Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 8 λεπτά , MelinaFo είπε:

Σε καταλαβαινω και γω το ηξερα πολυ νωρις αλλα καθε εγκυμοσυνη ειναι διαφορετικη ασε που τωρα την περιμενουμε με το δικανο στην γωνια

Λες???!!!! Ανανακο μ αναβεις φωτιες και ειμαι πολυ ηρεμη και πρησμενη απο την μασα!

Ε Τοξότης δεν είμαι να μην ανάψω και μια φωτιτσα???


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 10 λεπτά , Nati85 είπε:

Ε Τοξότης δεν είμαι να μην ανάψω και μια φωτιτσα???

Ναι αλλα εισαι κ μανταμ Ζαΐρα! 

Φτιαχνω τσαγακι για να σταματησω να μπουκωνομαι οτι υπαρχει στο σπιτι

 

πρίν από 7 λεπτά , zina7777 είπε:

Κοιμηθηκατε?

Ζινα με προσβαλλεις ! Χαχαχαχα


tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , MelinaFo είπε:

 

 

Ζινα με προσβαλλεις ! Χαχαχαχα

Εκανα το λαθος να δω νησι και ειμαιιιι...χωμα..και κλαααμ η κυρια.κορομηλο το δακρυ...

Τι εχασα,ειπωθηκε τιποτες καλο?

Link to comment
Share on other sites

Just now, zina7777 είπε:

Εκανα το λαθος να δω νησι και ειμαιιιι...χωμα..και κλαααμ η κυρια.κορομηλο το δακρυ...

Τι εχασα,ειπωθηκε τιποτες καλο?

Χμμμ συνοπτικα εχουμε δυο χοριακες για αυριο της @Ungry girl κ της @iwannar μαλλον τα ξερεις και προς το τελος της εβδομαδας δεν περιμενουμε εγω και η @Dimitr@17. Τρωμε πολυ λεγαμε με την @Nati85 

Αυτα!

  • Μου αρέσει 2

tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 2 λεπτά , MelinaFo είπε:

Χμμμ συνοπτικα εχουμε δυο χοριακες για αυριο της @Ungry girl κ της @iwannar μαλλον τα ξερεις και προς το τελος της εβδομαδας δεν περιμενουμε εγω και η @Dimitr@17. Τρωμε πολυ λεγαμε με την @Nati85 

Αυτα!

Με δυο γραμμες με εβαλες στο κλιμα!! Εισαι καληηηη εσυυυ..

Καλη επιτυχια σε ολες τις κοπελες να κανουμε να δουμε περιοδο ως τον αυγουστο του 2019.. Ε να περασει και το καλοκαιρακι καλα..

Οσο για το φαϊ..κι εγω τρωω,αλλα προσπαθω οχι πολυ.Οσο και να φαω βαρυστομαχιαζω..αν αλλαξω θεση ομωε ισως γουργουριζει και η κοιλια μου..

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , MelinaFo είπε:

Ναι αλλα εισαι κ μανταμ Ζαΐρα! 

Φτιαχνω τσαγακι για να σταματησω να μπουκωνομαι οτι υπαρχει στο σπιτι

 

Ζινα με προσβαλλεις ! Χαχαχαχα

 Έβαλα ένα πλυντήριο πιάτων τώρα και δυσκολεύομουν πολυ να σκύψω και έτσι σταμάτησα επιτέλους να τρωω!!χιχι


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , zina7777 είπε:

Με δυο γραμμες με εβαλες στο κλιμα!! Εισαι καληηηη εσυυυ..

Καλη επιτυχια σε ολες τις κοπελες να κανουμε να δουμε περιοδο ως τον αυγουστο του 2019.. Ε να περασει και το καλοκαιρακι καλα..

Οσο για το φαϊ..κι εγω τρωω,αλλα προσπαθω οχι πολυ.Οσο και να φαω βαρυστομαχιαζω..αν αλλαξω θεση ομωε ισως γουργουριζει και η κοιλια μου..

Χαχαχα εγω οπως και να γυρισω δεν γουργουρισει τπτ 


tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , zina7777 είπε:

Με δυο γραμμες με εβαλες στο κλιμα!! Εισαι καληηηη εσυυυ..

Καλη επιτυχια σε ολες τις κοπελες να κανουμε να δουμε περιοδο ως τον αυγουστο του 2019.. Ε να περασει και το καλοκαιρακι καλα..

Οσο για το φαϊ..κι εγω τρωω,αλλα προσπαθω οχι πολυ.Οσο και να φαω βαρυστομαχιαζω..αν αλλαξω θεση ομωε ισως γουργουριζει και η κοιλια μου..

Εντάξει πτεσματα!εμείς εδώ μιλάμε έχουμε λιώσει!


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Nati85 είπε:

 Έβαλα ένα πλυντήριο πιάτων τώρα και δυσκολεύομουν πολυ να σκύψω και έτσι σταμάτησα επιτέλους να τρωω!!χιχι

Κανετε και δουλειές βραδιάτικα; Τι κορίτσια είστε εσείς! Αχ καλό το τριήμερο αλλά αύριο πάλι δουλειά. Περνάω φάση μεγάλης άρνησης και τεμπελιάς.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, MelinaFo είπε:

Εννοειται τις εγκυουλες πρωτα!!! Η @alina80 & η @Nati85 ειναι αθηνα εγω θεσσαλονικη εσυ?

 

Τριγωνα καλαντα! Ειχα και μια αλλη παραγγελια για τσουρεκι καστανο και λευκη σοκολατα!

εγω στη μεση..βολο.. αν μοιραζατε την αποσταση θα ερχοσασταν εδω..χαχαχα

  • Μου αρέσει 1

6penp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , zina7777 είπε:

Σε νηστισιμα ή αλλαξατε ρεπερτοριο?

Νηστίσιμα ότι μου έβαλε η μαμά μου στα ταπερακια τα είχα ανοιχτά και έτρωγα όλη την ώρα.τωρα τέλος αύριο πάλι!!θα κάνω φακές!

@alina80 αφού έτρωγα τις προηγούμενες ώρες δεν είχα χρόνο για κάτι άλλο.αντε ναι αύριο πάλι ρουτίνα τα ίδια και τα ιδια.εχω το μάθημα ζωγραφικής βέβαια και χαίρομαι!!


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Nati85 είπε:

Νηστίσιμα ότι μου έβαλε η μαμά μου στα ταπερακια τα είχα ανοιχτά και έτρωγα όλη την ώρα.τωρα τέλος αύριο πάλι!!θα κάνω φακές!

@alina80 αφού έτρωγα τις προηγούμενες ώρες δεν είχα χρόνο για κάτι άλλο.αντε ναι αύριο πάλι ρουτίνα τα ίδια και τα ιδια.εχω το μάθημα ζωγραφικής βέβαια και χαίρομαι!!

Μόνο ταραμοσαλάτα πήρα από τη μαμά μου. Τόσο σκασμενοι από το φαί φύγαμε! 

Φακές αύριο; Τι θες να πεις Νάτι; Εκτός από το να δουλέψω θα πρέπει και να μαγειρέψω αύριο δηλαδή; Απανωτά τα χτυπήματα! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...