Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

1 ώρα πρίν, andrianni είπε:

Αχ Κορίτσια πάλι τα ίδια κ επισήμως! @caramel_83 βαλε με 14/2 κ ελπιζω να γιορταζω διπλά εκεινη την ημέρα!

Δεν πειράζει κορίτσι. Θα είμαστε Μαζι τον άλλον μήνα.

πρίν από 33 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Ε τα γλυκα ....μεγαλο θεμα...τρωω ενα σοκολατακι σιγουρα την μερα...χεχε

Ένα σοκολατάκι??? Μια χαρά είσαι.. Εγώ κορίτσια ,πριν παω στην δουλειά ,Περναω από φούρνο κ παιρνω κρουασαν με μερεντα κάθε μέρα !!!συν τις σοκολάτες που παίρνω από το σουπερ.. Βεβαια ανέκαθεν έτρωγα γλυκά πολλά.. Αλλά πλέον βλέπω ο.μεταβολισμός αρχίζει κ κοιμάται.. Από τον Μάρτιο που ξεκινήσαμε κ προσπαθειες, έχω βάλει 4 κιλά.

πρίν από 19 λεπτά , ada32 είπε:

Δεν πειράζει κορίτσι. Θα είμαστε Μαζι τον άλλον μήνα.

Ένα σοκολατάκι??? Μια χαρά είσαι.. Εγώ κορίτσια ,πριν παω στην δουλειά ,Περναω από φούρνο κ παιρνω κρουασαν με μερεντα κάθε μέρα !!!συν τις σοκολάτες που παίρνω από το σουπερ.. Βεβαια ανέκαθεν έτρωγα γλυκά πολλά.. Αλλά πλέον βλέπω ο.μεταβολισμός αρχίζει κ κοιμάται.. Από τον Μάρτιο που ξεκινήσαμε κ προσπαθειες, έχω βάλει 4 κιλά.

Είμαι 56-57 Αλλά πραγματικά δίαιτα δεν μπορώ να κάνω.. Δεν μπορώ να κόψω τα γλυκά,μπορώ να κόψω το Φαγητο!!! Ας έβγαινε μια δίαιτα με γλυκά ,να την κάνω να Αδυνατησω!!

Πάντως η δίαιτα με μονάδες λένε ότι είναι καλη,να την δειτε!


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 27 λεπτά , ada32 είπε:

Δεν πειράζει κορίτσι. Θα είμαστε Μαζι τον άλλον μήνα.

Ένα σοκολατάκι??? Μια χαρά είσαι.. Εγώ κορίτσια ,πριν παω στην δουλειά ,Περναω από φούρνο κ παιρνω κρουασαν με μερεντα κάθε μέρα !!!συν τις σοκολάτες που παίρνω από το σουπερ.. Βεβαια ανέκαθεν έτρωγα γλυκά πολλά.. Αλλά πλέον βλέπω ο.μεταβολισμός αρχίζει κ κοιμάται.. Από τον Μάρτιο που ξεκινήσαμε κ προσπαθειες, έχω βάλει 4 κιλά.

Είμαι 56-57 Αλλά πραγματικά δίαιτα δεν μπορώ να κάνω.. Δεν μπορώ να κόψω τα γλυκά,μπορώ να κόψω το Φαγητο!!! Ας έβγαινε μια δίαιτα με γλυκά ,να την κάνω να Αδυνατησω!!

Πάντως η δίαιτα με μονάδες λένε ότι είναι καλη,να την δειτε!

@ada32 μου εγω δουλευω σε φουρνο...αλλα παλι καλα κρατιεμαι κ δν τρωω τπτ σχεδον εκει...μονο κουλουρακι θες/νικης μαζι με το καφεδακι μ

πρίν από 29 λεπτά , ada32 είπε:

Δεν πειράζει κορίτσι. Θα είμαστε Μαζι τον άλλον μήνα.

Ένα σοκολατάκι??? Μια χαρά είσαι.. Εγώ κορίτσια ,πριν παω στην δουλειά ,Περναω από φούρνο κ παιρνω κρουασαν με μερεντα κάθε μέρα !!!συν τις σοκολάτες που παίρνω από το σουπερ.. Βεβαια ανέκαθεν έτρωγα γλυκά πολλά.. Αλλά πλέον βλέπω ο.μεταβολισμός αρχίζει κ κοιμάται.. Από τον Μάρτιο που ξεκινήσαμε κ προσπαθειες, έχω βάλει 4 κιλά.

Είμαι 56-57 Αλλά πραγματικά δίαιτα δεν μπορώ να κάνω.. Δεν μπορώ να κόψω τα γλυκά,μπορώ να κόψω το Φαγητο!!! Ας έβγαινε μια δίαιτα με γλυκά ,να την κάνω να Αδυνατησω!!

Πάντως η δίαιτα με μονάδες λένε ότι είναι καλη,να την δειτε!

Μια χαρα εισαι στα κιλα που εισαι..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, Smile89 είπε:

Εσύ απο που?. Εεε δεν είναι και απίθανο. Πότε δεν ξες.... 

Εγώ είμαι από Τρίπολη αλλά ο σύζυγος μου από ένα χωριό έξω από την Καλαμάτα... 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα φιλενάδες! Καλέ τι κουβέντα είναι αυτή που ανοίξατε!Έχω πάψει να ζυγίζονται!Χαχαχα! Μόνο μια εγκυμοσύνη ίδια με την πρώτη θα με σώσει εμένα!Είχα χάσει 5 κιλά στο πρώτο τρίμηνο χωρίς εμετούς τα πήρα μετά στο δεύτερο τρίμηνο στα ίδια δλδ και 5 σκάρτα στο τρίτο τρίμηνο! Μετά δε με τον θηλασμό έχασα πολύ περισσότερα κι απαυτα! Άρχισα να παίρνω μετα τον αποθηλασμο! Αν μπω σε διαδικασία πρέπει να χάσω τουλάχιστον 10!Χαχαχα

Όσο για τα εντερικά μου ενώ προχτές έκανα διάρροια και χτες τίποτα σήμερα ενεργηθηκα κανονικά!Θα πάω σε ενδοκρινολόγο ευκαιρία για τον θυρεοειδή και φυσικά να μου γράψει όλες τις απαραίτητες εξετάσεις!Το ραντεβού μου είναι στις 24/1 οπότε ελπίζω να μην έχει έρθει περίοδος και να του ζητήσω να μου γράψει και μια χοριακη!Χαχαχα

  • Μου αρέσει 1

EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια....τι κάνετε;

Ntemiii μου εγω πρεπει πανω απο 15 κ μου φαινετε γολγοθας να μπω ξανα σε διαιτα κ ποτε θα φυγουν τα κιλα αστα να πανε.... Οσο για το αλλο το θεμα εβαλα θερμομετρο ετσι να δω τι γινεται κ τα νεα δεν ειναι ευχαριστα σημερα ειναι 36 η θερμοκρασια μου οποτε το τεστ θα βγει αληθινο!!!!! Τι καλο μαγιρευετε σημερα;

  • Λυπημένη/-ος 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 1 λεπτό , Mary m είπε:

Καλημερα κοριτσια....τι κάνετε;

Ntemiii μου εγω πρεπει πανω απο 15 κ μου φαινετε γολγοθας να μπω ξανα σε διαιτα κ ποτε θα φυγουν τα κιλα αστα να πανε.... Οσο για το αλλο το θεμα εβαλα θερμομετρο ετσι να δω τι γινεται κ τα νεα δεν ειναι ευχαριστα σημερα ειναι 36 η θερμοκρασια μου οποτε το τεστ θα βγει αληθινο!!!!! Τι καλο μαγιρευετε σημερα;

Καλημέρα.... αν βγει αληθινό το τεστ θα βγει λόγω του νερού κοινώς κατα τυχη. Αλλα περιμενε κ θσ δεις... είπαμε ασε την θερμοκρασία. 

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, Dimitr@17 είπε:

@ada32 μου εγω δουλευω σε φουρνο...αλλα παλι καλα κρατιεμαι κ δν τρωω τπτ σχεδον εκει...μονο κουλουρακι θες/νικης μαζι με το καφεδακι μ

Μια χαρα εισαι στα κιλα που εισαι..

Μπράβο σου!εγώ δεν θα μπορούσα να συγκρατηθω με τίποτα..


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , ada32 είπε:

Μπράβο σου!εγώ δεν θα μπορούσα να συγκρατηθω με τίποτα..

Ε δεν προλαβαινω απο την δουλεια π εχει κ να ηθελα...αντα μου

πρίν από 11 λεπτά , Mary m είπε:

Καλημερα κοριτσια....τι κάνετε;

Ntemiii μου εγω πρεπει πανω απο 15 κ μου φαινετε γολγοθας να μπω ξανα σε διαιτα κ ποτε θα φυγουν τα κιλα αστα να πανε.... Οσο για το αλλο το θεμα εβαλα θερμομετρο ετσι να δω τι γινεται κ τα νεα δεν ειναι ευχαριστα σημερα ειναι 36 η θερμοκρασια μου οποτε το τεστ θα βγει αληθινο!!!!! Τι καλο μαγιρευετε σημερα;

Σημερα δεν εχω μαγειρεμα εγω...εφυγε το αγορι μου πηγε στο χωριο του...οποτε θα παω για φαγητο στην μανουλα...,χιχιχ

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

On 12/1/2018 at 2:49 ΜΜ, ada32 είπε:

συμφωνησε να παρει τις βιταμινες , οποτε θα τον βαλω σε ενα 3μηνο να κανει να δουμε τι θα δουμε..

Πολυ πιθανο να εισαι.  εγω οταν ημουν , την μερα που περιμενα με επιασαν δυνατοι πονοι αλλα αιμα δεν ειδα  κ ετσι το ψηλιαστηκα .. Ισως την Τριτη ηταν πολυ νωρις για τεστ . Εχεις σταθερο κυκλο ?

Καλημέρα ada32!  Ακόμα τπτ... χτες ειχα λίγο ροζ ίσα ίσα.. κ λεω έρχεται κ μετα τπτ. Α! Έκανα ένα τεστάκι ξανά Παρσκευή βράδυ βράδυ αλλά επίσης δεν εδειξε τιποτα!!! Θα έδειχνε ετσι δεν είναι; Πιστεύω δεν είμαι και μάλλον οι ορμόνες μου τα έχουν παίξει για τα καλά! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 17 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Ε δεν προλαβαινω απο την δουλεια π εχει κ να ηθελα...αντα μου

Σημερα δεν εχω μαγειρεμα εγω...εφυγε το αγορι μου πηγε στο χωριο του...οποτε θα παω για φαγητο στην μανουλα...,χιχιχ

Αχ τελειαααα ( μαμαδιστικο φαγητο )κ εγω θα ηθελα να παω στην μανουλα μου αλλα την εχω μακρυα...... Να περασεις τελεια στην μαμα σου 

Link to comment
Share on other sites

On 12/1/2018 at 2:49 ΜΜ, ada32 είπε:

συμφωνησε να παρει τις βιταμινες , οποτε θα τον βαλω σε ενα 3μηνο να κανει να δουμε τι θα δουμε..

Πολυ πιθανο να εισαι.  εγω οταν ημουν , την μερα που περιμενα με επιασαν δυνατοι πονοι αλλα αιμα δεν ειδα  κ ετσι το ψηλιαστηκα .. Ισως την Τριτη ηταν πολυ νωρις για τεστ . Εχεις σταθερο κυκλο ?

Ο κύκλος μου τον τελευταίο καιρό έχει μεγαλώσει διότι είχα μια αποβολή κ δεν έχει σταθεροποιηθεί ακόμα. Κανονικά ήταν 32 με 35 αλλά έχει φτάσει κ 40 μέρες στη δεδομένη κατάσταση. Αλλά  σ αυτο τον κύκλο έκανα τεστάκια ωορρηξίας (ασε που το νιωθω κιόλας) κ κανονικά θα έπρεπε να έχει έρθει.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 46 λεπτά , Mary m είπε:

Καλημερα κοριτσια....τι κάνετε;

Ntemiii μου εγω πρεπει πανω απο 15 κ μου φαινετε γολγοθας να μπω ξανα σε διαιτα κ ποτε θα φυγουν τα κιλα αστα να πανε.... Οσο για το αλλο το θεμα εβαλα θερμομετρο ετσι να δω τι γινεται κ τα νεα δεν ειναι ευχαριστα σημερα ειναι 36 η θερμοκρασια μου οποτε το τεστ θα βγει αληθινο!!!!! Τι καλο μαγιρευετε σημερα;

Κοριτσάκι μου κάτσε και θα δούμε ποτέ δεν ξέρεις αλλά και να έρθει πάμε για τον άλλο μήνα... Εγώ κάνω διαιτα για απώλεια 25 κιλά άστα.... 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Μαρθα Κ είπε:

Κοριτσάκι μου κάτσε και θα δούμε ποτέ δεν ξέρεις αλλά και να έρθει πάμε για τον άλλο μήνα... Εγώ κάνω διαιτα για απώλεια 25 κιλά άστα.... 

Αχ τι διαιτα κανεις θελω και εγω!!!εχεις δει αποτελεσμα;ποσο καιρο την κανεις;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 33 λεπτά , Mary m είπε:

Αχ τελειαααα ( μαμαδιστικο φαγητο )κ εγω θα ηθελα να παω στην μανουλα μου αλλα την εχω μακρυα...... Να περασεις τελεια στην μαμα σου 

Αααα εμεις ειμαστε διπλα...κ με την μαμα κ με την αδερφη μου που θα παω να την βρω και θα παμε για πρωινο καφεδακι...

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...