Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 59 minutes ago, Eflenew said:

      Χριστος Ανεστη! Και εγώ λαχανιαζω πολύ εύκολα. Εγώ έχω επαναληπτική χοριακης την Τετάρτη...αν πάνε όλα καλά λογικά θα μου πούνε να κλείσω για τον πρώτο υπέρηχο.

      Δυστυχώς δε γνωρίζω καθόλου πόσο ρίσκο είναι. Οι κοπέλες που έχουν προχωρημένη εγκυμοσύνη ή έχουν ήδη παιδάκι μπορούν να βοηθήσουν...Έχεις αποφασίσει να φύγεις ε? 

      Πως είσαι?? Ελπίζω να μην ξαναειχες το ίδιο...

      Όλα καλα θα πάνε !!!! 

      • Ευχή 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 9 λεπτά , Ungry girl είπε:

Ε αφου ετσι μου ειπαι ο γιατρουκος τι να.πω!

Κοιτα αν ειναι ετσι οπως τα λες να το λεω καθε μερα!!!!

Νταξ μεταξη μας.αυτα.τα λεω και στον ευατο μου οχι παρα εξω!:-D

Ο γιατρός σου είπε τη δική του πραγματικότητα. Δεν υπάρχει λόγος να την κάνεις δική σου. Θα κάνεις παιδί. Στο λέω εγώ. Σκέψου αυτό. Εγώ έχω ενδομητρίωση και σε πολύ πιο προχωρημένο στάδιο από εσένα. Οταν μείνω έγκυος τι θα πεις; 

Κορίτσια όλες θα κάνουμε. 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 15 λεπτά , alina80 είπε:

Ο γιατρός σου είπε τη δική του πραγματικότητα. Δεν υπάρχει λόγος να την κάνεις δική σου. Θα κάνεις παιδί. Στο λέω εγώ. Σκέψου αυτό. Εγώ έχω ενδομητρίωση και σε πολύ πιο προχωρημένο στάδιο από εσένα. Οταν μείνω έγκυος τι θα πεις; 

Κορίτσια όλες θα κάνουμε. 

Αμα το λες εσυ σε πιστεύω..!!

Αμα.μηνεις εσυ θα το πιστεψω ακομα πιο.πολυ αλλα για σενα το πιστεύω πιο πολυ απο τι για εμενα!!

Εσυ σε λιγο θα μας τα.πεις τα ευχαριστα στο λεω εγω!

Link to comment
Share on other sites

Ενταξει πρεπει να το παρω αποφαση θα ζησουμε παρεα εγω και το ανεμογκαστρι μ. Μου ακυρωσε το ραντεβου ετυχε κατι εκτακτο! Δεν μπορεσα να της πω και τα αποτελεσματα απο τηλ θα μεινω με την απορια!  

@Ungry girl αφου ειπαμε καλε μονο θετικη αντιμετωπιση και σεξ!!!

@alina80τυχερη ωορρηξια και για την 

@marillia με το καλο κοριτσια μ

  • Μου αρέσει 2

tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , MelinaFo είπε:

Ενταξει πρεπει να το παρω αποφαση θα ζησουμε παρεα εγω και το ανεμογκαστρι μ. Μου ακυρωσε το ραντεβου ετυχε κατι εκτακτο! Δεν μπορεσα να της πω και τα αποτελεσματα απο τηλ θα μεινω με την απορια!  

@Ungry girl αφου ειπαμε καλε μονο θετικη αντιμετωπιση και σεξ!!!

@alina80τυχερη ωορρηξια και για την 

@marillia με το καλο κοριτσια μ

Πω πω αγωνία τώρα εεε υπομονη!!

Καλε ναι δεν.ξερω για τη θετική σκεψη αλλα πολύ σεξ ναιιι!!!!

Θα πας αυριο?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Ungry girl είπε:

Πω πω αγωνία τώρα εεε υπομονη!!

Καλε ναι δεν.ξερω για τη θετική σκεψη αλλα πολύ σεξ ναιιι!!!!

Θα πας αυριο?

Πεμπτη γιατι δεν εκανε ιατρειο ουτε χθες και μαζευτηκαν τα ραντεβου. Μπορει να γινει κανα θαυμα και να αδιαθετησω να στρωσει λιγο το συστημα μ 

  • Μου αρέσει 1

tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 11 λεπτά , MelinaFo είπε:

Ενταξει πρεπει να το παρω αποφαση θα ζησουμε παρεα εγω και το ανεμογκαστρι μ. Μου ακυρωσε το ραντεβου ετυχε κατι εκτακτο! Δεν μπορεσα να της πω και τα αποτελεσματα απο τηλ θα μεινω με την απορια!  

@Ungry girl αφου ειπαμε καλε μονο θετικη αντιμετωπιση και σεξ!!!

@alina80τυχερη ωορρηξια και για την 

@marillia με το καλο κοριτσια μ

κοριτσι κ εγω την πρωτη φορα που πηρα τεστ ωορρηξιας πετυχα κυκλο που δεν εκανα ωορρηξια κ αδιαθετησα στις 51 μερες!


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον. Πηγα στον γιατρο και μαλλον και γω ανήκω στην κατηγορία που δεν κοκκινίζει τελείως το τεστ. Στον υπερηχο φάνηκε πως εγινε η ωορρηξία ειχε το ωχρο σωματιο αν το λεω σωστά! Μου ειπε να εχω και σημερα επαφή. Ειχα χθες και το σαββατο. Επίσης μου εξήγησε πως όλες οι γυναίκες μπορει να μην αποβάλλουν την ιδια ποσότητα της ορμόνης απο τα νεφρά και να μην την ανιχνεύουν τα τεστ χωρις ομως αυτο να σημαινει πως δεν εχουν ωορρηξία. Οποτε αυτος ο μηνας παιζει. Απο κει και ύστερα ο, τι θελει ο Θεός!

  • Μου αρέσει 3

CpFNp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , elenakii22 είπε:

κοριτσι κ εγω την πρωτη φορα που πηρα τεστ ωορρηξιας πετυχα κυκλο που δεν εκανα ωορρηξια κ αδιαθετησα στις 51 μερες!

Ααααα εσπασες τα ρεκορ λενακι! Εγω δεν εχω χρησιμοποιησει τεστ ωορρηξιας γτ τις καταλαβαινω εχω πονους στην σαλπιγγες και λοιπα. Σε αυτον τον κυκλο ενιωσα παλι τα ιδια αλλα δεν το επιβεβαιωσα με τεστ. Τωρα ειχα προγεστερονη 6,2 με ενδομητριο 9 χιλ λες να πλησιαζω σε περιοδο ή εχω ακομα?


tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ρε κοριτσια οποια ξερει ανατομία ας με διαφωτίσει λιγο γιατι τα εχω χριαστει λιγο τι ειναι χαμηλα ποιο κατω απο χαμιλα στην κοιλιά νιώθω μια μικρι ενόχληση ειναι λιγο πρισμενο και οταν το ακουμπαω ποναω!

Ειναι ωοθηκη? Γτ ψαχνω στο ίντερνετ και εχω αρχισει να τρεμω με αυτα που γραφει!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ungry girl είπε:

Ρε κοριτσια οποια ξερει ανατομία ας με διαφωτίσει λιγο γιατι τα εχω χριαστει λιγο τι ειναι χαμηλα ποιο κατω απο χαμιλα στην κοιλιά νιώθω μια μικρι ενόχληση ειναι λιγο πρισμενο και οταν το ακουμπαω ποναω!

Ειναι ωοθηκη? Γτ ψαχνω στο ίντερνετ και εχω αρχισει να τρεμω με αυτα που γραφει!

Να σταματήσεις να το πιέζεις. Ποτέ περιμενεις περίοδο;  Έχεις τίποτα συμπτωματα;


6penp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, orianna είπε:

Να σταματήσεις να το πιέζεις. Ποτέ περιμενεις περίοδο;  Έχεις τίποτα συμπτωματα;

Δεν το πιεζω αλλο αλλα το εχω στο νου.μου γιατι τωρα καταλαβα οτι εχει πριστει που το πιεσα και ειναι πρισμενο!

Περιμενω 25 στον.29αρη κυκλο μου που μαλλον θα ειναι πιο μικρος και ποναει φριχτα το στηθος μου θα.μου ερθει αυτες τις μερες..

Ωοθηκη ειναι?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Ungry girl είπε:

Δεν το πιεζω αλλο αλλα το εχω στο νου.μου γιατι τωρα καταλαβα οτι εχει πριστει που το πιεσα και ειναι πρισμενο!

Περιμενω 25 στον.29αρη κυκλο μου που μαλλον θα ειναι πιο μικρος και ποναει φριχτα το στηθος μου θα.μου ερθει αυτες τις μερες..

Ωοθηκη ειναι?

Πότε έκανες υπερηχο κ είχες κάνεις ωορρηξια; Πόσο του μήνα είχες πάει γιατρο; Δεν μπορω να καταλάβω που λες. Αριστερά δεξιά κέντρο;  Πόσο χαμηλά;


6penp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση σε όποια γνωρίζει. Υποτίθεται κάνω μια διατροφή για το ζάχαρο το πρωινό ώστε ν το κρατήσω στα φυσιολογικά όρια.. Κ μ είπε ότι δε θέλουμε ν χάσω κιλά απλά ν μη βάλω παραπανίσια.. Εγώ όμως έχασα κάποια γραμμάρια Κ μάλιστα χωρίς Ν την τηρώ κατά γράμμα.. όμως εχω Κ κάποια υγρά Π Κ Π στο εσώρουχο Αλλά χωρίς ν Είμαι σίγουρη αν είναι κολπικα ή ουρά.. Σμρ λοιπόν Π φάνηκε ότι έχασα αναρωτιέμαι υπάρχει περίπτωση ν χάνω αμνιακό υγρό σταδιακά Κ Ν φαίνεται στα κιλά Μ? Ελπίζω μη ρωτάω κοτσάνα.. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , orianna είπε:

Πότε έκανες υπερηχο κ είχες κάνεις ωορρηξια; Πόσο του μήνα είχες πάει γιατρο; Δεν μπορω να καταλάβω που λες. Αριστερά δεξιά κέντρο;  Πόσο χαμηλά;

Υπέρηχο εκανα 9 του.μηνα και ωορρηξία εκείνη τη μερα!

Αριστερα πολυ χαμηλά εκει που φαντάζομαι ειναι σάλπιγγες αλλα στο ίντερνετ ειδα πως ειναι ωοθηκη

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , oneira_glyka είπε:

Ερώτηση σε όποια γνωρίζει. Υποτίθεται κάνω μια διατροφή για το ζάχαρο το πρωινό ώστε ν το κρατήσω στα φυσιολογικά όρια.. Κ μ είπε ότι δε θέλουμε ν χάσω κιλά απλά ν μη βάλω παραπανίσια.. Εγώ όμως έχασα κάποια γραμμάρια Κ μάλιστα χωρίς Ν την τηρώ κατά γράμμα.. όμως εχω Κ κάποια υγρά Π Κ Π στο εσώρουχο Αλλά χωρίς ν Είμαι σίγουρη αν είναι κολπικα ή ουρά.. Σμρ λοιπόν Π φάνηκε ότι έχασα αναρωτιέμαι υπάρχει περίπτωση ν χάνω αμνιακό υγρό σταδιακά Κ Ν φαίνεται στα κιλά Μ? Ελπίζω μη ρωτάω κοτσάνα.. 

Δεν μπορω να σου πω κατι πανω σε αυτο αλλα ξερω οτι τα ουρα μυριζουν ενω το αμνιακο υγρο οχι. Μια φιλη σε προχωρημενη εγκυμοσυνη ειχε κατι αντιστοιχο πολλα υγρα και τελικα ηταν απωλεια ουρων απο την πιεση στην κυστη. Οσο για το βαρος τι να πω δηλαδη καθε μερα χανεις γραμμαρια?


tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...