Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, Angot είπε:

      μια στο τόσο με πιάνει! δεν είναι συχνό! ήμουν ανάμεσα στην πίεση και το σάκχαρο! εσυ,;

      Τι σου ειπαν ομως, απο τι ειναι? Απο πιεση ή σακχαρο? Καλά είμαι, περιμένω την Τετάρτη να δω πως είναι τα πράγματα ........

      1 hour ago, Alex@ είπε:

      Πολλές γυναίκες αποφασίζουν να τους παρακολουθεί κ γιατρός σε δημόσιο νοσοκομείο, ώστε να υπάρχει φάκελος τους εκεί, παράλληλα με ιδιώτη έξω.

      Ρίσκο είναι κ στο ιδιωτικό κατα την γνωμη μου παντα, όλα τα σοβαρά τα στέλνουν στο δημόσιο.

      Κλείσε ένα ραντεβού ν δεις πως θα πάει κ αν ο γιατρός σου αποπνέει εμπιστοσύνη κ καλύπτει τις ανάγκες της κατάστασης σου.

      Όλα θα σου πάνε τέλεια!!❤️

       

      Αυτό το έχω ξανακούσει...άρα πας ταυτόχρονα σε,2 γιατρούς? Και αν αυτά που σου λένε είναι  διαφορετικά? Ποιες οδηγίες ακολουθείς?

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 1 λεπτό , zina7777 είπε:

Υπεροχα,,να ζήσετε και να σου ζησει..γρηγορα με ενα αγορακι

@Dimitr@17 μετρησε θερμοκρασια και πες μας

Γερό να είναι κι ας είναι ο,τι θέλει ο Θεός! ! Δεν θα με χάλαγε ένα αγοράκι αλλά πάνω από όλα να αξιωθώ κάποια στιγμή να κάνω ένα γερο παιδάκι.. και σε εσένα εύχομαι να είναι στο δρόμο ήδη.  

@zina7777 πες μας και για εσένα. :)

  • Μου αρέσει 1

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 1 λεπτό , zina7777 είπε:

εγω ειμαι 29 Παντρεμενη 7 μηνες και στον τριτο μηνα προσπαθειων για συλληψη με μια αποβολη τον πρωτο μηνα..κακη αρχη δυστυχως...αλλα ελπιζω

Μάλλον θα ήταν τυχαίο. .Μην ανησυχείς. .Δεν θα  αργήσει! !


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Τονι@ είπε:

Μάλλον θα ήταν τυχαίο. .Μην ανησυχείς. .Δεν θα  αργήσει! !

6 μερες καθυστερηση,κανω χοριακη δειχνει 10.Μου λεει ο μικροβιολογος .."Θα πεσει".. Να περιμενεις περιοδο..

Διαπιστωνω πονους εσωτερικα,διαρροια,σκουρο πρασινο κοπρανα και..αιμα περιοδου

Συγνωμη για τις περιγραφες..

Η ιστορια μου συνοπτικα

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , zina7777 είπε:

6 μερες καθυστερηση,κανω χοριακη δειχνει 10.Μου λεει ο μικροβιολογος .."Θα πεσει".. Να περιμενεις περιοδο..

Διαπιστωνω πονους εσωτερικα,διαρροια,σκουρο πρασινο κοπρανα και..αιμα περιοδου

Συγνωμη για τις περιγραφες..

Η ιστορια μου συνοπτικα

Το καλό μέσα στην ατυχία σου ήταν ότι δεν χρειάστηκε αποξεση κλπ..


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Τονι@ είπε:

Το καλό μέσα στην ατυχία σου ήταν ότι δεν χρειάστηκε αποξεση κλπ..

Μου το ειπανε κι αλλες κοπελες αυτο.Ο γυναικολογος μου λεει οτι κατω απο 1500 δεν χρειαζεται..αληθεια ψεματα..δε γνωριζω.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , zina7777 είπε:

Μου το ειπανε κι αλλες κοπελες αυτο.Ο γυναικολογος μου λεει οτι κατω απο 1500 δεν χρειαζεται..αληθεια ψεματα..δε γνωριζω.

Λυπάμαι πολύ!!!Και γω παντρεμένη 31 χρονών προσπαθούσαμε 14 μήνες αλλά παλινδρόμησε!!!Και τώρα είμαστε ξανα στην προσπάθεια!!!Ισχύει τις περισσότερες φορές αύτο που είπε ο γιατρός σου!!!Εύχομαιο σύντομα με ένα σποράκι στην κοιλίτσα σου!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , marillia είπε:

Λυπάμαι πολύ!!!Και γω παντρεμένη 31 χρονών προσπαθούσαμε 14 μήνες αλλά παλινδρόμησε!!!Και τώρα είμαστε ξανα στην προσπάθεια!!!Ισχύει τις περισσότερες φορές αύτο που είπε ο γιατρός σου!!!Εύχομαιο σύντομα με ένα σποράκι στην κοιλίτσα σου!!!

εσυ εισαι που εισαι σε αναμονη μαζι μ εμενα για εγκυμοσυνη?(Συγνωμη που ρωταω ακομα δεν εχω εξοικειωθει καλα με το forum)

εχεις συμπτωματα?σε ποια μερα κυκλου εισαι

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 56 λεπτά , zina7777 είπε:

Υπεροχα,,να ζήσετε και να σου ζησει..γρηγορα με ενα αγορακι

@Dimitr@17 μετρησε θερμοκρασια και πες μας

Μολις εβαλα θερμομετρο και λεει 36,3 τι να υποθεσω??

Link to comment
Share on other sites

Δεν είμαι εγώ!!!Δεν πειράζει!!!Θα πετάς σε λίγο!!!Εμενα τέλειωσε η ωορρηξία μου!!!Εγώ όταν ήμουν έγκυος είχα πολύ πόνο στο στήθος και πρήξιμο περίπου 1 βδομάδα πριν την περίοδο!!!Και αναγούλα με αρώματα!!!Και μου χει κολλήσει ότι πάλι θα έχω ντούμπανο στήθος!!Αλλά λένε ότι κάθε εγκυμοσύνη έχει διαφορετικά συμπτώματα!!!Τι να πώ!!!Θα μάθουμε κάποια στιγμή!!!

πρίν από 1 λεπτό , Dimitr@17 είπε:

Μολις εβαλα θερμομετρο και λεει 36,3 τι να υποθεσω??

Μάλλον τίποτα γιατί νομίζω δεν θερμομετρήσε να έχουμε μέτρο σύγκρισης!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 2 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Μολις εβαλα θερμομετρο και λεει 36,3 τι να υποθεσω??

Στη μασχαλη ή στον κολπο το εβαλες?θερμομετρο υδραργυρου παλαιο ή ηλεκτρονικο

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ungry girl είπε:

εγωωωωωω

felicine? το παιρνω 3 μηνες..εχεις δει καμια διαφορα πανω σου ?Ειχα πονοκεφαλους και περασαν...

λενε βοηθαει στη συλλυψη,εγω το ειχα 3,50 και το καταλαβα ευτυχχως πριν ξεκινησω προσπαθειες..λενε οτι κανει πολλα στον ιστο του εμβρυου

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...