Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 hours ago, DizzyツMommy said:

      Κορίτσια ξεκίνησα κ γω διέγερση 8/5. Ουσιαστικά ξεκίνησε η περίοδος απ' το βράδυ της προηγούμενης μέρας και είχα αρκετή ροή μέσα στην μέρα, οπότε το βράδυ 8/5 έκανα την πρώτη μου gonal. Σήμερα πήρα την πρώτη olgalutran. 

      Είμαστε μαζί Bluee19 στην διέγερση και μαζί με τη Nima21 είμαστε κοντά όλες στην εμβρυομεταφορά. Καλή επιτυχία κορίτσια καλή δύναμη!!!!!

      Καλή επιτυχία !! Όλα δεξιά ! 

      13 hours ago, Angot said:

      κορίτσια να σας πω τα νέα μ! όπως ειπα είδα αίμα την κυριακή  (32+1)κλπ ήρθα στο μαιευτήριο , ειχα πολλές συντονισμένες  συσπάσεις  χωρίς το παραμικρό σύμπτωμα! το ραμα κρατάει αλλά επειδή έχει εμπεδωθεί ήδη το μωρο έσπρωχνε προς τα κάτω και με την πίεση το ζόρισε και μάτωσε! σκεφτείτε ο γιατρός έβαλε το δάχτυλο και έπιανε ράμμα και κεφάλι, αν δεν είχαμε θα ειχα γεννήσει! σήμερα εχω βάλει τον 2ο. όρο και έχουν ηρεμήσει οι συσπάσεις μ, το αιματακι είναι ελάχιστο καφέ σκουρο , πονάκια πάλι δεν εχω και εχω κάνει και αλλαγές 3 κορτιζονες ! θα μείνω να βάλω και αύριο έναν όρο και θα φύγω το απόγευμα! όπως φαίνεται ο γιατρός είπε ότι το γλιτωσαμε για την ώρα ! αλλά είναι κακό το γεγονός ότι δεν μ δίνει συμπτώματα , όποτε το παραμικρό του παραμικρού πρέπει να το ψάχνουμε πλεον!!  λογικά τις 33 θα τις περάσουμε και όσο πάει είπε ! αυτά .

      Όλα να πάνε καλα !!!! Είσαι δυνατη θα το καταφέρεις μέχρι τη βδομάδα που χρειάζεται !! 

      • Ευχή 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

49 minutes ago, elenakii22 said:

εμενα ενα που ειχα κανει 3 μερες πρι  ηταν αρνητικο!

εγω εκανα καλλιεργεια κολπικη αλλα επειδη ημουν νοσοκομειο κ θελαν να αποκλεισουν μικροβιο(που μπορει να προκαλουσρ συσπασεις)

αληθεια;;; και μετα ποσες μερες μετα εκανες για να βγει θετικο;  σημειωστε οτι οι πονοι περιοδου υοαρχουν ακομα και αρκετε διαφανα υγρα :?

1 hour ago, Ungry girl said:

κοριτσι μου απο τα λιγα που ξερω νομιζω πως λιγα ειναι τα τεστ που διχνουν πριν την περιοδο.. τωρα εγω το συγκεκριμενο δεν το εχω ξανα ακουσει..μηπως δεν ειναι ευαισθητο τοσο και δεν ανιχνευει την ορμονη καλητερα να περιμενεις 3 μερουλες πριν ξανα κανεις..να σου πουν και τα κοριτσια για πιο σιγουρα 

η φαρμακοποιος που ειχε πει ταχα και καλα οτι μπορει να φειξει 6 μερες μετα την συλληψη .. γι αυτο και εγω απογοητευτηκα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 4 λεπτά , ellilaw είπε:

αληθεια;;; και μετα ποσες μερες μετα εκανες για να βγει θετικο;  σημειωστε οτι οι πονοι περιοδου υοαρχουν ακομα και αρκετε διαφανα υγρα :?

η φαρμακοποιος που ειχε πει ταχα και καλα οτι μπορει να φειξει 6 μερες μετα την συλληψη .. γι αυτο και εγω απογοητευτηκα

γι αυτο θα μας πει η @Farmakotriftena  νομιζω πως δεν υπαρχει κατι τετοιο!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Ungry girl είπε:

γι αυτο θα μας πει η @Farmakotriftena  νομιζω πως δεν υπαρχει κατι τετοιο!

 

πρίν από 8 λεπτά , ellilaw είπε:

αληθεια;;; και μετα ποσες μερες μετα εκανες για να βγει θετικο;  σημειωστε οτι οι πονοι περιοδου υοαρχουν ακομα και αρκετε διαφανα υγρα :?

η φαρμακοποιος που ειχε πει ταχα και καλα οτι μπορει να φειξει 6 μερες μετα την συλληψη .. γι αυτο και εγω απογοητευτηκα

περιμενε αν η συλληψη γινετε 6-12 μερες ας πουμε 12+6 που δινχει το τεστ =18 και εισαι και 3 μερες πριν την περιοδο..καταλαβες ποτε εκανες ωορριξια? κανεις τεστακια..κοριτσια αν κανω λααθος διορθοστε με!

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Ungry girl said:

 

περιμενε αν η συλληψη γινετε 6-12 μερες ας πουμε 12+6 που δινχει το τεστ =18 και εισαι και 3 μερες πριν την περιοδο..καταλαβες ποτε εκανες ωορριξια? κανεις τεστακια..κοριτσια αν κανω λααθος διορθοστε με!

ωορηξια αν καταλαβα καλα εκανα στις 30-31 του οκτωβρη ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 16 λεπτά , ellilaw είπε:

αληθεια;;; και μετα ποσες μερες μετα εκανες για να βγει θετικο;  σημειωστε οτι οι πονοι περιοδου υοαρχουν ακομα και αρκετε διαφανα υγρα :?

η φαρμακοποιος που ειχε πει ταχα και καλα οτι μπορει να φειξει 6 μερες μετα την συλληψη .. γι αυτο και εγω απογοητευτηκα

μου βγηκε θετικο 1 μερα πριν αχνο γτ το εκανα κ μεσημερι κ εκατσα δυο ωρες χωρις νερο κ τουαλετα κ βγηκε λιγο πιο εντονο!


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , ellilaw είπε:

ωορηξια αν καταλαβα καλα εκανα στις 30-31 του οκτωβρη ...

οποτε εχουν περασει 13 μερες αν η συλληψη εγυνε στις 10 μερες δεν εχουν περασει 3 οποτε καλα κανει και δεν ανιχνευει αν καταλαβενω καλα θεωρω πως ειναι νωρις!

περιμενε 3 μερουλες ακομα!

Link to comment
Share on other sites

Eγω κορίτσια που είχα πάρει το Self clear έλεγε ότι δείχνει 6 μέρες πριν την καθυστέρηση και 8 μέρες μετά την επαφή(8+6=14 μέρες δηλ που θέλουμε να αδιαθετήσουμε.Δείχνουν υποτίθεται από 10 χοριακή.Γενικά δεν τα εμπιστεύομαι άσχετα αμά έχω κάνει:-D!!!

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Ungry girl said:

οποτε εχουν περασει 13 μερες αν η συλληψη εγυνε στις 10 μερες δεν εχουν περασει 3 οποτε καλα κανει και δεν ανιχνευει αν καταλαβενω καλα θεωρω πως ειναι νωρις!

περιμενε 3 μερουλες ακομα!

θα περιμενωω..ελπιζω να μην μου κατεβει η περιοδος .. νιωθω πολυ τουα πονους ..σας εχει τυχαι να εχετε διαφανα υγρα;;

Link to comment
Share on other sites

Just now, ellilaw είπε:

θα περιμενωω..ελπιζω να μην μου κατεβει η περιοδος .. νιωθω πολυ τουα πονους ..σας εχει τυχαι να εχετε διαφανα υγρα;;

εμενα οχι! ευχομαι να μην ερθει και να κριβεις ενα ζουζουνι!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 2 λεπτά , ellilaw είπε:

εχω αρκετα.. ελπιζω να μην ειναι επειδη κατεβαινει η περιοδος ..:-(

μη στεναχωριεσαι βρε οπως και να εχεις σε 3 μερουλες θα ξερεις και ασχημο να ειναι το αποτελεσμα που το απευχωμαι θα οργανωθουμε για τον επομενο μηνα,,προσπαθεις καιρο?

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Ungry girl said:

μη στεναχωριεσαι βρε οπως και να εχεις σε 3 μερουλες θα ξερεις και ασχημο να ειναι το αποτελεσμα που το απευχωμαι θα οργανωθουμε για τον επομενο μηνα,,προσπαθεις καιρο?

5 μηνες .. μας ετυχε στον δευτερο μηνα αλλα ηταν παλλινδρομη.. .. η θερμοκρασια μου ειναι 36.9 σημερα 

Link to comment
Share on other sites

Just now, ellilaw είπε:

5 μηνες .. μας ετυχε στον δευτερο μηνα αλλα ηταν παλλινδρομη.. .. η θερμοκρασια μου ειναι 36.9 σημερα 

ελα θα το τσακωσεται σηντομα δεν ξερω τι παιζει με τις θερμοκρασιες θα σε γελασω!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...