Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

1 minute ago, Dimitr@17 said:

Καλως ηρθες στην παρεα μας...αφου περιμενεις σε μια βδομαδα να σου ερθει κ ειδες λιγο ροζ αυτο ειναι καλο γτ μπορει να ειναι λογω εμφθτευσης...σου ευχομαι να περασουν.γρηγορα οι μερες κ να εχεις θετικο αποτελεσμα...

Σ ευχαριστώ πάρα πολύ !!! Και συ είδα στα προηγούμενα post είσαι σ αυτή τη φάση ε; Όλες μαζί θα περιμένουμε μου φαίνεται να περάσει αυτή η βδομάδα. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 1 λεπτό , Efouko είπε:

Σ ευχαριστώ πάρα πολύ !!! Και συ είδα στα προηγούμενα post είσαι σ αυτή τη φάση ε; Όλες μαζί θα περιμένουμε μου φαίνεται να περάσει αυτή η βδομάδα. 

Εγω εχω ηδη καθυστερηση 2μερες σημερα αλλα εκανα ενα τεστ χθες το βραδυ κ βγηκε αρνητικο...μαλλον ηταν νωρις κ λαθος η ωρα για το αποτελεσμα..θα κανω κ αλλο μεσα στην εβδομαδα.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Ritastam said:

Πρώτη φορά σου τυχαίνει κ σένα;; Εύχομαι να είναι αυτό που ευχόμαστε! Έχεις κ σημερα; Εγώ μόνο χθες τα είδα μια φορά στο σκούπισμα κ ήταν ελάχιστα αλλά εμφανή

Είχα και άλλες φορές αλλά ποτέ μια βδομάδα πριν. Συνήθως ειχα 2-3 μέρες πριν την αναμενόμενη ημερομηνία. Πόσες μέρες είναι ο κύκλος σου; Εμένα είναι πολύ μικρός 24-25 μέρες και ένα χρόνο τώρα νομίζω εκείνες τις μέρες που έπρεπε πετουσαμε χαρταετό. 

Link to comment
Share on other sites

Καλωσηρθατε καινούργια κορίτσια! !! Καλή επιτυχία! !!:) @Efouko @Ritastam

@Dimitr@17 συμφωνώ με τη @Nati85. Το καλύτερο είναι να το κάνεις μέρα που δεν δουλεύεις.  Κι εγώ έτσι έκανα. ..που μυαλό για δουλειά μετά. ..θα πρέπει να σκεφτείς πως θα το ανακοινώσεις. .χαχαχαα♡♡♡♡

 

  • Μου αρέσει 1

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Dimitr@17 said:

Εγω εχω ηδη καθυστερηση 2μερες σημερα αλλα εκανα ενα τεστ χθες το βραδυ κ βγηκε αρνητικο...μαλλον ηταν νωρις κ λαθος η ωρα για το αποτελεσμα..θα κανω κ αλλο μεσα στην εβδομαδα.

Μακάρι να είναι θετικός το επόμενο και να ήταν λανθασμένο! Μη στεναχωριεσαι. Εμένα η γιατρός μου μια φορά που είχα 3 μέρες καθυστέρηση και της ειπα ότι δεν είχα κάνει ακόμα τεστ μου είχε αναφέρει ότι 3 μέρες δεν είναι λίγο. Αν είναι σταθερή η περίοδος σου κάνε αύριο με τα πρώτα πρωινά ούρα και θα ξέρεις. Μη μένεις σε αγωνία άδικα!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 3 λεπτά , Τονι@ είπε:

Καλωσηρθατε καινούργια κορίτσια! !! Καλή επιτυχία! !!:) @Efouko @Ritastam

@Dimitr@17 συμφωνώ με τη @Nati85. Το καλύτερο είναι να το κάνεις μέρα που δεν δουλεύεις.  Κι εγώ έτσι έκανα. ..που μυαλό για δουλειά μετά. ..θα πρέπει να σκεφτείς πως θα το ανακοινώσεις. .χαχαχαα♡♡♡♡

 

Σωστα...οποτε κοριτσια περιμενετε μεχρι την αλλη κυριακη τωρα...

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Τονι@ said:

Καλωσηρθατε καινούργια κορίτσια! !! Καλή επιτυχία! !!:) @Efouko @Ritastam

@Dimitr@17 συμφωνώ με τη @Nati85. Το καλύτερο είναι να το κάνεις μέρα που δεν δουλεύεις.  Κι εγώ έτσι έκανα. ..που μυαλό για δουλειά μετά. ..θα πρέπει να σκεφτείς πως θα το ανακοινώσεις. .χαχαχαα♡♡♡♡

 

@Τονι@ καλώς σας βρήκαμε και ευχαριστούμε για την θερμή υποδοχή :)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Efouko είπε:

Μακάρι να είναι θετικός το επόμενο και να ήταν λανθασμένο! Μη στεναχωριεσαι. Εμένα η γιατρός μου μια φορά που είχα 3 μέρες καθυστέρηση και της ειπα ότι δεν είχα κάνει ακόμα τεστ μου είχε αναφέρει ότι 3 μέρες δεν είναι λίγο. Αν είναι σταθερή η περίοδος σου κάνε αύριο με τα πρώτα πρωινά ούρα και θα ξέρεις. Μη μένεις σε αγωνία άδικα!!!

Η αληθεια ειναι οτι εχω αγωνια...απλα σκεφτομαι μηπως παθω το ιδιο οπως ενα χρονο πριν που δεν ειχα αδιαθετησει ενα μηνα αλλα ουτρ ημουν εγκυος...κοριτσια κ η αδερφη μου παντως ακομα να αδιαθετησει...λετε να το πετυχαμδ κ οι 2μαζι?

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Dimitr@17 said:

Σωστα...οποτε κοριτσια περιμενετε μεχρι την αλλη κυριακη τωρα...

Μέχρι την άλλη Κυριακή θα ξέρουμε όλες :? και ότι είναι να γίνει θα γίνει. Εγώ σκεφτομαι μήπως δε πρέπει ούτε να καπνίσω αλλά με το αγχος που θα έχω δε θα τη παλέψω

2 minutes ago, Dimitr@17 said:

Η αληθεια ειναι οτι εχω αγωνια...απλα σκεφτομαι μηπως παθω το ιδιο οπως ενα χρονο πριν που δεν ειχα αδιαθετησει ενα μηνα αλλα ουτρ ημουν εγκυος...κοριτσια κ η αδερφη μου παντως ακομα να αδιαθετησει...λετε να το πετυχαμδ κ οι 2μαζι?

Θα κάνετε μαζί πάρτυ γενεθλίων μετά :)

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Σωστα...οποτε κοριτσια περιμενετε μεχρι την αλλη κυριακη τωρα...

Μμμ. . Μήπως παραείναι αργά βρε αγάπη μου όμως? ?

Καλά θα είναι τέλειο αν είστε κι οι δυο! !!♡♡♡♡


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Δήμητρα με το καλό τα ευχάριστα εύχομαι! Καλώς σας βρήκαμε κορίτσια! Ελπίζω να έχουμε τα νέα που λαχταραμε σε λίγες μέρες. Η πίεση της αναμονής μειώνεται όταν τη μοιραζόμαστε. Εφουκο κ γω χθες πριν δω τα καφέ ήμουν έξω κ κάπνισα παααρα πολυ!! Ας έρθει το θαύμα κ το κόβουμε!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Ritastam said:

Δήμητρα με το καλό τα ευχάριστα εύχομαι! Καλώς σας βρήκαμε κορίτσια! Ελπίζω να έχουμε τα νέα που λαχταραμε σε λίγες μέρες. Η πίεση της αναμονής μειώνεται όταν τη μοιραζόμαστε. Εφουκο κ γω χθες πριν δω τα καφέ ήμουν έξω κ κάπνισα παααρα πολυ!! Ας έρθει το θαύμα κ το κόβουμε!!!

Άσε τόσο καιρό να τα περνάς μόνη σου δε γίνεται. Πολύ χαίρομαι που θα τα λέμε από εδώ. Θα πρήζει η μία την άλλη :cool:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Τονι@ είπε:

Μμμ. . Μήπως παραείναι αργά βρε αγάπη μου όμως? ?

Καλά θα είναι τέλειο αν είστε κι οι δυο! !!♡♡♡♡

Ε τι να κανω??το καθυστερω οσο μπορω...δεν μου περισσευουν κ λεφτα για τεστ συνεχεια...

πρίν από 2 λεπτά , Efouko είπε:

Άσε τόσο καιρό να τα περνάς μόνη σου δε γίνεται. Πολύ χαίρομαι που θα τα λέμε από εδώ. Θα πρήζει η μία την άλλη :cool:

Ειναι τελεια που τα λεμε εδω ολες μαζι κοριτσια...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Ε τι να κανω??το καθυστερω οσο μπορω...δεν μου περισσευουν κ λεφτα για τεστ συνεχεια...

Ειναι τελεια που τα λεμε εδω ολες μαζι κοριτσια...

Το καταλαβαίνω. .. Απλά θα έχουν περάσει 10 μέρες.  Παίρνεις φυλλικο? 


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 36 λεπτά , Ritastam είπε:

Πρώτη φορά σου τυχαίνει κ σένα;; Εύχομαι να είναι αυτό που ευχόμαστε! Έχεις κ σημερα; Εγώ μόνο χθες τα είδα μια φορά στο σκούπισμα κ ήταν ελάχιστα αλλά εμφανή

κ εγω οταν εμεινα εγκυος 4 μερες πριν την ημερομηνια που περιμενα ειδα ελαχιστο καφε σε ενα σκουπισμα...ευχομαι να εχεις ενα θετικο αποτελεσμα!

  • Μου αρέσει 2

BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...