Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Titti είπε:

      Μμμμ... Μάλλον όχι... Αλλά μην σε πάρω και στο λαιμό μου. Εγώ ό,τι ξέρω είναι επειδή έκανε η κουμπάρα μου προεμφυτευτικό. Καλύτερα ρώτα τον γιατρό σου. Ποιον έχεις;

      Έχω τον Θ.Στ..υρακη στο Γένεσις στη Θεσσαλονίκη 

ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΚΑΙ ΚΟΥΒΕΝΤΑ!!!!!


Rocklady

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 154
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα κοριτσάρες μου!!!!!!

Όλες καλά????

Εμείς προσπαθούμε να αναρρώσουμε. Ελπίζω μέσα στις επόμενες 2 μέρες να είμαστε μια χαρά.

ΙΩΑΝΝΑ αυτό είναι πιο άσχημο από το να είσαι άνεργος γιατί και με το παιδί σου δεν είσαι αλλά και δεν πληρώνεσαι. Έχεις όμως μια ελπίδα οτι κάποια στιγμή θα τα πάρεις τα λεφτά σου ενώ για μας είναι πολύ πιο δύσκολο να βρούμε δουλειά μιας που όλα κλείνουν!!!:(:(:(

ΜΙΚΡΗ ΑΡΚΟΥΔΙΤΣΑ το χρειαζόμαστε το χιούμορ γιατί αλλιώς είμαστε χαμένοι!!!

ΖΟΥΖΟΥΝΑ τι κάνεις ο γιος σου??????


as1cHvS0g410000MTAwMjU0OHw0Mzk5NzdkfHlvdXIgdGV4dA.gif

as1cOOV0g410000MDM0MTcwOXwwMDA4NTU4ZHx5b3VyIHRleHQ.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάρες μου!!!!!!

Όλες καλά????

Εμείς προσπαθούμε να αναρρώσουμε. Ελπίζω μέσα στις επόμενες 2 μέρες να είμαστε μια χαρά.

ΙΩΑΝΝΑ αυτό είναι πιο άσχημο από το να είσαι άνεργος γιατί και με το παιδί σου δεν είσαι αλλά και δεν πληρώνεσαι. Έχεις όμως μια ελπίδα οτι κάποια στιγμή θα τα πάρεις τα λεφτά σου ενώ για μας είναι πολύ πιο δύσκολο να βρούμε δουλειά μιας που όλα κλείνουν!!!:(:(:(

ΜΙΚΡΗ ΑΡΚΟΥΔΙΤΣΑ το χρειαζόμαστε το χιούμορ γιατί αλλιώς είμαστε χαμένοι!!!

ΖΟΥΖΟΥΝΑ τι κάνεις ο γιος σου??????

μια χαρα ειναι ο μικρος...τωρα κοιμαται......εγω παλι οχι κ τοσο...εχω θεμα με την μεση μου κ επειδη δεν μου περναει θα κανω μια μαγνητικη.


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κοριτσάρες μου!!!!!!

Όλες καλά????

Εμείς προσπαθούμε να αναρρώσουμε. Ελπίζω μέσα στις επόμενες 2 μέρες να είμαστε μια χαρά.

ΙΩΑΝΝΑ αυτό είναι πιο άσχημο από το να είσαι άνεργος γιατί και με το παιδί σου δεν είσαι αλλά και δεν πληρώνεσαι. Έχεις όμως μια ελπίδα οτι κάποια στιγμή θα τα πάρεις τα λεφτά σου ενώ για μας είναι πολύ πιο δύσκολο να βρούμε δουλειά μιας που όλα κλείνουν!!!:(:(:(

πιστεψε με τα λεφτα ειναι χαμενα, εδω σημερα με φασαρια πηρα απο το ταμειο 200€ που απαγορευται γιατι επαθα βλαβη χτες στο σπιτι και δεν ειχα ζεστο νερο. Τα πηρα με το ετσι θελω γνωριζοντας οτι μπορουν να με μηνυσουν αλλα δεν μας δινουν τιποτα κι εχουν και απαιτησεις

μια χαρα ειναι ο μικρος...τωρα κοιμαται......εγω παλι οχι κ τοσο...εχω θεμα με την μεση μου κ επειδη δεν μου περναει θα κανω μια μαγνητικη.

περαστικα ζουζουνα, να πας να την κανεις ωστε αν ειναι κατι να κανεις και την αναλογη θεραπεια

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Τι κάνετε????

Εμείς όλοι καλά ευτυχώς!

ΖΟΥΖΟΥΝΑ και εγώ έχω θέμα με την μέση μου αλλά δεν το έχω κοιτάξει ποτέ. Περιμένω να τελειώσω τον θηλασμό για να πάω να κάνω μαγνητική.

ΙΩΑΝΝΑ έχουν πολύ θράσος τελικά. Και δουλεύεις και δεν πληρώνεσαι και θα σε μηνύσουν?????? ΔΕΝ ΠΑΜΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!:evil::evil::evil::evil::evil::evil:


as1cHvS0g410000MTAwMjU0OHw0Mzk5NzdkfHlvdXIgdGV4dA.gif

as1cOOV0g410000MDM0MTcwOXwwMDA4NTU4ZHx5b3VyIHRleHQ.gif

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια τι κανετε? Εμεις ολοι καλα , μας ταχαλασε λιγο ο καιρος σημερα. Μ εχει πιασει μια βαρεμαρα, δεν εχω ορεξη να κανω τίποτα, μονο βολτα θελω να παω αλλα κρυωνω και δεν ειναι οτι καλυτερο για το παιδι, εχει και αερα.

Στη δουλειαμας ειπαν το πετυχημενο σλογκαν " ευτυχως τωρα εχουν και οι εργοδοτες δικαιωματα" κι ενας προϊστάμενος ειπε πως αν μας πληρωναν θα μας ξεζουμιζε. Αρα μαλλον σε λιγο θα μπω στο κλαμπ των ανεργων, τουλαιστον θα ειμαι ηρεμη.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια τι κανετε? Εμεις ολοι καλα , μας ταχαλασε λιγο ο καιρος σημερα. Μ εχει πιασει μια βαρεμαρα, δεν εχω ορεξη να κανω τίποτα, μονο βολτα θελω να παω αλλα κρυωνω και δεν ειναι οτι καλυτερο για το παιδι, εχει και αερα.

Στη δουλειαμας ειπαν το πετυχημενο σλογκαν " ευτυχως τωρα εχουν και οι εργοδοτες δικαιωματα" κι ενας προϊστάμενος ειπε πως αν μας πληρωναν θα μας ξεζουμιζε. Αρα μαλλον σε λιγο θα μπω στο κλαμπ των ανεργων, τουλαιστον θα ειμαι ηρεμη.

τι να πω δεν παει καλα ο κοσμος!!!!

Καλησπερα δεν ειπα!!!εμεις σημερα ησυχα κοριτσια!!!


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Ζουζούνα καλως ήρθες!!!!!!!!!

Εύχομαι να ξεκινήσει με το δεξί το θεματάκι μας και να ακολουθήσουν και άλλες κοπέλες!!!!

Όχι μόνο κοπέλες!! Κυκλοφορούν και μπαμπάδες ανάμεσα μας :P:p:p Καλη αρχή στο θέμα και από μένα παιδιά! Το έχω δει αλλά δεν πρόλαβα να το διαβάσω. Θα το κάνω σήμερα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Όχι μόνο κοπέλες!! Κυκλοφορούν και μπαμπάδες ανάμεσα μας :P:p:p Καλη αρχή στο θέμα και από μένα παιδιά! Το έχω δει αλλά δεν πρόλαβα να το διαβάσω. Θα το κάνω σήμερα

Γεια σου νικο κι απο δω!

Link to comment
Share on other sites

Όχι μόνο κοπέλες!! Κυκλοφορούν και μπαμπάδες ανάμεσα μας :P:p:p Καλη αρχή στο θέμα και από μένα παιδιά! Το έχω δει αλλά δεν πρόλαβα να το διαβάσω. Θα το κάνω σήμερα

Γεια σου νικο κι απο δω!

Link to comment
Share on other sites

Όχι μόνο κοπέλες!! Κυκλοφορούν και μπαμπάδες ανάμεσα μας :P:p:p Καλη αρχή στο θέμα και από μένα παιδιά! Το έχω δει αλλά δεν πρόλαβα να το διαβάσω. Θα το κάνω σήμερα

Καλημέρα!!!!!!

Πολύ χαίρομαι που μπήκε και ένας μπαμπάς στην παρεούλα μας!!!!!

Ένα παιδάκι έχεις????


as1cHvS0g410000MTAwMjU0OHw0Mzk5NzdkfHlvdXIgdGV4dA.gif

as1cOOV0g410000MDM0MTcwOXwwMDA4NTU4ZHx5b3VyIHRleHQ.gif

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια τι κανετε? Εμεις ολοι καλα , μας ταχαλασε λιγο ο καιρος σημερα. Μ εχει πιασει μια βαρεμαρα, δεν εχω ορεξη να κανω τίποτα, μονο βολτα θελω να παω αλλα κρυωνω και δεν ειναι οτι καλυτερο για το παιδι, εχει και αερα.

Στη δουλειαμας ειπαν το πετυχημενο σλογκαν " ευτυχως τωρα εχουν και οι εργοδοτες δικαιωματα" κι ενας προϊστάμενος ειπε πως αν μας πληρωναν θα μας ξεζουμιζε. Αρα μαλλον σε λιγο θα μπω στο κλαμπ των ανεργων, τουλαιστον θα ειμαι ηρεμη.

Καλά τα έχουν ισοπεδώσει όλα νομίζω. Πάει θα ξεχάσουμε και αυτά που ξέραμε τόσα χρόνια!!!!!!!!!:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Ενώ πριν δεν είχαν δικαιώματα τώρα μόνο απέκτησαν!!!!!! ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΘΑ ΤΡΑΒΗΞΩ ΤΙΣ ΚΟΤΣΙΔΕΣ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!


as1cHvS0g410000MTAwMjU0OHw0Mzk5NzdkfHlvdXIgdGV4dA.gif

as1cOOV0g410000MDM0MTcwOXwwMDA4NTU4ZHx5b3VyIHRleHQ.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλά τα έχουν ισοπεδώσει όλα νομίζω. Πάει θα ξεχάσουμε και αυτά που ξέραμε τόσα χρόνια!!!!!!!!!:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Ενώ πριν δεν είχαν δικαιώματα τώρα μόνο απέκτησαν!!!!!! ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΘΑ ΤΡΑΒΗΞΩ ΤΙΣ ΚΟΤΣΙΔΕΣ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!

Αστα να πανε, τωρα θελωνα μιλησω με δικηγορο, δεν θελω να φυγω με μια απλη παραιτηση

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...