Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

Just now, Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Ναι.... δυστυχως ή  ευτυχώς.... Ήμαστε δύσκολα οικονομικά.

Λες να μην έχουν κ εδώ??? Θα τον ρωτησω την αλλη φορα. 

Ευτυχώς μια χαρα Ειναι οι γιατροί κ έμπειροι κ αν ο γιατρός σου είναι εκεί κ τον εμπιστευεσαι κομπλε

πρίν από 3 λεπτά , BettySt είπε:

Εεε μα με έπιασαν τα νευρα μου :twisted:και έψαξα και το βρήκα . Φαίνεται τώρα 

Congrats!!! Μπραβοοοο Χαχαχα Χαχαχα 

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Ναι τον ξέρεις?

Ναι για κακη μου τυχη!! Αυτον εχεις εσυ γιατρο??? Ειναι ο πρώτος γιατρος που πηγα σα γιατρος ειναι καλος αλλα δεν μου άρεσε γιατι δεν ασχολήθηκε καθόλου μαζι μου και μου εδω την εντύπωση πως ειναι καλος μονο για το χρήμα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

20 minutes ago, Irini123 said:

Συμφωνώ απολυτα Δήμητρα!!  Σ ευχαριστώ πολυ για την απαντηση σου!! Απλά αγχώθηκα λόγο της βιοχημικης.. Εννοείται θα περιμένω γιατι θα αποηοητευτουμε αδικα.. Κι απλα αυτή τη φορά σηκώνω πολυ βάρος στη δουλειά μου και αν όντως είμαι έγκυος θελω να το μαθω νωρίς για να μην κανω τα ιδια λάθη!! Πχ αυτα τα υγρά που άρχισαν εχθές άρχισαν οσο εκανα τη βάρδια μου κ καθώς σήκωσα ενα ντενεκε 30-40 κιλών.. Μ επιασε μια σουβλια μου κόπηκε η ανάσα κ ηταν λες και ήρθε η ακατανομαστη

Να προσέχεις όπως και να χει... Να μη σηκώνεις βάρη όσο μπορείς.. Αλλά έτσι όπως τα λες να κάνεις ένα τεστ μέσα στη βδομάδα..

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Vila είπε:

@ada32 οι πιο πολλές κοπέλες παρατηρούμε τα έντονα υγρά 2-3 μέρες πριν την ωορρηξία. Μην σε αγχωνει αυτό!! Συνεχίστε τις επαφουλες για να υπάρχει μπόλικο σπέρμα μέσα.

@Dimitr@17 εγώ πιστεύω πως είσαι κοπέλα μου! Αν αντέχεις άσε 1-2 μέρες ακόμα.

Λοιπόν εγώ πήγα στη γιατρό.. είδε ότι είμαι σε γόνιμες μέρες και είδε κι ένα ωοθυλάκιο 22 χιλιοστά που ήταν έτοιμο να σκάσει.. αλλά... Μου είπε επίσης ότι το ενδομήτριο είναι σαν να έχει περάσει την φάση της ωορρηξίας και επίσης το ωοθυλάκιο μπορεί να είναι μεγάλο αλλά δεν ήταν ολοστρόγγυλο οπότε ίσως έπρεπε να έχει ήδη σκάσει νωρίτερα. Μου έδωσε γκλουκοφαζ των 1000μγ ώστε να μικρύνει ο κύκλος μου και να γίνει φυσιολογικός και να γίνεται η ωορρηξία περίπου 14η ημέρα. Θα τα πάρω 2-3 μήνες και αν δε δούμε βελτίωση θα πάμε για πρόκληση με χάπια και ενέσεις. Ελπίζω να μη χρειαστείναφτάσουμε εκεί βέβαια.

@elenakii22 θυμάμαι εσένα σε βοήθησαν πολύ.. τι δόση έπαιρνες?? Είχες παρενέργειες? 

Κορίτσια παίρνει καμία άλλη γκλουκοφαζ?

Ευχαριστω κορίτσι μου!σήμερα έκανα Στις 7 τεστ ωορηξιας κ μου βγήκε θετικό Οπότε ελπίζω να μην είμαστε κουρασμένοι κ να Έχουμε επαφές αυριο κ μεθαύριο. 

Οσο για το ωοθηλακιο η θα σπασει σήμερα η αύριο η θα γίνει κυστη που θα φύγει μόνο της με την περίοδο.το έπαθα σε έναν κύκλο. 

Αν μπορείτε να έχετε σήμερα επαφή θα είναι καλό.Για τα γλουκοφαζ έχω Άκουσει ότι  βοηθάνε πολύ Αλλά δεν έχω εμπειρία.μακαρι να τα καταφέρετε τώρα κ να μην χρειαστούν  τα χάπια..

  • Ευχαριστώ 1

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Ναι.... δυστυχως ή  ευτυχώς.... Ήμαστε δύσκολα οικονομικά.

εμενα δε μ εδωσαν ποτε τπτ στο νοσοκομειο...πηγαινω ομως κ σε ιδιωτη κ τα εχω...απο οσο ξερω αυχενικη δεν κανουν στα νοσοκομεια αλλα σε κεντρο οποτε θα σου δωσουν!


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Ungry girl είπε:

Ναι για κακη μου τυχη!! Αυτον εχεις εσυ γιατρο??? Ειναι ο πρώτος γιατρος που πηγα σα γιατρος ειναι καλος αλλα δεν μου άρεσε γιατι δεν ασχολήθηκε καθόλου μαζι μου και μου εδω την εντύπωση πως ειναι καλος μονο για το χρήμα!

Είναι μεγάλη ιστορία. Και δεν μπορώ να στην εξηγήσω εδώ. Γιατί είναι και δημόσια. Έχω να σου προτείνω και άλλον έναν ο οποίος είναι φοβερός άνθρωπος. Αυτός που είναι στο μητέρα 

πρίν από 1 λεπτό , elenakii22 είπε:

εμενα δε μ εδωσαν ποτε τπτ στο νοσοκομειο...πηγαινω ομως κ σε ιδιωτη κ τα εχω...απο οσο ξερω αυχενικη δεν κανουν στα νοσοκομεια αλλα σε κεντρο οποτε θα σου δωσουν!

Στο νοσοκομείο θα την κάνω και αυτή. Έχω κλείσει και ραντεβού εδώ και ένα μήνα. Έχε γούστο.

  • Μου αρέσει 1

XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Smile89 είπε:

@BettySt έκανα καινούριο τικερ..... Χαχαχα Χαχαχα 

Έχουμε καεί τελείως.... 

Το είδα, ωραίο και αυτό. Ναι έχεις δίκιο εγώ προσωπικά έχω κάψει και το τελευταίο κύτταρο χαχαχαααα 

  • Χαχα 1

OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια ξέρετε κάτι για τα pregnacare και τα wellman 

πρίν από 5 λεπτά , Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Ωραίο που τα βρίσκεις και πως τα βάζεις?

Πάτα πάνω στο τικερακι μου και τα σου ανοίξει το σαιτ. Κάνε εγγραφή και φτιάξε το δικό σου μετά κάνε αντιγραφή το image URL και μετά επικόλληση στο προφίλ σου 

  • Ευχαριστώ 1

OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια σήμερα έμαθα ότι 2 ξαδερφες μου είμαι έγκυες... Κ έπεσα πολυ.. Αμαν βρε παιδί μου,Εμείς θα μπορέσουμε να το πετύχουμε ποτέ;;;;;; :-(:-(

@Dimitr@17  Καλά εγώ είμαι σίγουρη ότι είσαι!!!


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Irini123 είπε:

Συμφωνώ απολυτα Δήμητρα!!  Σ ευχαριστώ πολυ για την απαντηση σου!! Απλά αγχώθηκα λόγο της βιοχημικης.. Εννοείται θα περιμένω γιατι θα αποηοητευτουμε αδικα.. Κι απλα αυτή τη φορά σηκώνω πολυ βάρος στη δουλειά μου και αν όντως είμαι έγκυος θελω να το μαθω νωρίς για να μην κανω τα ιδια λάθη!! Πχ αυτα τα υγρά που άρχισαν εχθές άρχισαν οσο εκανα τη βάρδια μου κ καθώς σήκωσα ενα ντενεκε 30-40 κιλών.. Μ επιασε μια σουβλια μου κόπηκε η ανάσα κ ηταν λες και ήρθε η ακατανομαστη

Κ εγω στην δουλεια μου εχω βαρη κ πολυ σκυψιμο...υπομονη μονο πρεπει ν κανουμε...που δουλευεις?

πρίν από 26 λεπτά , ada32 είπε:

Κορίτσια σήμερα έμαθα ότι 2 ξαδερφες μου είμαι έγκυες... Κ έπεσα πολυ.. Αμαν βρε παιδί μου,Εμείς θα μπορέσουμε να το πετύχουμε ποτέ;;;;;; :-(:-(

@Dimitr@17  Καλά εγώ είμαι σίγουρη ότι είσαι!!!

Μακαρι αντα μου να ειμαι...θα δειξει...θα περιμενω κ θα κανω την τριτη...

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...