Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Κορίτσια μπράβο τα καλύτερα σας εύχομαι μέσα από την καρδιά μου 9 μέρες με δύο βλαστοκυστες 28 11 μέρες έφτασε 68 να έχουμε ελπίδες;;; Νιώθω ότι απλά το τραβάμε είναι μικρός αριθμός για 11 ημέρες με βλαστοκυστες 

      Απτήν στιγμή που διπλασιάστηκε υπάρχουν ελπίδες.  

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

2 ώρες πρίν, MelinaFo είπε:

Λευκα υγρα ανεβασμενη θερμοκρασια πονακια ωορρηξιας που απο χθες μεταφερθηκαν πιο κεντρικα κ σημερα ειναι λιγο ευαιασθητο το στηθος μ! Κρατιεμαι τεστ λεω ν κανω κατα τις 16?!

Κρατήσου γιατί και εγω που εκανα άκρη δεν έβγαλα!

κοριτσια γυρίσαμε από την παιδίατρο και τίποτα ακόμα ούτε τα υγρά που έχω πριν την περίοδο.για να δούμε και αύριο.

 

  • Μου αρέσει 2

e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

Αύριο 16 μέρες μετά το θετικό τεστ ωορρηξιας. Να ρωτήσω κάτι αν δεν είχε γίνει ωορρηξια και είχα κύστη θα ήταν ανεβασμένη η θερμοκρασία μου?ολο 37 έχω.εμενα μου χει κολλήσει αυτό στο κεφάλι μου είναι και ξερό...

  • Μου αρέσει 1

e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Ani ani είπε:

κοριτσια ειμαστε ακομα στο γιατρο κανουμε βολτες το τετραγωνο και τρωμε σοκολατακια μπας και γυρισει ο μπεμπης αχχααχ @elenakii22 κατι ηξερες εσυ...

.

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια δυστυχως δεν ανεβαινει δημοσια στο μπλογκ..δεν ξερω γιατι..μονο με προσωπικο μηνυμα.. ολα καλα!! παντως! και στα δικα σας! χιχι

1 hour ago, Ani ani είπε:

κοριτσια δυστυχως δεν ανεβαινει δημοσια στο μπλογκ..δεν ξερω γιατι..μονο με προσωπικο μηνυμα.. ολα καλα!! παντως! και στα δικα σας! χιχι

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, Nenitaki88 είπε:

Νταξει λιωνωωωωω❤️❤️❤️τουλάχιστον τρως σοκολάτες

@anemoni1989 τι κανεις εσυ; πώς πάνε τα συμπτώματα; 

Εσυ, @Farmakotriftena??? Κάποια βελτίωση;;; πόσο εισαι τωρα πια; Επίσης, ουτε εγω έκανα ποτε κολπική εξέταση! 

@elenakii22 και @Ani ani όταν εχετε χρόνο πείτε μου πώς ειναι η αίσθηση όταν κουνιέται ή κλωτσάει, να ξερω τι και πώς!!! 

 

Κοριτσια, με το καλό σε όσες περιμένουν, πιστεύω θα είστε αρκετές!!!!!!!!! 

λοιπον η αισθηση ειναι καπως σα να σε ψιλοεχολει το εντερο σου και να εχει πρηστει λιγο το στομαχι κ ξαφνικσ κανει ενα ελαφρυ χτυπημα..παντως πεταλουδιτσες δεν ενιωσα που μου ελεγα καποιες μαμαδες!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Nati85 είπε:

Αύριο 16 μέρες μετά το θετικό τεστ ωορρηξιας. Να ρωτήσω κάτι αν δεν είχε γίνει ωορρηξια και είχα κύστη θα ήταν ανεβασμένη η θερμοκρασία μου?ολο 37 έχω.εμενα μου χει κολλήσει αυτό στο κεφάλι μου είναι και ξερό...

Να ξεκολλησεις!!! Γτ πρεπει να εχεις κυστη;;; κανε αυριο το τεστακι σουβνα σιγουρευτεις αφου βγηκε αχνη γραμμή . αυριο θα είναι πιο εντονη!


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, caramel_83 είπε:

εγω πιστευω ειναι αναλογα τον οργανισμο, η @Farmakotriftena @anemoni1989 ας πουμε δεν ειχαν δεκατα και ας ειναι εγκυουλες ;)

οποτε ειναι μου λες και σε αλλαζω γλυκια μου ;)

μηπως αλλαξες τις ρυθμισεις σου? ή μηπως σταματησες να ακολουθεις το συγκεκριμενο θεμα?

γλυκια μου δεν απογοητευομαστε, ολες μαζι παρεα θα το πετυχου

με το μωρακι, αν θες πες μας επομενη ημερομηνια αναμονης να σε αλλαξω στο πινακακι μας ;)

Φυσικά και δεν απογοητευόμαστε.Για να μην ήρθε αυτό το μήνα σήμαινε πως δεν έπρεπε να έρθει ακόμη..ξέρει αυτό πότε θα έρθει,την κατάλληλη στιγμή.Όλα για κάποιο λόγο γίνονται,που συνήθως την στιγμή που γίνονται εμείς δεν ξέρουμε τον λόγο αυτό και δεν χρειάζεται να τον μάθουμε κιόλας..θα περιμένω λοιπόν να έρθει όταν "πρέπει"..Επειδή έχω πολύ άστατο κύκλο δεν ξέρω από τώρα πότε θα έρθει η επόμενη περίοδος,όταν κάνω ωορρηξία θα είμαι σε θέση να υπολογίσω πότε την περιμένω και θα ενημερώσω για να μπω κι εγώ στο πινακακι!

3 ώρες πρίν, Nati85 είπε:

Αύριο 16 μέρες μετά το θετικό τεστ ωορρηξιας. Να ρωτήσω κάτι αν δεν είχε γίνει ωορρηξια και είχα κύστη θα ήταν ανεβασμένη η θερμοκρασία μου?ολο 37 έχω.εμενα μου χει κολλήσει αυτό στο κεφάλι μου είναι και ξερό...

Μου έχει τύχει να έχω ανεβασμένη θερμοκρασία και να καθυστερεί η περίοδος γιατί είχα κύστη..Μην δίνεις σημασία στην θερμοκρασία αν και έχεις καλές ενδείξεις.ούτε τα υγρά πριν την περίοδο είπες δεν έχεις...Εμένα όλα αυτά μου ακούγονται πολύ καλά πάντως..Για να δούμε τι θα δούμε αύριο...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Ασία είπε:

Φυσικά και δεν απογοητευόμαστε.Για να μην ήρθε αυτό το μήνα σήμαινε πως δεν έπρεπε να έρθει ακόμη..ξέρει αυτό πότε θα έρθει,την κατάλληλη στιγμή.Όλα για κάποιο λόγο γίνονται,που συνήθως την στιγμή που γίνονται εμείς δεν ξέρουμε τον λόγο αυτό και δεν χρειάζεται να τον μάθουμε κιόλας..θα περιμένω λοιπόν να έρθει όταν "πρέπει"..Επειδή έχω πολύ άστατο κύκλο δεν ξέρω από τώρα πότε θα έρθει η επόμενη περίοδος,όταν κάνω ωορρηξία θα είμαι σε θέση να υπολογίσω πότε την περιμένω και θα ενημερώσω για να μπω κι εγώ στο πινακακι!

Μου έχει τύχει να έχω ανεβασμένη θερμοκρασία και να καθυστερεί η περίοδος γιατί είχα κύστη..Μην δίνεις σημασία στην θερμοκρασία αν και έχεις καλές ενδείξεις.ούτε τα υγρά πριν την περίοδο είπες δεν έχεις...Εμένα όλα αυτά μου ακούγονται πολύ καλά πάντως..Για να δούμε τι θα δούμε αύριο...

Δεν πονούσε με την κύστη;


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πρίν, caramel_83 είπε:

 

αδιαθετησες και το λες??

μεθαυριο περιμενω.  απλα ποναω, νιωθω οπως τους προηγουμενους κυκλους μου, δυστυχως!!  προσπαθω να εχω μια ελποδα βεβαια, οπως μου λενε και τα κοριτσια να μην προδικαζω  τπτ, αλλα δυσκολο :-(

On 12/11/2017 at 3:13 ΜΜ, alina80 είπε:

Δεν ξερω. Λογικά ναι. Νομίζω όμως ότι οι προϋποθέσεις για τη σωστή μέτρηση είναι αρκετά δύσκολες να επιτευχθούν. Και για οποίο συμπέρασμα θέλει παρακολούθηση κάθε μέρα για δυο-τρεις κύκλους. Τεστ και πάλι τεστ. Καλύτερα να ψάχνουμε γραμμούλες στις ταινίες παρά τα δέκατα!

αντε να βγαλεις ακρη. εγω μετρηθηκα το πρωι, καλα για δοκιμη ετσι να δω, δεν εχω ιδεα πραγματικα. και ειχα 37,4 !!!!  με πονους περιοδου!

αντε βγαλε ακρη!! οπως λες προτιμω να τρεχω στα φαρμακεια ...τεστ κ παλι τεστ....

21 ώρες πρίν, Nati85 είπε:

Ναι δεν ήρθε αν ήταν όμως θα έδειχνε το τεστ άσε που θέλω πολύ να έρθει τωρα μην έχω τίποτα και δεν έχω όρεξη να πάω γυναικολόγο αυτή την βδομαδαααα. Την περιμένω την καλή μου με ανοιχτές αγκαλιές 

εγω να δεις...!!!! ουτε τουαλετα δεν θα θελω να παω να   "την" δω!!!!   αχαχαχαχαχ   εχει φαει αυτη τα καλυτερα χρονια της ζωης μου!!!  δυσμηνόρροια για χρονια, πονους, κλαμμα....."αστα διαλα" πιααα!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Ungry girl είπε:

Καλημέραααα κοριτσακια μου!!

Πως παμε? Πως νιωθουμε σημερααα?? Περιμένουμε την @Nati85 να κανει τημ αρχη!!!!

καλημερααα!!!!! πως εισαι?  Ανυπομονουμε να περασουν οι μερες!!!!  θα φουσκωσει αυτη η κοιλιτσα......ή ξανα στην προσπαθεια!! 2 και σήμερα!!!  χαχαχαχαχ

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , KalStyl είπε:

καλημερααα!!!!! πως εισαι?  Ανυπομονουμε να περασουν οι μερες!!!!  θα φουσκωσει αυτη η κοιλιτσα......ή ξανα στην προσπαθεια!! 2 και σήμερα!!!  χαχαχαχαχ

Χαχαχ αυτο ακριβος εμενα αν κρινω απο τωρα.μαλλον για προσπαθεια με βλέπω ποναει το στήθος μου και η κοιλιά μου δεν βλεπω να αργει η συχαμενη 3 και σημερα!!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Ungry girl είπε:

Χαχαχ αυτο ακριβος εμενα αν κρινω απο τωρα.μαλλον για προσπαθεια με βλέπω ποναει το στήθος μου και η κοιλιά μου δεν βλεπω να αργει η συχαμενη 3 και σημερα!!!!

και εγω ποναω και εχουν κοπει τα φτερα μου,, χαχαχ!!

Καπου βεβαια στην ακρη του μυαλου μου λεω, ότι θα συμβει και σε μενα με πονους περιοδου και τελικα θα ειμαι εγκυος.....αλλα παρα πολυ ακρη στο μυαλο μου....τεσπα...θα φανει συντομα!! αλλα οπως και να χει..ειμαι ηδη πανετοιμη για τον επομενο γυρο!!! :-D:-D:-D

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , KalStyl είπε:

και εγω ποναω και εχουν κοπει τα φτερα μου,, χαχαχ!!

Καπου βεβαια στην ακρη του μυαλου μου λεω, ότι θα συμβει και σε μενα με πονους περιοδου και τελικα θα ειμαι εγκυος.....αλλα παρα πολυ ακρη στο μυαλο μου....τεσπα...θα φανει συντομα!! αλλα οπως και να χει..ειμαι ηδη πανετοιμη για τον επομενο γυρο!!! :-D:-D:-D

Αυτο εχει σημασία...εγω κουραστικααααα! Αχχααχαχα λεω να καταθεσω τα οπλα για λιγο καιρο καο μετα βλέπουμε! Καποια στιγμη εγω το ειπα θα ειμαστε καο θα λεμε μπα θα μας έρθει περίοδο χααχαχαχ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...