Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Τι σου ειπαν ομως, απο τι ειναι? Απο πιεση ή σακχαρο? Καλά είμαι, περιμένω την Τετάρτη να δω πως είναι τα πράγματα ........

      Αυτό το έχω ξανακούσει...άρα πας ταυτόχρονα σε,2 γιατρούς? Και αν αυτά που σου λένε είναι  διαφορετικά? Ποιες οδηγίες ακολουθείς?

      Να σου πω δεν έχω φτάσει μέχρι αυτό το σημείο ακόμη.....

      Κάνε ότι σε κάνει νιώθεις ασφαλής κ σου δίνει σιγουριά. Όλα θα πάνε καλά!

ΜΕΙΩΣΗ ΤΙΜΩΝ !!! ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ Κ ΡΟΥΧΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ


Recommended Posts

Καλησπέρα

Τα παπούτσια είναι είτε καινούργια είτε σε άριστη κατάσταση

Αποστέλλονται μετά από κατάθεση σε Εθνική ή Πειραιώς [(+δωράκι(α)]

1. ΥUP αφόρετα νο 27 ανετη γραμμή, ιδανικά για το σχολείο. Είναι ανατομικά και πολύ σταθερά, ενώ το παιδί τα νιώθει σαν αθλητικά

15 ευρώ με τα μεταφορικά

Το χρώμα είναι λίγο απαλότερο από ο,τ φαίνεται στην 1η φωτογραφία, λίγο σκουρότερο από ο,τι φαίνεται στην 2η

DSCN0963_zpsgxlbpkcz.jpg

DSCN0582_zpswye9gyu0.jpg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

5. CROCODILINO no 27 μέτρια γραμμή φορεμένο 2 φορές μέσα στο σπίτι δερμάτινα, ανατομικά

12 ευρώ

Λαμπυρίζει και αν και δείχνει 'δεσμευτικό' σαν χρώμα είναι αρκετά ευέλικτο, καθώς ταιριάζει με μπεζ φουστανάκια, καφέ ρούχα, δείχνει όμορφα κάτω από τζηνάκια (πχ με ανοικτόχρωμες μπλουζίτσες)

27alpharhoiota_zpsz0agjm4b.jpg

Επίσης CROCODILINO no 27, καστοράκι, ιδανικό για σχολείο, καθώς είναι πολύ άνετο παπουτσάκι

Φορέθηκε μόνο μέσα στο σπίτι 2-3 φορές, μα κόψαμε τις ταμπελίτσες.

10 ευρώ μεταφορικά δικά μου

DSC03926_zpsltk8qenr.jpg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

NEA TIMH 12 E ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ ΔΩΡΟ

Καλησπέρα

Τα παπούτσια είναι είτε καινούργια είτε σε άριστη κατάσταση

Αποστέλλονται μετά από κατάθεση σε Εθνική ή Πειραιώς [(+δωράκι(α)]

1. ΥUP αφόρετα νο 27 ανετη γραμμή, ιδανικά για το σχολείο. Είναι ανατομικά και πολύ σταθερά, ενώ το παιδί τα νιώθει σαν αθλητικά

15 ευρώ με τα μεταφορικά

Το χρώμα είναι λίγο απαλότερο από ο,τ φαίνεται στην 1η φωτογραφία, λίγο σκουρότερο από ο,τι φαίνεται στην 2η

DSCN0963_zpsgxlbpkcz.jpg

DSCN0582_zpswye9gyu0.jpg

Link to comment
Share on other sites

5. CROCODILINO no 27 μέτρια γραμμή φορεμένο 2 φορές μέσα στο σπίτι δερμάτινα, ανατομικά

12 ευρώ - ΝΕΑ ΤΙΜΗ 9 ΕΥΡΩ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ ΔΩΡΟ

Λαμπυρίζει και αν και δείχνει 'δεσμευτικό' σαν χρώμα είναι αρκετά ευέλικτο, καθώς ταιριάζει με μπεζ φουστανάκια, καφέ ρούχα, δείχνει όμορφα κάτω από τζηνάκια (πχ με ανοικτόχρωμες μπλουζίτσες)

27alpharhoiota_zpsz0agjm4b.jpg

Επίσης CROCODILINO no 27, καστοράκι, ιδανικό για σχολείο, καθώς είναι πολύ άνετο παπουτσάκι

Φορέθηκε μόνο μέσα στο σπίτι 2-3 φορές, μα κόψαμε τις ταμπελίτσες.

10 ευρώ μεταφορικά δικά μου

ΝΕΑ ΤΙΜΗ 8 Ε ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ ΔΩΡΟ

DSC03926_zpsltk8qenr.jpg

ΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ ΚΙ ΑΛΛΑ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ........

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Διαφημίσεις



Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...