Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Faith22 είπε:

       

      Χθες είχα υπέρηχο κ είναι όλα καλά.Ειμαι στην 25η εβδομάδα κ με έχει ενημερωσει η μαία ότι δεν είναι συστηματικές οι κινήσεις των εμβρύων αυτή την εβδομάδα.Χθες αυτό δεν το συζήτησα καθόλου με τον γιατρό.Εγω όμως τα νιώθω κάθε μέρα κ σήμερα από το πρωί δεν τα είχα νιώσει κ είχε πάει 3 το μεσημέρι.Η ξαδέρφη μου πριν 3 εβδομάδες έχασε το μωρο της στις 33 εβδομάδες.Δεν το ένιωσε μια μέρα κ τελικά είχε ενδομητρίο θάνατο.Το αναφέρω για να καταλάβετε λίγο την ψυχολογία μου,θέλω δεν θέλω είναι κάτι που το σκέφτομαι κάθε μέρα.Η μαία μου το ξέρει.Στελνω λοιπόν το μεσημέρι ότι δεν έχω νιώσει τα μωρά χωρίς να της πω καλησπέρα,ήμουν στο κρεβάτι όλο το πρωί ζουμπωντας την κοιλιά μου κ ενώ ήθελα μόνο ένα μην ανησυχείς μου απαντά ότι "κακώς δεν ρώτησες τον γιατρό,είπαμε μετράμε μετά τις 32 εβδομάδες κ παρεπιπτόντως καλησπέρα τάδε" κ της απάντησα "ναι κακώς δεν ρώτησα τον γιατρό κ ρωτάω εσένα.Δεν βλάπτει λίγο ενσυναίσθηση που κ που.Καλησπερα".Απάντησα έτσι γιατί ένιωσα ειρωνεία.Λαθος μου,το ξέρω.Μου απάντησε κ εκεινη πάλι αλλα το άφησα εκεί.Δεν ξανααπαντησα.Δεν ήθελα να το συνεχίσω.

      Κ τώρα το βράδυ μου έστειλε ο γιατρός μήνυμα ότι αν δεν με καλύπτουν,να κάνω τις επιλογές μου,εννοώντας ότι μπορώ να φύγω κ να αλλάξω γιατρό,μαζί με ένα κατεβατο.

      Αυτό με πείραξε παρά πολύ.Ενιωσα ότι με διώχνει.

      Ξέρω ότι είμαι παράλογη,εκφραστείτε ελεύθερα.

       

       

      Ε βλακεία του γιατρού . Κανονικά έπρεπε να σε πάρει τηλέφωνο Κ να σε ρωτησει εάν είσαι καλά Κ γιατί μίλησες έτσι στην μαία . Τώρα μηνύματα εάν δεν σε καληπτουμε άλλαξε τη γιατρό είναι εντελώς αντιεπαγγελματικο τι είστε ζευγαρι Κ χωρίζετε . 

      Πάντως αν δεν νιώθεις κάποια μέρα τα μωρά φάε κάτι γλυκό ή πιες κάτι παγωμένο μετά από λίγο θα εμφανιστούν . Προς Θεού μην ζουλας την κοιλιά κάνει συσπάσεις . 

Μανούλες Νοεμβρίου 2015


kaity

Recommended Posts

Καλημέρα μανουλες! Τι κανετε? Ωραια νεα διαβαζω και χαιρομαι! Με το καλο να ερθουν τα πρωτα μωράκια! Σοφια μου μπραβο μια χαρα είναι τα διδυμακια σου! Ειδες που αγχωνόσουνα για προωρο? τελικα θα τα παμε μεχρι τελους τα μωράκια μας μαλλον!!:) Οσο για τους πονους στη μεση εχω και εγω πολλους είναι κατι φυσιολογικο μη σε αγχωνει!

Βασω μου όλα καλα, δεν πειραζει να βγει και μεγαλος ο μπεμπης, δεν θα φοβάσαι και να τον πιανεις, είναι καλυτερα, πιστεψε με!!

Σασα και φραουλιτσα με το καλο τα μωράκια σας!! Απιστευτο μου φαινεται που ερχονται τα πρωτα μωράκια!

ΜΕ τις υπολοιπες μιλαμε στο φβ!!

Εμεις ειμαστε καλα, οι πονοι συνεχιζονται παντου, νιωθω πολύ βαρια και δυσκινητη, φυσικα εβαλα και 13 κιλα δεν τα λες και λιγα.. Δεν παραπονιεμαι όμως καλα να βγει ο μπεμπης και θα περασουν όλα!

Πολλα φιλακια περιμενω με ανυπομονησια τα νεα σας!


1ePpp3.png

kOTkp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα κοριτσια!

Σασσα τελεια αλλο ενα μωρακι ερχεται πολυ πολυ συντομα! Με το καλο κοριτσακι μου και να εχεις μια γρηγορη αναρρωση!

Σοφακι χαιρομαι παρα πολυ για σενα! Εφτασες ηδη σε ενα ασφαλες σημειο κ απο δω κ περα μπορεις να χαλαρωσεις αρκετα! καλη συνεχεια κοριτσι μου(σουπερ το βαρος τους για διδυμακια)

Βασω μου τι κανεις? πως πανε τα συμπτωματα? Οσο για το κεφαλακι νομιζω η φυση εχει προνοησει για τα παντα! Με αγχωνει λιγο ομως η περινεοτομη κ τα ραμματα αλλα παρα ραφες καισαρικης καλυτερα αυτα!

Εγω κοριτσια σημερα εκλεισα 39 εβδομαδων κ αναμενω! Τη Παρασκευη θα παω να με εξετασεινο γιατρος και αν εχει προχωρησει η διαστολη ισως κανουμε εισαγωγη για γεννα! Αλλα τιποτα δεν ειναι σιγουρο θα σας ενημερωσω τοτε! :rolleyes::rolleyes:


oYNBp2.png

Link to comment
Share on other sites

Πωλινα μου μην ανησυχεις για τα ραμματα. Σε "τραβανε" ελαχιστα κ μετα απο 3-4 μερες δν τα νιωθεις.. Πλησιαζει η Παρασκευη..ειμαι σιγουρη πως αυτη τη φορα θ ζησεις τον τοκετο που ονειρευεσαι!

Εγω εχω πολυ λιγες συσπασουλες ακομη... Νασια μου θ μεινουμε τελευταιες...

Σημερα βγηκαμε για καφε γιατι εχει πολυ καλη μερα, κ σκεφτομουν τις πρωτες βολτες που θ κανουμε κ με τα δυο παιδακια μας...


dph2p2.pngRGM7p2.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κορίτσια. έχω συκγινηθεί ήδη από τα επικείμενα γενητούρια. Εγω αργώ κάπως ακόμα, έτσι θέλω να πιστεύω. Είμαστε 36η βδ. αύριο. Την προηγούμενη Παρασκευή ζυγίζαμε 2600.

anath, είμστε και συνονώματες, τί εννοείς με τις φυσικές τεχνικές προκλησεις...να να πάει κάπου το μυαλό μας???

Σχετικά με την κουβέντα για τα ράμματα, μας είπαν στα μαθηματα τοκετού ότι βοηθάνε οι ασκήσεις kegel και το μασαζ στην περιοχή του περινέου και του κόλπου με αμυγδαλελαιο.

Κορίτσια εσεις που είστε πιο προχωρημένες σε εβδομάδε έχετε δει διαφορά στις κινήσεις του μωρου???? Εδω και δυο μέρες οι κινήσεις της έχουν γινει πιο ήπιες, ένω πριν ήταν πολύ δυναμικές. Είναι κάτι που συμβαίνει λόγω στένεψης χώρου ή θα πρέπει να ανησυχώ. Και κάτι ακόμα, το nst πότε το ξεκινάμε, εγώ δεν έχω κάνει ακόμα.

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κορίτσια. έχω συκγινηθεί ήδη από τα επικείμενα γενητούρια. Εγω αργώ κάπως ακόμα, έτσι θέλω να πιστεύω. Είμαστε 36η βδ. αύριο. Την προηγούμενη Παρασκευή ζυγίζαμε 2600.

anath, είμστε και συνονώματες, τί εννοείς με τις φυσικές τεχνικές προκλησεις...να να πάει κάπου το μυαλό μας???

Σχετικά με την κουβέντα για τα ράμματα, μας είπαν στα μαθηματα τοκετού ότι βοηθάνε οι ασκήσεις kegel και το μασαζ στην περιοχή του περινέου και του κόλπου με αμυγδαλελαιο.

Κορίτσια εσεις που είστε πιο προχωρημένες σε εβδομάδε έχετε δει διαφορά στις κινήσεις του μωρου???? Εδω και δυο μέρες οι κινήσεις της έχουν γινει πιο ήπιες, ένω πριν ήταν πολύ δυναμικές. Είναι κάτι που συμβαίνει λόγω στένεψης χώρου ή θα πρέπει να ανησυχώ. Και κάτι ακόμα, το nst πότε το ξεκινάμε, εγώ δεν έχω κάνει ακόμα.

γεια σας...κοριτσια....τι κανετε???? σας εχασα....:( προβληματα με τον υπολογιστη...! σε 3 μερες μπαινω στην 37η εβδομαδα...εχω αρχισει και ανχωνομαι......εμενα οι κινησεις εχουν γινει πιο εντονες και ποναω πολυ εντονα ψηλα ...ακριβως κατω απο το στηθος...σαν να εχει κολλησει εκει ο πωπως του...χαχαχ !! τι ειναι το nst?? παρακολουθησα και εγω μαθηματα ανωδυνου τοκετου.....μην κανεις ασκησεις kegel τωρα!!!!!!.....αυτες τις κανουμε μετα τον τοκετο για να επανελθει η μητρα....τωρα θελουμε να χαλαρωσει..κανουμε μονο τις ασκησεις περινεου....περπατημα....βαρκουλα...προβολες...( διαβασα οτι εχετε μπει στο facebook... βαλτε με και εμενα...πειτε μου πως....)


cMVup2.png?t=1&Lz53LAzd

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κοριτσια!

Βασιλικη μου συνωνοματη εγω εχω παρατηρησει οτι κινειται πιο ηπια τωρα στον 9ο, κλωτσαει λιγοτερο αλλα αρκετες φορες τη μερα. Αν ανησυχησω τον πειραζω λιγο η πινω κρυο νερο κ αμεσως δινει το παρον! Nst κανω καθε εβδομαδα απο τοτε που μπηκα 37η...

Αυτο που λες για το αμυγδαλελαιο μας το ειπαν κι εμας, αυξανει την ελαστικοτητα του δερματος.. Οι τεχνικες που λεω ειναι οι ασκησεις στη μπαλα, το περπατημα, η ελξη των θηλων κ το σ...ξ!!!! Αν μαθω κ κτ αλλο θα σας πω!!!

Κατερινα με το nst παρακολουθουν τους παλμους του εμβρυου κ την κινητικοτητα της μητρας(αν συσπαται). Ποτε εχεις ραντεβου;

Που κανατε μαθηματα ανωδυνου; εγω τα κανω τωρα, τελευταια στιγμη, στο Ικα κ μου φαινονται πολυ χρησιμα...


dph2p2.pngRGM7p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα μανουλες!!

πως ειστε? περιττο να σας πω πηγα να γραψω χθες ενα ωραιοτατο κατεβατο και μου το σβησεεεε... τεεελοσπαντων.

Δραμα το βραδυ στο συζυγικο κρεβατι χθες, κανεις μας δεν καταφερε να κοιμηθει, να κατουριεμαι εγω να κατουριεται ο αντρας μου, να μη βολευομαι με τα μαξιλαρια και τα σκεπασματα, κρυωναμε, φτερνιζομασταν φυσαγαμε μυτες. Τι πραγμα ηταν αυτο? Τωρα δε μπορω να κουνηθω ειμαι πιασμενη παντου, ηπια εναν καφε ολοκληρο μπας και συνελθω!

Βλεπω ειμαστε πανετοιμες για τα πρωτα μας γεννητουρια :D 39 εβδομαδες βρε Πωλινα, θηριο κοριτσι μου! Μη σε αγχωνει τιποτα, σκεψου το μωρουδακι που ε ε ερχεται!

Νασσια δικιο εχεις, με ειχαν αγχωσει ομως πολυ και ενιωθα τετοια ανησυχια που ελεγα δεν θα φτασω περα απο 32.. Τελικα μη μας ματιασω μια χαρα εξελιχθηκαμε! Λιγακι ακομη να παχυνουμε κι αλλο και θα ειμαστε ικανοποιημενοι πληρως. Βαρια και δυσκινητη νιωθω κι εγω, μεχρι πριν λιγο καιρο περπατουσα "ολο τσαχπινια και χαρη" που λεει ο λογος, τωρα παω σαν την παπια εντελως αλλα εχω πλακα - ενταξει δεν εχω να καλυψω και μεγαλες αποστασεις απεναντι μου ειναι το μπανιο.

Ηρθαν και αυτοκολλητα τοιχου που παρηγγειλα για το παιδικο κι αυριο θα τα βαλουν η μαμα κι η αδελφη μου, εγω θα κοιταω ;) χιχιχιιιιι!


b5Zrp2.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσάκια μου γλυκά φτάσαμε στην τελική ευθεία....με απλά λόγια τον φάγαμε τον γαιδαρό η ουρά μας έμεινε!!!! μπήκα για λίγο να σας γράψω τα νεα μου! αυριο μπαίνω για καισαρική!!! είμαι το δεύτερο χειρουργείο!! όλα είναι έτοιμα!! έτοιμη η βαλίτσα!!! Παναγία μου όλα καλά να πάνε γιατί λίγο άγχος το έχω!! κορίτσια πήρα τηλ το μαιευτήριο να ρωτήσω τι να πάρω για το μωρό....εκτός απο φορμάκια , σελτεδάκια...κτλ μέχρι και παμπερς μου είπαν να πάρω και μωρομάντηλα!!! τα πάντα δλδ ....στο πρώτο μωρό πάνες εδιναν αυτοι και μωρομάντηλα τώρα ούτε αυτό....πάλι καλα που τους πήρα αλλιως πάνες δεν θα επαιρνα μαζί μου!!! εσείς έχετε ρωτήσει τι χρειαζεται να πάρετε μαζί σας?? θα μπω μέσα πάλι όταν γυρίσω από το μαιετήριο!! αλλά θα μάθετε τα νεα μου από την Πωλίνα !!! φιλάκια πολλά σε όλες και με το καλό όλα τα μπεμπάκια!!! άντε μάλλον εγώ κάνω την αρχή εεε???


861fp3.png

WmXFp2.png

oZs5p2.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσάκια μου γλυκά φτάσαμε στην τελική ευθεία....με απλά λόγια τον φάγαμε τον γαιδαρό η ουρά μας έμεινε!!!! μπήκα για λίγο να σας γράψω τα νεα μου! αυριο μπαίνω για καισαρική!!! είμαι το δεύτερο χειρουργείο!! όλα είναι έτοιμα!! έτοιμη η βαλίτσα!!! Παναγία μου όλα καλά να πάνε γιατί λίγο άγχος το έχω!! κορίτσια πήρα τηλ το μαιευτήριο να ρωτήσω τι να πάρω για το μωρό....εκτός απο φορμάκια , σελτεδάκια...κτλ μέχρι και παμπερς μου είπαν να πάρω και μωρομάντηλα!!! τα πάντα δλδ ....στο πρώτο μωρό πάνες εδιναν αυτοι και μωρομάντηλα τώρα ούτε αυτό....πάλι καλα που τους πήρα αλλιως πάνες δεν θα επαιρνα μαζί μου!!! εσείς έχετε ρωτήσει τι χρειαζεται να πάρετε μαζί σας?? θα μπω μέσα πάλι όταν γυρίσω από το μαιετήριο!! αλλά θα μάθετε τα νεα μου από την Πωλίνα !!! φιλάκια πολλά σε όλες και με το καλό όλα τα μπεμπάκια!!! άντε μάλλον εγώ κάνω την αρχή εεε???

Με το καλο κοπελα μου!!!

Ολα θα πανε καλα... Λιγες ωριτσες εμειναν και θα κρατας τη μπεμπουλα σου!!! Θα σου ευχηθω και αυριο... Μην εχεις αγχος καθολου, αλλωστε εισαι εμπειρη πια...

Εγω ετσι κι σλλιως στο δημοσιο θα παρω τα ΠΑΝΤΑ για το μωρο, οποτε καλυτερα ν τα εχεις ολα, να εισαι ετοιμη... Αλλα κ κτ ν ξεχασεις, μεσα στην πολη θ εισσι, θα πεταχτει καποιος ν σου το παρει..

και παλι.... ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!

💝💝


dph2p2.pngRGM7p2.png

Link to comment
Share on other sites

Fraoulitsa με το καλοοοοο! Με το καλο να ερθει το μικρουλακι σας! Περιμενυμε νεα σου!

Ολα καλα θα πανε!!!!! Εισαι η πρωτη μας μανουλα!

Εμεις γενναμε σε ιδιωτικο, δεν εχω παρει να ρωτησω τι χρειαζομαι - κακως- αλλα μου ειπαν οι υπολοιπες διδυμομαμαδες οτι μας τα παρεχουν εκει, μονο τα ρουχαλακια εξοδου θελουμε και φυσικα τα δικα μας καλλυντικα κλπ.

Πανες μωρομαντηλα ρουχαλακια για τα μωρα δε θελουμε γιατι τα ντυνουν εκει με ροζ ή μπλε αντιστοιχως (εμεις θα εχουμε και ροζ και μπλε με το καλο :D )

Θα παρω ομως καλου κακου, ποτε δεν ξερεις.


b5Zrp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Θεωνη μου με το καλο σε εχω στο μυαλο μου!! Ολα θα πανε τελεια αυριο τετοια ωρα θα εχεις την αδερφουλα της Βιβιανας αγκαλια! το λεω κ ανατριχιαζω! Φυσικα κ θα ενημερωσω τα κοριτσια αν δεν εχω γεννησει εν τω μεταξυ :tongue:

Σοφακι μου με γεια τα αυτοκολλητα σας αν βρεις τροπο ανεβασε καμια φωτο απο το παιδικο :tongue:

Εγω κοριτσια ειμαι σε περιεργη ψυχολογια.... χθες βραδυ ειχα δυνατους πονους περιοδου, ξυπνησα το πρωι κ στην τουαλετα ειχα καθαρο κοκκινο αιμα! τρομαξα, πηρα τηλ τον γιατρο κ μου ειπε να παω κλινικη, εκανα κτγ κ ηρθε μετα απο λιγες ωρες με εξετασε κ μου βρηκε διαστολη 2! αλλα οι πονοι ειχαν σταματησει κ με εστειλε σπιτι :confused: μαλλον θελει να μπω σε ενεργο τοκετο να με κρατησει αλλα εφυγα απο το σπιτι με ψυχολογια τυπου παω να γεννησω , πηρα τη βαλιτσα (βαλιτσες) μου, αποχαιρετησα το αγορακι μου κ απογοητευτηκα πολυ που ηρθα πισω :( Ποτε θα γεννησωωωωω τι αλλο πρεπει να γινει :( θα παω αυριο ξανα κ μαλλον θα με κρατησει για την προκληση αλλα ρε π..η μου ηθελα να ξεκινησει μονο του ολο αυτο...κ εχουν σταματησει κ οι συσπασεις τωρα... λετε να ξεπατοθω στις δουλειες μπας κ αποφασησει ο νινακης να μας κανει τη χαρη να ερθει ?


oYNBp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια!

Βασιλικη μου συνωνοματη εγω εχω παρατηρησει οτι κινειται πιο ηπια τωρα στον 9ο, κλωτσαει λιγοτερο αλλα αρκετες φορες τη μερα. Αν ανησυχησω τον πειραζω λιγο η πινω κρυο νερο κ αμεσως δινει το παρον! Nst κανω καθε εβδομαδα απο τοτε που μπηκα 37η...

Αυτο που λες για το αμυγδαλελαιο μας το ειπαν κι εμας, αυξανει την ελαστικοτητα του δερματος.. Οι τεχνικες που λεω ειναι οι ασκησεις στη μπαλα, το περπατημα, η ελξη των θηλων κ το σ...ξ!!!! Αν μαθω κ κτ αλλο θα σας πω!!!

Κατερινα με το nst παρακολουθουν τους παλμους του εμβρυου κ την κινητικοτητα της μητρας(αν συσπαται). Ποτε εχεις ραντεβου;

Που κανατε μαθηματα ανωδυνου; εγω τα κανω τωρα, τελευταια στιγμη, στο Ικα κ μου φαινονται πολυ χρησιμα...

αυριο εχω ραντεβου......!!!! τα μαθηματα τα εκανα στα δημοτικα ιατρεια αιγαλεω....με μια φοβερη μαια...δωρεαν....


cMVup2.png?t=1&Lz53LAzd

Link to comment
Share on other sites

Θεωνη μου με το καλο σε εχω στο μυαλο μου!! Ολα θα πανε τελεια αυριο τετοια ωρα θα εχεις την αδερφουλα της Βιβιανας αγκαλια! το λεω κ ανατριχιαζω! Φυσικα κ θα ενημερωσω τα κοριτσια αν δεν εχω γεννησει εν τω μεταξυ :tongue:

Σοφακι μου με γεια τα αυτοκολλητα σας αν βρεις τροπο ανεβασε καμια φωτο απο το παιδικο :tongue:

Εγω κοριτσια ειμαι σε περιεργη ψυχολογια.... χθες βραδυ ειχα δυνατους πονους περιοδου, ξυπνησα το πρωι κ στην τουαλετα ειχα καθαρο κοκκινο αιμα! τρομαξα, πηρα τηλ τον γιατρο κ μου ειπε να παω κλινικη, εκανα κτγ κ ηρθε μετα απο λιγες ωρες με εξετασε κ μου βρηκε διαστολη 2! αλλα οι πονοι ειχαν σταματησει κ με εστειλε σπιτι :confused: μαλλον θελει να μπω σε ενεργο τοκετο να με κρατησει αλλα εφυγα απο το σπιτι με ψυχολογια τυπου παω να γεννησω , πηρα τη βαλιτσα (βαλιτσες) μου, αποχαιρετησα το αγορακι μου κ απογοητευτηκα πολυ που ηρθα πισω :( Ποτε θα γεννησωωωωω τι αλλο πρεπει να γινει :( θα παω αυριο ξανα κ μαλλον θα με κρατησει για την προκληση αλλα ρε π..η μου ηθελα να ξεκινησει μονο του ολο αυτο...κ εχουν σταματησει κ οι συσπασεις τωρα... λετε να ξεπατοθω στις δουλειες μπας κ αποφασησει ο νινακης να μας κανει τη χαρη να ερθει ?

Πωλινα μου νομιζω πρεπει ν περπατησεις κ να κανεις βαθια καθισματα ολη μερα... Μην κουραστεις με δουλειες, αλλα ν εισαι πολλη ωρα ορθια, μην σ πω ν χορεψεις κιολας... Αυτα μας ελεγαν σημερα οι μαιες.. Εισαι σε πολυ καλο σημειο, ελπιζω ν ξεκινησει τελικα ο τοκετος.... Κ να ξερεις οτι παιζει ρολο κ η καλη ψυχολογια σε αυτο...

Γεννας κι εσυ αυριο λοιπον!!!! Τελεια!! Αν βρεις χρονο μπες ν μας πεις νεα!!! Αλλιως...ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!

Εν τω μεταξυ θελω οποτε μπορεις ν μ πεις κ τις αντιδρασεις του μικρου σου, πχ οταν εφυγες απο το σπιτι για ν γεννησεις, γιατι το εχω τρελοοοο αγχος....


dph2p2.pngRGM7p2.png

Link to comment
Share on other sites

Αν τελικα προχωρησει η προκληση προς το Σαββατο το βλεπω γιατι αυριο θα παω βραδυ στο μαιευτηριο! Ευχαριστω ομως :)

Και εγω εχω αγωνια για τον μικρο, σημερα ομως που πηγαμε να τον παρουμε απο τα πεθερικα δεν ηθελε να ερθει :tongue: εμεινε εκει μεχρι το απογευμα :tongue:


oYNBp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου καλησπερα και συγγνωμη που παρεμβαινω στην ομαδα σας.

Καταρχην να χαιρεστε τα μωρακια σας και ευχομαι να τα λεμε συντομα ολες μας ως μανουλες.

Θα θελαμε να γνωριζετε καποια βασικα για εμας.

Εχουμε κανει 3 προσπαθειες εξωσωματικης ,2 εκ των οποιων,μια βιοχημικη και μια παλλινδρομη.

Το Σεπτεμβριο καναμε μια ακομα προσπαθεια και εχουμε παγωτινια.

Αυτο το μηνα θελουμε να κανουμε μια ακομα προσπαθεια .Ειμαστε και οι δυο ανασφαλιστοι και κανουμε εκκληση σε οποιο κοριτσι ισως περρισεψαν φαρμακα και εχει την καλοσυνη για να μπορεσουμε να πραγματοποιησουμε την προσπαθεια μας!

Ευχομαστε να μην γιναμε φορτικοι ή ενοχλητικοι,σας ευχομαστε παντα ευτυχια στις οικογενειες σας!

Ευχαριστουμε θερμα!


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...