Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 32 λεπτά , Nels είπε:

      Η εμφύτευση στην περίπτωση της κοπέλας έχει γίνει και για την προεκλαμψια πιθανον να χρειάζεται μόνο αν υπάρχει ένδειξη για αυξημενη πιθανότητα προεκλαμψιας, και πάλι καλύτερα αντιπηκτικες. Πάντως στην περίπτωση της κοπέλας, συνήθως όταν δουν αποκόλληση κόβουν αν δίνεται προληπτικα γι αυτό ρώτησα 

      Ναι δεν ξέρω κ εγώ γενικά μίλησα κ για τι Μ έχουν πει. Πάντως κ μένα στο παρελθόν που είχε γίνει εμφύτευση και δεν ξέραμε για θρομβοφιλια δεν Μ την έκοψαν. Τώρα δεν ξέρω τι ισχύει ακριβώς γιατί δεν είχα ρωτήσει τότε

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 1 λεπτό , Τονι@ είπε:

Κατά τη γνώμη μου έτσι πρέπει να είναι η πίστη.  Ελεύθερη. Γίνεται πολύ πιο συνειδητή  νομίζω 

εγω σαν προσωπικη μου αποψη θεωρω πως δεν θα επρεπε να ειναι τοσο ελευθερη αλλα ειναι! και ετσι ο καθενας αποφασιζει το τι θελει να ακολουθησει και στο κατω κατω ο καθενας για την ψυχη του δουλευει δεν μπορουμε να παρευβουμε!!

πρίν από 5 λεπτά , Τονι@ είπε:

Κατά τη γνώμη μου έτσι πρέπει να είναι η πίστη.  Ελεύθερη. Γίνεται πολύ πιο συνειδητή  νομίζω 

εγω προσωπικη μου αποψη ειναι πως δεν θα επρεπε να ειναι τοσο ελευθερη αλλα ειναι! ο καθενας ειναι η επιλογη στα χερια του το ι θα πιστεψει και στο κατω κατω ο καθενας για την ψυχη του δουλευει δεν μπορουμε να παρεμβουμε!

πρίν από 3 λεπτά , marillia είπε:

Ναι είναι πολύ δύσκολο κομμάτι!!!Αλλά αν καταφέρεις και τον βρείς θα σε καθοδηγεί και όπως λες να δίνει σωστές συμβουλές!!Οσες φορές θυμώνω σκέφτομαι τα λόγια του!!!

ναι ο πνευματικος ειναι λυτρωση οχι αστεια μια φορα εχω εξωμολογιθει σαν πιο μικρο παιδακι και μου ειχε αρεσει παρα πολυ θυμαμαι ειχα νιωσει πολυ καλα! δυστυχος δεν εχω βρει ακομα το θαρρος να το ξανα κανω ευχωμαι να βρω το κουραγιο να το κανω!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 6 λεπτά , Ungry girl είπε:

εγω σαν προσωπικη μου αποψη θεωρω πως δεν θα επρεπε να ειναι τοσο ελευθερη αλλα ειναι! και ετσι ο καθενας αποφασιζει το τι θελει να ακολουθησει και στο κατω κατω ο καθενας για την ψυχη του δουλευει δεν μπορουμε να παρευβουμε!!

εγω προσωπικη μου αποψη ειναι πως δεν θα επρεπε να ειναι τοσο ελευθερη αλλα ειναι! ο καθενας ειναι η επιλογη στα χερια του το ι θα πιστεψει και στο κατω κατω ο καθενας για την ψυχη του δουλευει δεν μπορουμε να παρεμβουμε!

ναι ο πνευματικος ειναι λυτρωση οχι αστεια μια φορα εχω εξωμολογιθει σαν πιο μικρο παιδακι και μου ειχε αρεσει παρα πολυ θυμαμαι ειχα νιωσει πολυ καλα! δυστυχος δεν εχω βρει ακομα το θαρρος να το ξανα κανω ευχωμαι να βρω το κουραγιο να το κανω!

Οταν το χρειαστείς πραγματικά θα σε οδηγήσει μόνο του!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , Marilloy είπε:

Τι λες καλέ που μας έχεις ζαλίσει, Εγώ για να μάθω νέα σου ( ευχάριστα)  μπενω κάθε λίγο

Χαχαχ παντως ακομα δεν μου εχει ερθει κατι...(ευτυχως)..

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 29 λεπτά , marillia είπε:

@Dimitr@17Δημητρούλα εγώ πιο τρανταχτό βλέπω που δεν σου ήρθε ακόμα και αύριο θα είσαι 31 μέρες που δεν έχεις κάνει ξανά τέτοιο κύκλο!!!

Υπομονη μεχρι αυριο...καλα για να μην προσθεσω το γουργουριτο και τα αερια κ σας τρελανω...χαχαχα

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αχ κοριτσια μου σας αναστάτωσα με τις επαφες σε γιορτες. Προς ενημερωσή σας, οι παλιοί λενε πως τα παιδια που πιαστηκαν γιορτες λεγονται "γιορτοπιασματα" και αλλοτε εξελισσονται σε "προβληματικα". Βεβαια ολα ειναι Θεου θελοντος πραγματα και.. ελπιζουμε να μας δωσει γερα παιδια.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , zina7777 είπε:

Αχ κοριτσια μου σας αναστάτωσα με τις επαφες σε γιορτες. Προς ενημερωσή σας, οι παλιοί λενε πως τα παιδια που πιαστηκαν γιορτες λεγονται "γιορτοπιασματα" και αλλοτε εξελισσονται σε "προβληματικα". Βεβαια ολα ειναι Θεου θελοντος πραγματα και.. ελπιζουμε να μας δωσει γερα παιδια.

σιγα την αναστατωση καλε κουβεντα κανουμε ισα ισα! βεβαια με αυτο που εγραψες τωρα με καλυψες πληρος!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , zina7777 είπε:

Ρε κοριτσια,πειραζει πολυ που νιωθω εγκυος? Μηπως ειμαι για ψυχοφαρμακα?

Οχι καλε...μπορει να εχεις διαισθηση...σε λιγες μερες θα ξερεις...κανε οσο μπορεις υπομονη...5μερουλες εμειναν...εδω ειμαστε εμεις να τα λεμε κ να περναμε ομορφα

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , zina7777 είπε:

Ρε κοριτσια,πειραζει πολυ που νιωθω εγκυος? Μηπως ειμαι για ψυχοφαρμακα?

Καθόλου δεν πειράζει!!!Ολές το έχουμε περάσει είτε το νομίζαμε είτε ήταν όντως αλήθεια!!!!Οπως λέει και η Δημητρούλα να μπαίνεις να τα λέμε εδώ παρέα!!!!

@Dimitr@17Δημητρούλα αύριο ξυπνάω πρωί να φτιάξω πρωινό στο αγόρι!!!Θα μπω να διαβάσω ότι δεν σου ήρθε!!!Να μας στείλεις πριν πας για δουλειά!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 17 λεπτά , zina7777 είπε:

Ρε κοριτσια,πειραζει πολυ που νιωθω εγκυος? Μηπως ειμαι για ψυχοφαρμακα?

Χαχα μην ανησυχείς κ Εγώ το ίδιο νιώθω, το πολύ πολύ να μοιραστούμε τα ίδια ψυχοφαρμακα

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , zina7777 είπε:

Ρε κοριτσια,πειραζει πολυ που νιωθω εγκυος? Μηπως ειμαι για ψυχοφαρμακα?

Όχι δεν πειράζει.  Είναι φυσιολογικό.  Αν δεν αντέχεις 6 μέρες πήγαινε σε 3 μέρες για χοριακη.  Ίσως δείξει. 

Εγώ είμαι 29 παντρεμένη 1.5 χρόνο με μια μπέμπα 5.5 μηνών.  Δε ξέρω αν φαίνονται τα τικερακια μου.εσύ? 

  • Μου αρέσει 1

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , marillia είπε:

Καθόλου δεν πειράζει!!!Ολές το έχουμε περάσει είτε το νομίζαμε είτε ήταν όντως αλήθεια!!!!Οπως λέει και η Δημητρούλα να μπαίνεις να τα λέμε εδώ παρέα!!!!

@Dimitr@17Δημητρούλα αύριο ξυπνάω πρωί να φτιάξω πρωινό στο αγόρι!!!Θα μπω να διαβάσω ότι δεν σου ήρθε!!!Να μας στείλεις πριν πας για δουλειά!!!

Μακαρι να σ πω οτι δεν μου ηρθε γτ τωρα νιωθω κατι σαν να μ ερχεται...θα δειξει

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Τονι@ είπε:

Όχι δεν πειράζει.  Είναι φυσιολογικό.  Αν δεν αντέχεις 6 μέρες πήγαινε σε 3 μέρες για χοριακη.  Ίσως δείξει. 

Εγώ είμαι 29 παντρεμένη 1.5 χρόνο με μια μπέμπα 5.5 μηνών.  Δε ξέρω αν φαίνονται τα τικερακια μου.εσύ? 

Υπεροχα,,να ζήσετε και να σου ζησει..γρηγορα με ενα αγορακι

@Dimitr@17 μετρησε θερμοκρασια και πες μας

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...