Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

@Nati85 μου καλό μου μέντιουμ μακάρι!!!!!! Περαστικά στο μικρούλι σου!!

@Ungry girl μήπως λέω μήπως.. (χωρίς να έχω γνώσεις).. μήπως είναι το εντερακι σου? Μήπως έχεις δυσκοιλιότητα αυτές τις μέρες? Στο λέω γιατί μου είχε συμβεί κάτι παρόμοιο μία φορά!

@caramel_83 σε ποια μέρα μετά την ωορρηξία είσαι αγάπη?

@MelinaFo δεν γνωρίζω πολλα από εξετάσεις αλλά καλές φάνηκαν.. όταν πας στο γιατρό ενημερωσε μας!!

@Δήμητρα1988 καλώς ήρθες!! Σύντομα με ένα γλυκό μωράκι!!

  • Μου αρέσει 1

XDXPp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 3 λεπτά , Vila είπε:

@Nati85 μου καλό μου μέντιουμ μακάρι!!!!!! Περαστικά στο μικρούλι σου!!

@Ungry girl μήπως λέω μήπως.. (χωρίς να έχω γνώσεις).. μήπως είναι το εντερακι σου? Μήπως έχεις δυσκοιλιότητα αυτές τις μέρες? Στο λέω γιατί μου είχε συμβεί κάτι παρόμοιο μία φορά!

@caramel_83 σε ποια μέρα μετά την ωορρηξία είσαι αγάπη?

@MelinaFo δεν γνωρίζω πολλα από εξετάσεις αλλά καλές φάνηκαν.. όταν πας στο γιατρό ενημερωσε μας!!

@Δήμητρα1988 καλώς ήρθες!! Σύντομα με ένα γλυκό μωράκι!!

@Vila ελπιζω να το σκαρωσες αυτες τις μερες!!!!  Θα σας ενημερωσω αν και ελπιζω να αδιαθετησω! 


tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσια μου -γκαστρούλες και όσες είμαστε στη διαδικασία εκπλήρωσης του στόχου μας! Και μην ξεχνάτε. Η γλώσσα διαμορφώνει την πραγματικότητα μας άρα και τα προβλήματα. Βγάζουμε τελείως λοιπόν την έκφραση "δεν μπορώ να μείνω έγκυος" από τη ζωή μας. Ο στόχος μας είναι πάντα θετικός και αναλαμβάνουμε δράση για την εκπληρωσή του. 

  • Μου αρέσει 8
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κοριτσάκια μου!!!!

Καλημερα @alina80 μονο θετικες σκεψεις απο δω και περα!

Καλημερα @Vila οχι δεν ειναι εντερο ειναι πιο χαμηλα!θα δω πως θα παει και σημερα και βλεπω!

Να.εχουμε.μια ομορφη μερα!

Φιλακια και καλημερα!

 

 

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πρίν, Papaki@ είπε:

Δημητρούλα εμένα η γιατρός μου είχε δωσει κατι χαπάκια που τα βάζεις κολπικά και σε λίγες ώρες έχεις αιμορραγία

ήμουν 7η εβδομάδα και ο σάκος ήταν σαν 5η

μήπως να τον ρωτησεις? να τελειώνεις βρε παιδί μου με αυτό 

Καλημερααα.και μενα 5 βδομαδων ειναι ο σσκος κ, εγω ημουν 7 σαν κ σενα..χθες το βραδυ ειχα πονους λες κ θα αδιαθετησω αλλα τπτ..θα παω την παρασκευη κ θα μ πει

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, Vila είπε:

Κοριτσάκι μου είναι κρίμα να σκέφτεσαι έτσι! Μη βάζεις τον εαυτό σου σε τέτοια διαδικασία! Είναι πολύ μικρό το χρονικό διάστημα που προσπαθείτε κάνε υπομονή και θα έρθεις σύντομα το σπορακι! Θετική σκέψη και μπόλικο σεξακι!!

Like!!!! ( Μου τελείωσαν πάλι τα άτιμα)

@Elma86 μαζί μας στην αναμονή κι εσύ λοιπόν!!!! Στις ίδιες μέρες με @alina80 και @marillia! Μακάρι να έχουμε ++++ όλες μαζί!

Καλημερα και απο μενα.. ειμαι και γω στην αναμονή με σας αλλα λιγο απογοητεύτηκα γιατι χθες τελικα δεν υπήρξε επαφή:(Αρα μένουμε στης Δευτέρας και του Σαββάτου..Απο τη στεναχώρια μου ουτε να κοιμηθω μπορουσα...


CpFNp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Elma86 είπε:

Καλημερα και απο μενα.. ειμαι και γω στην αναμονή με σας αλλα λιγο απογοητεύτηκα γιατι χθες τελικα δεν υπήρξε επαφή:(Αρα μένουμε στης Δευτέρας και του Σαββάτου..Απο τη στεναχώρια μου ουτε να κοιμηθω μπορουσα...

@Elma86 μην το κανεις αυτό στον εαυτό σου και στον αντρα σου... Πρεπει να σκεφτομαστε και την ψυχολογία των συχυγων... Σκεψου να καταλαβει οτι "εσκασες"  απο τη στεναχώρια επειδη δεν κανατε σεξ επειδη ηταν γονιμες μερες... Θα νιωσει οτι "τον εκμεταλλευεσαι"... Ασε τον εαυτό σου χαλαρο και θα δεις... Θα γινει το θαυματακι σου! 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 ώρα πρίν, alina80 είπε:

Καλημέρα κοριτσια μου -γκαστρούλες και όσες είμαστε στη διαδικασία εκπλήρωσης του στόχου μας! Και μην ξεχνάτε. Η γλώσσα διαμορφώνει την πραγματικότητα μας άρα και τα προβλήματα. Βγάζουμε τελείως λοιπόν την έκφραση "δεν μπορώ να μείνω έγκυος" από τη ζωή μας. Ο στόχος μας είναι πάντα θετικός και αναλαμβάνουμε δράση για την εκπληρωσή του. 

καλημερα κοριτσι μου! πολυ ωραια τα λες! πως εισαι εσυ;;;

Link to comment
Share on other sites

@alina80 εσυ αν δεν ασχολεισαι με τη συγγραφη ή την ψυχολογία με καποιο τροπο,  εστω και εμεσο,  αδικεισαι!!! Μιλας πιο καλα απο πολλους ψυχολογους που εχω συνεργαστει!!!! 

  • Μου αρέσει 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

@Δήμητρα1988 εγώ διάβασα τους προβληματισμούς σου αλλά επειδή δεν έχω μπει στη διαδικασία των εξετάσεων έχω μαύρα μεσάνυχτα από αυτά! ίσως κάποια κοπέλα από εδώ να μπορέσει να σε βοηθήσει. Βέβαια πάντα καλύτερα να μιλάμε με το γιατρό. Με το καλό ένα μωράκι στην αγκαλιά σου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...