Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, Angot είπε:

      μια στο τόσο με πιάνει! δεν είναι συχνό! ήμουν ανάμεσα στην πίεση και το σάκχαρο! εσυ,;

      Τι σου ειπαν ομως, απο τι ειναι? Απο πιεση ή σακχαρο? Καλά είμαι, περιμένω την Τετάρτη να δω πως είναι τα πράγματα ........

      1 hour ago, Alex@ είπε:

      Πολλές γυναίκες αποφασίζουν να τους παρακολουθεί κ γιατρός σε δημόσιο νοσοκομείο, ώστε να υπάρχει φάκελος τους εκεί, παράλληλα με ιδιώτη έξω.

      Ρίσκο είναι κ στο ιδιωτικό κατα την γνωμη μου παντα, όλα τα σοβαρά τα στέλνουν στο δημόσιο.

      Κλείσε ένα ραντεβού ν δεις πως θα πάει κ αν ο γιατρός σου αποπνέει εμπιστοσύνη κ καλύπτει τις ανάγκες της κατάστασης σου.

      Όλα θα σου πάνε τέλεια!!❤️

       

      Αυτό το έχω ξανακούσει...άρα πας ταυτόχρονα σε,2 γιατρούς? Και αν αυτά που σου λένε είναι  διαφορετικά? Ποιες οδηγίες ακολουθείς?

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

Just now, zina7777 είπε:

felicine? το παιρνω 3 μηνες..εχεις δει καμια διαφορα πανω σου ?Ειχα πονοκεφαλους και περασαν...

λενε βοηθαει στη συλλυψη,εγω το ειχα 3,50 και το καταλαβα ευτυχχως πριν ξεκινησω προσπαθειες..λενε οτι κανει πολλα στον ιστο του εμβρυου

ναι αυτο περνω οχι να σου πω δεν εχω δει ετσι εχω ακουσει και εγω οτι βοηθανε πολυ αλλα εγω περνω και το μεσιμερι το pregncare conseption  μια φιλη μου που τα επερνε και τα δυο ειχε συμτωματα εγκυμοσηνης ενω δεν ηταν εγκυος χαχαχαχα τι να σου πω!!! αλλα βοηθαει σιγουρα!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 1 λεπτό , Ungry girl είπε:

ναι αυτο περνω οχι να σου πω δεν εχω δει ετσι εχω ακουσει και εγω οτι βοηθανε πολυ αλλα εγω περνω και το μεσιμερι το pregncare conseption  μια φιλη μου που τα επερνε και τα δυο ειχε συμτωματα εγκυμοσηνης ενω δεν ηταν εγκυος χαχαχαχα τι να σου πω!!! αλλα βοηθαει σιγουρα!!!

εσυ τι συμπτωματα εχεις

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , zina7777 είπε:

ααααααααααα καταλαβα... εσυ εισαι σαν εμενα τωρα νομιζεις οτι εισαι εγκυος? για τωρα μιλαω

χαχαχα! δεν ξερω τι νομιζω! εχω συμπτωματα εγκυμοσηνης με πριοδου συνδιασμο αχαχαχα! δεν εχω και πολλες ελπιδες! σημερα περιμενω κανονικα εγω!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Ungry girl είπε:

χαχαχα! δεν ξερω τι νομιζω! εχω συμπτωματα εγκυμοσηνης με πριοδου συνδιασμο αχαχαχα! δεν εχω και πολλες ελπιδες! σημερα περιμενω κανονικα εγω!

ευχομαι να μην ερθει... βασικα να κανεις ισα με 1 1/2 χρονο να τη δεις..

Link to comment
Share on other sites

Just now, zina7777 είπε:

ευχομαι να μην ερθει... βασικα να κανεις ισα με 1 1/2 χρονο να τη δεις..

σε ευχαριστω παρα πολυ και εσυ το ιδιο!!! και εγω προσπαθω 2 χρονια τωρα μετα απο πολυ κοπο και διαφορα ειχα μια αποτυχημενη συλληψη σχεδον ιδια με τη δικια σου τον προηγουμενο μηνα!!! αντε τωρα γερα μωρακια!!!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσαρες σπερμοδιαγραμμα και καλλιέργεια σπερματος που κάνατε ;;; οσες είστε απο Αθήνα ;;;;;;; μας ειπε ο ουρολογος να κανουμε παλι καλλιέργεια και σκεφτομουν να την κανουμε Αθήνα αυτη τη φορα..


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

Φανταζομαι μιλαμε ανοιχτα εδω μεσα ετσι..?Τουλαχιστον με σκοπο να βοηθηθουμε...

Εγω,ααααν ειμαι αυτη τη φορα εγκυος.. η σταση στα ""4" ευθυνεται κοριτσια... εχω διαβασει τα ΠΑΝΤΑ γυρω απο εγκυμοσυνη και σε φορουμ του εξωτερικου λενε οτι ειναι μια σιγουρη συλλυψη.

πρίν από 11 λεπτά , Μάντη είπε:

Κοριτσαρες σπερμοδιαγραμμα και καλλιέργεια σπερματος που κάνατε ;;; οσες είστε απο Αθήνα ;;;;;;; μας ειπε ο ουρολογος να κανουμε παλι καλλιέργεια και σκεφτομουν να την κανουμε Αθήνα αυτη τη φορα..

@Μάντη Δεν εχω καμια σχεση απο αθηνα.Αλλα συγνωμη που σε ρωταω.. Θεμα κινητικοτητας εχει ο αντρας σου?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 40 λεπτά , zina7777 είπε:

Φανταζομαι μιλαμε ανοιχτα εδω μεσα ετσι..?Τουλαχιστον με σκοπο να βοηθηθουμε...

Εγω,ααααν ειμαι αυτη τη φορα εγκυος.. η σταση στα ""4" ευθυνεται κοριτσια... εχω διαβασει τα ΠΑΝΤΑ γυρω απο εγκυμοσυνη και σε φορουμ του εξωτερικου λενε οτι ειναι μια σιγουρη συλλυψη.

@Μάντη Δεν εχω καμια σχεση απο αθηνα.Αλλα συγνωμη που σε ρωταω.. Θεμα κινητικοτητας εχει ο αντρας σου?

Και εμας αυτη ειναι η σταση μας!!!!! Χαχαχαχαα

Εχουμε θεμα και στον αριθμο αλλα και στην κινητικότητα την πρωτη ωρα... Σαν συνολο ειναι σχετικα καλη κινητικότητα... Εσεις εχετε θεμα με το σπερμα;


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , Ungry girl είπε:

Κοριτσια τρογωμαι να κανω τεστ!! Αχχααχα!! Ρε τι επαθα στα καλα καθουμενα!!

Δεν είναι και καλά καθούμενα αγάπη μου. Έχεις λόγο! !! Μακαριιιιιι 


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τονι@ είπε:

Δεν είναι και καλά καθούμενα αγάπη μου. Έχεις λόγο! !! Μακαριιιιιι 

ε ειναι λιγο γιατι οσο και αν το ηθελα να το πηστευω δεν περιμενα να μην εχω αδιαθετησει! με βλεπω για φαρρμακειο αυριο χααχα! clear bleu η predictor??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...