Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 7/5/2024 at 5:16 ΜΜ, Bluee19 είπε:

      Για ετ μ τα ξεκινάμε 1η μέρα εμένα μόνο στην διέγερση με ξεκίνησε 2η 

      Καλησπέρα !! Κ εμένα δεύτερη μερα με ξεκινάνε!

      Στην προηγούμενη περίοδο ξεκίνησα προετοιμασία αλλά στον υπέρηχο είδαμε ότι το ενδομήτριο δεν ήταν όπως θέλαμε . Συγκεκριμένα δεν διακρίναμε ξεκάθαρα τις 3 ζώνες που θα έπρεπε οπότε το αφήσαμε. Σήμερα μου ήρθε η επόμενη περίοδος και ξεκινάμε πάλι προετοιμασία να δούμε αυτή τη φορά τι θ γίνει.

BAZAAR GIRLY SHOES 20-32 ADIDAS,NIKE,ALLSTAR,MONSOON,CROCS,ZARA,UGG


Recommended Posts

Παρακατω θα βρειτε παπουτσια για κοριτσακια 20-32 νουμερο.

Για οποιαδηποτε πληροφορια η διευκρινηση παρακαλω επικοινωνειτε με πμ και για επιπλεον φωτογραφιες μεσω e-mail.

Για αγορες ανω των 20? δεν πληρωνετε μεταφορικα.

Ακολουθουν περιγραφες και τι η παπουτσιων.

Ευχαριστω πολυ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις

Συγνωμη για την καθυστερημενη επικοινωνια.....

Λοιπον δινω γρηγορα τα νουμερα και τις τιμες των παπουτσιων στα κοριτσια παραπανω και ακολουθει αναλυτικη περιγραφη για ολα.

Πεδιλο animal print n.30-31 size12, αν και πιστευω πως ειναι μεγαλη φορμα 31, αγορασμενο απο εξωτερικο στα 10?.

Μπαλαρινα μαυρη λουστρινι Zara με φιογκο φορεμενη μονο σε μια παρελαση ν.28 στα 10?.

Τα puma ειναι ολοκαινουργια στο κουτι τους στα 9?.

Τα μποτακια Hello Kitty ειναι H&M ν.28 στα 9?

Τα Lelly Kelly ν.28 μεγαλο ομως, δλδ θεωρω πως ειναι 29 μετραω και πατο αν θελετε αγορασμενα 68? δεν εχουν φορεθει παρα μοναχα δυο φορες γιατι η κορη μου το καλοκαιρι τη βγαζει μονο με crocs και το χειμωνα με μποτακια και αθλητικα....ομως φαινοντε σαν βρωμικα δλδ εχουν μπεζαρει λιγο και μου ειπαν πως τα βαζω στο πλυντηριο σε θηκη διχτακι και θα γινουν σαν καινουργια γιατι ειναι απλως σκονη.

Αυτα τα δινω 15?.

Ροζ μπαλαρινα με μπαρετα λουλουδι Monsoon n28 στα 9?

All Star συλλεκτικα σε καλη κατασταση αγορασμενα απο εξωτερικο ν.Youth 13 στα 15?/εκαστο.

Σνικερ ασημι πολυ εντυπωσιακο σε αριστη κατασταση ν30-31 κι αυτο αγορασμενο στο εξωτερικο και με μεγαλη φορμα στα 10?

ΝΙΚΕ ροζ (σαπιο μηλο) με ασημι ν.23,5 στα 10?

ADIDAS γαλαζιο-κιτρινο ν.23 στα 10?

Μπαλαρινα ασπρη ασημι ν.25 στα 10? αριστη κατασταση

Μοnsoon μποτακι με γουνα εςωτερικα και πλεκτο με πουλιες και φουντες εξωτερικα για μεσα στο σπιτι αφορετο 10?....νουμερο δεν βρισκω ομως ο εξωτερικος πατος ειναι 19εκ.

Γαλαζιο μποτακι με αγκραφες στο πανω μερος στα 9?, εξώτερικος πατος 16-16,5εκ.

Monsoon μπαλαρινες χρυσες....γυαλιστερες! Σαν καινουργιες ν.12ν30 10?

Monsoon ασημι μπαλαρινες...αγαπημενες ν.12 δλδ ν30 φορεμενες μονο μια φορα φαινεται και ο πατος αλλα λιγο γδαρμενο μπροστα στα 8?

Επισης μποτακι φουξια με λεπτομερειες ν.25 ΑGATHA RUIZ DE LA PRADA αγορασμενα 82? στα 20?

μποτακι UGG οχι το γνωστο σχεδιο αλλα δερματινο με γουνα εςωτερικα λαςτιχο στο πλαι, με φερμουαρ και σολα καουτσουκ...αθανατο!!! στα 25?

Και αλλα που θα ακολουθησουν καθως και μπουφαν, αδιαβροχα και παλτο.

Να ξαναπω πως με αγορες ανω των 20? δεν χρεωνεστε μεταφορικα.

Επισης με αγορες 30? παιρνετε δωρο ενα ζευγαρι αθλητικα παπουτσια που φερανε δωρο στη μικρη αχρησιμοποιητα, ν.28 δεν ξερω μαρκα και ειναι μαυρα με ροζ.

Με αγορες 40? δωρο δινω δωρο ενα ζευγαρι Bloch ν.28 σε σαπιο μηλο δειτε το link για να καταλαβετε την ποιοτητα και την αξια του παπουτσιου. Ειναι μια εταιρεια που ειδικευεται σε παπουτσια μπαλετου και χορου, με καταπληκτικα δερματα και ανεση στον εσωτερικο πατο....

http://http://www.spartoo.gr/Bloch-b241.php

τα οποια ειναι κι αυτα φορεμενα μια φορα ....δυστυχως ομως μας προεκυψε εκεινη τη μερα παιδικη χαρα....και στην προσπαθεια της να σταματησει την κουνια εγδαρε ολο το μπροστινο μερος του παπουτσιου!!! Σιγουρα θα υπαρχει τροπος να φτιαχτουν, καποιον μπορει να μην τον νοιαζει κιολας γιατι αυτο μπορει να συμβει με οποιοδηποτε καινουργιο παπουτσι φοραει ενα παιδι....η ποιοτητα του ειναι ασυγκριτη.....δωρο λοιπον οι μπαλαρινες Bloch για φωτο δωστε μου μειλ.

Ευχαριστω πολυ....αν ξεχασα καποιο θα το συμπληρωσω σε επομενο μνμ.

Στη διαθεση σας για οποιαδηποτε πληροφορια η φωτο.

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...