Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Bluee19 είπε:

      Συναγωνίστριες εύχομαι σε όλες καλή Ανάσταση και καλό Πάσχα με υγεία !!! 
      Στις εγκυολες μας να έχουν μια γλυκιά εγκυμοσύνη και σύντομα να κρατήσουν τα θαύματακια τους στην αγκαλιά τους!!! Και σε όλες τις υπόλοιπες που ακόμη προσπαθούμε σύντομα να έρθει και σε εμάς το θαύμα 🙏🏼

       

      καλή ανάσταση κορίτσι μ ! εσωτερική και εξωτερική! το επόμενο πάσχα να χεις  μια κοιλιτσα τούρλα! 

      • Λουλούδια 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 4 λεπτά , zina7777 είπε:

Εγω πιστευω πολυ στο Θεο.και ξερω οτι μας δοκιμαζει καθημερινα,το ηθος,τις αρχες,την πιστη την υπομονη τη θεληση και φυσικα την ανθρωπια.Αργα ή γρηγορα τα δινει ολα.Στο χρονο και στο σταδιο που θελει αυτος.ολα θα γινουν!!!!!

Ολα θα γινουν το ξερω!!! Να εισαι καλα!


tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 2 λεπτά , orianna είπε:

Και γω και γω θελωωωω. 

Εννοειται τις εγκυουλες πρωτα!!! Η @alina80 & η @Nati85 ειναι αθηνα εγω θεσσαλονικη εσυ?

 

πρίν από 1 λεπτό , alina80 είπε:

Τρίγωνα, τρίγωνα, τρίγωνα

Τριγωνα καλαντα! Ειχα και μια αλλη παραγγελια για τσουρεκι καστανο και λευκη σοκολατα!


tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Efouko είπε:

@ntemiiiiii Σάββατο περίμενα .. @kido περαστικα σου !! Κάνε κάνα ζεστό μπανακι μπες στη μπανιέρα και λιώσε :) εμένα με βοηθάει

Μακάρι!!!

5 ώρες πρίν, depyfr είπε:

κοριτσια καλη σαρακοστη!!!εγω μαγειρευω μαλλον τηγανιζω γαριδουλες και καλαμαρακια!ηθελα χταποδι αλλα μου λενε δεν κανει γαμωτο.πφφφ δεν πειραζει.γενικα μου εχει κοπει η ορεξη γενικα παλι.οπως στο πρωτο μου.ειχα παρει μονο 4 κιλα.μακαρι να παει και σε αυτο ετσι!:)@Efouko αντε παρε τεστακι!!

 

Γιατί δεν κάνει το χταπόδι;εγώ έφαγα!

4 ώρες πρίν, Κελυ 32 είπε:

Καλη σαρακοστη κοριτσια!! Να περασετε καλα σημερα! Περιμενα χθες να αδιαθετησω...και ακομα τιποτα..Ειχα κανει ενα τεστ predictor early προχθες και ειχε βγει αρνητικο...Λετε να ειμαι απο τις περιπτωσεις που εκανε λαθος? Τι λετε βρε παιδια? Συμπτωματα περιοδου μεχρι χθες ειχα πολλα...

Μακάρι!!!

4 ώρες πρίν, Efouko είπε:

Το έκανα αλλά τζιφος αρνητικό βγήκε :-( είχα και λίγα καφε που σκουπιστηκα οπότε πάμε για τον άλλο μήνα.  Κρίμα..

Δεν πειράζει!Τον επόμενο μήνα!

πρίν από 4 λεπτά , MelinaFo είπε:

Εννοειται τις εγκυουλες πρωτα!!! Η @alina80 & η @Nati85 ειναι αθηνα εγω θεσσαλονικη εσυ?

 

Τριγωνα καλαντα! Ειχα και μια αλλη παραγγελια για τσουρεκι καστανο και λευκη σοκολατα!

Αχχχχχ θεεελωωωωω


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 2 λεπτά , ntemiiiiii είπε:

Μακάρι!!!

Γιατί δεν κάνει το χταπόδι;εγώ έφαγα!

Μακάρι!!!

Δεν πειράζει!Τον επόμενο μήνα!

Αχχχχχ θεεελωωωωω

Σας κερναω ολες διαδικτυακα βεβαια χαχαχα

Μα δεν απαγορευεται το χταποδι! Απαγορευονται ωμα και εμενα μου ειχε συστησει η γιατρος να αποφευγω τα μυδια γτ ειναι ευπαθες τροφιμο και υπαρχουν συχνα δηλητηριασεις μην τυχον ταλαιπωρηθω

  • Μου αρέσει 1

tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , MelinaFo είπε:

Σας κερναω ολες διαδικτυακα βεβαια χαχαχα

Μα δεν απαγορευεται το χταποδι! Απαγορευονται ωμα και εμενα μου ειχε συστησει η γιατρος να αποφευγω τα μυδια γτ ειναι ευπαθες τροφιμο και υπαρχουν συχνα δηλητηριασεις μην τυχον ταλαιπωρηθω

αληθεια???και εγω δεν εκανα γιατι νομιζα δεν κανει...κατι λενε για τις βεντουζες του.τι να πω!!δεν πειραζει μικρο το κακο:)κοριτσια ξερετε ποτε ξεκινουν οι ναυτιες αν ειναι τελικα να σε πιασουν???

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Ungry girl είπε:

παιδια εγω εφαγαααα χταποδι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:shock:

Γτ μαρη ωμο το εφαγες χαχαχαχαχα πως το μασησες

Δεν νομιζω οτι υπαρχει θεμα με το χταποδι 


tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , MelinaFo είπε:

Γτ μαρη ωμο το εφαγες χαχαχαχαχα πως το μασησες

Δεν νομιζω οτι υπαρχει θεμα με το χταποδι 

αχααχαχα οχι καλε ψητο για τ ομα λενε δεν κανει! αλλα εγω εφαγα ασπυμε και γιαλιστερες αλλα ψητες! οσο για τα τρυγωνα πανωραματος τα ακουσα εεεεεεεεε εδω ημουν κι εγω χαχαχαχα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 18 λεπτά , MelinaFo είπε:

Σας κερναω ολες διαδικτυακα βεβαια χαχαχα

Μα δεν απαγορευεται το χταποδι! Απαγορευονται ωμα και εμενα μου ειχε συστησει η γιατρος να αποφευγω τα μυδια γτ ειναι ευπαθες τροφιμο και υπαρχουν συχνα δηλητηριασεις μην τυχον ταλαιπωρηθω

Ναι καλέ!

πρίν από 9 λεπτά , Ungry girl είπε:

παιδια εγω εφαγαααα χταποδι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:shock:

Καλά έκανες!


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Ungry girl είπε:

αχααχαχα οχι καλε ψητο για τ ομα λενε δεν κανει! αλλα εγω εφαγα ασπυμε και γιαλιστερες αλλα ψητες! οσο για τα τρυγωνα πανωραματος τα ακουσα εεεεεεεεε εδω ημουν κι εγω χαχαχαχα!

Ελα βρε παραπονιαρα και σεν θα κερασω

Αααα με αυτη την κουβεντα μ φαινεται θα παω περιπτερο για σοκολατες και γαριδακια! Υγιεινη διατροφη πανω απο ολα!

  • Χαχα 1

tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ntemiiiiii είπε:

Ναι καλέ!

Καλά έκανες!

ευχαριστω αχαχαχα! και του χρονου να ματε καλα!

Just now, MelinaFo είπε:

Ελα βρε παραπονιαρα και σεν θα κερασω

Αααα με αυτη την κουβεντα μ φαινεται θα παω περιπτερο για σοκολατες και γαριδακια! Υγιεινη διατροφη πανω απο ολα!

ελα ρεεεεεεεεεεεεεε και εγω ελεγα να παω αλλα πρεπει να αμεξω λεφτα απο τον αντρα μου γιατι δεν εχω χχχαααχα εχω τωρα μια βδομαδα που τροω τα κιντερ τα μπαστουνακιαααα!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , MelinaFo είπε:

Και του χρονου να ειμαστε καλα και ολες μανουλες και ξαναμανουλες @Nati85 χαχαχα

χαχχαχα ετσι ξανα και ξανα!!! @Nati85 που αν δεν μπει στον ανανα  πιπιλα  εγω θα σκασω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...