Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Εγώ πάντως κορίτσια έκανα ένα τεστ πριν καμία ώρα αλλά είχα πιει νερό βέβαια και δεν ήταν πολύ σκουρα τα  ουρα και βγήκε πιο αχνη από χθες η γραμμή … και τσάμπα τώρα μπηκα σε αυτή τη διαδικασία . Θα κάνω ένα τη Παρασκευή κ ας γίνει ότι θέλει π θεός γιατί βαρέθηκα κ κουράζω κ εσάς τσάμπα που έχει η κάθε μια τις σκέψεις και τις έννοιες της … 

      Αχ αυτά τα τεστ!Τζάμπα στεναχώρια πήρες τώρα ρε συ..μπορεί να είναι όλα καλά και απλά λόγω του ότι είναι βράδυ,να έδειξε πιο αχνό.. Πότε εχεις χοριακη?Εγώ το πήρα απόφαση πάντως,δεν θα ξανακάνω τεστ πριν τη χοριακη,είχα σαλταρει τελείως! 

      Και φυσικά δεν κουράζεις καμία από εμάς,πάλι καλά που υπάρχει το φορουμ και συζητάμε ο,τι μας προβληματίζει 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 11 λεπτά , ellilaw είπε:

μακαρι κοπελα μου !!!!!! θα ειναι το πιο ωραιο δωρο 

Εάν είμαι δεν θα του πω τίποτα. Θα βάλω σε ενα κουτάκι το τεστ κάτω από το δέντρο και θα του το δώσω τα Χριστούγεννα...... σοκ θα πάθει..... :-D :shock:

  • Μου αρέσει 3

XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 22 λεπτά , ntemiiiiii είπε:

Λες;;;;;κάτι συσπασουλες σε άσχετο χρόνο κι απτις δύο μεριές

Απλά τέλειο! Σουηδικό!

Ναι το χρειάζεσαι!!!!

Χαχαχαχα αν όμως έκανε το μασάζ ένας ψηλός γεροδεμένος μαύρος;χαχαχα

Θύμησε μου σε ποια μέρα είσαι.  Συγνώμη αλλά ακόμα δεν σας έχω μάθει καλά και δεν θυμάμαι 


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , ellilaw είπε:

και εσενα πολυ καλες πι επαφες!!!αντε να δουμε..πρωτη φορα χρησιμοποιας και εσυ τα τεστακια;

Όχι  άλλους 2 κύκλους έχω χρησιμοποιησει. Αλλά γενικά δεν τα ερμηνευα σωστά!! έκανα το τεστ κ το εβλεπα το αποτέλεσμα μετα απο 30 λεπτά κ βάλε..χαχαχα ότι να ναι είμαι.. Σε αυτόν τον κύκλο το θετικό μου βγήκε την ώρα που το κρατούσα στο χέρι..


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Εάν είμαι δεν θα του πω τίποτα. Θα βάλω σε ενα κουτάκι το τεστ κάτω από το δέντρο και θα του το δώσω τα Χριστούγεννα...... σοκ θα πάθει..... :-D :shock:

Θα αντέξεις να περιμένεις μέχρι τα Χριστούγεννα? ?  Εγώ πέρσι τέτοιες μέρες το είχα μάθει.  Έβαλα το τεστ μέσα σε ένα χριστουγιεννατικο κουτάκι και μαζί μια Χριστουγιεννιατικη σαλιαρα που έλεγε 'keep calm and wait for your gift'(την οποία βρήκα εντελώς τυχαία ).  Του το έδωσα,  το άνοιξε και μου λέει 'είσαι εγκυος? ?' Αφού το σκεφτόταν κάμποση ώρα μου λέει 'σίγουρα δεν κάνουν λαθος αυτα τα τεστ ετσι? ?'

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Dimitr@17 είπε:

Εχω παει σε αυτον..τοτε που ημουν εγκυος κ φοβομουν οτι κατι δεν παει καλα,για να παρω μια δευτερη γνωμη..καλος γιατρος προθυμος να.σου λυσει ολες τις αποριες χωρις μισολογα για το πως ειναι η κατασταση...το γραφειο του ομορφο αλλα το μηχανημα που ειχε δεν ηταν κ πολυ εξελιγμενο...παντως δεν θα ξαναπηγαινα...ειδικα που εγιναν ακτιβως οπως τα ειπε ο δικος μου γιατρος και ετσι εγιναν...

Εγω ειμαι πολυ ευχαριστημένη... Θυμάσαι το όνομα του; γτ εχει δυο..

2 ώρες πρίν, Nati85 είπε:

Αχ Αγίους Αναργύρους εμενα πολλά χρονια!!Μένεις εκεί?

Έχετε ακόμα χρόνο αλλά αν σε αγχώνει να πας και πάλι για εξετάσεις θυρεοειδή και ορμόνες

Οχι δεν μενω εκει ειμαι απο επαρχια αλλα παω για το γιατρο...

Κοριτσια πηρα τα αποτελεσματα απο το σπερμοδιαγρμμα ψιλοχαλια ειναιιιιι


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 22 λεπτά , Δήμητρα1988 είπε:

εε θα σε μαλωσω!!!! εσυ εισαι η δυναμη μας!!! δε θελω να λες τετοια..... εδω ειμαστε πολλες που προσπαθουμε και δε χανουμε την αισιοδοξια μας...ναι λιγο στην αρχη αλλα μετα συνεχιζουμε δυνατα!!! ειπαμε ολες καποια στιγμη θα τα καταφερουμε σωστα??? 

Σωστά... Είναι που τυπικά συμπληρώνουμε χρόνο προσπαθειών αυτο το μήνα, για αυτο έχω πέσει λίγο..

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, alina80 είπε:

Σωστά... Είναι που τυπικά συμπληρώνουμε χρόνο προσπαθειών αυτο το μήνα, για αυτο έχω πέσει λίγο..

 

το καταλαβαινω οπως το καταλαβαινουν και οι περισσοτερες εδω περα αλλα στηριζουμε η μια την αλλη!!! εδω θα ειμαστε και στα ευχαριστα αλλα και στον ερχομο της συχαμενης!!!  ολα μεσ το προγραμμα ειναι.... 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , ntemiiiiii είπε:

Χαχαχα το ένα φέρνει το άλλο!!!!

Πόσο καιρό προσπαθείτε καλέ και απογοητεύεσαι;κάθε μήνα στις γόνιμες έχετε επαφές και συνέχεια;αν όχι πως απογοητεύεσαι!

Εκτός από το πρώτο τρίμηνο που αναστατώθηκε ο κύκλος μου και δεν σημείωμα και τις επαφές άρα δεν ξερω και τον Αύγουστο που ήμασταν στις γόνιμες χωριστά, πάντα είχαμε επαφές στις γόνιμες. 8 μήνες σύνολο τουλάχιστον. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , Τονι@ είπε:

Θα αντέξεις να περιμένεις μέχρι τα Χριστούγεννα? ?  Εγώ πέρσι τέτοιες μέρες το είχα μάθει.  Έβαλα το τεστ μέσα σε ένα χριστουγιεννατικο κουτάκι και μαζί μια Χριστουγιεννιατικη σαλιαρα που έλεγε 'keep calm and wait for your gift'(την οποία βρήκα εντελώς τυχαία ).  Του το έδωσα,  το άνοιξε και μου λέει 'είσαι εγκυος? ?' Αφού το σκεφτόταν κάμποση ώρα μου λέει 'σίγουρα δεν κάνουν λαθος αυτα τα τεστ ετσι? ?'

Τι τέλειο... Τι μοναδική στιγμή.... Είσαι πολύ τυχερή.... :mad: :-D θα προσπαθήσω να κρατηθώ με νύχια και με δόντια.... Για να του κάνω το καλύτερο δώρο... Μακάρι να είναι η τελευταία μου προσπάθεια..... να ζήσω και εγώ αυτήν την στιγμή που ένιωσες και εσύ....


XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Τι τέλειο... Τι μοναδική στιγμή.... Είσαι πολύ τυχερή.... :mad: :-D θα προσπαθήσω να κρατηθώ με νύχια και με δόντια.... Για να του κάνω το καλύτερο δώρο... Μακάρι να είναι η τελευταία μου προσπάθεια..... να ζήσω και εγώ αυτήν τι στιγμή που ένιωσες και εσύ....

Για όλες τις κοπέλες θα έρθει αυτή η στιγμή και για την καθεμιά είναι ξεχωριστή.  Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου το σπορακι να είναι καθ οδόν! !

  • Μου αρέσει 2

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 2 λεπτά , Τονι@ είπε:

Για όλες τις κοπέλες θα έρθει αυτή η στιγμή και για την καθεμιά είναι ξεχωριστή.  Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου το σπορακι να είναι καθ οδόν! !

Εσύ πόσα παιδάκια έχεις?


XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τονι@ είπε:

Ένα κοριτσάκι 4 μηνών έχω.  Εγώ είμαι 29. Εσύ? 

Να σου ζήσει η κορούλα σου.... τρελαίνομαι για κορίτσια... Και εγώ 29 είμαι... Ιούλιο... καρκινακι 


XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Να σου ζήσει η κορούλα σου.... τρελαίνομαι για κορίτσια... Και εγώ 29 είμαι... Ιούλιο... καρκινακι 

Εγώ Αυγουστο.  Είμαι λέων όπως κι η κόρη μου.  Σε ευχαριστώ πολύ! ! Όλα τα μωράκια έχουν τη χάρη τους. . Και βασικά ότι και να είναι όταν το παίρνεις αγκαλιά γίνεται το πιο μοναδικό και τέλειο και ξεχωριστό. .Και όλα αυτά που το κάνουν της κουκουβαγιας το παιδί.  Χαχαχχαα. .αντε έρχεται η σειρά σας!!!

  • Μου αρέσει 1

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 25 λεπτά , Μάντη είπε:

Εγω ειμαι πολυ ευχαριστημένη... Θυμάσαι το όνομα του; γτ εχει δυο..

Οχι δεν μενω εκει ειμαι απο επαρχια αλλα παω για το γιατρο...

Κοριτσια πηρα τα αποτελεσματα απο το σπερμοδιαγρμμα ψιλοχαλια ειναιιιιι

Θα το φτιάξετε με θεραπεία! Τι είπε ο γιατρός να κάνετε; Καλύτερα που το βρήκατε πάντως και θα δεις όλα διορθώνονται!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...