Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 45 λεπτά , zina7777 είπε:

(Μαλλον εδω επρεπε να δημοσιευσω κι οχι στο μανουλες του σεπτεμβρη 2018)

 

Καλησπερα κοριτσια.

Θελω τη βοήθεια σας.

Ειχα τελευταια περιοδο 28/12/17 γονιμες απο 5/1 εως 11/1 οπου υπηρξανε επαφες.

Στις 9/1 ειδα βλεννη με αιμα στο εσωρουχο και μονο τοτε οχι μετεπειτα.

Εχω λιγες μερες με πονακια και βαρος χαμηλα στην κοιλια τσιμπηματα και κραμπες.πρισμενο στηθος,μονιμα 37+ θερμοκρασια και στον κολπο 38.

Περιμενω περιοδο σε 6 μερες απο σημερα.

Πιστευετε οτι ενα τεστ εγκυμοσυνης θα εδειχνε αν ειμαι εγκυος?πιστευετε οτι ειμαι?υπαρχει καποιο συμπτωμα εγκυμοσυνης να κοιταξω αν το χω?

Ευχαριστω.

 

  •  

Κορίτσι μου πολυ νωρίς για συμπτώματα αλλα και για τεστ. Απο την στιγμή που το παραθυρακι των γονιμων ημερών κλείνει στις 11/01 το αιματακι στις 09/01 μπορεί να ήταν η ωορηξια σου. Απο την στιγμή που είχατε επαφές Υπαρχουν πολλές πιθανότητες. 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 2 λεπτά , Ungry girl είπε:

Κοριτσακι μου όντως σημαδιακό όνειρο αλλα η θρησκεία μαε τα ονοιρα δεν τα αποδέχεται με βαση οτι κατι θα γινει η κατι τετοιο!! Μπορει να.προμηνύει κατι μπορει και όχι!! Οσο για τις γιορτές και τις επαφές και εγω πιστεύω πως δεν κανει!!! Φοβάμαι!!! Δεν το συζητάω για μεγαλες νηστείες που εκει δεν εχω παρει τη γνωμη καποιου πνευματικού αλλα στις μεγαλες γιόρτες ενα φοβο τον εχω

Μιλησα με εναν παπα μου ειπε με σκοπο την τεκνοποιηση δεν ειναι κακο.

Ποιες γιορτες προσεχεις

Εγω δεν επρεπε ε???

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , zina7777 είπε:

Μιλησα με εναν παπα μου ειπε με σκοπο την τεκνοποιηση δεν ειναι κακο.

Ποιες γιορτες προσεχεις

Εγω δεν επρεπε ε???

Καλα τα ειπε ο παπας κοριτσια...αν θελουμε σπορακι πως θα το πιασουμε με τις νηστειες...σε τετοια περιπτωση πρεπει να τα παραβλεπετε αυτα

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Τονι@ είπε:

Εμένα δυστυχώς το μωρό μου το ενοχλούσαν τα πάντα.  Έτσι ξεκίνησα κι εγώ.. και σιγά σιγά ένα ένα έβγαιναν .. από ποσότητα γάλακτος πάντως ποτέ δεν είχα πρόβλημα.  Κάνω τράπεζα από τις πρώτες βδομάδες.  Δε θέλω να τρομάξω τις κοπέλες.  Αλλά εμένα δεν μου είχε πει κανείς τι μπορεί να αντιμετωπίσω 

Ναι βρε δεν ειπα ότι θελεις να τρομάξεις τα κορίτσια...συζητηση κανουμε ....κι εγω προσεχα πολυ από το φοβο μου με αυτά που εγραψες. Ειχε η κορη σου εντονους κολικους?? εμενα ο γιος μου....απαπαπα


 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , iouliana είπε:

Ναι βρε δεν ειπα ότι θελεις να τρομάξεις τα κορίτσια...συζητηση κανουμε ....κι εγω προσεχα πολυ από το φοβο μου με αυτά που εγραψες. Ειχε η κορη σου εντονους κολικους?? εμενα ο γιος μου....απαπαπα

Είχε πάρα πολλούς κολικούς κάθε μέρα μέχρι 3.5 μηνών και είχαμε δει και λίγο αίμα κάποιες φορές. .κάναμε καλλιέργειες κλπ..Κι εγώ νηστική. .δε θέλω να τα θυμάμαι 


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 5 λεπτά , zina7777 είπε:

Μιλησα με εναν παπα μου ειπε με σκοπο την τεκνοποιηση δεν ειναι κακο.

Ποιες γιορτες προσεχεις

Εγω δεν επρεπε ε???

Αμα έχεις ρωτήσει οκ!! Εγω δεν εχω αλλα στη νηστεία πχ για το πασχα 50 μερες δεν θα μηνω χωρίς επαφες!! Τβρα ασε αν έπρεπε η αν όχι αν θελει ο Θεος θα στο δωσει! Οοως σου ειπα στη νηστεία δεν σταματαμε τις επαφες αλλα πχ μεγαλη βδομαδα και ιδικα μετα απο μεγαλη τεταρτη και έπειτα δεν κανουμε κατι η 15 Αυγούστο τις Παναγιας η τετοιες μεγαλες γιορτές τις Αναλυψεως!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τονι@ είπε:

Είχε πάρα πολλούς κολικούς κάθε μέρα μέχρι 3.5 μηνών και είχαμε δει και λίγο αίμα κάποιες φορές. .κάναμε καλλιέργειες κλπ..Κι εγώ νηστική. .δε θέλω να τα θυμάμαι 

Σε νιώθω...

πρίν από 1 λεπτό , Ungry girl είπε:

Αμα έχεις ρωτήσει οκ!! Εγω δεν εχω αλλα στη νηστεία πχ για το πασχα 50 μερες δεν θα μηνω χωρίς επαφες!! Τβρα ασε αν έπρεπε η αν όχι αν θελει ο Θεος θα στο δωσει! Οοως σου ειπα στη νηστεία δεν σταματαμε τις επαφες αλλα πχ μεγαλη βδομαδα και ιδικα μετα απο μεγαλη τεταρτη και έπειτα δεν κανουμε κατι η 15 Αυγούστο τις Παναγιας η τετοιες μεγαλες γιορτές τις Αναλυψεως!

Κάτι τέτοιο είπε και ένας γέροντας στον άντρα μου όταν πήγε στο Άγιος Όρος.  Τις μεγάλες εορτές, αλλά δεν είμαι σίγουρη αν τον ρώτησε γενικά για επαφές.


 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου ασχετο ...εγω δεν πινω σχεδον καθολου νερο επι καιημερινης βασεως...αλλα τις τελςυταιες μερες παω συνεχεια τουαλετα'..τι ειναι αυτο?λετε να εχω καποιο προβλημα να νεφρα ?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Κοριτσια μου ασχετο ...εγω δεν πινω σχεδον καθολου νερο επι καιημερινης βασεως...αλλα τις τελςυταιες μερες παω συνεχεια τουαλετα'..τι ειναι αυτο?λετε να εχω καποιο προβλημα να νεφρα ?

Το ενδεχόμενο να έχεις συχνοουρια λόγω εγκυμοσύνης? ? :)

  • Μου αρέσει 2

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 27 λεπτά , zina7777 είπε:

Μιλησα με εναν παπα μου ειπε με σκοπο την τεκνοποιηση δεν ειναι κακο.

Ποιες γιορτες προσεχεις

Εγω δεν επρεπε ε???

Να σου πω την αλήθεια γιορτές ερχόμαστε σε επαφή!!!Οπως λες όταν είναι για τεκνοποίηση!!!Εκτός Μεγάλης βδομάδας και όταν θέλω να κοινωνήσω!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ίσως δεν διάβασα όλη τη συζήτηση περί γιορτών... αλλά συγνώμη βρε κορίτσια; Είναι αμαρτία να έχεις επαφές με τον άντρα σου; Ειδικά για τεκνοποίηση;Ποιος τα λέει αυτά;Άσε που κάθε μέρα κάτι είναι! Χαχαχαχ

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , iouliana είπε:

Σε νιώθω...

Κάτι τέτοιο είπε και ένας γέροντας στον άντρα μου όταν πήγε στο Άγιος Όρος.  Τις μεγάλες εορτές, αλλά δεν είμαι σίγουρη αν τον ρώτησε γενικά για επαφές.

ναι δεν κανει σε μεγαλες γιορτες αχετα αν ειναι μεσα σε γαμο και για τεκνοπιηση συμφωνω!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Κοριτσια μου ασχετο ...εγω δεν πινω σχεδον καθολου νερο επι καιημερινης βασεως...αλλα τις τελςυταιες μερες παω συνεχεια τουαλετα'..τι ειναι αυτο?λετε να εχω καποιο προβλημα να νεφρα ?

Κορίτσι πιστεύω τα κατάφερες αυτή τη φορά! Αύριο θα έχεις θετικό!!

Just now, Ungry girl είπε:

ναι δεν κανει σε μεγαλες γιορτες αχετα αν ειναι μεσα σε γαμο και για τεκνοπιηση συμφωνω!

Γιατί δεν κάνει;ποιος το λέει;


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...