Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 10 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Αααα εμεις ειμαστε διπλα...κ με την μαμα κ με την αδερφη μου που θα παω να την βρω και θα παμε για πρωινο καφεδακι...

Τελεια καλα να περασετε!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 26 λεπτά , Mary m είπε:

Αχ τι διαιτα κανεις θελω και εγω!!!εχεις δει αποτελεσμα;ποσο καιρο την κανεις;

Εγώ κάνω την δίαιτα των μονάδων ναι πολύ καλό αποτέλεσμα σήμερα είμαι 9 μέρα έχω χάσει 2 κιλά χωρίς καθόλου να πεινάω... 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Farfala24 είπε:

Ο κύκλος μου τον τελευταίο καιρό έχει μεγαλώσει διότι είχα μια αποβολή κ δεν έχει σταθεροποιηθεί ακόμα. Κανονικά ήταν 32 με 35 αλλά έχει φτάσει κ 40 μέρες στη δεδομένη κατάσταση. Αλλά  σ αυτο τον κύκλο έκανα τεστάκια ωορρηξίας (ασε που το νιωθω κιόλας) κ κανονικά θα έπρεπε να έχει έρθει.

Τι τεστ έχεις κάνει; Μηπως Ήταν νωρίς κ δεν ανίχνευσε την ορμόνη. Κανε ένα κ σήμερα ,Μήπως δείξει.


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ada32 είπε:

Τι τεστ έχεις κάνει; Μηπως Ήταν νωρίς κ δεν ανίχνευσε την ορμόνη. Κανε ένα κ σήμερα ,Μήπως δείξει.

Predictor early την Τριτη και εχω αγοράσει της hometest τα τεστάκια. Τωρα που διαβασα το μνμ σου, λέω ας κάνω ενα ... τζίφος! Άρα κάτι άλλο θα είναι...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 45 λεπτά , Farfala24 είπε:

Predictor early την Τριτη και εχω αγοράσει της hometest τα τεστάκια. Τωρα που διαβασα το μνμ σου, λέω ας κάνω ενα ... τζίφος! Άρα κάτι άλλο θα είναι...

Δεν έχω κ Μεγάλη εμπειρία σε καθυστερήσεις της περιόδου Γτ εμένα κ μετα την βιοχημική που είχα ,μου ήρθε κανονικά περίοδος στις 28 μέρες. Περίμενε λιγάκι κ αν δεις ότι δεν αδιαθετεις,πήγαινε στον γιατρό Να δεις τι γίνεται..


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια!εγώ σήμερα θα κάνω παστιtσιο. @caramel_83 τι κάνεις; πως είσαι;βάλε για 8/2 σε παρακαλώ.

πρίν από 1 λεπτό , Μάντη είπε:

Καλημερα κοριτσια μου!!!! 

@Ungry girl διδυμακι μ πως τα πας απο συμπτώματα σημερα;

@Dimitr@17 Δημητρουλα τα δικα σου συμπτωματακια;;;

 

Καλημέρα !! Έχεις κανένα σύμπτωμα εσύ;


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , ada32 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!εγώ σήμερα θα κάνω παστιtσιο. @caramel_83 τι κάνεις; πως είσαι;βάλε για 8/2 σε παρακαλώ.

Καλημέρα !! Έχεις κανένα σύμπτωμα εσύ;

Καλημερααα!!! Μπα τίποτα ιδιαίτερο λιγο ανακατωσούρα λιγο η κοιλια μου ωρες ωρες... Και λιγο οι θηλες μου σαν τσουξιμο αλλα δεν ειναι πρησμένο το στηθος ουτε πονάει..


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια. Τι κάνετε; Εγώ μαγειρεύω μοσχάρι ραγου με λαζάνια. Λάθος επιλογή γιατί με έκλεισε μέσα ενώ θα μπορούσα να πίνω καφεδάκι τώρα εξω. Τέλος πάντων. 

Κοριτσάκια τεστ εγκυμοσύνης μόνο με τα πρώτα πρωινά. Οποιαδήποτε άλλη ώρα δεν είναι αξιόπιστα. Εκτός αν μετράμε σίγουρη καθυστέρηση. 

@Μαρθα Κ μπράβο κοριτσάκι μου! Καλή συνέχεια. 

@Ungry girl που είσαι; 

@Mary m εγώ τη θερμόμετρηση δεν την εμπιστεύομαι γιατί οι προϋποθέσεις για να βγαλεις συμπέρασμα είναι δύσκολες. Επιπλέον όσο το έκανα ποτέ δεν έπεφτε η θερμοκρασία παρά μόνο την τρίτη μέρα περιόδου. Είχα κύκλο που ξυπνάω 8 και έχω 37,1, χαρηκα και στις 9.30 αδιαθέτησα. 

@Farfala24 σε ποια μέρα του κύκλου σου είσαι κορίτσι μου; Έχουν περάσει 16 μέρες από την ωορρηξια σου;

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! !! 

@Mary m συμφωνώ με την @alina80 ειδικά για το θέμα της θερμομετρησης .. 

@Μάντη μου δεν είναι απαραίτητο να είναι πρησμένο το στήθος. .Αυτό από μόνο του δεν λέει κάτι. . Τα υπόλοιπα είναι θετικα. Μέχρι να έρθει δεν αποκλείεται τίποτα 


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 1 λεπτό , Τονι@ είπε:

Καλημέρα κορίτσια! !! 

@Mary m συμφωνώ με την @alina80 ειδικά για το θέμα της θερμομετρησης .. 

@Μάντη μου δεν είναι απαραίτητο να είναι πρησμένο το στήθος. .Αυτό από μόνο του δεν λέει κάτι. . Τα υπόλοιπα είναι θετικα. Μέχρι να έρθει δεν αποκλείεται τίποτα 

Μακαρι να μην ειναι στην φαντασια μου!!! Ποτε να κανω ενα τεστακι;;; ολο λεω δεν θα κανω μεχρι ν εχω καθυστέρηση αλλα μολις ξυπνήσω το πρωί ειναι σαν ν με φωνάζουν κανε μας!!!!!!!!! :D


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Μάντη είπε:

Μακαρι να μην ειναι στην φαντασια μου!!! Ποτε να κανω ενα τεστακι;;; ολο λεω δεν θα κανω μεχρι ν εχω καθυστέρηση αλλα μολις ξυπνήσω το πρωί ειναι σαν ν με φωνάζουν κανε μας!!!!!!!!! :D

Χαχαχα λογικο μαντη μου...κανε ενα να.σου φυγει η αγωνια...εγω ειχα κανει την.μερα που ηταν να αδιαθετησω...αυριο ειναι να σιυ ερθει υπιτιθεται?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Μάντη είπε:

Μακαρι να μην ειναι στην φαντασια μου!!! Ποτε να κανω ενα τεστακι;;; ολο λεω δεν θα κανω μεχρι ν εχω καθυστέρηση αλλα μολις ξυπνήσω το πρωί ειναι σαν ν με φωνάζουν κανε μας!!!!!!!!! :D

Μη βιαστείς κοριτσάκι μου γιατί πιθανόν να απογοητευτεις χωρίς λόγο. Γνωμη μου είναι να μην κάνεις πριν τις 14 μέρες από την ωορρηξία. Εγώ πια, με την ωχρινικη μου φάση να μου έχει τσακίσει τα νεύρα, δεν θα σκεφτώ καν ότι μπορεί να τα κατάφερα, αν δεν μετρήσω 18 μέρες από το θετικό τεστ ωορρηξίας (και εννοείται δεν με έχει προλάβει η περίοδος). Δηλαδή πριν τις 25 του μήνα. Δεν θέλω να ελπίζω, να λέω έχω μια μέρα καθυστέρηση και να χαίρομαι, και τελικά να αποδεικνύεται ότι απλώς υπολόγιζα νωρίτερα την περίοδο μου. Και μετά να κλαίω. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 32 λεπτά , Μάντη είπε:

Καλημερα κοριτσια μου!!!! 

@Ungry girl διδυμακι μ πως τα πας απο συμπτώματα σημερα;

@Dimitr@17 Δημητρουλα τα δικα σου συμπτωματακια;;;

 

Καλημέρα δυδιμουλα??? Τιποτα ιδιαίτερο το στηθος μου δεν ποναει σχεδον καθολου ιδικα για 4 μερες πριν την περιοδο κανωνικα με πιανει καμια 10αρια μερες πριν.ειναι ομως πρισμενο!! Και το πρωι ειχα κάποια ζελεδενια υγρα στο σκουπισμα αλλα αυτα τα εζω πειν την περιοδο εσυ????? Τι νιώθεις???

πρίν από 23 λεπτά , alina80 είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Τι κάνετε; Εγώ μαγειρεύω μοσχάρι ραγου με λαζάνια. Λάθος επιλογή γιατί με έκλεισε μέσα ενώ θα μπορούσα να πίνω καφεδάκι τώρα εξω. Τέλος πάντων. 

Κοριτσάκια τεστ εγκυμοσύνης μόνο με τα πρώτα πρωινά. Οποιαδήποτε άλλη ώρα δεν είναι αξιόπιστα. Εκτός αν μετράμε σίγουρη καθυστέρηση. 

@Μαρθα Κ μπράβο κοριτσάκι μου! Καλή συνέχεια. 

@Ungry girl που είσαι; 

@Mary m εγώ τη θερμόμετρηση δεν την εμπιστεύομαι γιατί οι προϋποθέσεις για να βγαλεις συμπέρασμα είναι δύσκολες. Επιπλέον όσο το έκανα ποτέ δεν έπεφτε η θερμοκρασία παρά μόνο την τρίτη μέρα περιόδου. Είχα κύκλο που ξυπνάω 8 και έχω 37,1, χαρηκα και στις 9.30 αδιαθέτησα. 

@Farfala24 σε ποια μέρα του κύκλου σου είσαι κορίτσι μου; Έχουν περάσει 16 μέρες από την ωορρηξια σου;

Καλημερα αλινακι μου εδωωωωωω ειμαι! Δυστυχώς δούλευα και σημερααα και μόλις γύρισα#!! Τώρα μπορω να τεμπελιάσω με την ησυχία μου αχαχα εσυ???

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Μάντη είπε:

Μακαρι να μην ειναι στην φαντασια μου!!! Ποτε να κανω ενα τεστακι;;; ολο λεω δεν θα κανω μεχρι ν εχω καθυστέρηση αλλα μολις ξυπνήσω το πρωί ειναι σαν ν με φωνάζουν κανε μας!!!!!!!!! :D

Πότε περιμένεις ακριβώς? ? Δε θυμάμαι. .


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...