Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 12 λεπτά , Titti είπε:

      Την 10η μέρα είχα 268,2 και είχα βάλει βλαστοκύστες 5 ημερών. Εσύ τι έχεις βάλει; Πότε είναι να κάνεις την χοριακή; (Συγγνώμη αν τα έχεις ήδη αναφέρει, μπαίνω λίγο στο φόρουμ και βγαίνω, δεν παρακολουθώ ενεργά)

      Καλημέρα! 9η ημέρα είχες αχνη και 10η 268?? Άρα και τα τεστ εγκυμοσυνης είναι λίγο ότι να ναι...😁. Εβαλα 2 βλαστοκυστες 5ης ημερας. Σημερα ειναι η 11η μέρα, έδωσα το πρωί αίμα, έτρεμε πρώτη φορά το χέρι μου και δε μπορούσαν να πάρουν. Κατά τις 11 θα ξέρω!

      Σε ποια εβδομαδα είσαι??? Όλα με το καλό 🥰

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 7 λεπτά , Efouko είπε:

Μπράβο εγώ το είχα πάρει 1 βδομάδα και το σταμάτησα. Έχω κάτι βιταμίνες που βοηθούν γενικοτερα για τη σύλληψη και έχουν και φυλλικό μέσα. Λέτε να κοπανησω καμία για καλό και για κακό? :-P

Και εγω το ξεχναω καμια φορα να το παιρνω..παιρνω ομως σαλοσπιρ...μου το ειχε πει ο γιατρος μετα την παλλιμδρομη που ειχΑ..

πρίν από 3 λεπτά , Irini123 είπε:

Καλησπέρα κ πάλι κορίτσια!!  Μπήκα να σας πω τα νεακια μου και να μάθω τα δικά σας!!  Το καλό ειναι οτι η ακατανομαστη ακομα ΔΕΝ!!  25η μερα σήμερα κ τα χθεσινά χρωματιστά υγρά συνεχίζουν κανονικά.. Εχει αρχίσει και μια ψιλό συχνοουρια σημερα (ίσως και του μυαλού)  αλλα υπάρχει τοοοοοση υγρασία που καθε.      5 λεπτά λεω "οκ τωρα σίγουρα ηρθε" αλλα τίποτα.. Η θερμοκρασία μου σήμερα απο την ωρα που ξύπνησα ειναι στο 37.2-3 κ δε μπορώ ν αγγίξω καν τ στήθος ποναει πολύ κυρίως αριστερά και πολύυυ γαργαλιτο.. Και τα πονακια στο ύψος της μήτρας συνεχίζουν λιγο πιο εντονα αλλες φορές και πιο ήπια άλλες με λιγη διάρκεια σαν τσιμπιες!! Καταφαντασιαν?  Να πάρω κανα τεστ σκέφτομαι αλλα ξερω οτι είναι πολυ νωρίς κ δεν θα δειξει κάτι κι απ την άλλη δεν εχω ιδεα πλέον τι κύκλο έχω κ αγχώθηκα.. (Γιατι οπως ειπα και χθες απο τον Μάϊο που ειχα τη βιοχημική μια ο κύκλος ειναι 24 μια 33 μια 27-8 δλδ οτι να ναι) Τι λετε? 

Γεια σου ειρηνακι...πολυ ωραια αυτα που μας λες...αλλα επειδη ο κυκλος σ ειναι μια 24 μια 33 εγω λεω να περιμενεις λιγο ακομα...και να κανεις ενα τεστακι κατα την παρασκευη..τι λες?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 8 λεπτά , Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

@elenakii22 kai @Τονι@ ευχαριστώ πολύ. Ηθελα να προετοιμαστω λίγο για το τι γίνεται. Εύχομαι να πάρω υπέρηχο αυτήν την φορά θα είμαι τριών μηνών και δεν θα έχω έναν υπέρηχο του μωρού μου.

Γιατί? ?


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Και εγω το ξεχναω καμια φορα να το παιρνω..παιρνω ομως σαλοσπιρ...μου το ειχε πει ο γιατρος μετα την παλλιμδρομη που ειχΑ..

Γεια σου ειρηνακι...πολυ ωραια αυτα που μας λες...αλλα επειδη ο κυκλος σ ειναι μια 24 μια 33 εγω λεω να περιμενεις λιγο ακομα...και να κανεις ενα τεστακι κατα την παρασκευη..τι λες?

Συμφωνώ απολυτα Δήμητρα!!  Σ ευχαριστώ πολυ για την απαντηση σου!! Απλά αγχώθηκα λόγο της βιοχημικης.. Εννοείται θα περιμένω γιατι θα αποηοητευτουμε αδικα.. Κι απλα αυτή τη φορά σηκώνω πολυ βάρος στη δουλειά μου και αν όντως είμαι έγκυος θελω να το μαθω νωρίς για να μην κανω τα ιδια λάθη!! Πχ αυτα τα υγρά που άρχισαν εχθές άρχισαν οσο εκανα τη βάρδια μου κ καθώς σήκωσα ενα ντενεκε 30-40 κιλών.. Μ επιασε μια σουβλια μου κόπηκε η ανάσα κ ηταν λες και ήρθε η ακατανομαστη

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 13 λεπτά , Irini123 είπε:

Καλησπέρα κ πάλι κορίτσια!!  Μπήκα να σας πω τα νεακια μου και να μάθω τα δικά σας!!  Το καλό ειναι οτι η ακατανομαστη ακομα ΔΕΝ!!  25η μερα σήμερα κ τα χθεσινά χρωματιστά υγρά συνεχίζουν κανονικά.. Εχει αρχίσει και μια ψιλό συχνοουρια σημερα (ίσως και του μυαλού)  αλλα υπάρχει τοοοοοση υγρασία που καθε.      5 λεπτά λεω "οκ τωρα σίγουρα ηρθε" αλλα τίποτα.. Η θερμοκρασία μου σήμερα απο την ωρα που ξύπνησα ειναι στο 37.2-3 κ δε μπορώ ν αγγίξω καν τ στήθος ποναει πολύ κυρίως αριστερά και πολύυυ γαργαλιτο.. Και τα πονακια στο ύψος της μήτρας συνεχίζουν λιγο πιο εντονα αλλες φορές και πιο ήπια άλλες με λιγη διάρκεια σαν τσιμπιες!! Καταφαντασιαν?  Να πάρω κανα τεστ σκέφτομαι αλλα ξερω οτι είναι πολυ νωρίς κ δεν θα δειξει κάτι κι απ την άλλη δεν εχω ιδεα πλέον τι κύκλο έχω κ αγχώθηκα.. (Γιατι οπως ειπα και χθες απο τον Μάϊο που ειχα τη βιοχημική μια ο κύκλος ειναι 24 μια 33 μια 27-8 δλδ οτι να ναι) Τι λετε? 

Τέλος εβδομάδας, νομίζω είχαμε ξανα μιλησει κ νωρίς σου λεω... 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Irini123 είπε:

Ναι smile μου εχθές!!  Αν μεχρι παρασκευή δεν έρθει θα παρω ενα τεστ 

Καλη επιτυχία κοριτσι μου 

πρίν από 8 λεπτά , Τονι@ είπε:

Γιατί? ?

Γιατί να μην έχεις υπέρηχο?? 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 19 λεπτά , Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

@elenakii22 kai @Τονι@ ευχαριστώ πολύ. Ηθελα να προετοιμαστω λίγο για το τι γίνεται. Εύχομαι να πάρω υπέρηχο αυτήν την φορά θα είμαι τριών μηνών και δεν θα έχω έναν υπέρηχο του μωρού μου.

Γιατί να μην έχεις υπέρηχο... 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Smile89 είπε:

Πατα να εμφανίζεται η υπογραφή... 

Σμαιλιτα, έχω πατήσει αλλά δεν βγαίνει δεν ξέρω κάτι λάθος θα κάνω αλλά τώρα βλέπω Survivor και βαριέμαι να το ψάξω 

  • Μου αρέσει 1

OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Τονι@ είπε:

Γιατί? ?

Γιατί δεν δουλεύει ο εκτυπωτής του νοσοκομείου.:-(@Smile89 αστα να πάνε. Δύο υπέρηχους έκανα κορίτσια και δεν έχω κανέναν 


XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...