Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια καλημέρα!

      Γνωρίζει καμία αν εφοσον ανοιχτεί η gonal μέχρι ποτε μπορει να διατηρηθεί στο ψυγείο και να χρησιμοποιηθεί το υπόλοιπο υλικό; Στο κουτί γραφει 28 ημέρες, αλλα μιλαει για θερμοκρασιες μικρότερες των 25, στο ψυγειο δεν θα διατηρείται σιγουρα παραπάνω; Οχι φυσικα μεχρι την αναγραφόμενη ημερομηνια ληξης, αλλα ενα διμηνο δεν θα διατηρείται; 

Μανούλες Νοεμβρίου 2015


kaity

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ναι ακριβως εκει μοιραζομαστε κ φωτογραφιες στιγμες απο τα μωρακια μας κ ειναι πολυ ωραια 😊 εχουν ομως ολα τα κοριτσια μας φβ?

Πωλινακι μου πως να κανουμε την ομαδα?θες να την κανεις εσυ που εχεις εμπειρια απο την προηγουμενη?;)εγω δεν εχω ξανακανει ομαδα στο φβ


1ePpp3.png

kOTkp3.png

Link to comment
Share on other sites

Έχω στείλει σε όλες όσες έχουμε μείνει και μπαίνουμε συχνά προσωπικό μήνυμα για το Facebook! !!! Να το δείτε! !!! Αν ξέχασα κάποια ας μου στείλει. .και συγχωρήστε το αλτσχαιμερ μου!!!!! Φιλάκια! !!! ;) :*


[sIGPIC][/sIGPIC]

My life is a real dream!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια μου εγω δν εχω fb. Θα σας λεω απο εδω τα νεα μου... Να μπαινετε ν μου λετε κι εσεις ε;; ειδικα τωρα που γενναμε.....:D

Φτιάξε λογαριασμό μόνο για την ομαδούλα μας αν θες βαλε ψευδωνυμο!! θα βλέπεις φώτος με φατσάκια και κοιλίτσες :)


oYNBp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας μανουλες! γραφω εδω για να διαβαζει ολη η ομαδουλα αλλα εχουμε φτιαξει ηδη ενα γκρουπακι κ ελπιζω σιγα σιγα να μεταφερθουμε ολες εκει...

Πηγα σημερα κλινικη κ εκανα την κολπικη εξεταση.. πονεσα αρκετα, ο γιατρος μου ειπε οτι υπαρχει αρκετος χωρος για να εμπδωθει ο μικρος κ εχω διαστολη 1, μετα ειχα αιματακι καφε αλλα ειναι αναμενομενο ειπε ο γιατρος κ ισως να εχω ηπια πονακια δεν εχω τιποτα ομως, αν δυναμωσουν λεει να του τηλφωνισω... εκεινη την ωρα ομως ειχα εντονους πονους περιοδου! Περιμενουμε λοιπον αν κ δεν νομιζω να γινει κατι, θα ξαναπαω σε μια βδομαδα...

Εν τω μεταξυ οσο με εξεταζε ελεγα αουτς αουτς..κ ο γιατρουλης μου μου ζητουσε συγγνωμη συγγνωμη χιχι τι καλος που ειναι :rolleyes:


oYNBp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλο μεσημερι και απο εμενα!!!οταν λες κολπικη εξεταση εννοεις ο χερακι του γιατρου;;;αν ναι εκανα και εγω αλλα δεν με πονεσε καθολου ουτε ειχα αιμα.επισης οταν λες διαστολη 1 δεν σημαινει πωλινακι οτι σιγα σιγα ξεκιναει ο τοκετος η κανω λαθος;;;

Link to comment
Share on other sites

Δεν μου πηρε δειγμα Ζωη μου απλα ειναι αυτο που λεμε "εβαλε χερι" για να δει που βρισκομαστε... διαστολη 1 ειναι πολυ μικρη μπορει να παει εβδομαδες ολοκληρες!


oYNBp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...