Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Antonia_ είπε:

      Καλησπέρα !! Κ εμένα δεύτερη μερα με ξεκινάνε!

      Στην προηγούμενη περίοδο ξεκίνησα προετοιμασία αλλά στον υπέρηχο είδαμε ότι το ενδομήτριο δεν ήταν όπως θέλαμε . Συγκεκριμένα δεν διακρίναμε ξεκάθαρα τις 3 ζώνες που θα έπρεπε οπότε το αφήσαμε. Σήμερα μου ήρθε η επόμενη περίοδος και ξεκινάμε πάλι προετοιμασία να δούμε αυτή τη φορά τι θ γίνει.

      Όλα με το καλό!!!! ❤️

      3 ώρες πρίν, Bluee19 είπε:

      Καλή επιτυχία κορίτσι μου εύχομαι αυτή η φορά να είναι η τυχερή και στις δυο μας !!! Θα ήμαστε κοντά κοντά πρώτα ο θεός κ εγω έχω ξεκινήσει είμαι 5η μέρα προετοιμασίας σήμερα !! 

      Θα είναι η τυχερή σας!!!! 🥰

      7 ώρες πρίν, Angot είπε:

      πήγε στο 2 από 2,5 σε 14 ημέρες 30η εβδομάδα ! ο γιατρός μου το έχει πει ότι θα γεννήσω πιο νωρίς! είπε ως 35 θα φτάσουμε.   τώρα τι να σ πω

      Σε βλέπω για 35 μέσα στο νερό!!!! Κάνει από τώρα το δικα του 😆αλλά δε θα βιαστεί !!! Και 35 καλά δεν είναι? Δε γνωρίζω....

      On 10/5/2024 at 6:24 ΜΜ, Angot είπε:

      καλε η μέθη είναι ότι καλύτερο , σιγά μην κάθεσαι να πονάς και να αγχώνεσαι ! εγώ σ λέω εκανα αυτές τις 3 αλλά δεν θυμαμαι ημέρες ! εκανα σίγουρα 2η ημέρα περιόδου και μετά δεν θυμαμαι 

      Μέθη και ξερο ψωμί!!!! 😁

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

Καλημέρα κουκλες! Αχ επιτέλους ήλιος πραγματικά, άνοιξε λίγο η καρδιά μας. Μπορεί το χιόνι να μην μας έπιασε πολύ, αλλά και αυτό το κρύο απάλευτο ήταν! Εδώ εμάς πάγωσε ο ηλιακός και δεν είχαμε ζεστό νερό! :shock: Ευτυχώς και χωρίς πετρέλαιο με τα ηλεκτρικά την βολέψαμε, άντε να δούμε τον λογαριασμό της ΔΕΗ τώρα... :? 

Εγώ δε νομίζω να αντέξω την μαμα μου 40 μέρες στο σπίτι.. Καλή χρυσή είναι, την υπεραγαπώ εννοείται, αλλά είμαι άνθρωπος που θέλω την ησυχία μου, Αν έμενε κοντά και ερχόταν για λίγες ώρες και έφευγε ΟΚ, αλλά να την έχω μέσα στο σπίτι απ το πρωί μέχρι το βράδυ, με τις ορμόνες στο φουλ και ένα νεογέννητο να προσπαθώ να κουμαντάρω χμμμμμ δύσκολο μου φαίνεται. Έχω φύγει και από τα 18 από το σπίτι και δεν έχω ξαναγυρίσει καθόλου να μείνω μαζί τους, οπότε οι αντοχές μου είναι περιορισμένες πια. Καλά, για τον άντρα μου δεν το συζητώ, που δεν είναι και δική του μάνα, πόσο δύσκολο είναι για εκείνον. Να μην μπορείς να είσαι άνετος να κυκλοφορήσεις μες στο σπίτι σου.. Δεν μου έχει πει τίποτα, αλλά τον καταλαβαίνω. 1-2 εβδομάδες είναι αρκετές πιστεύω για να διατηρήσουμε όλοι την ψυχραιμία μας και να διατηρηθούν και οι καλές σχέσεις που υπάρχουν μέχρι τώρα. 

Ελενάκι χαχα από τώρα το Πάσχα σκέφτεσαι; Εγώ πάντα το προτιμούσα απ τα Χριστούγεννα, είναι που μου υπενθυμίζει ότι μπήκε η Άνοιξη και πλησιάζει το καλοκαίρι και φτιάχνει η διάθεσή μου, γιατί είμαι και παιδί του καλοκαιριού, και το περιμένω πως και πως. Πόσο μάλλον φέτος που θα είμαι και ετοιμόγεννη -πρώτα ο Θεός! Η ώρα η καλή κιόλας, ξέχασα να σου πω χθες! Θα είστε σίγουρα 2 κούκλες μαμά και κόρη! 

Στρολ τι κάνει το σποράκι; πότε έχουμε υπέρηχο;

 


vQjrp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

14 minutes ago, melitini81 είπε:

Καλημέρα κουκλες! Αχ επιτέλους ήλιος πραγματικά, άνοιξε λίγο η καρδιά μας. Μπορεί το χιόνι να μην μας έπιασε πολύ, αλλά και αυτό το κρύο απάλευτο ήταν! Εδώ εμάς πάγωσε ο ηλιακός και δεν είχαμε ζεστό νερό! :shock: Ευτυχώς και χωρίς πετρέλαιο με τα ηλεκτρικά την βολέψαμε, άντε να δούμε τον λογαριασμό της ΔΕΗ τώρα... :? 

Εγώ δε νομίζω να αντέξω την μαμα μου 40 μέρες στο σπίτι.. Καλή χρυσή είναι, την υπεραγαπώ εννοείται, αλλά είμαι άνθρωπος που θέλω την ησυχία μου, Αν έμενε κοντά και ερχόταν για λίγες ώρες και έφευγε ΟΚ, αλλά να την έχω μέσα στο σπίτι απ το πρωί μέχρι το βράδυ, με τις ορμόνες στο φουλ και ένα νεογέννητο να προσπαθώ να κουμαντάρω χμμμμμ δύσκολο μου φαίνεται. Έχω φύγει και από τα 18 από το σπίτι και δεν έχω ξαναγυρίσει καθόλου να μείνω μαζί τους, οπότε οι αντοχές μου είναι περιορισμένες πια. Καλά, για τον άντρα μου δεν το συζητώ, που δεν είναι και δική του μάνα, πόσο δύσκολο είναι για εκείνον. Να μην μπορείς να είσαι άνετος να κυκλοφορήσεις μες στο σπίτι σου.. Δεν μου έχει πει τίποτα, αλλά τον καταλαβαίνω. 1-2 εβδομάδες είναι αρκετές πιστεύω για να διατηρήσουμε όλοι την ψυχραιμία μας και να διατηρηθούν και οι καλές σχέσεις που υπάρχουν μέχρι τώρα. 

Ελενάκι χαχα από τώρα το Πάσχα σκέφτεσαι; Εγώ πάντα το προτιμούσα απ τα Χριστούγεννα, είναι που μου υπενθυμίζει ότι μπήκε η Άνοιξη και πλησιάζει το καλοκαίρι και φτιάχνει η διάθεσή μου, γιατί είμαι και παιδί του καλοκαιριού, και το περιμένω πως και πως. Πόσο μάλλον φέτος που θα είμαι και ετοιμόγεννη -πρώτα ο Θεός! Η ώρα η καλή κιόλας, ξέχασα να σου πω χθες! Θα είστε σίγουρα 2 κούκλες μαμά και κόρη! 

Στρολ τι κάνει το σποράκι; πότε έχουμε υπέρηχο;

 

Εγω παντως που λατρευω τα χριστουγεννα και τα παντα στολισμενα φετος δεν μπορω να πω οτιημουν οπως αλλες χρονιες,πιθανοτατα γιατι το μυαλο μου ηταν ηδη στη γεννα και στο ποτε θα ερθει στη ζωη μας το αγορι μας!!!μαλλον γι αυτο δεν μελαγχολησα οταν ξεστολισα!!μην σκεφτεσαι απο τωρα το λογαριασμο της ΔΕΗ,ας ελπισουμε οτι αλλο τετοιο κυμα κακοκαιριας δε θα ερθει!!!!

49 minutes ago, stroll είπε:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Γεια σας κορίτσια μου!

 

Μπαίνω να σας διαβάσω κ μου φτιάχνει το κέφι με τις ετοιμασίες, τα ψώνια, τα βαψίματα, την αναμονή για το μαιευτήριο!

Γεωργία να μου πάνε όλα καλά πρώτα κ ένα σκωτσέζικο ντους τους το φυλάω! Γενικά ήμουν πάντα πολύ επιμελής με τη δουλειά μου κ καλόμαθαν, έχουν βρει κ εκμεταλλεύονται...

Δέσποινα σε σας από κει λύσσαξε ο καιρός...Εδώ Αθήνα φτηνά τη γλυτώσαμε...ούτε 10 μέρες λέει το τικεράκι σου! Με τη ντουντούκα είμαι έτοιμη να πανηγυρίσω!!!!

Νατάσσα ωραία αυτά τα μαστορέματα!!! Πασά θα τον έχεις, κι αυτός θα καλλιτεχνεί! Μπράβο!

 

 

 

 

Μη μου μιλάτε για κρέπες με blue cheese κ σουτζουκάκια, εγώ φακές μισο-αλάδωτες κ μαύρο ψωμί! Κλαααααψψ!!!

 

 

Ωχ μπλου, ελπίζω να βρείτε τις ισορροπίες σας σιγά-σιγά κ να είσαι κ συ ήρεμη για το μπεμπάκι. Με τον έναν η τον άλλο λόγο όλες ζοριζόμαστε με τα οικογενειακά τελικά...

 

Ελενάκι η ώρα η καλή κι από μένα! Θα είσαι μια κούκλα εσύ, κ άλλη μια κούκλα η φραουλίτσα σου! Ω ναι, θέλουμε φωτό από το δωμάτιο! Ωραίο αυτό πάντως, να είσαι λεχώνα με το μωρό των ημερών κ τις ορμόνες στο ταβάνι κ να κάνεις κ τον ισορροπιστή...Εγώ ξέρω από τώρα ότι δε θα τα καταφέρω, θα τους αφήσω να φαγωθούν με την ησυχία τους, να το ευχαριστηθούν!!! Το πολύ-πολύ να φύγω κ για καφέ σε ενδειξη διαμαρτυρίας! 40 μέρες στο σπίτι;;; Σε 40 ώρες πιστεύω θα έχει γίνει το μακελειό. Κ φαντάσου ότι υπάρχουν κ καλές σχέσεις εκατέρωθεν...

 

 

 

 

 

 

 

Στρολακι μας τσακισε ο καιρος αλλα ευελπιστουμε οτι μεχρι να γεννησω δε θα ερθει αλλος τετοιος χιονιας!!!!η δικη μου μαμα δε θα καταφερει να ερθει για τοσο πολυ λογω διαφορων θεματων,αλλα η πεθερα θα ειναι μονιμα απο πανω!!!το καλο ειναι οτι μεχρι στιγμης δειχνει σημαδια εκπληκτικης βελτιωσης,ελπιζουμε να κρατησει για να εχουμε οση ηρεμια εχουμε ολοι αναγκη!!!


x6WFp2.pngYIVQp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα ομορφα κοριτσακια...προετοιμασιες για γαμοβαπτιση διαβαζω...ελενακι η ωρα η καλη ,θα ειστε κουκλες μαμα κ κορη.

Για εντασεις διαβαζω...ψυχραιμια,εμενα ευτυχως ο αντρας με τους γονεις μου εχουν πολυ καλες σχεσεις.τον ξερουν κ τοσα χρονια κ οτι λενε ευτυχως δεν παρεξηγουνται...βεβαια οταν γεννησα τη Σοφουλα επειδη ειμασταν κ οι δυο πρωταρηδες κ δεν γνωριζαμε κ πολλα απο μωρα,ο αντρας μου δεν επαιρνε κ πολυ θεση,αφηναμε τη μητερα μου να μας δειχνει.

Μελιτινακι εσενα καλυτερα θα σε βολεψουν κοντομανικα φανελακια.εγω βεβαια που γενναω τελος του μηνα πηρα μονο μακρυνικα κ βελουτε φορμακια.


VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, NatasaP είπε:

Καλημέρα!!!!

τι όμορφα που βγήκε επιτέλους ο ήλιος!!!άνοιξε η καρδιά μου!!!

Δεσποινάκι μέχρι την δευτέρα μείνε στα ζεστά...

Καλημέρα ρόζαλι..

Μπλού μου πόσο στεναχωριέμαι όταν διαβάζω τέτοια.Ελπίζω να είστε πιο ήρεμοι σήμερα κ να φύγανε οι στεναχώριες.

 

Προσεχω οσο μπορω!πραγματικα δε βγαινω καθολου απο το σπιτι...ας βλεπω τον ηλιο μεσα απο τα παραθυρα!!! 

Με το καλο να βαψετε το δωματιακι σας!!κι εμας μονος του το εβαψε ο μπαμπας μας!

(Εμεις σημερα φαγαμε μπιφτεκακια με ρυζακι!!)

1 hour ago, Eleni1986 είπε:

Καλημερα αγαπουλιτσες!!! Ηλιος σημερα!!! γιουπιιιιιι!!!!! Σε 3 μηνες Πασχα!!! :):)
:)

Blue μου λυπαμαι πολυ με τις φασαριες, οταν ανακατευονται τριτοι υπαρχει προβλημα στο ζευγαρι. Και εγω που ειχα τη μαμα μου 40 μερες στο σπιτι δημιουργηθηκαν ψιλο εντασεις αλλα προσπαθουσα να παιρνω εγω θεση για να μην αφησω σε καμια περιπτωση να απαντησει ο αντρας μου και να γινει χαμος. Ακομα και αν ειχε δικιο η μαμα μου πολλες φορες δεν την αφησα να επεμβει και μετα της τα ελεγα και οταν ημασταν μονες μας για να μην την προσβαλω και μπροστα του.

Ωραια φαγητακια διαβαζω! Μιαμμμμ!!! Ροζαλι εμενα με ειχε πιασει αμοκ σε ολη την εγκυμοσυνη μην παθω λιστερια απο τα τυρια. Αλλα ειναι πολυ μικρο το ποσοστο που μπορεις να παθεις κατι απ αυτο.

Νατασακι με το καλο να βαψετε το δωματιο του μικρου!!! Και εμενα ο αντρας μου τρελαινοταν και ολο κατι εφτιαχνε στο δωματιο και τωρα παιρνει την μικρη και της λεει "αυτο το εφτιαξε ο μπαμπας, το αλλο το εφτιαξε ο μπαμπας κλπ"! Η τρελα η ιδια!!! Σας χρωσταω και φωτο απο το δωματιο της μικρης.

Κι εγω φοβομουν για λιστερια αλλα και γενικα για συκωτι κλπ!μαλιστα καποιες φορες που μου εφεραν μεζεδακια για τα οποια τρελαινομαι αντισταθηκα σθεναρα και ουτε που δοκιμασα!!!!!


x6WFp2.pngYIVQp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Eleni1986 said:

Καλημερα αγαπουλιτσες!!! Ηλιος σημερα!!! γιουπιιιιιι!!!!! Σε 3 μηνες Πασχα!!! :):)
:)

Blue μου λυπαμαι πολυ με τις φασαριες, οταν ανακατευονται τριτοι υπαρχει προβλημα στο ζευγαρι. Και εγω που ειχα τη μαμα μου 40 μερες στο σπιτι δημιουργηθηκαν ψιλο εντασεις αλλα προσπαθουσα να παιρνω εγω θεση για να μην αφησω σε καμια περιπτωση να απαντησει ο αντρας μου και να γινει χαμος. Ακομα και αν ειχε δικιο η μαμα μου πολλες φορες δεν την αφησα να επεμβει και μετα της τα ελεγα και οταν ημασταν μονες μας για να μην την προσβαλω και μπροστα του

Ωραια φαγητακια διαβαζω! Μιαμμμμ!!! Ροζαλι εμενα με ειχε πιασει αμοκ σε ολη την εγκυμοσυνη μην παθω λιστερια απο τα τυρια. Αλλα ειναι πολυ μικρο το ποσοστο που μπορεις να παθεις κατι απ αυτο.

Νατασακι με το καλο να βαψετε το δωματιο του μικρου!!! Και εμενα ο αντρας μου τρελαινοταν και ολο κατι εφτιαχνε στο δωματιο και τωρα παιρνει την μικρη και της λεει "αυτο το εφτιαξε ο μπαμπας, το αλλο το εφτιαξε ο μπαμπας κλπ"! Η τρελα η ιδια!!! Σας χρωσταω και φωτο απο το δωματιο της μικρης.Ελενη μεγαλωνει η μπουμπου σου...τελεια μπουτακια!φτασαμε σε σημειο να μιλαμεγια μετακομιση ειναι μικρο το σπιτι δικο της ουσιαστικα μας φιλοξενει,.της τα ειπα και απο μπροστα και απο πισω..μα να μην τσακωνομαι με το συντροφο και να γινουμε κουβαρια οταν ηρθε 15 μερες??και για τα ζωα μας το στομα της βοθρος ενω ρωτησαμε και παιδιατρο αλλεργιολογο σπιτι με ζωα ισον με υγεια κανονες υγιεινης τηρουμε..ο αντρας μου δηλωσε αν ερθει και μεινει πανω απο εβδομαδα στη γεννα θα τα μαζεψει και θα παει σε ξενοδοχειο..και ο ταλαιπωρος να μην τον κατηγορω εχει υπομονη γαιδαρου..δεν περιμενα τετοιο πραγμα..κι εγω συμφωνω μην αφηνετε ποτε τριτους να δινουν συμβουλες και να μπαινουν στα χωραφια σας...ποτε μα ποτε..να τα χαιρεστε ολες τα παιδακια σας...υποψη ελενη εχω γαμπρο!!θα τον κανω αντρα!!μην ανησυχειτε!!θα προσπαθησω τουλαχιστον

 

Δεσποινα ποτε με το καλο??πλησιαζει η ωρα!!πω πω 38 εβδομαδες!!Νατασα σουπερ δωματιο..μελιτινι ποιες 40 μερες??σκεφτομαστε να φυγει μετα το νοσοκομειο..δεν θελω να χασω τον αντρα μου..δεν την αντεχει δεν τον αδικω..στρολ ..καλο απογευμα κοριτσια!!αα νατασα τα σεμιναρια νουτριτσια τι ομορφα απλα κατανοητα!!ευχαριστω!


7SHUp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

14 minutes ago, blue moon είπε:

 

Δεσποινα ποτε με το καλο??πλησιαζει η ωρα!!πω πω 38 εβδομαδες!!Νατασα σουπερ δωματιο..μελιτινι ποιες 40 μερες??σκεφτομαστε να φυγει μετα το νοσοκομειο..δεν θελω να χασω τον αντρα μου..δεν την αντεχει δεν τον αδικω..στρολ ..καλο απογευμα κοριτσια!!αα νατασα τα σεμιναρια νουτριτσια τι ομορφα απλα κατανοητα!!ευχαριστω!

Επισημα μενουν 9 μερες μπλου!!!!απο εκει και περα οταν αποφασισει μονος του...

Αν δεν αντεχει ο ενας τον αλλο καλυτερα μακρια και αγαπημενοι!!αρκει βεβαια να εχεις και καποια βοηθεια τουλαχιστον στην αρχη!!


x6WFp2.pngYIVQp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια εχετε δικιο για αυτο που λετε για τις 40 μερες με την μαμα στο σπιτι, και εγω δεν ηθελα! Την ηθελα πολυ στο μαιευτηριο και εκατσε ολα τα βραδια μαζι μου και την μερα ο αντρας μου και η πεθερουλα αλλα ο αντρας μου επεμενε να κατσει η μαμα μου 40 μερες στο σπιτι να με βοηθαει! Και εγω την υπεραγαπω αλλα οταν ειμαστε πολυ μαζι σκοτωνομαστε. Και μετα αγαπιομαστε παλι!!!Μαζι δεν κανουμε και χωρια δεν μπορουμε ενα πραγμα! Θα προτιμουσα να ερχεται μεσα στην μερα και να φευγει αλλα επειδη μενει Σαλαμινα που ειναι και το πατρικο μου, ηταν δυσκολο να πηγαινοερχεται καθε μερα. Εφευγε μονο τα σκ να φτιαχνει κανενα φαγητο στον μπαμπακα μου που τον ειχε αφησει μονο του τοσο καιρο. Η πεθερα μου ειναι στα 300 μετρα μακρυα και μας μαγειρευει συνεχεια απο την εγκυμοσυνη και την εχω μεγαλη βοηθεια.Δεν  θα ειχα προβλημα να μενει και απο πανω μας. Οι δικοι μου ειναι τοσο μακρυα και νιωθω τοσο μονη εδω! Θα την ειχα παρεα αν εμενε απο πανω αλλα οταν πηρε το σπιτι ο αντρας μου η ιδια του ειπε οτι δεν ειναι σωστο να μενουν πανω κατω ζευγαρι και γονεις για να μην ακουνε φασαριες κλπ. αλλα τοσο κοντα ωστε να βοηθουν.

Δεσποινακι σε 9 μερες το πολυ θα το κρατατε στην αγκαλια σας!!!! Απιστευτο!!!!

Αυτο ειναι το δωματιο μας! Ολο ροζ και γκρι-λευκα επιπλα! Η τοιχογραφια, οι κουρτινες και το πανο φτιαγμενα απο την μαμα μου, Το  κρεμαστο στην πορτα, το φωτιστικο και τα αεροστατα φτιαγμενα απο εμενα. Και ακομα δεν το εχω τελειωσει.

 

IMG_3743_zpss9sl9oqy.jpg

IMG_3733_zpsydiqfzui.jpg

IMG_3747_zpsfeupb4w0.jpg

IMG_3731_zpszttcbslm.jpg

IMG_3807_zps9vidvxw4.jpg

IMG_3804_zpspjixjeqg.jpg

IMG_3777_zpsj17tlleh.jpg

IMG_3773_zpsmv6zgcan.jpg

IMG_3758_zpsjrrsrwrt.jpg

IMG_3750_zpscoxqeld3.jpg

 

 


ABHSp3.png
Y2Ijp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites

Ελενακι ποσο ομορφο το δωματιάκι σάς....πολυ γλυκό για τη φράουλενια σας!!!να ειστε ολοι καλα να το χαίρεστε με το κοριτσακι σας...

εγω σκεφτομαι το καλοκαιρι να το βάψουμε κ να αλλάξουμε διακόσμηση. 


VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites

 

Και αυτα ειναι τα κερασματα που εφτιαξα και εδωσα στους συναδελφους μου την τελευταια μερα που πηγα για δουλεια πριν την αδεια εγκυμοσυνης. Και τι αλλο απο καραμελες μεσα σε ροζ καρμελιτσες και φραουλακια για την φραουλιτσα μου!

IMG_3688_zpsyzrnp2n4.jpg

Untitled2_zpsxn4mtdzr.jpg

 

Και το κρεμαστο που εφτιαξα για το μωρο μιας φιλης μου.

 

IMG_3803_zps54j5jd7u.jpg

 

 

2 minutes ago, Angie.31 είπε:

Ελενακι ποσο ομορφο το δωματιάκι σάς....πολυ γλυκό για τη φράουλενια σας!!!να ειστε ολοι καλα να το χαίρεστε με το κοριτσακι σας...

εγω σκεφτομαι το καλοκαιρι να το βάψουμε κ να αλλάξουμε διακόσμηση. 

Ευχαριστω Αντζουλι μου!!! Με το καλο και εσεις! Καλες οι αλλαγες! ;)


ABHSp3.png
Y2Ijp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας κοριτσάκια. Τι κανετε;

Ελενάκι χρυσοχέρες είστε με τη μαμά σου! Να το χαίρεται η μικρουλα σας το δωματιο της :)

Blue εύχομαι και 'γω με τη σειρά μου όλα να ξεπεραστουν σύντομα.

Οι υπόλοιπες κούκλες πως είστε;


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Ελενακι τι δημιουργική που εισαι;;; Ειναι ολα πολυ ομορφα.γεια στα χέρια σου...

τι κανετε τα υπόλοιπα κοριτσάκια;;; Εγω εχω βαρεθεί να μετράω την πίεση μου...δεν σάς ειπα,έβγαλαν μια προκήρυξη για παραϊατρικό προσωπικό σε δημόσια νοσοκομεία κ λεω να κανω την αίτηση κ οτι γίνει...βεβαια πλεον δεν ξερω αν ειναι καλυτερα πλεον,στο δημόσιο η στον ιδιωτικό τομέα;


VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα κοριτσια!!

 

Ελενη τι ομορφο το δωματιο!!Κουκλιστικο!!!

Αντζυ κι εγω μετραω καθημερινα την πιεση...Ξεκινησα την εγκυμοσυνη υποτασικη με 10-6 και τωραπαιζω 12/13 με 8/9...ε μετριεμαι καθε μερα....και ησυχαζουμε

Σημερα ειχαμε το ραντεβου μας..Ειμαστε 1600 πλεον....την ταιζω καλα λεει...ακομα κραταω καλα...μιλησα και με το γιατρο για τα αγχη μου...μου ειπε οτι αν καταφερω και δεν εχω αιμοργαια θα προσπαθησουμε να μπουμε οσο πιο αργα στο νοσοκομειο...ειχα λιγο καφε αυτη την εβδομαδα αλλα το προσπερναμε...εκανα και τις ενεσεις κορτιζονης για να δυναμωσουν τα πνευμονακια της..κι ειμαστε ετοιμοι για ολα αν και ελπιζουμε να μην χρειαστει ακομα...

Σημερα η μπουμπου μας ηταν και σουπερ κινητικη...γυρισε και τελειως τουμπα εκει που ειχε το κεφαλι δεξια το γυρισε αριστερα και τα ποδια πανω δεξια..αν και μπορει να ξανααλλαξει...ειδαμε και λιγο φατσουλα σημερα...νομιζω τωρα εχω αρχισει να νιωθω εγκυος για τα καλα..νομιζω οτι οταν περπαταω κι ολας παω καπως σαν την παπια...

Δεσποινα ποσο μεγαλωσατε!!!!Αντε με το καλο!!!

Φιλια σε ολες σας!!!


JU2Xp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες!

Ελενάκι, πανέμορφο το δωμάτιο!!! Λατρεύω το ροζ (και το σιέλ βέβαια)! Πώς και δεν βάλατε ουδέτερα χρώματα για τυχόν δεύτερο μπεμπάκι, αν προκύψει;;

12 hours ago, Angie.31 said:

Ελενακι τι δημιουργική που εισαι;;; Ειναι ολα πολυ ομορφα.γεια στα χέρια σου...

τι κανετε τα υπόλοιπα κοριτσάκια;;; Εγω εχω βαρεθεί να μετράω την πίεση μου...δεν σάς ειπα,έβγαλαν μια προκήρυξη για παραϊατρικό προσωπικό σε δημόσια νοσοκομεία κ λεω να κανω την αίτηση κ οτι γίνει...βεβαια πλεον δεν ξερω αν ειναι καλυτερα πλεον,στο δημόσιο η στον ιδιωτικό τομέα;

Κάνε αίτηση. Θα είμαστε και συνάδελφοι! Εγώ είμαι στην κεντρική υπηρεσία του Υπουργείου, βέβαια. Αλλά είμαι σίγουρη ότι θα τύχει να γνωριστούμε κι από κοντά!

Στο δημόσιο δεν έχεις καλύτερα λεφτά (τα ίδια χάλια είναι παντού), αλλά έχει άλλα θετικά που δεν έχει ο ιδιωτικός τομέας, όπως άδειες (που τις παίρνεις και δεν στις τρώει ο εργοδότης), ασφάλεια, σταθερό ωράριο κλπ. Αν μπορείς να πας, πήγαινε.


My first son: October 2015/ My second son: August 2017/ New baby: September 2019

Link to comment
Share on other sites

Καλημερούδια...πάλι γαλιάντρες γράψατε τόσαααα :-D

Στο θέμα βοήθεια στο σπίτι εγω είμαι αρνητική,προτιμώ να ζοριστώ κ να κουραστώ εγω παρά να φορτώσω την μαμά μου με έξτρα δουλειες μέσα στο σπίτι μου.

Παρόλο που εργάζεται τα πρωινά κ τα απογεύματα της είναι ελεύθερα δεν θα της πώ να έρχεται,όπως τα καταφέραμε στην εγκυμοσύνη οι δυό μας με τον άντρα μου έτσι κ μετά .Άσε που αν ήταν εδώ η μαμά μου θα είχα αρμένικη βίζιτα την πεθερά.

Ελενάκι μου υπέροχο το δωμάτιο της μικρουλίτσα σας!!! Και αν βγάλεις τις ρόζ λεπτομέρειες έτοιμο για το επόμενο!!!

Ευχαριστούμεεεε ε ναι μεγαλύτερη χαρά απο το να φτιάχνεις εσύ δεν υπάρχει!!!

Τι όμορφα που πιάνουν τα χεράκια σου υπέροχα όλα!!!!

Μπλού μου τίποτα κορίτσι μου...χαίρομαι που σε βοήθησε όσο κ εμένα!!!

Άντζι μου

Δέσποινάκι μου σβήνουμε μέρες για τον μικρό!!!!

Μελιτίνι

Τζώρτζια καλημερούδιαααα!!!!

Κάρπε μου να δείς που θα αντέξεις κ όλα θα πάνε καλά!!!

Στρολλάκι δεν ξέρεις πως τους καλούς τους πατάνε;;;;

Τώρα κάποιες πάλι θα ξέχασα...συγχωρέστε με...κλείνω πάω να φτιάξω μαλλί !!!

Μούτς μούτς!!

 

 


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...