Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Εγώ πάντως κορίτσια έκανα ένα τεστ πριν καμία ώρα αλλά είχα πιει νερό βέβαια και δεν ήταν πολύ σκουρα τα  ουρα και βγήκε πιο αχνη από χθες η γραμμή … και τσάμπα τώρα μπηκα σε αυτή τη διαδικασία . Θα κάνω ένα τη Παρασκευή κ ας γίνει ότι θέλει π θεός γιατί βαρέθηκα κ κουράζω κ εσάς τσάμπα που έχει η κάθε μια τις σκέψεις και τις έννοιες της … 

      Αχ αυτά τα τεστ!Τζάμπα στεναχώρια πήρες τώρα ρε συ..μπορεί να είναι όλα καλά και απλά λόγω του ότι είναι βράδυ,να έδειξε πιο αχνό.. Πότε εχεις χοριακη?Εγώ το πήρα απόφαση πάντως,δεν θα ξανακάνω τεστ πριν τη χοριακη,είχα σαλταρει τελείως! 

      Και φυσικά δεν κουράζεις καμία από εμάς,πάλι καλά που υπάρχει το φορουμ και συζητάμε ο,τι μας προβληματίζει 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 5 λεπτά , Τονι@ είπε:

Εγώ Αυγουστο.  Είμαι λέων όπως κι η κόρη μου.  Σε ευχαριστώ πολύ! ! Όλα τα μωράκια έχουν τη χάρη τους. . Και βασικά ότι και να είναι όταν το παίρνεις αγκαλιά γίνεται το πιο μοναδικό και τέλειο και ξεχωριστό. .Και όλα αυτά που το κάνουν της κουκουβαγιας το παιδί.  Χαχαχχαα. .αντε έρχεται η σειρά σας!!!

Καλά δεν το συζητώ. Ότι και εάν μου έρθει θε τρελαθώ από χαρά. Αλλά έχω αδυναμία στα κορίτσια γιατί μεγάλωσα από μωράκια τις ξαδερφες μου.... είχες συμπτώματα πριν την καθυστέρηση?


XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

5 ώρες πρίν, Dimitr@17 είπε:

Καλησπερα κοριτσια μου...τι κανετε?εγω μολις γυρισα απο την.δουλεια... @kido τι λενε τα αστρα σημερα για σενα? @Farmakotriftena χθες σε σκεφτομουν τι κανεις?πως ειναι το μπεμπε σ?μεγαλωνει?χαχα

Δεν ξέρω δεν διαβάζω προβλέψεις ζωδίων, μόνο με τα γενικά χαρακτηριστικά ασχολούμαι και όσα ξέρω επ αυτών τα ειχα μελετήσει γιατί μου αρέσει η ψυχολογία και ότι έχει να κάνει με την προσωπικότητα των ανθρώπων και τη συμπεριφορά! Πάντως από συμπτώματα έχω στήθος, νεύρα και αέρια! Θα Φοράω σερβιέτα προκαταβολικά βέβαια από αύριο...

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, ada32 said:

Όχι  άλλους 2 κύκλους έχω χρησιμοποιησει. Αλλά γενικά δεν τα ερμηνευα σωστά!! έκανα το τεστ κ το εβλεπα το αποτέλεσμα μετα απο 30 λεπτά κ βάλε..χαχαχα ότι να ναι είμαι.. Σε αυτόν τον κύκλο το θετικό μου βγήκε την ώρα που το κρατούσα στο χέρι..

χεχε!!!! ναι πρεπει να βλεπεις το αποτελεσμα αμεσως!!

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 33 λεπτά , Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Καλά δεν το συζητώ. Ότι και εάν μου έρθει θε τρελαθώ από χαρά. Αλλά έχω αδυναμία στα κορίτσια γιατί μεγάλωσα από μωράκια τις ξαδερφες μου.... είχες συμπτώματα πριν την καθυστέρηση?

Ναι είχα πολλά.  Ξεκίνησαν μια βδομάδα πριν την καθυστέρηση . Αλλάαυτό δεν είναι απαραίτητο για όλες τις κοπέλες 


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλε τι κους κους εχασα; Σας διαβαζω εδω και μιση ωρα, χαχα! Λοιποοον!

Γυρισα απο γιατρο! Ολα καλα τα νεα, κοριτσια μου! Το εμβρυακι μας εφτασε 1,9 εκ., εχει 157 παλμους, κεφαλακι, κατι εξογκωματακια για χερια-ποδια και βγηκε 8+3! Επισης ειμαι μειον 2 κιλα απο τους εμετους και τις ναυτιες αλλα δεν πειραζει, θα τα παρω αργοτερα, χαχα! Πηγε η καρδια μου στη θεση της, ανακουφιστηκα που αναπτυσσεται σωστα, και δε σας κρυβω οτι δακρυσα γιατι την προηγουμενη φορα δε φτασαμε σε αυτο το σταδιο και δεν πιστευα στα ματια μου που το εβλεπα μεχρι και να κουνιεται ανεπαισθητα! Σας ευχαριστω για τις θετικες σκεψεις και τις ευχες, ολα καλα! Και ευχομαι σε καθεμια απο σας να το ζησει αυτο το πραγμα πολυ πολυ γρηγορα! :) 

Ασχετο, μπορει καποια να με βοηθησει γιατι προσπαθω να βαλω τικερακι; Εχω φτασει μεχρι κ το σημειο που αντιγραφω τον κωδικα (αυτη την επιλογη διαλεξα για να μου τον βγαλει: PseudoHTML, UBBCode kai BB Code). Μετα δεν ξερω που πρεπει να το επικολλησω το λινκ για να εμφανιστει!

  • Μου αρέσει 1

Grpbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλε τι κους κους εχασα; Σας διαβαζω εδω και μιση ωρα, χαχα! Λοιποοον!

Γυρισα απο γιατρο! Ολα καλα τα νεα, κοριτσια μου! Το εμβρυακι μας εφτασε 1,9 εκ., εχει 157 παλμους, κεφαλακι, κατι εξογκωματακια για χερια-ποδια και βγηκε 8+3! Επισης ειμαι μειον 2 κιλα απο τους εμετους και τις ναυτιες αλλα δεν πειραζει, θα τα παρω αργοτερα, χαχα! Πηγε η καρδια μου στη θεση της, ανακουφιστηκα που αναπτυσσεται σωστα, και δε σας κρυβω οτι δακρυσα γιατι την προηγουμενη φορα δε φτασαμε σε αυτο το σταδιο, και δεν πιστευα στα ματια μου τωρα που το εβλεπα μεχρι και να κουνιεται ανεπαισθητα! Σας ευχαριστω για τις θετικες σκεψεις και τις ευχες, ολα καλα! Και ευχομαι σε καθεμια απο σας να το ζησει αυτο το πραγμα πολυ πολυ γρηγορα! :) 

Ασχετο, μπορει καποια να με βοηθησει γιατι προσπαθω να βαλω τικερακι; Εχω φτασει μεχρι κ το σημειο που αντιγραφω τον κωδικα (αυτη την επιλογη διαλεξα για να μου τον βγαλει: PseudoHTML, UBBCode kai BB Code). Μετα δεν ξερω που πρεπει να το επικολλησω το λινκ για να εμφανιστει!

  • Μου αρέσει 10

Grpbp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Τονι@ είπε:

Θύμησε μου σε ποια μέρα είσαι.  Συγνώμη αλλά ακόμα δεν σας έχω μάθει καλά και δεν θυμάμαι 

Έχω ακόμη!19/12 περιμένω κύκλος 32 μέρες μέσο όρο

1 hour ago, alina80 είπε:

Εκτός από το πρώτο τρίμηνο που αναστατώθηκε ο κύκλος μου και δεν σημείωμα και τις επαφές άρα δεν ξερω και τον Αύγουστο που ήμασταν στις γόνιμες χωριστά, πάντα είχαμε επαφές στις γόνιμες. 8 μήνες σύνολο τουλάχιστον. 

Νωρίς είναι νομίζω!Αν θέλετε χωρίς άγχος να το κοθταξετε άλλο αυτό!

πρίν από 23 λεπτά , Antila είπε:

Καλε τι κους κους εχασα; Σας διαβαζω εδω και μιση ωρα, χαχα! Λοιποοον!

Γυρισα απο γιατρο! Ολα καλα τα νεα, κοριτσια μου! Το εμβρυακι μας εφτασε 1,9 εκ., εχει 157 παλμους, κεφαλακι, κατι εξογκωματακια για χερια-ποδια και βγηκε 8+3! Επισης ειμαι μειον 2 κιλα απο τους εμετους και τις ναυτιες αλλα δεν πειραζει, θα τα παρω αργοτερα, χαχα! Πηγε η καρδια μου στη θεση της, ανακουφιστηκα που αναπτυσσεται σωστα, και δε σας κρυβω οτι δακρυσα γιατι την προηγουμενη φορα δε φτασαμε σε αυτο το σταδιο και δεν πιστευα στα ματια μου που το εβλεπα μεχρι και να κουνιεται ανεπαισθητα! Σας ευχαριστω για τις θετικες σκεψεις και τις ευχες, ολα καλα! Και ευχομαι σε καθεμια απο σας να το ζησει αυτο το πραγμα πολυ πολυ γρηγορα! :) 

Ασχετο, μπορει καποια να με βοηθησει γιατι προσπαθω να βαλω τικερακι; Εχω φτασει μεχρι κ το σημειο που αντιγραφω τον κωδικα (αυτη την επιλογη διαλεξα για να μου τον βγαλει: PseudoHTML, UBBCode kai BB Code). Μετα δεν ξερω που πρεπει να το επικολλησω το λινκ για να εμφανιστει!

Πολύ ευχάριστα!!!!Αχ μωρέ συγκινηθηκες!!! Λογικό!!!Εγώ έκλαιγα σχεδόν καθε φορά στους υπερήχους! Ακόμη κι όταν γεννούσα έκλαιγα από συγκίνηση!!!

  • Μου αρέσει 2

EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , Antila είπε:

Καλε τι κους κους εχασα; Σας διαβαζω εδω και μιση ωρα, χαχα! Λοιποοον!

Γυρισα απο γιατρο! Ολα καλα τα νεα, κοριτσια μου! Το εμβρυακι μας εφτασε 1,9 εκ., εχει 157 παλμους, κεφαλακι, κατι εξογκωματακια για χερια-ποδια και βγηκε 8+3! Επισης ειμαι μειον 2 κιλα απο τους εμετους και τις ναυτιες αλλα δεν πειραζει, θα τα παρω αργοτερα, χαχα! Πηγε η καρδια μου στη θεση της, ανακουφιστηκα που αναπτυσσεται σωστα, και δε σας κρυβω οτι δακρυσα γιατι την προηγουμενη φορα δε φτασαμε σε αυτο το σταδιο και δεν πιστευα στα ματια μου που το εβλεπα μεχρι και να κουνιεται ανεπαισθητα! Σας ευχαριστω για τις θετικες σκεψεις και τις ευχες, ολα καλα! Και ευχομαι σε καθεμια απο σας να το ζησει αυτο το πραγμα πολυ πολυ γρηγορα! :) 

Ασχετο, μπορει καποια να με βοηθησει γιατι προσπαθω να βαλω τικερακι; Εχω φτασει μεχρι κ το σημειο που αντιγραφω τον κωδικα (αυτη την επιλογη διαλεξα για να μου τον βγαλει: PseudoHTML, UBBCode kai BB Code). Μετα δεν ξερω που πρεπει να το επικολλησω το λινκ για να εμφανιστει!

Τι ωραία στιγμή! Με το καλό!

πρίν από 16 λεπτά , ntemiiiiii είπε:

Έχω ακόμη!19/12 περιμένω κύκλος 32 μέρες μέσο όρο

Νωρίς είναι νομίζω!Αν θέλετε χωρίς άγχος να το κοθταξετε άλλο αυτό!

Πολύ ευχάριστα!!!!Αχ μωρέ συγκινηθηκες!!! Λογικό!!!Εγώ έκλαιγα σχεδόν καθε φορά στους υπερήχους! Ακόμη κι όταν γεννούσα έκλαιγα από συγκίνηση!!!

Ντεμιι μου ξέρουμε το πρόβλημα. Ενδομητρίωση 4ου βαθμού -και μια άχρηστη σάλπιγγα. Απλώς έχω αποφασίσει ότι θα κοντραρω όλες τις προγνωσεις! Χαχαχα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , alina80 είπε:

Τι ωραία στιγμή! Με το καλό!

Ευχαριστω Αλινα μου!! Διαβαζω τα νεα σου, θα τη ζησεις πολυ συντομα αυτη τη στιγμη, σιγουρακι! Καπου ειδα οτι ισως δεν θα ξερεις πως να διαχειριστεις την πιθανοτητα να πας και για επομενο κυκλο προσπαθειων.. Κατσε να το σκεφτουμε αυτο αφου τελειωσει αυτος ο κυκλος ;) ! Χεχε! Εχεις ακομη μερεεες!


Grpbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 4 λεπτά , alina80 είπε:

Τι ωραία στιγμή! Με το καλό!

Ντεμιι μου ξέρουμε το πρόβλημα. Ενδομητρίωση 4ου βαθμού -και μια άχρηστη σάλπιγγα. Απλώς έχω αποφασίσει ότι θα κοντραρω όλες τις προγνωσεις! Χαχαχα!

Και πολύ καλά κάνεις!!! Εεεετσσσιιι κόντρα!!!


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 42 λεπτά , Τονι@ είπε:

Ναι είχα πολλά.  Ξεκίνησαν μια βδομάδα πριν την καθυστέρηση . Αλλάαυτό δεν είναι απαραίτητο για όλες τις κοπέλες 

Σίγουρα. Και σε κάθε εγκυμοσύνη πάλι διαφορετικά είναι αποτι έχω ακούσει. Εγώ νιώθω πόνους ωορρηξίας και πόνους στην μέση δύο μέρες μετά την ωορρηξία συνολο μέχρι και σήμερα 5μερες. Σε 7 μέρες περιμένω περίοδο... Δεν ξέρω τι μπορεί να είναι πάλι αυτό... 


XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, kido είπε:

Δεν ξέρω δεν διαβάζω προβλέψεις ζωδίων, μόνο με τα γενικά χαρακτηριστικά ασχολούμαι και όσα ξέρω επ αυτών τα ειχα μελετήσει γιατί μου αρέσει η ψυχολογία και ότι έχει να κάνει με την προσωπικότητα των ανθρώπων και τη συμπεριφορά! Πάντως από συμπτώματα έχω στήθος, νεύρα και αέρια! Θα Φοράω σερβιέτα προκαταβολικά βέβαια από αύριο...

Κ εγω εχω πονο στο στηθος αρχιζει κ πρηζεται νομιζω και εχω πονους στην κοιλια χαμηλα λες κ ειναι να αδιαθετησω...τωρα απο αερια οπως λες σε καταλαβαινω αλλα εγω εχω θεμα με το φαγητο με πειραζουν πολλα κ πρηζομαι...αυριο ειναι να αδιαθετησεις εσυ?

πρίν από 57 λεπτά , alina80 είπε:

Τι ωραία στιγμή! Με το καλό!

Ντεμιι μου ξέρουμε το πρόβλημα. Ενδομητρίωση 4ου βαθμού -και μια άχρηστη σάλπιγγα. Απλώς έχω αποφασίσει ότι θα κοντραρω όλες τις προγνωσεις! Χαχαχα!

Μπραβο @Antila μου τωρα μπορεις να ηρεμησεις και να απολαυσεις την στιγμη και να σου πω εχω την αισθηση οτι θα ειναι κοριτσι το μπεμπε σου...συγχαρητηρια και παλι...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...