Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 21 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Σε ευχαριστουμε πολύ!!

      Tι χοριακη ειχες μετα την αχνη γραμμη? Μακάρι 🙏

      Την 10η μέρα είχα 268,2 και είχα βάλει βλαστοκύστες 5 ημερών. Εσύ τι έχεις βάλει; Πότε είναι να κάνεις την χοριακή; (Συγγνώμη αν τα έχεις ήδη αναφέρει, μπαίνω λίγο στο φόρουμ και βγαίνω, δεν παρακολουθώ ενεργά)

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 20 λεπτά , Ungry girl είπε:

Αυτο εχει σημασία...εγω κουραστικααααα! Αχχααχαχα λεω να καταθεσω τα οπλα για λιγο καιρο καο μετα βλέπουμε! Καποια στιγμη εγω το ειπα θα ειμαστε καο θα λεμε μπα θα μας έρθει περίοδο χααχαχαχ!

Καλημερα κοριτσια μου!!! εγω εχω να σας πω παντως απο την αλλη μερια..να ευχαριστηθειτε λιγο τις ζουζουνιες με τους αντρες σας γιατι εγω δεν το ευχαριστιεμαι και πολυ τωρα πια..σαν παλια δεν ειναι..και δεν υπαρχει κ αυτη η συχνοτητα!! μια καμια καουρα μια ποναει η κοιλια..διαφορα..σκεψου κ ετσι!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

14 ώρες πρίν, Farmakotriftena είπε:

Εγκυουλες  @elenakii22 @Ani ani  @CME2205

και άλλες παλιές που ίσως θυμάστε,  κάνατε εξετάσεις κολπικής καλλιέργειας; (κολπικό επίχρισμα) αν ναι σε ποια βδομάδα;

Καλημέρα! Ναι γίνεται η καλλιέργεια κολπικού, όμως μία φορά προς το τέλος της εγκυμοσύνης για να δούμε ότι είναι όλα καθαρά για το φυσιολογικό τοκετό. Δεν θυμάμαι σε ποια εβδομάδα, πάντως τώρα που είμαι 29 δεν έχω κάνει ακόμα. Νομίζω μετά τις 30.

  • Μου αρέσει 1

TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 32 λεπτά , Ani ani είπε:

Καλημερα κοριτσια μου!!! εγω εχω να σας πω παντως απο την αλλη μερια..να ευχαριστηθειτε λιγο τις ζουζουνιες με τους αντρες σας γιατι εγω δεν το ευχαριστιεμαι και πολυ τωρα πια..σαν παλια δεν ειναι..και δεν υπαρχει κ αυτη η συχνοτητα!! μια καμια καουρα μια ποναει η κοιλια..διαφορα..σκεψου κ ετσι!!!

Ελα τωρα δεν εισαι για ζουζουνιες μολις βγει ο μπέμπης!

Link to comment
Share on other sites

On 10/11/2017 at 3:10 ΜΜ, caramel_83 είπε:

θα ερθω να δειρουμε τον δικο σου και μετα ερχομαστε και στον δικο μου  εεε μα... γενικα δεν ειμαι απο αυτες που τους καλοπιανουν, οπως εσυ τρωει τα χωσιματα του για να παιρνει μπροστα... σκεφτομαι να το αφησω να δω πως θα παει αν πιασαμε τιποτα αυτη την φορα και αν οχι μολις ερθει η περιοδος θα πρεπει να ΞΑΝΑ μιλησουμε :mad::evil:

Ada kai Caramel μην τους δειρετε ακομα........σας καταλαβαινω απολυτα και εμενα ο δικος μου τα ιδια εκανε....με ρωταγε ποτε ειναι οι μερες και οταν του ελεγα τοτε παντα εκ θαυματος ή θα ειμασταν μαλωμενοι ή θα ηταν κουρασμενος ή δεν θα ειχς ορεξη ....!!!Απιστευτος ,....τοτε εκανα και εγω μουτρα και εννοειτε δεν γινοταν τιποτα ΑΛΛΑ ......τα παντα για τους αντρες ειναι θεμα συνηθειας ,δωστε τους λιγο χρονο ,οσο βλεπουν οτι δεν μενετε εγκυες θα αρχιζουν να τσιτωνουν και στο τελος θα ακολουθησουν το προγραμμα σας .Οι αντρες ειναι στον κοσμο τους και αυτος ειναι διαφορετικος απο τον δικο μας (εμεις ζουμε στην πραγματικοτητα),οποτε υπομονη και ολα ια φτιαξουν!!! :)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια! 

Περιμένω κ εγω τη @Nati85 να κάνει τεστάκι να δούμε τι συμβαίνει! @ellilaw παίρνεις τη θερμοκρασία σου συστηματικα? Νομίζω μόνο τότε μπορεις να εξάγεις ασφαλή συμπεράσματα.. Σου ευχομαι να έχεις πετύχει αυτό το μήνα!

@Ungry girl δε καταθετουμε τα οπλα βρε... Μπορει να χρειαζεσαι διαλλειμμα και μετα ξανα προς τη δοξα τραβα! 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, noni90 said:

Καλημέρα κορίτσια! 

Περιμένω κ εγω τη @Nati85 να κάνει τεστάκι να δούμε τι συμβαίνει! @ellilaw παίρνεις τη θερμοκρασία σου συστηματικα? Νομίζω μόνο τότε μπορεις να εξάγεις ασφαλή συμπεράσματα.. Σου ευχομαι να έχεις πετύχει αυτό το μήνα!

@Ungry girl δε καταθετουμε τα οπλα βρε... Μπορει να χρειαζεσαι διαλλειμμα και μετα ξανα προς τη δοξα τραβα! 

 

παιρνω την θερμοκρασια μου εδω και μια εβδομαδα και ειναι 36,3 μεχρι 37 .. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , ellilaw είπε:

παιρνω την θερμοκρασια μου εδω και μια εβδομαδα και ειναι 36,3 μεχρι 37 .. 

Δεν εχω ιδεα απ τη θερμομετρηση νομιζω ομως οτι γινεται την ιδια ωρα καθε μερα πριν σηκωθεις απ το κρεβατι. ΕΙναι ο πρωτος κυκλος που μετρας ή έχουμε νουμερα να συγκρινουμε απο προηγουμενους? 2 μερες πριν την αναμενομενη δεν εισαι? Εχεις συμπτωματα εκτος απο πονους που να σε προιδεάζουν? το στήθος πως ειναι? (σαν γιατρος ακουγομαι χαχαχα)

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πρίν, t1t1n4k1 είπε:

Αγαπη μου στη κορη μ εκανα την πρωτη ημερα της αναμενόμενης κ ηταν αρνητικό. Μετα απο κανα δυωρο πηγα να τα πετάξω ( ε μην το δει κ κανεις κ δινω εξηγήσεις...:oops:) ηταν θετικο με πολυ πολυ αχνη γραμμη. Οταν πηρα την γιατρό μου ειπε. Εστω κ αχνη ειναι θετικο... Κ οπως κ ηταν ... Οποτε εγω θα σ ελεγα αυριο τονπρωι αντι για τεστ να παρεις τον γιατρο σ. Κ Εύχομαι με το καλο:-D

Κοριτσαρες καλησπέρα. Πρωτη μερα καθηστερησεις τελειωνει με επιτυχία... Αλλά δυστυχώς τα πινάκια υπάρχουν και αρκετα έντονα... Να σας κανω μια ερώτηση? Οσες προσπαθείτε καιρο... Παίρνεται filicine???

Καλημερα κοριτσι μου ,εγω παιρνω εδω και παρα πολυ καιρο Folidex  γιατι εχει μικροτερη δοση φυλλικου οξεος απο οτι to fillicine  και μου ειχε πει ο γιατρος οτι βοηθαει πολυ στη συληψη

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, noni90 said:

Δεν εχω ιδεα απ τη θερμομετρηση νομιζω ομως οτι γινεται την ιδια ωρα καθε μερα πριν σηκωθεις απ το κρεβατι. ΕΙναι ο πρωτος κυκλος που μετρας ή έχουμε νουμερα να συγκρινουμε απο προηγουμενους? 2 μερες πριν την αναμενομενη δεν εισαι? Εχεις συμπτωματα εκτος απο πονους που να σε προιδεάζουν? το στήθος πως ειναι? (σαν γιατρος ακουγομαι χαχαχα)

χαχαχα..πρωτος κυκλος που μετρω θερμοκρασια .. εχω αρκετα υγρα και πονο σαν να ερχεται η περιοδος . ενα σπυρακι περιοδου .. στηθος φουσκωμενο αλλα χωρις πονο ..αυτα:confused:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 13 λεπτά , noni90 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! 

Περιμένω κ εγω τη @Nati85 να κάνει τεστάκι να δούμε τι συμβαίνει! @ellilaw παίρνεις τη θερμοκρασία σου συστηματικα? Νομίζω μόνο τότε μπορεις να εξάγεις ασφαλή συμπεράσματα.. Σου ευχομαι να έχεις πετύχει αυτό το μήνα!

@Ungry girl δε καταθετουμε τα οπλα βρε... Μπορει να χρειαζεσαι διαλλειμμα και μετα ξανα προς τη δοξα τραβα! 

 

Εσυ πως εισαι??? Εγώ ειμαι για διάλλειμα τωρα ναι!!

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Nati85 said:

Καλημέρα κοριτσια. Εμενα μην με περιμένετε εκανα άλλο ένα τεστ της Ηοmetest και τίποτα.επεσε και η θερμοκρασία μου στο 35.9 ευχομαι μόνο να έρθει η περιοδος...

σε ποια μερα του κυκλου εισαι ;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...