Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Όλα μια λακούβα σε αυτή την χώρα. Το καλό είναι ότι οδηγώ εγώ πάμε μαζί (και εγώ δάσκαλος μας έφαγε η εκπαίδευση . Μα συγνώμη η μόνιμη δασκάλα έχει αναρ άδεια για όλα η αναπληρώτρια έχει μήτρα από τα lidl 😅😅 ήθελα να ξέρω τους νόμους τουσ διαβάζουν;  Καλά τα ηρεμιστικά τα βλέπω σιγά σιγά αχααχαχαχα η γιατρός είπε όλα μια χαρά με το μωρό μια μικρή αποκόλληση βλέπω όχι λακούβες και τραντάγματα 

      Ναι είναι μεγάλη αδικία οι αναρρωτικες αναπληρωτων σε σύγκριση με μονίμων. Είχαν πει θα τα εξισωναν αλλά ακόμα τίποτα.... αν οδηγείς εσύ νομίζω μια χαρά....θα πηγαίνεις αργά θα αποφεύγεις λακουβες και στο σχολειο δε θα κάνει τίποτα να κάθεται σαν πατριάρχης 😁. Προσοχή στις ιώσεις και τον πυρετό στο σχολειο...καλό είναι να μην ανεβάσουμε πυρετό στο 1ο τριμηνο ειδικά. Να φοράτε μάσκα. Στο δημοτικό κολλάς εύκολα. 

Μανούλες Μαΐου 2017


ekrs

Recommended Posts

Κουκουτσακι πραγματικα αν βγεις απτό σπίτι για μια βολτα φτιάχνει η διάθεση σου!

Αν φουσκωνουμε λέει!!! Το χαίρομαι πολύ που φαίνεται η κοιλιτσα μου αλλά ξαφνικα απτή μια μέρα στην αλλη οπου πάω μου λένε οτι φαινομαι 5 μηνών κ οτι έχω μεγάλη κοιλιά κ με προβληματίζουν λίγο... Πάντως την καμαρωνω!

Επισης δεν μου έφταναν τα πετρώματα τώρα 4 μερες νιώθω κ συσπάσεις. Τραβηγματα, ποναλακια ψιλοεντονα κ σήμερα πήρα τηλέφωνο τον γιατρό μου. Μου είπε να είμαι ήρεμη κ να ξεκουράζομαι κ οτι όπως του τα περιγραφω δεν του ακούγονται ανησυχητικά... Μακάρι...

Τα υπολοιπα κορίτσια τι κανουν;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 597
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα σας συνεγκυουλες. Σημερα εχουμε πολυ υγρασια και μουνταμαρα εδω στην Θεσσαλονικη. Εγω ειμαι με λουμπαγκο στο κρεβατι οσο μπορω γιατι δεν γινεται να ειμαι ξαπλα και ολη την ωρα. Αχ θελω να μπει το τριτο τριμηνο να νιωσω επιτελους λιγο πιο ασφαλεια και ανεση. Εχω πεσει λιγο ψυχολογικα.

Αστερακι και Κουκουτσακι ετσι να καμαρωνουμε για τις κοιλιτσες μας.

Φιλια σε ολες τις κοιλιτσες

Link to comment
Share on other sites

Elpidaf, λουμπαγκο;;;; Περαστικά μωρέ, έχεις και δύο ακόμη πολύ μικρά παιδάκια και από την μία ταλαιπώρησε πολύ πάραπάνω, από την άλλη όντως δε γίνεται να είσαι όλο ξάπλα, πρόσεχε όμως ε;;;; :-(

Από φαΐ πως πάτε;;;;; Εγώ έλεγα συμμαζευτηκα αλλά δεν!!!! Βλέπω επανέρχεται η όρεξη πιο άγρια!

(αλήθεια, θυμώνω αν σκεφτώ ότι θέλω να φάω κάτι συγκεκριμένο και δεν γίνεται εκείνη τη στιγμή Χαχαχα)


W7vNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κουκουτσακι βλεπω μερικες φορες στην τηλεοραση φαγητα και νομιζω οτι τα μυριζω στα αληθεια. Χαχα ασε και ερχονται και γιορτες!!! Τι θα κανουμε;;; αν δεν ημουν εγκυος θα αντιστεκομουν αλλα τωρα δεν παιζει.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια μου τι κανετε, όλα καλά; Εύα μου ήθελα να σε ρωτησω σχετικα με μια ανάρτηση σου απο τις αρχές τις εγκυμοσύνης για το αυτοανοσο που είχες. Μήπως επαιρνες στην πρωτη σου εγκυμοσυνη κάποιο φάρμακο πλακενιλ; χαπακι είναι. Μου ειπαν σήμερα να το πάρω για αυτοανοσο στην εγκυμοσύνη κ με προβλημάτισαν..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κορίτσια μου τι κανετε, όλα καλά; Εύα μου ήθελα να σε ρωτησω σχετικα με μια ανάρτηση σου απο τις αρχές τις εγκυμοσύνης για το αυτοανοσο που είχες. Μήπως επαιρνες στην πρωτη σου εγκυμοσυνη κάποιο φάρμακο πλακενιλ; χαπακι είναι. Μου ειπαν σήμερα να το πάρω για αυτοανοσο στην εγκυμοσύνη κ με προβλημάτισαν..

Οχι αστερακι !Εμενα οι θεραπειες μου ηταν ολες σε νοσοκομειο κ ενδοφλεβιες. γ-σφαιρινη εκανα. Τι αυτοανοσο εχεις;


tt1afc0a.aspx

tt1d3df2

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αστερακι καλησπερα η αδελφη μου εχει ρευματοειδη αρθριτιδα και παιρνει πλακενιλ. Ξερω οτι επιτρεπονται στην κυηση. Επισης απο φιλη που εχει 17χρονια σκληρυνση κατα πλακας αλλα και ο ρευματολογος εχει ενημερωσει την αδελφη μου οτι κατα την διαρκεια της κυησης τα αυτοανοσα βρισκονται σε υφεση ενω μετα την γεννα υπαρχει περιοδος εξαρσης. Ο ρευματολογος σου και ο γυναικολογος σου τι λενε;

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου ελπίδα μου! Ο ρευματολογος μου τα πρότεινε κ ο γυναικολος είπε οτι κ αλλες πελάτισσές του τα έπαιρναν στην εγκυμοσύνη κ πήγε καλά. Ωστόσο ο ρευματολογος μου είπε οτι ίσως έχει κάποιο θεματακι με την καρδουλα του κ όταν γεννηθεί ίσως χρειαστεί κ κορτιζονες.. Όχι απο το φάρμακο αλλά απο το αυτοανοσο. :( κ μετα μου λένε να είμαι ήρεμη.. Πως; αχ βρε κορίτσια!

Link to comment
Share on other sites

Αστερακι μου δεν ξερω κατα ποσο σχετιζεται το αυτοανοσο με τη καρδουλα .Θα σου ελεγα να παρεις κι αλλη γνωμη κ να σου εξηγησουν ακριβως τι εννοουν.Ποιο γιατρο εχεις;


tt1afc0a.aspx

tt1d3df2

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σας!εχω πητ 24/6 αλλα επειδη εσεις τα εχετε περασει προσφατα ηθελα να ακουσω κ τη γνωμη σας για το θεμα μου. χθες εκανα αυχενικη διαφανεια κ εχω στεναχωρηθει γιατι η αυχενικη μου βγηκε 2,30mm.ο γιατρος μου κ αλλος ενας που μιλησα μου ειπαν οτι ναι ειναι ανεβασμενο οριακα αλλα αν οι αιματολογικες βγουν καλες(οι αιματολογικες θα βγουν την επομενη εβδομαδα)δεν εχω κανενα προβλημα,οτι ολα τα υπολοιπα ειναι πολυ καλα κ το ρινικο οστο ορατο και οι παλμοι 159.αν δεν βγουν καλες θα πραξουμε αναλογως.στεναχωρηθηκα γιατι μεχρι τωρα πηγαιναν ολα τοσο καλα.οι εξετασεις ολες τελειες και ετυχε αυτο.κατοπιν εορτης εμαθα οτι στο κεντρο που εκανα την αυχενικη το μηχανημα κανει λαθος μετρησεις και εχει τρομοκρατηθει πολυς κοσμος αδικα.μακαρι να ειναι αυτο τι να πω!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...