Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angot είπε:

      σήμερα εχω ελαφρώς πονάκια κοιλιτσα κ μέση! αλλά ισα ενόχληση! με πιάνουν 1 φορά τη βδομάδα , πίνω ένα ντεπονακι κ περνάει! το πρωί βέβαια ξύπνησα με τόση ενέργεια που ήθελα να βγω κ έξω…. 🙄 αύριο εχω το ντοπλερ και αν είναι όλα οκ και μας επιτρέψει ο γιατρός θα κάτσουμε με τον άντρα μ  1 ωριτσα  έξω για φαγητό … 

      Όλα οκ θα είναι και θα πάτε για το φαγητό σας!!!! 🥰

      πρίν από 48 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Ναι,είναι αυτής της φιλοσοφίας ο γιατρός μου.Και μετά την πρώτη αποτυχημένη προσπάθεια,είχαμε αφήσει κενό ένα μήνα και μετά προσπάθησα ξανά. Μακάρι να πετύχει αυτή τη φορά ❤️

      Συγχαρητήρια και για τη χοριακη! Είναι σούπερ ❤️ 🥰 Με το καλό μια τελειομηνη,γλυκιά εγκυμοσύνη 🥰 

      Σε ευχαριστώ κορίτσι μου! 🥰Το ξέρεις και συ ότι περιμένω να δω χοριακη την Τετάρτη....είναι σημαντική...

      Μπράβο τον γιατρό σου που σκέφτεται το καλυτερο για σενα και μπράβο και σένα που τον εμπιστεύεσαι τόσο! Ειναι πολύ σημαντικό. Και μένα ο γιατρός μου είναι πρώτα άνθρωπος και μετά και άριστος  γιατρός και νιώθω πολλή ασφάλεια. Έχω γνωρισει στα τόσα χρόνια πολλούς γιατρούς εξωσωματικέης, 2 ξεχωρίζω μονο!! 

Καφέ-πότε θα γίνω επιτέλους μανούλα?


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 36,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Αννα25

    4896

  • geni

    3291

  • adnihor

    3238

  • παπακι4501

    3137

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημερα και χρονια πολλα!!!Ο Ευαγγελισμος Της Θεοτοκου να φερνει παντα υγειακαι πολυ ευτυχια στα σπιτικα μας!!!και πολλα πολλα γερα νινακια!!!

πολλες ευχες στους εορταζοντες να τους χαιρομαστε, πολλα φιλια!!!


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια!Παρακολουθω καιρο το φορουμ σας αλλα τωρα αισθανθηκα την αναγκη να επικοινωνησω μαζι σας!Ειμαι καινουρια οπως θα εχετε καταλαβει!Εδω και 5 μηνες προσπαθω για μωρακι αλλα δυστυχως διχως επιτυχια!Τον προηγουμενο μηνα ανακαλυψα οτι ειχα μια μικρη φλεγμονη την οποια θεραπευσα!Αυτον τον μηνα ειχα πρωτη φορα τα υγρα ωορρηξιας(εχω ακουσει οτι μιαζουν με ασπραδι αυγου:tongue: συγγνωμη για την περιγραφη)Εχω σταθερο κυκλο 30 ημερων και τα υγρα τα ειχα την 20 ημερα ειναι λογικο;;;Κανονικα την 16η περιπου δεν θα επρεπε;!Ομως δεν παρατηρησα και καμια αλλαγη στην θερμοκρασια!Ειναι λογικο;;Ελεγα αν δεν τα καταφερω μεχρι το καλοκαιρι τοτε να συζητησω με το γιατρο μου!Τι να κανω;;;Νιωθω μια τεραστια αγωνια!Στις 6 του μηνα περιμενω!Ο Θεος βοηθος!Καλη επιτυχια σε ολα τα καριτσια που θελουν να μεινιυν εγκυουλες!!!;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλή επιτυχία κούκλα. Ναι κανονικά 16η μέρα έπρεπε να τα νιώσεις αλλά κάποιες φορές η ωορρηξια μπορεί να γίνει σε άσχετη μέρα, μπορεί να μη γίνει καθόλου η να είναι και διπλή. Εσυ επαφές από τη 14η μέρα και μην αγχώνεσαι. Εγώ είχα τραχήλιτίε αφού τη θεραπευσα 3 μήνες μετά έπιασα και tο παιδάκι μου. Καλή επιτυχία καύκ


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

Αναστασια μου καλωσορισες στο τοπικ και σου ευχομαι ολοψυχα συντομα να μας ανακοινωσεις τα ευχαριστα.Οσο για την ωορρηξια,αστο ειναι μπερδεμενη ιστορια ποτε δεν μπορεις να ξερεις τι θα κανει,δρα απο μονη της.......

Παντως προσπαθησε οσο ειναι αυτο δυνατον να χαλαρωσεις,αντε και μακαρι να μην ερθει η "κοκκινοσκουφιτσα" αυτο το μηνα.;)


OPYIp3.png

vez3p2.png

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ κοριτσια!Καλως σας βρηκα!Ευχομαι πολυ συντομα πολλες γυναικες να μαθουν οτι ειναι εγκυες!Προσπαθω να χαλαρωσω αλλα δεν ειναι και ευκολο!Πιστευω οτι ειναι θελημα Κυριου!;)

Link to comment
Share on other sites

σιγουρα δενειανι ευκολο θεμα...υπομονη μεχρι τις 6 του μηνος καλο μηνα!

Kαλο μηνα σε εσενα και σε ολα τα κοριτσια!Και ο μηνας αυτος να γεμισει εγκυουλες!!!;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


:-Dκοριτσια βοηθεια!!!παλαιοτερα πριν αδιαθετησω μου πρηζοταν το στηθος!Εδω και ενα χρονο εχω παρατηρησει οτι δεν πρηζεται!αυτο δειχνει κατι;λετε να ειναι κατι ορμονικο η δεν ειναι απαραιτητο;οποια κοπελα ξερει θα με χαροποιουσε αν απαντουσε!
Link to comment
Share on other sites

Αναστασια μου καλημερα,καλη βδομαδα και καλο μηνα και σε σενα,με ευχαριστα νεα,ελπιζω.......

Τωρα οσον αφορα το στηθος δε νομιζω βρε κοπελα μου να παιζει ρολο,τυχαιο γεγονος.Απο τοτε που αρχισα να προσπαθω για μπεμπε,ξερεις ποσα συμπτωματα και ποσες φορες αλλαξαν οι συνθηκες που επικρατουσαν πριν;;;

Βεβαια αν ειναι να ησυχασεις,μιλησε με το γιατρο σου,να δωσει καποιες ορμονικες,και με αυτον τον τροπο θα κανεις και εναν ελεγχο κατα καποιον τροπο και για την ωορρηξια σου.Παντως μη σκοτιζεις το μυαλουδακι σου με τετοια,ολα καλα ειναι.


OPYIp3.png

vez3p2.png

Link to comment
Share on other sites

αναστασια μου δεν παιζει ρολο εμενα σα συμπτωμα εγκυμ,οσυνης πρηστηκε ποπλυ νωρις το στηθος 12 μερε ςπριν την περιοδο και με φαγουριζαν οι θηλες...υπομοπνη 2 μερες,αν και νομιζω οτιθασου ερθει τελικα....μην ψαχνεις συμπτωματα θ ατρελαθεις!


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις σας!Ακομη δεν εχω αδιαθετησει το στηθος μου δυο μερες τωρα ειναι πρησμενο!!!!Με νυχια και με δοντια κρατιεμαι να μην κανω τεστ εγκυμοσυνης!Θα περιμενω ισως να ειναι κανα κρυωμα(που φυσικα δεν το θελω)!Λεω να κανω τεστακι την ερχομενη τεταρτη αν δεν εχω αδιαθετησει μεχρι τοτε!!!Μακια κοριτσια!!!!!

Link to comment
Share on other sites

αν ηταν να αδιαθετησεις στις 6 του μηνος εισαι στην 3η μερα καθυστερησης.οποτε αν ειχες παντα σταθερο κυκλο αν κανεις τεστ θα εχει στανταρ αποτελεσμα(μονο πρεντικτορ μη παρεις ) νομιζω οτι μεχρι την τεταρτη που ειπες ειναι πολλες οι μερες!!


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...