Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Στην αρχή απλά είδαμε την καρδιά και λέει η γιατρός κάτσε μπασ και ακούσουμε αλλά δεν και λέει κάτσε άλλη μια φορά και απλά έκανε 3 φορές νταβ νταβ νταβ τίποτε άλλο δεν ξέρω άγχος γενικά αν θα πάει καλά η αν έχει χρωμόσωμα μετά άγχος που γράφει 5 εβδομάδων και 1 ημέρας. Γενικά ένα άγχος στο Δαφνί με βλέπω αχααχαχαχα. Η γιατρός λέει δεν έχει ακούσει ξανά καρδιά σε 5+1 τόσο νωρίς. Ελπίζω να μην το πείραξε το μωράκι που προσπαθήσαμε να το ακούσουμε. Νομίζω ότι δεν είχα ποτέ στην ζωή μου τόσο άγχος σε καμία εμβρυομεταφορα σε τίποτα βασικά αχααχαχαχα 

      Πότε έκανες τον υπέρηχο και πότε θα κάνεις ξανά 

      Έχω την φωτογραφία από τον υπέρηχο στο ψυγείο και του μιλάω γενικά του τρελού είμαι αχααχαχαχα 

ΜΠΛΕΝΤΕΡ- ΑΤΜΟΜΑΓΕΙΡΑΣ- ΦΡΑΠΕΔΙΕΡΑ


Recommended Posts

Καλημερα

πωλουνται λογω απουσιας ελευθερου χωρου στον παγκο της κουζινας

1. μπλεντερ με γυαλινη κανατα απο λιντλ, χρησιμοποιημενο ελαχιστα 15 ευρω

2. ατμομαγειαρας λιντλ χρησιμοποιημενος μονο μια φορα, λογω ελλειψης χωρου στην κουζινα, με τη συσκευασια του, 15 ευρω

3. κοκκινη φραπεριερα kenwood retro (αγορα 60 ευρω) πολυ ομορφη, ελαχιστα χρησιμοποιημενη , 15 ευρω

ευχαριστωωωω:P:p:p

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

http://ssl.getitnow.gr/prod/oikiakes-syskeyes/mikrosyskeyes/kafetieres/frapieres/kafetiera-kenwood-sd101/prod1921927pp/;jsessionid=ABFF7C17596404E98BBF9C748C627618.node1

αυτη ειναι η φραπεδιερα για τα κοριτσια που ζητησαν φωτο

αρχικη 70 ευρω απ οτι βλεπω

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα

δοθηκε η φραπεδιερα, ευχαριστω την κυρια,

θα προσπαθησω τη δευτερα να ανεβασω φωτος απο μπλεντερ κ ατμομαγειρα για τις κυριες που ζητησαν

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις


  • 2 εβδομάδες μετά...
  • 3 εβδομάδες μετά...

καλημεραααα:P

ειναι ακομη διαθεσιμα το μπλεντερ και ο ατμομαγειρας

μεγαλη προσφορα:P:p:p:p:p

τα δινω λογω ελλειψης χωρου στην κουζινα, τα εχω στα κουτια τους στην αποθηκη κ αυτο δεν ειναι καθολου πρακτικο για μενα

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
  • 2 εβδομάδες μετά...

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...