Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 1 λεπτό , ellilaw είπε:

τι συπτωματα εχεις;

Πόνους έντονους περιόδου και πονάει η μέση μου πολύ και ξεκίνησαν από νωρίς αυτό με προβλημάτισε ενώ τις άλλες φορές ήταν ήπια πονάκια.εχω κι αλλά αλλά τα παθαίνω σε κάθε περίοδο.

  • Μου αρέσει 1

e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nati85 said:

Πόνους έντονους περιόδου και πονάει η μέση μου πολύ και ξεκίνησαν από νωρίς αυτό με προβλημάτισε ενώ τις άλλες φορές ήταν ήπια πονάκια.εχω κι αλλά αλλά τα παθαίνω σε κάθε περίοδο.

γιατι δεν κανεις μια εξεταση αιματος να εισαι σιγουρη;ήακομα ενα τεστ καλη μου;ποτε δεν ξερεις!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 ώρα πρίν, Ani ani είπε:

Καλημερα κοριτσια μου!!! εγω εχω να σας πω παντως απο την αλλη μερια..να ευχαριστηθειτε λιγο τις ζουζουνιες με τους αντρες σας γιατι εγω δεν το ευχαριστιεμαι και πολυ τωρα πια..σαν παλια δεν ειναι..και δεν υπαρχει κ αυτη η συχνοτητα!! μια καμια καουρα μια ποναει η κοιλια..διαφορα..σκεψου κ ετσι!!!

Ανι μου,  εθιξες ευαισθητο θεμα!!! Αχαχχαχχαχαχα

Δεν μας φτανουν οι ορμονες και τα νευρα και οι πονοι... Μας απαγορευουν και το σεξ το πρώτο τριμηνο,  το 2ο αρχιζεις και φουσκωνεις...!!!! Αντε μετα να μη γινεις δολοφονος!!!! :P


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Ungry girl είπε:

Χαχααχα αμε γιατι οχι να ειναι κοντα και στην ηλικια!!!:-D

κοιτα περα απο την πλακα σε 1.5 2 χρονακια νομιζω θα ηταν ιδανικα..αλλα μεχρι τοτε βλεπουμε! να προλαβω να βρω κ καμια δουλεια της προκοπης γιατι μας βλεπω να βγαινουμε στους δρομους :)

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , ellilaw είπε:

γιατι δεν κανεις μια εξεταση αιματος να εισαι σιγουρη;ήακομα ενα τεστ καλη μου;ποτε δεν ξερεις!!

Αν δεν έρθει και σήμερα θα δω.ευχαριστω πολύ!

  • Μου αρέσει 1

e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 1 λεπτό , anemoni1989 είπε:

Ανι μου,  εθιξες ευαισθητο θεμα!!! Αχαχχαχχαχαχα

Δεν μας φτανουν οι ορμονες και τα νευρα και οι πονοι... Μας απαγορευουν και το σεξ το πρώτο τριμηνο,  το 2ο αρχιζεις και φουσκωνεις...!!!! Αντε μετα να μη γινεις δολοφονος!!!! :P

χαχσαχα ασε αγαπητη δεν το ειχα φανταστει οτι θα ηταν ετσι..κ αυτος ο αντρας ποση υπομονη πια..να τα λεμε κ αυτα χαχαχαχ.

σου εχω στειλει κ πμ δες καλε!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Ani ani είπε:

κοιτα περα απο την πλακα σε 1.5 2 χρονακια νομιζω θα ηταν ιδανικα..αλλα μεχρι τοτε βλεπουμε! να προλαβω να βρω κ καμια δουλεια της προκοπης γιατι μας βλεπω να βγαινουμε στους δρομους :)

Ελα βρε ολα μια χαρα! Με το καλο να έρθει αυτο και μετα και αδερφακι!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 34 λεπτά , Nati85 είπε:

Καλημέρα κοριτσια. Εμενα μην με περιμένετε εκανα άλλο ένα τεστ της Ηοmetest και τίποτα.επεσε και η θερμοκρασία μου στο 35.9 ευχομαι μόνο να έρθει η περιοδος...

Σιγουρα ??δεν το πεταξες στο 5 λεπτο ????

κ το ειδες λιγο πιο μετα γτ μια κοπελα εδω ειπε οτι στο τεταρτο εμφανιζουν αποτελεσματα της hometest .


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 50 λεπτά , Ungry girl είπε:

Εσυ πως εισαι??? Εγώ ειμαι για διάλλειμα τωρα ναι!!

Εγω ειμαι μια χαρα κανονικα θα επρεπε να εχω πονακια περιοδου αλλα ακομα δε με εχουν πιασει. Ενταξει το στομαχι μου ειναι οπως ξερεις ανακατεμενο και εχω καουρες αλλα αυτο ειναι ασχετο. Κατά τα άλλα δεν νιωθω τιποτα δεν εχω τιποτα.... Εχω ομως και 5 και σημερα πολλες μερες ακομα!

 

πρίν από 38 λεπτά , Nati85 είπε:

Καλημέρα κοριτσια. Εμενα μην με περιμένετε εκανα άλλο ένα τεστ της Ηοmetest και τίποτα.επεσε και η θερμοκρασία μου στο 35.9 ευχομαι μόνο να έρθει η περιοδος...

Απο τι μπορει να προεκυψε η καθυστερηση ομως? Περιεργο μου φαινεται γιατι ξερεις την οωρρηξια σου. Οπως κ  να εχει θα παμε για τον αλλο μηνα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , ada32 είπε:

Σιγουρα ??δεν το πεταξες στο 5 λεπτο ????

κ το ειδες λιγο πιο μετα γτ μια κοπελα εδω ειπε οτι στο τεταρτο εμφανιζουν αποτελεσματα της hometest .

Κάτι εμφάνισε αλλά πιο μετά αλλά νομίζω είναι το ίδιο με εχθές θα το κρατήσω να δω αν εξαφανιστεί γιατί εχθές το πέταξα.αλλα αν ήταν θα έδειχνε σήμερα.


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...