Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, Angot είπε:

      μια στο τόσο με πιάνει! δεν είναι συχνό! ήμουν ανάμεσα στην πίεση και το σάκχαρο! εσυ,;

      Τι σου ειπαν ομως, απο τι ειναι? Απο πιεση ή σακχαρο? Καλά είμαι, περιμένω την Τετάρτη να δω πως είναι τα πράγματα ........

      1 hour ago, Alex@ είπε:

      Πολλές γυναίκες αποφασίζουν να τους παρακολουθεί κ γιατρός σε δημόσιο νοσοκομείο, ώστε να υπάρχει φάκελος τους εκεί, παράλληλα με ιδιώτη έξω.

      Ρίσκο είναι κ στο ιδιωτικό κατα την γνωμη μου παντα, όλα τα σοβαρά τα στέλνουν στο δημόσιο.

      Κλείσε ένα ραντεβού ν δεις πως θα πάει κ αν ο γιατρός σου αποπνέει εμπιστοσύνη κ καλύπτει τις ανάγκες της κατάστασης σου.

      Όλα θα σου πάνε τέλεια!!❤️

       

      Αυτό το έχω ξανακούσει...άρα πας ταυτόχρονα σε,2 γιατρούς? Και αν αυτά που σου λένε είναι  διαφορετικά? Ποιες οδηγίες ακολουθείς?

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 7 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Παιζει αλλα απο αυριο θα μετραω επισημα καθυστερηση... Θα μαι στις περισσοτερες μερες κυκλου ever απο τοτε πλυ μ ηρθε περιοδος

Ρε μαναρι γιατι δεν κανεις ενα τεστακι?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 1 λεπτό , Nati85 είπε:

Και εμενα ο πρωτος που ειχα παει αυτο μου ειχε πει! Μενεις εγκυος αλλα μολις μεινεις να με παρεις αμεσως τηλ για tsh και χαπι.η δευτερη μου εδωσε απο πριν.τι να πω και εγω μπερδεμα με αυτο το θεμα τελικα! 

Και εμενα ακριβώς τα ιδια


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, elenakii22 είπε:

εμενα βρε κοριτσια με το που με ειδε ο ενδοκρινολογος πριν μου πει γεια που λεει ο λογος μου λεει θελοτμε tsh κατω απο 2.5...

Κι εμένα ομοίως. κ μάλιστα πριν πω ότι θέλω παιδί, μου είπε ότι επειδή είμαι σε αναπαραγωγική ηλικία θα πάρω χάπι. 

Just now, anemoni1989 είπε:

Γιατι δεν εχω ακομα επισημα καθυστερηση!!! 

Θα σκάσω τώρα...... τον προηγούμενο μήνα τι κύκλο είχες? Σε ποια μέρα είσαι τώρα?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, caramel_83 είπε:

αν ειναι η ωορηξια ετσι οπως πιστευω (γιατι την υπολογιζω απο αυτα που νιωθω οχι με τεστ) σημερα ειμαι 13 μερα, αλλα δεν εχω καποιο συμπτωμα οτι θα μου ερθει αυριο και εχω αρχισει και αγχωνομαι μην τυχον εχει φτιαξει η ροη και ο κυκλος μεγαλωσει :? θα περιμενω να δω τι θα γινει γιατι δεν μου αρεσε ολο αυτο τον μηνα ο οργανισμος μου, 2 μερες μετα την ωοριξια με πονουσε το στηθος μεχρι και χθες, σημερα λιγο ποναει και ειχα και αρκετα υγρα αλλες φορες λευκα και αλλες υπολευκα, συν η μεση με ποναει αρκετα ενω δεν την εχω ζορισει, Νιωθω λες και εχει παθει κοκομπλοκο ο οργανισμος μου απο θεμα ορμονων λογω οτι 2 χρονια ζοριζοταν

μηπως εχουμε κανενα ευχαριτσο ??? :D 

Και εμενα με ποναει πολυ η μεση μου  ενω δεν την εχω ζορισει καθολου.. μαλλον αυητ η περιοδος προβλεπεται με πολυ πονο και θα μου χαλασει το σκ.. :-(


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, elenakii22 είπε:

εμενα βρε κοριτσια με το που με ειδε ο ενδοκρινολογος πριν μου πει γεια που λεει ο λογος μου λεει θελοτμε tsh κατω απο 2.5...

τι να πω ειλικρινα δε ξερω.... περιμενω περιοδο τη δευτερα και εχω απο χθες πονακια και υγρα λευκα....(χθες μαλιστα εμαθα οτι τα αποκαλουν λευκη περιοδο) δε νιωθω οτι καταφεραμε τπτ αλλα η ελπιδα πεθαινει παντα τελευταια!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Εμενα μ πε οτι στην εγκυμοσυνη την κατεβαζουν... Τωρα δεν ξερω τ παιζει με τα κιλα... Εγω ειμαι μπαμπατσικο κοριτσι!!!! 

Τη Δευτερα θα κανω ΑΝ δεν εχω αδιαθετησει

κι εγω χαχααχα :-D

πρίν από 3 λεπτά , Ungry girl είπε:

Ρε μαναρι γιατι δεν κανεις ενα τεστακι?

για να μας σκασει @anemoni1989  :P 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , anemoni1989 είπε:

Και εμενα ακριβώς τα ιδια

Καλα και εγω μπερδεμενη ειμαι παντως μου φαινεται τελικα πολυ τα ψειριζουμε τα πραγματα μερικες φορες.τι να πω!

παντως κοπελες που λενε να τωρα νιωθω οτι ερχεται η περιοδος και τωρα ερχεται.. τελικα δεν ηρθε για αρκετο καιρο!!το ευχομαιιι και σε σενα!!


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 2 λεπτά , Δήμητρα1988 είπε:

τι να πω ειλικρινα δε ξερω.... περιμενω περιοδο τη δευτερα και εχω απο χθες πονακια και υγρα λευκα....(χθες μαλιστα εμαθα οτι τα αποκαλουν λευκη περιοδο) δε νιωθω οτι καταφεραμε τπτ αλλα η ελπιδα πεθαινει παντα τελευταια!

εννοειται...γτ να μην ελπιζεις??επειδη ημουν κ στο νοσοκομειο κ εχασα καποια επεισοδια μας εχεις πει ποσο καιρο προσπαθειτε?εμεις προσπαθουσαμε 1.5 χρονο αλλα ειχαμε συγκεκριμενο προβλημα που ευτυχως διορθωθηκε κ δεν υπηρξαν αλλα!!


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, elenakii22 είπε:

εννοειται...γτ να μην ελπιζεις??επειδη ημουν κ στο νοσοκομειο κ εχασα καποια επεισοδια μας εχεις πει ποσο καιρο προσπαθειτε?εμεις προσπαθουσαμε 1.5 χρονο αλλα ειχαμε συγκεκριμενο προβλημα που ευτυχως διορθωθηκε κ δεν υπηρξαν αλλα!!

ξεκινησαμε δειλα δειλα πριν απο 7 μηνες που εκοψα τα αντισυλιτπικα αλλα θα πιασω μονο τους 5 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Δήμητρα1988 είπε:

τι να πω ειλικρινα δε ξερω.... περιμενω περιοδο τη δευτερα και εχω απο χθες πονακια και υγρα λευκα....(χθες μαλιστα εμαθα οτι τα αποκαλουν λευκη περιοδο) δε νιωθω οτι καταφεραμε τπτ αλλα η ελπιδα πεθαινει παντα τελευταια!

Θα τα καταφερετε Δημητρα λιγα ανδρογονα δεν θα σας σταματησουν!!


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...