Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Μπράβο και εγώ αυτό ήξερα οκ από Δευτέρα θα πάρω τα μέτρα μου 😅😅 

      Το salospir σας έχει εξηγήσει γιατί σας το δινει? Εντελώς προληπτικά ή είδε κάτι στις εξετάσεις που είχατε κάνει παλιότερα? Αν ήταν εντελώς προληπτικα, τώρα με την αποκόλληση σας είπε να το σταματήσετε?

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

Just now, ntemiiiiii είπε:

Είναι νωρίς ακόμη για να αγχώνεσαι...δεν έχετε καιρό που κάνετε προσπάθεια

Δεν ειναι οτι αγχωνομαι...απλα λεω τι πρεπει να κανω για να γινει αυτο π θελω?δεν εχουμε κ καθε μερα ορεξη...πως να το κανουμε δλδ...τι ειμαστε κουνελια??χαχα

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 34 λεπτά , ntemiiiiii είπε:

Α πλησιάζεις εσύ!Εγώ δεν έχω στάνταρ αλλά από 22 μέχρι 24 το ανώτερο!Έχω πόνους περιόδου!Τι να πω να έρθει νωρίτερα;

Μακάρι! Όσο περισσότερες τόσο το καλύτερο!

Κάπου εκει περιμένω κι εγώ. Χτες είχα κι εγώ πόνους περιόδους, όπως όταν είναι να μου έρθει. Και σήμερα έχω κάτι θαμπά πονάκια, δεξιά και αριστερά. Αλλά μπορεί να είναι και το έντερο λέω. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Δεν ειναι οτι αγχωνομαι...απλα λεω τι πρεπει να κανω για να γινει αυτο π θελω?δεν εχουμε κ καθε μερα ορεξη...πως να το κανουμε δλδ...τι ειμαστε κουνελια??χαχα

Κάνετε μια χαρά Εσείς!!Θα έρθει!!!

πρίν από 4 λεπτά , alina80 είπε:

Κάπου εκει περιμένω κι εγώ. Χτες είχα κι εγώ πόνους περιόδους, όπως όταν είναι να μου έρθει. Και σήμερα έχω κάτι θαμπά πονάκια, δεξιά και αριστερά. Αλλά μπορεί να είναι και το έντερο λέω. 

Κι εγώ όλο το έντερο κατηγορώ για να δούμε.   Χαχα


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , ntemiiiiii είπε:

Κάνετε μια χαρά Εσείς!!Θα έρθει!!!

Κι εγώ όλο το έντερο κατηγορώ για να δούμε.   Χαχα

Χαχαχα! Εγκυμοσύνη ή μη, πάντως το ίδιο θα έχουμε. 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Dimitr@17 είπε:

Τελειααα...ποτε εχεις παλι ραντεβου τωρα???

@ada32 οταν λετε καλες επαφες πως το εννοειτε?

Εννοώ ότι είχα επαφές τις μέρες της ωορηξιας.. Δηλαδή αυτός ο κύκλος Ήταν 25 μέρες . κ Εμείς είχαμε την 8η,10η ,11η ,12η ,13η ,15η ,16η . ε πιστεύω ότι πετύχαμε την ωορηξια Αλλά δεν πετύχαμε δυστυχώς σύλληψη..

  • Μου αρέσει 1

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

8 ώρες πρίν, alina80 είπε:

Χαχαχα! Εγκυμοσύνη ή μη, πάντως το ίδιο θα έχουμε. 

Ναι ναι μακάρι!

Εγώ πάντως για καλό και για κακό έκλεισα ραντεβού σε ενδοκρινολόγο την άλλη βδομάδα και αναλόγως πως θα είμαι θα πάω και σε γαστρεντερολογο.


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Τονι@ είπε:

Καλημέρα κορίτσια! !! Καλή εβδομάδα! ! Πώς είστε σήμερα? ? 

@Mary m πήρες το τεστακι? ?

Καλημερα κοριτσι μου.μπα δεν πηρα νιωθω εντονα την μεση μου κ την κοιλια μου νομιζω θα αδιαθετησω σημερα.....

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , Mary m είπε:

Καλημερα κοριτσι μου.μπα δεν πηρα νιωθω εντονα την μεση μου κ την κοιλια μου νομιζω θα αδιαθετησω σημερα.....

Μην απογοητευεσαι. ..Μέχρι να εμφανιστεί ελπίζουμε. .Πάντως αν δεν έρθει μέχρι την ώρα που κλείνουν πήγαινε πάρε ένα να το έχεις. 


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , Mary m είπε:

Καλημερα κοριτσι μου.μπα δεν πηρα νιωθω εντονα την μεση μου κ την κοιλια μου νομιζω θα αδιαθετησω σημερα.....

Καλέ κάντο να γνωρίζετε! Χθες το πιστευες! Καλή τύχη μακάρι να είναι θετικά τα νέα σου αλλιώς next time!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Τονι@ είπε:

Μην απογοητευεσαι. ..Μέχρι να εμφανιστεί ελπίζουμε. .Πάντως αν δεν έρθει μέχρι την ώρα που κλείνουν πήγαινε πάρε ένα να το έχεις. 

Ναι θα παω αλλα εχω προαισθημα οτι τελικα θα ερθει σημερα...πως παιζει παιχνιδια ετυχε αυτο τον μηνα με τις προσπαθειες τις ιδανικες να εχω κ καθυστερηση κ αυτο σε τρελαινει.....νομιζω μεχρι το μεσημερι θα εχει ερθει...

πρίν από 1 λεπτό , kido είπε:

Καλέ κάντο να γνωρίζετε! Χθες το πιστευες! Καλή τύχη μακάρι να είναι θετικά τα νέα σου αλλιώς next time!

Kido μου νιωθω οτι μεχρι το μεσημερι θα ερθει....Δυστυχώς χθες ειχα ελπιδες σημερα με τοσες ενοχλησεις κ πονους μου έπεσαν τα φτερα δυστυχως!!!!

Link to comment
Share on other sites

On 11/1/2018 at 2:44 ΠΜ, elenakii22 είπε:

εχω παρει 7.5..πηρα στον 3ο 2.5 στον 4ο 2 στον 5ο 2 στον 6ο 1 και μεχρι στιγμης για 7ο δεν εχω παρει...μετραω 22 με 22 που μου εχει πει ο γιατρος οτι αλλαζω μηνα...οποτε εχω 11 μερες ακομα για να μπω στον 8ο...ελπιζω να παρω το πολυ 1 κιλο!θα δειξει...πηρα αρκετα στην αρχη χωρις λογο...

Μια χαρά είσαι Ελενάκι! Συνέχισε έτσι και θα φύγουν κατευθείαν μετά τη γέννα τα κιλά. Στην 1η είχα πάρει 8 με 9 κιλά.  Γέννησα και όταν επέστρεψα σπίτι ήμουν στα κιλά πριν μείνω έγκυος και σε 2 βδομάδες έχασα αλλά 2 που ήταν υγρά.  Ο 8ος και ο 9ος θέλουν προσοχή γιατί αέρα αναπνέουμε κιλά γίνονται! 

  • Μου αρέσει 1

yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , Μάντη είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Τι μαγειρεύουν σήμερα;;;;; 

Kαλημέραα!!!Εγώ θα κάνω παιδάκια με πατάτες αλλά μόνο για μένα!!!Είχε ο άντρας μου γαστρεντερίτιδα και ακόμα μέχρι χτες είχε διάρροια!!Πάνε 5 μέρες τώρα!!!Αν δεν περάσει αύριο γιατρό δεν το γλιτώνει!!!

Εσύ κορίτσι τι σκέφτεσαι?Καμιά μακαρονάδα θα μπορούσες!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...