Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Το κέντρο μου είπε είναι νωρίς για υπέρηχο αλλά η γιατρός μου, μου είπε να πάω να επιβεβαιώσουμε ότι υπάρχει ενδομητρια κύηση. Πήγα, κάναμε υπέρηχο, είδαμε τον σάκο!!!! Εμβρυικα στοιχεία δεν φαινόταν ακόμα αλλά ήταν ορατός ο λεκιθικος ασκός που προηγείται του εμβρυου. Σε 10 μέρες που θα μπω στην 7η εβδομάδα έχω πάλι υπέρηχο ελπίζω να ακούσουμε καρδια!!!!

      1 hour ago, Lila ki είπε:

      Μπταβο κορίτσια με το καλό !!!! Όλα να πάνε δεξιά !!!

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

      1 ώρα πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ρε κορίτσια αλήθεια είναι φοβερό που ξένοι άνθρωποι χαίρονται με την χαρά σου σασ ευχαριστούμε πάρα πάρα πολύ για τις ευχές σασ αλήθεια μέσα από την καρδιά μου μόνο χαρές σας εύχομαι. Απλά η σύζυγος έσκασε γιατί μου λέει ότι εχτές θα έπρεπε να είναι κοντά 4000 και σήμερα 6000 αλλά μπορεί να μην κάνει διπλασιασμό κάθε 48ωρες σωστά δεν τα λέω;;

      Ρε χαίρομαι πάρα πολύ αλήθεια γιατί κάναμε την ίδια μέρα εμβρυομεταφορα αχααχαχαχα ο καθένας με τον πόνο του αχααχαχαχα σου εύχομαι τα καλύτερα αλήθεια εσύ πότε θα πασ για ραντεβού 

      Οχι δεν κάνει υποχρεωτικά διπλασιασμό κάθε 48. Μια χαρά ανεβαίνει η χοριακη σας!!!! Θα περιμένουμε τσ ομορφα νέα σας την Παρασκευή που έχετε υπέρηχο! 

      1 ώρα πρίν, Bluee19 είπε:

      Η χοριακη σας ανεβαίνει τελειαααα με το καλό ο υπέρηχος όλα να σας πάνε κατευχην 🙏🏼

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

      • Λουλούδια 2

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts

Εγώ μπαίνω στο parents αρκετό καιρό τώρα αλλά έψαχνα για δίαιτα και με παρέπεμψε εδώ.

Πολλές φορές έχω αρχίσει και κόψει στη μέση μια δίαιτα. Για να δούμε τώρα!!


bV53p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

Koρίτσια ζυγίστηκα σήμερα το πρωί και είμαι -600γρ.!

Να φανταστείτε ότι χθες (στο dinner and a movie ραντεβού μου) πήγαμε σε γκουρμέ εστιατόριο και - φυσικά - έφαγα απ' όλα.

Και πάλι είχα χάσει!!!

Πολύ το χάρηκα. Άντε, καλή αρχή. :D


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

Ερη μου είδες τί καλά που σου τα λένε οι γοργόνες;;;;; Εγώ δεν είμαι μανούλα... ακόμα αλλά πιστεύω ότι είναι στραβλό πρότυπο η λεχώνα στέκα! πήρες κάποια κιλά στην εγκυμοσύνη, ε και; εδώ εγώ τα παίρνω για πλάκα, εσύ έβγαλες ΑΝΘΡΩΠΟ!!!!!!!! μην τρελαινόμαστε κιόλας!!!!!

Ελλη μου είδα τη δουλειά σας και κολάστηκα!!!!!!! Εγινα και φίλη! Μπράβο που τα καταφέρνεις με τέτοιους πειρασμούς!!!!!!! ;)

Del μου περαστικά σας!!!!!!! και γρήγορα!!!!!!! :)

Koρίτσια ζυγίστηκα σήμερα το πρωί και είμαι -600γρ.!

Να φανταστείτε ότι χθες (στο dinner and a movie ραντεβού μου) πήγαμε σε γκουρμέ εστιατόριο και - φυσικά - έφαγα απ' όλα.

Και πάλι είχα χάσει!!!

Πολύ το χάρηκα. Άντε, καλή αρχή. :D

CONGRATULATIONSBannerAnimatedRainbowBalloonsConfetti.gif

Εννοείτε πως το καταχάρηκες όπως κι εμεις! Μπράβο Μαεστρία μου!!!!!!!

-600 μετά από φαγητό.... σημαίνει -1000!!!!!!!!!!!!!!!! Καλή αρχή!

Μην ξεχνιόμαστε αύριο το μεσημέρι κερνάς τα ποτά!

Ελιζάκι μου πως πάει; Ελπίζω όλα καλά!!!!!! φιλί!!!!!!!

Μανουλίνα μην χάνεσαι και θα τα χάσεις εδώ που ήρθες!!!!!! Εχουμε τον τρόπο!

Κοριτσάκια μου καλή σας νύχτα και καλή εβδομάδα να έχουμε! :-)

Link to comment
Share on other sites

τα φιλια μου σε ολες

ευχομαι να χανεται κιλακια και να κερδιζεται αισιοδοξια

συντομα να επιστρεψω με ηρεμη διαθεση

εχω πολυ στρεςς τελευταια αλλα ευτυχως οχι για λογους υγειας

απλα ειμαστε λιγο ανω κατω οκ ολα θα πανε

ειναι και ενα προβληματακι με το νετ

καταφερα επιτελους και μπηκα

ισως αργησω παλι αλλα θα επανελθω εχω να χασω και να κερδισω εδω!

makia makia makia makia makia

1558239gfnygwo76q.gif

Link to comment
Share on other sites

καλημερα γοργονιτσες μου...

μολις αφησα το Μαρακι στο σχολειο...πρωτη μας μερα στο προνηπιο...

αχχχ εχω πολυ αγωνια για το πως θα παει...

παντως σκασιλα της ετσι? πολυ ανεξαρτητη μου βγηκε...

Μαρια φευγω της ελεγα εγω...σημασια δεν μου εδινε...

χαμομιλακη σαν να σε πηρε το ματι μου καπου...δεν εχω διαβασει ακομα...καλως μας ηρθες και παλι...

τσιπουριτσα απο σημερα χορευω στον δικο σου διαιτολογικο ρυθμο...

μαρακι αρχηγε κανενα ευχαριστο νεο εχουμε? μακαρι μακαρι...αλλα και να μην εχουμε δεν απογοητευομαστε ετσι? next month!!!!!!!

φιλακια σε ολες


...αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα ονειρο και ας ειναι η φωτια του να σε καψει...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Koρίτσια ζυγίστηκα σήμερα το πρωί και είμαι -600γρ.!

Να φανταστείτε ότι χθες (στο dinner and a movie ραντεβού μου) πήγαμε σε γκουρμέ εστιατόριο και - φυσικά - έφαγα απ' όλα.

Και πάλι είχα χάσει!!!

Πολύ το χάρηκα. Άντε, καλή αρχή. :D

Μαεστρια μου χιλια μπραβοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο....

ειδες που ειχες αγωνια ? ολα καλα τελικα...οχι απλα καλα αλλα τελειααααααααααααααααααααααα...


...αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα ονειρο και ας ειναι η φωτια του να σε καψει...

Link to comment
Share on other sites

καλημερα καλη εβδομαδα στις γοργονες τις καινουριες αλλα και στις παλιες μακια

σας διαβασα ολες οτι εχετε γραψει το σκ λοιπον λοιπον να αρχησω απο τα γλυκα καινουρια κοριτσα βασηκα να συστηθω εγω ειμαι το τρελοκοκομειοοοοοοοοοοοοοοοοο του γοργονοκλαμπ χαχαχαχαχα!!

λοιπον κουκλες μου γλυκιες μου κοπελες αρχιζω βασηκα θα πω στην ερη ενα σαν λεχονα που ειναι μια γλυκια ιστορια ακου καλη μου για να μαθεις εγω πηρα πολλλλλλλλλλλα κιλα στις εγκυμοσηνες μου στην 26 κιλα στην δευτερη 22 κιλα γιατι στα λεω γιατι οταν σαραντησα στο πρωτο μου παιδι ο καλος μου ο αντρουλης ηθελε να με παει βολτα εεεεεεεεεεεε!!! ολε εγω !! μου λεει ετοιμασου το απογευμα και βγενουμε . στην ωραια ντουλαπα μου υπαρχουν κατι πανεμορφα παντελονια σε πληθος 26 παρακαλω. ε!! λεω και ενα απο τα τοσα θα μου κανουν εβαζα και εβαζα αλλα κανενα δεν μου εκανε σοκ η ντινα :-( . την στιγμη που τελειωνα τις δικιες και κανενα δεν μου εκανε και εγω ετοιμη να σκασω ακουω το αυτοκινητο του καλου αντρα οπως ειναι τα παντελονι τα περνω τα πεταω μεσα στην ντουλαπα γιατι εστανθηκα χαλια να το δει ο καλος μου .ετσι πηρα ενα παντελονη εγκυμοσηνης το μασεψα οσο γινοταν το φορεσα και μια φαρδια μπλουζα λεω οκ δεν θα φανει κατι . για κακη μου τυχη που ο δικος μου αντρας δεν ανοιγει ποτε μα ποτε τις ντουλαπες του σπιτιου μας εκεινη την ημερα κανει και την ανοιγει εμενα με πειραν τα κλαματα :-( . βλεπω να ερχεται ο αντρουλης μου προς το μερος μου , με ρωταει γιατι κλαιω ? και εγω του λεω και ξερεις τι μου ειπε βρε κουτο εγινες μανουλα το ποιο ομορφο και γλυκο πραγμα στον κοσμο το οτι δεν σου κανουν τα παντελονια σου σημερα δεν σημενει κατι γιατι ο ανθρωπινος οργανισμος θελει τον αντιστοιχο χρονο και κατι για να επανελθει :confused::confused: ετσι εγω ????? τι ειπε τωρα ο αντρουλης μου εβαλα το μιαλο μου σε λειτουργια το οποιο δεν το ειχα κανει ως εκεινη την στιγμη . ετσι καταλαβα πολλλαααααααααα ολα θελουν τον χρονο του καλη μου και βασικα πρωτα το μωρο σου να κειταξεις και μετα ολα τα αλλα οσο για τον καλο σου να εισαι σιγουρη οτι ξερει πολυ καλα αφου εχεται αλλα δυο παιδακια.

manoulina καλος ηρθες το παρεακι μα ςεδω ειναι καλο και θα δεις οτι αυτη τη φορα θα πας πριμα οκ!!!!

μαεστρια μπραβοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο θεριο εισαι αστερι χαχαχα!!

ελλι το μαγαζι σας ειναι η κολαση και ο παραδισος μαζι χαχαχαχαχαχα!!

γιωργια - γωγω μου καλη μου περαστικουλια βρε δεν ηξερα οτι ειχες τοσο μεγαλο θεμα αλλα χερομαι που ολα πανε καλα στο θεμα αυτο (ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!)

χαμομιλακι κουκλι μου αντε με το καλο να φυγουν ολα οσα σε δυσκολευουν και να εισαι εδω μαζι μας μακια :D

τσιπουρα - ελιζα- μαρακι -del-σοφια μακια μακια μακια μακια μακια πολλλλλλλλλλλλλλλλλλλααααααααααααααααααααααααααααααα !!! :tongue:

καλημερα απο μια μπεκρου χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


αντε βρε κουκλες σε λιγο θα μονολογουσα χιχιχιχι!! πως πατε ??

ελιζακι το μαρακι πρωτη μερα εεεε!! αντε με το καλο καλη αρχη :P

βικυ πως τα πας εσυ τα μικρα σου ?????

Link to comment
Share on other sites

ενας μικρος πανικος ντινακι....ο ηλιας εχει πολυ ταλαιπωρηθει με το γυψο.....ευχομαστε αυριο να ειναι καλυτερα ...εχουμε ακτινογραφια....και ο μικρος ...μας εσκασε την προηγουμενη βδομαδα.....αναγκαστικα και εβαλα τον αντρα μου να παρει αδεια....για βοηθεια....σημερα πηγαμε λιγο καλυτερα ...αλλα βουρκωμενος ολη την ωρα!!!!


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέραααααααααα!!!!!!καλωσήρθατε οι καινούριες και καλά χασίματα (χωρίς άγχος όμως εεεε;;;)

Koρίτσια ζυγίστηκα σήμερα το πρωί και είμαι -600γρ.!

Να φανταστείτε ότι χθες (στο dinner and a movie ραντεβού μου) πήγαμε σε γκουρμέ εστιατόριο και - φυσικά - έφαγα απ' όλα.

Και πάλι είχα χάσει!!!

Πολύ το χάρηκα. Άντε, καλή αρχή. :D

Μπράβο maestria!!!!!!Συγχαρητήρια!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D

καλημερα γοργονιτσες μου...

μολις αφησα το Μαρακι στο σχολειο...πρωτη μας μερα στο προνηπιο...

αχχχ εχω πολυ αγωνια για το πως θα παει...

παντως σκασιλα της ετσι? πολυ ανεξαρτητη μου βγηκε...

Μαρια φευγω της ελεγα εγω...σημασια δεν μου εδινε...

χαμομιλακη σαν να σε πηρε το ματι μου καπου...δεν εχω διαβασει ακομα...καλως μας ηρθες και παλι...

τσιπουριτσα απο σημερα χορευω στον δικο σου διαιτολογικο ρυθμο...

μαρακι αρχηγε κανενα ευχαριστο νεο εχουμε? μακαρι μακαρι...αλλα και να μην εχουμε δεν απογοητευομαστε ετσι? next month!!!!!!!

φιλακια σε ολες

Καλή αρχή στο κοριτσάκι σου!!!!!!!!:D:D:D

γοργονες που ειστε σημερα χαχαχαχα!!!

πολυ υπνος επεσε σημερα :?:

Εδώωωωωω!!!!αλλά έχω και δουλειές με φούντες σήμερα:mad::-(:sad:

ενας μικρος πανικος ντινακι....ο ηλιας εχει πολυ ταλαιπωρηθει με το γυψο.....ευχομαστε αυριο να ειναι καλυτερα ...εχουμε ακτινογραφια....και ο μικρος ...μας εσκασε την προηγουμενη βδομαδα.....αναγκαστικα και εβαλα τον αντρα μου να παρει αδεια....για βοηθεια....σημερα πηγαμε λιγο καλυτερα ...αλλα βουρκωμενος ολη την ωρα!!!!

Καλώς την!!!περαστικά σας!!!!!!:D

ο μικρός θα συνηθίσει!!πού θα πάει..;)


:DΓοργονες.....είμαστε το καλύτερο παρεάκι ever!:D

Link to comment
Share on other sites

ενας μικρος πανικος ντινακι....ο ηλιας εχει πολυ ταλαιπωρηθει με το γυψο.....ευχομαστε αυριο να ειναι καλυτερα ...εχουμε ακτινογραφια....και ο μικρος ...μας εσκασε την προηγουμενη βδομαδα.....αναγκαστικα και εβαλα τον αντρα μου να παρει αδεια....για βοηθεια....σημερα πηγαμε λιγο καλυτερα ...αλλα βουρκωμενος ολη την ωρα!!!!

βικουλα υπομονουλα καλη μου .οσο αφορα τον μικρουλι με τον γυψο τι να πω αχ !! ο ψυχας μου θαα ειναι ενα ρακος απο την κουραση δεν ειναι ευκολα να λεγεται ποσο καιρο του ειπαν οτι θα το εχει ???

για τον μπομπιρα ξερεις τι κανω εγω στον σπυρο για το σχολειο του γιατι αμα εχεις διαβασει τον πηγενω και λογοθαραπειες και εργασοθαραπειες και ειναι ισα με τον δικο σου και ειναι κουραστηκο . η παιδοψυχολογος μου εχει πει το εξης . οταν πηγα και του αγορασα το χαρτικα του και λοιπα που ηθελαν στο σχολειο πηρα και μερικα στο σπιτι πηγαμε μαζι ομως και τα αγορασαμε . του ειπα οτι θα εχει βιβλια για το σχολειο και βιβλια στο σπιτι θα του τα δινω ομως οταν θα ειναι καλο παιδι καθε μερα απο ενα σας βραβειο γιατι ειναι καλο παιδι και ακουει τις δασκαλες του του πηρα και αυτοκολητακια με τους αγα[ημενους ηρωες του και καθε φορα που κανει ακτι ακαλο του κολαω απο ενα . να ηξερες τι χαρα κανει ξυπναει μονος του δεν του λεω εγω τιποτα , ετοιμαζει εκεινος την τσαντα του και τα κτοποιει μονος βεβαια με την βοηθεια μου , εοτιμαζουμε το τι θα φαει την επομενη μερα και του λεω ποσο καλα ειναι στο σχολειο και ποσους φιλους εχει γενικα θελουν ενθαρινση μην φαβασε θα δεις αμα τον κανεις ετσι θα σκεφτει οτι η μαμα δεν με αφινει μονο αλλα θελει να κανω καλα πραγματα για να ειμαι καλο παιδι και θα μου πει το μπραβο καντο και θα με θυμηθεις . φιλακια

Link to comment
Share on other sites

ντινα μου ετσι κανω και εγω.....καθε μερα οταν τελειωνει το σχολειο και δεν εχει κλαψει του δινω και απο ενα δωρακι.......οσο για τον ηλια αυριο παμε για ακτινογραφια και θα δουμε...!!!!

ζωη τι κανεις;;;;;και εγω πιστευω οτι σιγα σιγα θα συνηθισει....απλα επηρεαζει και μενα ψυχολογικα...την προηγουμενη βδομαδα ημουν ρακος......!!!!πεσαν ολα μαζι βλεπεις......!!!!!

λοιπον να καλοσωρησω και εγω τις καινουριες..γοργονιτσες....και καλα χασιματα να εχουμε!!!!!

ερι μου ...να χαιρεσαι τα παιδακια σου και να σου ζησει το καινουριο μελος..και μην αγχωνεσαι για τα κιλακια σου...πρωτα πρωτα εχει σημασια το μωρακι σου......

λιζακι στο ειχα πει οτι μπορει και νατην παρουν ....μπραβο κοπελιτσα μου!!!!

ολα καλα!!!

ας εχουμε λοιπον μια ομορφη μερα και μια καλη εβδομαδα!!!


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...