Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εννοείται πως θα τους παίρνεις τηλέφωνο όταν δεν νιώθεις καλά,δεν χρειάζονται ντροπες!Άντε μερικές εβδομάδες έμειναν και σε λίγο καιρό θα κρατάς τον μπέμπη αγκαλίτσα 🥰 ❤️Μοναδικό συναίσθημα ❤️

      μμμ δεν ξέρω για βδομαδες…. με προβλημάτισαν τα πονάκια αυτά! το μωρο επισης είναι τρομερά υπερκινητικό και δεν μπορώ να καταλάβω αν κάμω συσπάσεις ! 

Mανούλες Σπερματέγχυσης


Recommended Posts

Κοριτσάκια μου πρέπει να σας αφήσω γιατί πρέπει να τελειώσω κάτι δουλίτσες! Μου αρέσει πολύ η παρέα σας αλλά πρέπει..

ιονελίτα φιλάκια στην κοιλίτσα σου και Στελλίτσα φιλάκια στα μωράκια σου!!


oR8mp2.png

P7wlp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 637
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κοριτσάκια μου πρέπει να σας αφήσω γιατί πρέπει να τελειώσω κάτι δουλίτσες! Μου αρέσει πολύ η παρέα σας αλλά πρέπει..

ιονελίτα φιλάκια στην κοιλίτσα σου και Στελλίτσα φιλάκια στα μωράκια σου!!

Κοιταξε ομως μην κανεις της δουλειτσες χωρεις διαλειμα!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και καλο μηνα!σε ολες της μανουλες!:D

Επειδη σκεπτωμαι για το νοσοκομειο Ρεα θα ηθελα να μαθω περισσοτερες πλιροφοριες σχετικα με κοπελες που γεννεισανε εκει!Ακουωωωωω!::D

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα μανουλες και μελλουσες μανουλες!:D

Στελιτσα ποσο εχει παει η Αργυρουλα?Εχει βρει την σειρα της με το μααμ?Ποσο τρωει?

Μαριαμνεε και το μπεμπακο σου ποσο ειναι?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλη εβδομαδα μανουλες.

Ιονελιτα προς το παρόν ειναι βολικη. Μετα δεν ξερω. Ο Βασιλακης με βασανιζει αλλα ελπιζω οτι θα βαρεθει καποια στιγμη.

Εσυ πως εισαι?

Μαριαμνακι μπηκες στον 9ο!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλη εβδομαδα μανουλες.

Ιονελιτα προς το παρόν ειναι βολικη. Μετα δεν ξερω. Ο Βασιλακης με βασανιζει αλλα ελπιζω οτι θα βαρεθει καποια στιγμη.

Εσυ πως εισαι?

Μαριαμνακι μπηκες στον 9ο!!!!!!!!!

Καλησπερα Στελιτσα!

Δεν μας ειπες τι βαρος εχει η Αργυρουλα!

Τελεικα ποσο πειγε συνολικα το μαλλι στο Ιασο?

Εγω εκλεισα για Ρεα και μου ειπαι ο γιατρος οτι μπωρω να παω με τον αντρα μου μια κυριακη να επισκεφτουμε το νοσοκομειο αφου δεν εχω παει ποτε(λογο του οτι ειναι καινουριο ειναι το μονο που μας εχει γλυτωσει:rolleyes:).Πειρα και ρουχαλακια για την μπεμπα ,για το νοσοκομειο!:DΤα υπολειπα ,χαλαρααα!:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Τι ρουχαλακια πηρες?

Δεν πειρα πολλα αλλα μαζευτικαν στο λογαριασμο.μερεικα φορμιτσες για εξω βολτουλα,2 παντελονακια-το ενα κολλαν ροζ,μια φουστιτσα,γαντακια,καπελακια .Εβαλα ομως 3 πλυντιρια με αυτα που ειχα και εμειναν και για το χειμωνα αρκετα ρουχαλακια.Ελπειζω να της κανουν.

Οταν την πας βολτουλα κανει νανι η ειναι ζωιρουλα?Με το διπλο καροτσι και με τα δυο πως τα καταφερνεις?

Απο κατω σου εχει περασει ο πονος?Στο Βασιλακι ,που θυλαζες,ποσες μερες μετα την γεννα σου ειρθε η περιοδος?

Link to comment
Share on other sites

Δεν πειρα πολλα αλλα μαζευτικαν στο λογαριασμο.μερεικα φορμιτσες για εξω βολτουλα,2 παντελονακια-το ενα κολλαν ροζ,μια φουστιτσα,γαντακια,καπελακια .Εβαλα ομως 3 πλυντιρια με αυτα που ειχα και εμειναν και για το χειμωνα αρκετα ρουχαλακια.Ελπειζω να της κανουν.

Οταν την πας βολτουλα κανει νανι η ειναι ζωιρουλα?Με το διπλο καροτσι και με τα δυο πως τα καταφερνεις?

Απο κατω σου εχει περασει ο πονος?Στο Βασιλακι ,που θυλαζες,ποσες μερες μετα την γεννα σου ειρθε η περιοδος?

Μεγεια τα ρουχαλακια.

Η Αργυρω κοιμαται αλλα που και που ανοιγει ματακια. Καθε μερα τα βγαζω εξω.

Ασε το διπλο (http://www.mothercare.gr/detail.asp?pCode=Κ2742) ειναι μακρυ και δεν χωραει στο ασανσερ. Παιρνω το μωρο αγκαλια διπλα μου ο Βασιλακης και το καροτσι ορθιο..... Αστα παλευω με το καροτσι καθε μερα...

Απο κατω δεν πονεσα καθολου γιατι μου εκανε πλαστικη. Μολις γεννησα καθησα οκλαδων.

Στον Βασιλακη αδιαθετησα στον 5ο μηνα. Θηλαζα αποκλειστικα.

Link to comment
Share on other sites

Μεγεια τα ρουχαλακια.

Η Αργυρω κοιμαται αλλα που και που ανοιγει ματακια. Καθε μερα τα βγαζω εξω.

Ασε το διπλο (http://www.mothercare.gr/detail.asp?pCode=Κ2742) ειναι μακρυ και δεν χωραει στο ασανσερ. Παιρνω το μωρο αγκαλια διπλα μου ο Βασιλακης και το καροτσι ορθιο..... Αστα παλευω με το καροτσι καθε μερα...

Απο κατω δεν πονεσα καθολου γιατι μου εκανε πλαστικη. Μολις γεννησα καθησα οκλαδων.

Στον Βασιλακη αδιαθετησα στον 5ο μηνα. Θηλαζα αποκλειστικα.

Τι ενοεις πλαστικη σε φυσιολογικο τοκετο?Σε κοψανε απο κατω και σου βαλανε ραμματα που δεν χρειαζεται βγαλσιμο αλλα αποροφουνδε?

Το καροτσι αυτο ειναι μπελα για ολα τα ασανσερ!Το αλλο με διπλα,διπλα καθυσματακια στα χωρουσε στο ασανσερ?

Η Αργυρουλα σε ποιον μοιαζει?

Εσυ πως εισαι?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα μανουλες. Ιονελιτα η Αργυρω μοιαζει και στους 2 μαλλον. Δεν μπορω να καταλαβω. Το καροτσι που λες δεν μου αρεσει. Εσυ πως εισαι?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...