Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 8 λεπτά , Ungry girl είπε:

Καλημέρα δυδιμουλα??? Τιποτα ιδιαίτερο το στηθος μου δεν ποναει σχεδον καθολου ιδικα για 4 μερες πριν την περιοδο κανωνικα με πιανει καμια 10αρια μερες πριν.ειναι ομως πρισμενο!! Και το πρωι ειχα κάποια ζελεδενια υγρα στο σκουπισμα αλλα αυτα τα εζω πειν την περιοδο εσυ????? Τι νιώθεις???

Καλημερα αλινακι μου εδωωωωωω ειμαι! Δυστυχώς δούλευα και σημερααα και μόλις γύρισα#!! Τώρα μπορω να τεμπελιάσω με την ησυχία μου αχαχα εσυ???

Άσε. Τα παιδιά και πριν. Αποφάσισα φαγητό που θέλει πολύ ώρα και κλειστηκα σπίτι Κυριακάτικο. Αντί να πάω για καφέ, που έχει σχεδόν λιακάδα εξω-ασχετως κρύου. Ελπίζω να βγει καλό το φαγητό. 

Κατά τα άλλα ήσυχα. Στην αναμονή κι εγώ, αλλά σχετικά στην αρχή. Έχω ένα δεκαήμερο μπροστά μου!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 19 λεπτά , alina80 είπε:

Άσε. Τα παιδιά και πριν. Αποφάσισα φαγητό που θέλει πολύ ώρα και κλειστηκα σπίτι Κυριακάτικο. Αντί να πάω για καφέ, που έχει σχεδόν λιακάδα εξω-ασχετως κρύου. Ελπίζω να βγει καλό το φαγητό. 

Κατά τα άλλα ήσυχα. Στην αναμονή κι εγώ, αλλά σχετικά στην αρχή. Έχω ένα δεκαήμερο μπροστά μου!

Ε νταξ αν βγει καλο το φαι χαλάλι η βολτα χαχαχαα!!! Αντε αυτη η αναμονή εύχομαι να.ειναι 9 μηνη αυτη η αναμονή!!!:)

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 50 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Χαχαχα λογικο μαντη μου...κανε ενα να.σου φυγει η αγωνια...εγω ειχα κανει την.μερα που ηταν να αδιαθετησω...αυριο ειναι να σιυ ερθει υπιτιθεται?

Με την εφρμογη του κινητού στις 16 με το τεστ ωορρηξιας στις 18... Εχω ακομα....

πρίν από 48 λεπτά , Ungry girl είπε:

Καλημέρα δυδιμουλα??? Τιποτα ιδιαίτερο το στηθος μου δεν ποναει σχεδον καθολου ιδικα για 4 μερες πριν την περιοδο κανωνικα με πιανει καμια 10αρια μερες πριν.ειναι ομως πρισμενο!! Και το πρωι ειχα κάποια ζελεδενια υγρα στο σκουπισμα αλλα αυτα τα εζω πειν την περιοδο εσυ????? Τι νιώθεις???

Καλημερα αλινακι μου εδωωωωωω ειμαι! Δυστυχώς δούλευα και σημερααα και μόλις γύρισα#!! Τώρα μπορω να τεμπελιάσω με την ησυχία μου αχαχα εσυ???

Και εγω τιποτα ιδιαίτερο απο προχθες που ημουν χαλια ειμαι τωρα πολυ καλύτερα λιγη ανακατωσούρα λιγο οι θηλες μου σαν τσουψιμο ισα ισα... Και το πρωι με ενόχλησε λιγο η κοιλια μ αλλα για κανενα 5λεπτο...

πρίν από 41 λεπτά , Τονι@ είπε:

Πότε περιμένεις ακριβώς? ? Δε θυμάμαι. .

Λογικα με βαση το τεστ ωορρηξιας στις 18...


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Μάντη είπε:

Με την εφρμογη του κινητού στις 16 με το τεστ ωορρηξιας στις 18... Εχω ακομα....

Και εγω τιποτα ιδιαίτερο απο προχθες που ημουν χαλια ειμαι τωρα πολυ καλύτερα λιγη ανακατωσούρα λιγο οι θηλες μου σαν τσουψιμο ισα ισα... Και το πρωι με ενόχλησε λιγο η κοιλια μ αλλα για κανενα 5λεπτο...

Λογικα με βαση το τεστ ωορρηξιας στις 18...

Δεν ακούγονται και άσχημα τελεια αλλες 4 μερουλες έμειναν,!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Ungry girl είπε:

Δεν ακούγονται και άσχημα τελεια αλλες 4 μερουλες έμειναν,!!

Τα ατιμα τα τεστ με φωνάζουν συνέχεια αυτα φταίνε! Καλα ξερω οτι ειναι δυσκολο να πετύχαμε αλλα δεν χανω τις ελπιδες μου!!!

  • Μου αρέσει 1

jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 1 λεπτό , Μάντη είπε:

Τα ατιμα τα τεστ με φωνάζουν συνέχεια αυτα φταίνε! Καλα ξερω οτι ειναι δυσκολο να πετύχαμε αλλα δεν χανω τις ελπιδες μου!!!

Φυσικά και να μη τις χάνεις ολα ειναι πιθανα παντα!!! Ποτέ σκέφτεσαι να κανεις??? Τη μερα τις αναμονής!!??

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Ungry girl είπε:

Φυσικά και να μη τις χάνεις ολα ειναι πιθανα παντα!!! Ποτέ σκέφτεσαι να κανεις??? Τη μερα τις αναμονής!!??

Προσπαθω να το καθυστερήσω οσο μπορω αλλα δεν νομιζω να αντέξω! Θα προσπαθήσω να κρατηθώ και αυριο και βλεπουμε! Βαζω μικρους στόχους!  Χαχαχαχααα! Λογικα δεν θα κρατηθώ για πολύ.... 

  • Χαχα 3

jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Μάντη είπε:

Με την εφρμογη του κινητού στις 16 με το τεστ ωορρηξιας στις 18... Εχω ακομα....

Και εγω τιποτα ιδιαίτερο απο προχθες που ημουν χαλια ειμαι τωρα πολυ καλύτερα λιγη ανακατωσούρα λιγο οι θηλες μου σαν τσουψιμο ισα ισα... Και το πρωι με ενόχλησε λιγο η κοιλια μ αλλα για κανενα 5λεπτο...

Λογικα με βαση το τεστ ωορρηξιας στις 18...

Εεε έχεις μέρες ακόμα.  Μην το κάνεις ακόμα. Και να είσαι δε θα δείξει και θα στεναχωρηθεις 


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Τονι@ είπε:

Εεε έχεις μέρες ακόμα.  Μην το κάνεις ακόμα. Και να είσαι δε θα δείξει και θα στεναχωρηθεις 

Δεν θα δείξει λες εεε;;;;; :wacko:

Το ιδανικό ειναι να κανω στις 19 αν δεν με προλάβει!!! 

 


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , Μάντη είπε:

Προσπαθω να το καθυστερήσω οσο μπορω αλλα δεν νομιζω να αντέξω! Θα προσπαθήσω να κρατηθώ και αυριο και βλεπουμε! Βαζω μικρους στόχους!  Χαχαχαχααα! Λογικα δεν θα κρατηθώ για πολύ.... 

Χααχχα κρατησου αν μπορεις ιδανικα 19 ναι!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Ungry girl είπε:

Χααχχα κρατησου αν μπορεις ιδανικα 19 ναι!!

Με ξερω και δεν υπαρχει περίπτωση να κρατηθώ εκτος αν με δέσουν! Χαχααχααα! Αλλα τουλάχιστον θα προσπαθήσω να κρατηθώ μεχρι και τις 16 και να το κανω στις 17... Οχι τιποτα εχω και ταξίδι αν ειναι να αδιαθετησω να τελειώνω! 


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , Μάντη είπε:

Δεν θα δείξει λες εεε;;;;; :wacko:

Το ιδανικό ειναι να κανω στις 19 αν δεν με προλάβει!!! 

 

Ε ναι. .είναι δύσκολο να δείξει 4 μέρες πριν ακόμα και με πρωινα.  Δεν είναι αδύνατο αλλά εγώ στη θέση σου θα περίμενα έστω 3 μερες

  • Μου αρέσει 1

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Μάντη είπε:

Με ξερω και δεν υπαρχει περίπτωση να κρατηθώ εκτος αν με δέσουν! Χαχααχααα! Αλλα τουλάχιστον θα προσπαθήσω να κρατηθώ μεχρι και τις 16 και να το κανω στις 17... Οχι τιποτα εχω και ταξίδι αν ειναι να αδιαθετησω να τελειώνω! 

Χααχαχα σε καταλαβαίνω ειναι σχεδων αδύνατον να κράτηθεις ιδικα όταν ειναι μεστα ματια μας!! Εγβ ευτυχώς δεν εχω στο σπιτι χαχαα οπότε αν δεν.ερθει η συχαμενη που δεν νομιζω. Θα κανω στις 20 χαχαχχα

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Ungry girl είπε:

Χααχαχα σε καταλαβαίνω ειναι σχεδων αδύνατον να κράτηθεις ιδικα όταν ειναι μεστα ματια μας!! Εγβ ευτυχώς δεν εχω στο σπιτι χαχαα οπότε αν δεν.ερθει η συχαμενη που δεν νομιζω. Θα κανω στις 20 χαχαχχα

Εεεε οχι τετοια υπομονη δεν εχωωωω!!! Εχω και καμια 10 αρια ρε γαμοτο!!!


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, alina80 είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Τι κάνετε; Εγώ μαγειρεύω μοσχάρι ραγου με λαζάνια. Λάθος επιλογή γιατί με έκλεισε μέσα ενώ θα μπορούσα να πίνω καφεδάκι τώρα εξω. Τέλος πάντων. 

Κοριτσάκια τεστ εγκυμοσύνης μόνο με τα πρώτα πρωινά. Οποιαδήποτε άλλη ώρα δεν είναι αξιόπιστα. Εκτός αν μετράμε σίγουρη καθυστέρηση. 

@Μαρθα Κ μπράβο κοριτσάκι μου! Καλή συνέχεια. 

@Ungry girl που είσαι; 

@Mary m εγώ τη θερμόμετρηση δεν την εμπιστεύομαι γιατί οι προϋποθέσεις για να βγαλεις συμπέρασμα είναι δύσκολες. Επιπλέον όσο το έκανα ποτέ δεν έπεφτε η θερμοκρασία παρά μόνο την τρίτη μέρα περιόδου. Είχα κύκλο που ξυπνάω 8 και έχω 37,1, χαρηκα και στις 9.30 αδιαθέτησα. 

@Farfala24 σε ποια μέρα του κύκλου σου είσαι κορίτσι μου; Έχουν περάσει 16 μέρες από την ωορρηξια σου;

Ευχαριστώ κοριτσάκι μου να είσαι καλά!!!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...