Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Μπράβο και εγώ αυτό ήξερα οκ από Δευτέρα θα πάρω τα μέτρα μου 😅😅 

      Το salospir σας έχει εξηγήσει γιατί σας το δινει? Εντελώς προληπτικά ή είδε κάτι στις εξετάσεις που είχατε κάνει παλιότερα? Αν ήταν εντελώς προληπτικα, τώρα με την αποκόλληση σας είπε να το σταματήσετε?

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

κοριτσια μου εμενα μου ηρθε σημερα:-( ειχαμε καλες επαφες αυτο τον μηνα ..ειμαι πολυ απογοητευμενη.. 

Just now, ellilaw said:

κοριτσια μου εμενα μου ηρθε σημερα:-( ειχαμε καλες επαφες αυτο τον μηνα ..ειμαι πολυ απογοητευμενη.. 

@caramel_83 κοριτσι μου βαλε και εμενα 14/02 !! 

  • Λυπημένη/-ος 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 6 λεπτά , Smile89 είπε:

Ναι αμε πηγαν όλα καλα!!! Είδαμε σακο μονο βέβαια αλλα δεν περίμεναμε και κατι αλλο 5η εβδομάδα. 

Μπράβο κορίτσι μου!!! Μια χαρά! !!αντε με το καλό την επόμενη φορά να δεις το φασολάκι σου!! Πότε θα ξαναπας? 


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , Smile89 είπε:

Ναι αμε πηγαν όλα καλα!!! Είδαμε σακο μονο βέβαια αλλα δεν περίμεναμε και κατι αλλο 5η εβδομάδα. 

Πολύ ωραία!μπράβο!! Άντε με το καλό!!συνεχίζεις κ παίρνεις ακόμα την προγεστερόνη?

πρίν από 46 λεπτά , ellilaw είπε:

κοριτσια μου εμενα μου ηρθε σημερα:-( ειχαμε καλες επαφες αυτο τον μηνα ..ειμαι πολυ απογοητευμενη.. 

@caramel_83 κοριτσι μου βαλε και εμενα 14/02 !! 

 Αχ μην απογοητευεσαι.. Γτ κ  εμεις ειχαμε καλες επαφες αλλα δεν το πετυχαμε.. Δν πειραζει,τον αλλον μηνα θα ειμαστε πιο τυχερες!!

2 ώρες πρίν, Mary m είπε:

Κοριτσια καλησπερα εμενα ποναει η μεση το στηθος νιωθω τσιμπηματα κ σημερα εκει που καθομουν στον καναπε στην πεθερα μου ζαλιστηκα 2 φορες! Ακομα δεν εχει ερθει τπτ.....

 Εσυ να κανεις ενα τεστακι γτ μαλλον εισαι εγκυουλα!!!

  • Μου αρέσει 1

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , ada32 είπε:

Πολύ ωραία!μπράβο!! Άντε με το καλό!!συνεχίζεις κ παίρνεις ακόμα την προγεστερόνη?

Τελειααα...ποτε εχεις παλι ραντεβου τωρα???

πρίν από 16 λεπτά , ada32 είπε:

Πολύ ωραία!μπράβο!! Άντε με το καλό!!συνεχίζεις κ παίρνεις ακόμα την προγεστερόνη?

 Αχ μην απογοητευεσαι.. Γτ κ  εμεις ειχαμε καλες επαφες αλλα δεν το πετυχαμε.. Δν πειραζει,τον αλλον μηνα θα ειμαστε πιο τυχερες!!

 Εσυ να κανεις ενα τεστακι γτ μαλλον εισαι εγκυουλα!!!

@ada32 οταν λετε καλες επαφες πως το εννοειτε?

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 18 λεπτά , ada32 είπε:

Πολύ ωραία!μπράβο!! Άντε με το καλό!!συνεχίζεις κ παίρνεις ακόμα την προγεστερόνη?

 Αχ μην απογοητευεσαι.. Γτ κ  εμεις ειχαμε καλες επαφες αλλα δεν το πετυχαμε.. Δν πειραζει,τον αλλον μηνα θα ειμαστε πιο τυχερες!!

 Εσυ να κανεις ενα τεστακι γτ μαλλον εισαι εγκυουλα!!!

Θα κανω κ εγω ετσι νομιζω κοριτσια μου!!!!!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Ναιιιιιιι ποτε θα κάνεις? 

Αυριο το πρωι μαλλον.....εχει περιθωριο να ερθει μεχρι αυριο το πρωι οσο περνανε οι ωρες οι ελπιδες αυξανονται!!!!κ νιωθω πολυ περιεργα δεν μπορω να το πιστεψω ολο λεω τωρα θα ερθει παω τουαλετα και τπτ.....

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , Mary m είπε:

Αυριο το πρωι μαλλον.....εχει περιθωριο να ερθει μεχρι αυριο το πρωι οσο περνανε οι ωρες οι ελπιδες αυξανονται!!!!κ νιωθω πολυ περιεργα δεν μπορω να το πιστεψω ολο λεω τωρα θα ερθει παω τουαλετα και τπτ.....

Μην αγχώνεσαι. Θα πάμε όλα καλά. Στο εύχομαι. Εγώ παροτι μου είχε πει ο μικροβιολόγος ότι είμαι έγκυος έτρεχα πάλι στην τουαλέτα γιατί νόμιζα ότι θα μου έρθουν.

  • Χαχα 2

XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 58 λεπτά , Τονι@ είπε:

Μπράβο κορίτσι μου!!! Μια χαρά! !!αντε με το καλό την επόμενη φορά να δεις το φασολάκι σου!! Πότε θα ξαναπας? 

Ευχαριστώ πολύ!!! 26-01 πρωι

πρίν από 50 λεπτά , ada32 είπε:

Πολύ ωραία!μπράβο!! Άντε με το καλό!!συνεχίζεις κ παίρνεις ακόμα την προγεστερόνη?

 Αχ μην απογοητευεσαι.. Γτ κ  εμεις ειχαμε καλες επαφες αλλα δεν το πετυχαμε.. Δν πειραζει,τον αλλον μηνα θα ειμαστε πιο τυχερες!!

 Εσυ να κανεις ενα τεστακι γτ μαλλον εισαι εγκυουλα!!!

Ναι ναι συνεχιζω... 

πρίν από 45 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Τελειααα...ποτε εχεις παλι ραντεβου τωρα???

@ada32 οταν λετε καλες επαφες πως το εννοειτε?

26/01!!!! 

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγώ πάλι ειμαι πρησμένη πάρα πολύ όλη τη βδομάδα! Προχτές που έκανα διάρροια είπα αυτό φταίει! ενεργηθηκα κανονικά σήμερα και μάλιστα δύο φορές!Νιώθω συμπτώματα περιόδου!Αχ μακάρι ναγινε κάτι αυτό το μήνα!


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 40 λεπτά , ntemiiiiii είπε:

Εγώ πάλι ειμαι πρησμένη πάρα πολύ όλη τη βδομάδα! Προχτές που έκανα διάρροια είπα αυτό φταίει! ενεργηθηκα κανονικά σήμερα και μάλιστα δύο φορές!Νιώθω συμπτώματα περιόδου!Αχ μακάρι ναγινε κάτι αυτό το μήνα!

Δυδιμακι μου αυτη η εβδομαδα που ξεκιναει θα ειναι γεματη αποτελεσματα για πολλες απο εμας...εγω περιμενω 17 αλλα δεν νιωθω τιποτα...μονο η μεση μου και καποιες στιγμες εχω κατι πονους συνεχομενους δεξια χαμηλα...και νομιζω οτι εχω βγαλει κ αυτα που λενε στο στηθος αλλα νομιζω οτι ολα ειναι στην φαντασια μοθ γτ καλα καλα δεν εχει πρηστει καν το στηθος μου αυτον τον μηνα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Δυδιμακι μου αυτη η εβδομαδα που ξεκιναει θα ειναι γεματη αποτελεσματα για πολλες απο εμας...εγω περιμενω 17 αλλα δεν νιωθω τιποτα...μονο η μεση μου και καποιες στιγμες εχω κατι πονους συνεχομενους δεξια χαμηλα...και νομιζω οτι εχω βγαλει κ αυτα που λενε στο στηθος αλλα νομιζω οτι ολα ειναι στην φαντασια μοθ γτ καλα καλα δεν εχει πρηστει καν το στηθος μου αυτον τον μηνα

Α πλησιάζεις εσύ!Εγώ δεν έχω στάνταρ αλλά από 22 μέχρι 24 το ανώτερο!Έχω πόνους περιόδου!Τι να πω να έρθει νωρίτερα;

Μακάρι! Όσο περισσότερες τόσο το καλύτερο!


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , ntemiiiiii είπε:

Α πλησιάζεις εσύ!Εγώ δεν έχω στάνταρ αλλά από 22 μέχρι 24 το ανώτερο!Έχω πόνους περιόδου!Τι να πω να έρθει νωρίτερα;

Μακάρι! Όσο περισσότερες τόσο το καλύτερο!

Ναι πλησιαζω αν κ δεν το βλεπω..πρωτη φορα που δεν εχει πρηστει το στηθος μου το οποιο πρηζεται τουλαχιστον μια βδομαδα πριν..τι αλλο να κανω δεν ξερω..τοσες επαφες ειχαμε..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Ναι πλησιαζω αν κ δεν το βλεπω..πρωτη φορα που δεν εχει πρηστει το στηθος μου το οποιο πρηζεται τουλαχιστον μια βδομαδα πριν..τι αλλο να κανω δεν ξερω..τοσες επαφες ειχαμε..

Είναι νωρίς ακόμη για να αγχώνεσαι...δεν έχετε καιρό που κάνετε προσπάθεια


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...