κόρη! Μου αρέσει το θέμα σας πολύ και σύντομα θα μπουκάρω και εγώ μέσα :P:p Την ΙΩΑΝΝΑ και την ΒΑΓΙΑ τις γνωρίζω απο τα ΜΑΓΕΙΡΙΚΑ αλλα χαιρομαι που γνωρίζω και τις άλλες κοπέλες!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα αγόρια και κορίτσια!!!!!!!!!

Καλή εβδομάδα να έχουμε!!!!!

Τι μου κάνετε??????

Εμείς μια χαρούλα. Έστειλα τον μικρό παιδικό και είμαι με την μικρούλα μου!!!

Βρε παιδιά ξύπνησα με μια καλή διάθεση που μου έρχεται να χορέψω!!!!!:tongue::tongue::tongue::tongue:

Λέτε να πάρω αγκαλιά την μικρή μου και να κάνω καμιά στροφή??????:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

BAGIA καλωσήρθες και εσύ!!!! Πωπω 24????????? Μην τα λες έτσι χρυσό μου!!!!! Εγώ δηλαδή που είμαι 34 να φύγω? Να πάω αλλού??????:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Να σου ζήσουν τα αγοράκια σου!!!!!!!!

NIKO να χαίρεσαι και εσύ τα παιδάκια σου! Σε περιμένουμε να μπαίνεις να μας λες και την άποψη των μπαμπάδων. Μας ενδιαφέρει η οπτική σας!

ΙΩΑΝΝΑ καλά θα κάνεις και θα συμβουλευτείς δικηγόρο. Πού φτάσαμεεεεεεεεεεεεε???????? Έλεος!!!!!!

ΜΙΚΡΗ ΑΡΚΟΥΔΙΤΣΑ, ΖΟΥΖΟΥΝΑ εσείς τι κάνετε????


as1cHvS0g410000MTAwMjU0OHw0Mzk5NzdkfHlvdXIgdGV4dA.gif

as1cOOV0g410000MDM0MTcwOXwwMDA4NTU4ZHx5b3VyIHRleHQ.gif

Link to comment
Share on other sites

Τι εγινε βρε παιδια? χαθηκατε ή ειναι η ιδεα μου? Εχω την εντυπωση οτι ειδατε ηλιο και πηρατε τους δρομους.

Καλημέρα!!!!

Εγώ πήρα την μικρή και πήγαμε βολτίτσια.

Εσύ στην δουλειά είσαι???


as1cHvS0g410000MTAwMjU0OHw0Mzk5NzdkfHlvdXIgdGV4dA.gif

as1cOOV0g410000MDM0MTcwOXwwMDA4NTU4ZHx5b3VyIHRleHQ.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!!

Εγώ πήρα την μικρή και πήγαμε βολτίτσια.

Εσύ στην δουλειά είσαι???

Ω ναι και βαριεμαι οικτρα! Περιμενω να περασει ενα μισαωρο να φυγω, εχω κατι δουλιτσες και θα φυγω λιγο νωριτερα σημερα. Καλα κανατε και πηγατε βολτουλα. Εχω μια τρελη ορεξη να πιω ενα freddo espresso και να παω βολτα

Link to comment
Share on other sites

Ω ναι και βαριεμαι οικτρα! Περιμενω να περασει ενα μισαωρο να φυγω, εχω κατι δουλιτσες και θα φυγω λιγο νωριτερα σημερα. Καλα κανατε και πηγατε βολτουλα. Εχω μια τρελη ορεξη να πιω ενα freddo espresso και να παω βολτα

Σε καταλαβαίνω ΑΠΟΛΥΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ! Και εγώ όταν δούλευα υπήρχαν ορισμένες μέρες που δεν πέρναγαν ΜΕ ΤΙΠΟΤΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!! Τώρα όμως και να βαριέμαι, ακόμα και να μην μπορώ να βγω, απλώς βγαίνω στον κήπο μου και πήνω καφεδάκι. Τόσα χρόνια που δούλευα είχα ξεχάσει πόσο σημαντικό είναι απλώς να κάθεσαι και να μην κάνεις τίποτα!!!!!

Καλή ξεκούραση!!!!!


as1cHvS0g410000MTAwMjU0OHw0Mzk5NzdkfHlvdXIgdGV4dA.gif

as1cOOV0g410000MDM0MTcwOXwwMDA4NTU4ZHx5b3VyIHRleHQ.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Τι εγινε βρε κοριτσια? γιατι δεν μιλατε καθολου? καφε και κουβεντα δεν ειπαμε?Θα σκεφτοσασταν να κανετε 2ο παιδι εν μεσω κρισης και αβεβαιοτητας?

Έλα μου ντε??? Που πήγαν όλοι????

Εγώ πάντως έκανα 2ο παιδί εν μέσω κρίσης. Θεωρώ οτι το 2ο έχει λιγότερα έξοδα από το 1ο. Π.χ. καρότσι, κούνια, αλλαξιέρα, παιχνίδια μήν σου πω και ρούχα.

Εσύ θα αποφάσιζες να κάνεις 2ο παιδί????


as1cHvS0g410000MTAwMjU0OHw0Mzk5NzdkfHlvdXIgdGV4dA.gif

as1cOOV0g410000MDM0MTcwOXwwMDA4NTU4ZHx5b3VyIHRleHQ.gif

Link to comment
Share on other sites

Έλα μου ντε??? Που πήγαν όλοι????

Εγώ πάντως έκανα 2ο παιδί εν μέσω κρίσης. Θεωρώ οτι το 2ο έχει λιγότερα έξοδα από το 1ο. Π.χ. καρότσι, κούνια, αλλαξιέρα, παιχνίδια μήν σου πω και ρούχα.

Εσύ θα αποφάσιζες να κάνεις 2ο παιδί????

Για τωρα δεν το σκεφτομαι, δεν ειμαστε καθολου καλα οικονομικα. Επισης εχω να σκεφτω και το ενδεχόμενο να μοιαζει η εγκυμοσυνη μου με την 1η που ηταν αθλια και εμεινα 5 μηνες στο κρεβατι. Αυτο δεν μπορεί να γινειτωρα με το παιδι. Οι γονείς μου εχουν κουραστει, δεν μπορουν να κρατησουν κι αλλο παιδι. Εχω δυστυχως πολλα να σκεφτω, δεν μπορω να το αφήσω στη τυχη του. Ο αντρας μου δουλευει περιεργα ωραρια οποτε επιβαρυνομαι εγω τα παντα. Μαλλον δυσκολα θα το αποφασιζα

Link to comment
Share on other sites

Για τωρα δεν το σκεφτομαι, δεν ειμαστε καθολου καλα οικονομικα. Επισης εχω να σκεφτω και το ενδεχόμενο να μοιαζει η εγκυμοσυνη μου με την 1η που ηταν αθλια και εμεινα 5 μηνες στο κρεβατι. Αυτο δεν μπορεί να γινειτωρα με το παιδι. Οι γονείς μου εχουν κουραστει, δεν μπορουν να κρατησουν κι αλλο παιδι. Εχω δυστυχως πολλα να σκεφτω, δεν μπορω να το αφήσω στη τυχη του. Ο αντρας μου δουλευει περιεργα ωραρια οποτε επιβαρυνομαι εγω τα παντα. Μαλλον δυσκολα θα το αποφασιζα

Καλημέρα!

Και εμάς τα οικονομικά μας δεν είναι και τα καλύτερα. Δουλεύει μόνο ο άντρας μου αλλά ευτυχώς έχουμε δικό μας σπίτι.

Και εγώ είχα πολύ δύσκολη εγκυμοσύνη (ειδικά η 2η) και έκατσα και εγώ 4 μήνες στο κρεβάτι αλλά ευτυχώς μένει από πάνω η μαμά μου και είχα μεγάλη βοήθεια. Και εγώ αν δεν είχα την μαμά μου και τον άντρα μου που έχει πολύ καλό ωράριο, δύσκολα θα έκανα 2ο.

Επειδή εγώ έχω πολλά χρόνια διαφορά με την αδερφή μου και στην ουσία μεγάλωσα μόνη μου ήθελα ο γιος μου να έχει και αδερφάκι να παίζει αλλά τα λέω αυτά γιατί είχα βοήθεια. Σε άλλη περίπτωση δεν ξέρω τι θα έκανα!!!!

Εσύ δουλεύεις κιόλας. Πού να τα προλάβεις όλα καλέ????


as1cHvS0g410000MTAwMjU0OHw0Mzk5NzdkfHlvdXIgdGV4dA.gif

as1cOOV0g410000MDM0MTcwOXwwMDA4NTU4ZHx5b3VyIHRleHQ.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Και εμάς τα οικονομικά μας δεν είναι και τα καλύτερα. Δουλεύει μόνο ο άντρας μου αλλά ευτυχώς έχουμε δικό μας σπίτι.

Και εγώ είχα πολύ δύσκολη εγκυμοσύνη (ειδικά η 2η) και έκατσα και εγώ 4 μήνες στο κρεβάτι αλλά ευτυχώς μένει από πάνω η μαμά μου και είχα μεγάλη βοήθεια. Και εγώ αν δεν είχα την μαμά μου και τον άντρα μου που έχει πολύ καλό ωράριο, δύσκολα θα έκανα 2ο.

Επειδή εγώ έχω πολλά χρόνια διαφορά με την αδερφή μου και στην ουσία μεγάλωσα μόνη μου ήθελα ο γιος μου να έχει και αδερφάκι να παίζει αλλά τα λέω αυτά γιατί είχα βοήθεια. Σε άλλη περίπτωση δεν ξέρω τι θα έκανα!!!!

Εσύ δουλεύεις κιόλας. Πού να τα προλάβεις όλα καλέ????

καλησπέρα κορίτσια!

Παιδιά είναι ζόρι το 2ο παιδί. Και έμεις ξεκινώντας ήμασταν φιλοξενούμενοι απο το ένα σπίτι στο άλλο. Ξεκινήσαμε στα πεθερικά μου με ένα παιδί, αυτοί μας πέταξαν στον δρόμο, μετά μας μάζεψαν οι δικοί μου, και εκεί μια από τα ιδιά πάνω κάτω με "καλύτερη διπλωματία" αυτή την φορά. Να σας πω τότε και εγώ δεν ήθελα 2ο με τίποτα...το πρώτο το κάναμε εν γνώσει μας το 2ο έτυχε. Ήταν δύσκολα αλλά τελικά τώρα ζούμε στο σπίτι μας δόξα τον θεό. Είναι πολύ δύσκολο παιδιά για ένα ζευγάρι να τα κατεφέρει μόνο του πλέον...και εμείς αν δεν είχαμε στήριξη και από παππούδες και γιαγιάδες και δεν λέω αργότερα...και από γονείς ΔΕΝ ΘΑ ΣΤΕΚΟΜΑΣΤΑΝ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΑΣ ΠΟΤΕ....rocklady συμφωνώ μαζί σου 100%. Στην χώρα της γυναίκας μου (Γαλλία) λένε ένα ρητό για τα παιδιά καπως σαν δύο είναι πολύ λίγα, τρία είναι πάρα πολλά :)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...