Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 2 λεπτά , MelinaFo είπε:

Εχω πολυ μικρη ωχρινικη φαση δηλαδη απο την ωορρηξια μεχρι την την ημερα περιοδου εχω 11-12 μερες! Εχω τεστ one step 10 δηλαδη ευαισθητα! Και γω οταν ημουν ειχε βγαλει το self clear αχνη γραμμη! 

αν εχεις αυτα τα τεστακια , θα δειξουν κ σημερα ! εμενα εδειξαν 4 μερες πριν 


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 2 λεπτά , ada32 είπε:

πλεον εχω καθημερινα εμετο μολις ξυπνησω! τελεια.... :(   προσπαθω.. σημερα ηρθα δουλεια . εσεις απο επαφες ολα καλα?

αν καταλαβα εισαι εγκυουλα ε???σε ποια βδομαδα???οι εμετοι ποτε σου ξεκινησαν???διαβασα καπου χτες οτι βοηθανε πολυ οι πατατες οι βραστες.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , MelinaFo είπε:

Καλα μαρη εσυ εκανες τεστ 5 μερες πριν την αναμονη γτ κατι ενιωθες! Εγω νιωθω το αναποδο! 

Ένιωσα προαίσθημα οχι ομως συμπτώματα!! Και το προαίσθημα το βασιζα στο οτι το ήθελα πολυ τιποτα αλλο το ξέρεις πως περιμενα περιοδο χαχα

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , ada32 είπε:

πλεον εχω καθημερινα εμετο μολις ξυπνησω! τελεια.... :(   προσπαθω.. σημερα ηρθα δουλεια . εσεις απο επαφες ολα καλα?

Ωχχ πρωινοί εμετοί!!!!Ναι τις είχαμε τις επαφούλες και λίγο αποχή τώρα για 2-3 μερούλες και μετά πάλι χαχαχχχ!!!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , ada32 είπε:

αν εχεις αυτα τα τεστακια , θα δειξουν κ σημερα ! εμενα εδειξαν 4 μερες πριν 

Ναι κοριτσι ειναι ευαισθητα εγω εχω αντιθετη αισθηση γι αυτο δεν εκανα τεστακι! Αν δεν αδιαθετησω θα κανω το αυριο το πρωι!

  • Μου αρέσει 1

tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 10 λεπτά , depyfr είπε:

εγω αυτη την φορα ημουν σιγουρη οτι δεν ημουν εγκυος γιατι δεν ειχα ουτε συμπτωματα περιοδου και λεω θα μου ερθουν και θα πονεσω εκεινη την ωρα...και ουτε ειχα προαισθημα...και τελικα ημουν.απλα ειμαι γενικα πολυ ανυπομονη γιαυτο το εκανα για να το παρω αποφαση αλλα μου εκανε εκπληξη:)

για μενα παρε self clear

καλα εκανες.να ξερεις αν και ολα θα πανε καλα.δηλαδη εσενα ειναι η τριτη φορα??

Χαχαχαχαχα ναι!!! Επιδη μπορει να.παω κατα τις 3 4 του μηνα. Ελεγα να κανω αλλη μια να δω που βρίσκομαι!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , iwannar είπε:

@depyfr Εγω ειχα σημαδια.. Αλλα κ εγω ανυπομονη ειμαι κ το εκανα 4 μερες πριν την καθυστερηση... Για πρωτο μηνα προσπαθειών δεν το περιμενα οτι θα ερθει τοσο γρηγορα... Τωρα ευχομαι να πανε ολα καλα.. Το ιδιο κ σε εσενε.. 

μια χαρα θα πανε ολα!θετικη σκεψη και ενεργεια.εγω τον γιο μου τον επιασα πριν 27 μηνες με την πρωτη και τωρα αυτο μου λεγανε ολοι οτι μπορει να παρει ενα εξαμηνο αλλα τελικα μου εκανε εκπληξη με τον δευτερο μηνα προσπαθειας.:)δοξα τω θεω.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Ungry girl είπε:

Ένιωσα προαίσθημα οχι ομως συμπτώματα!! Και το προαίσθημα το βασιζα στο οτι το ήθελα πολυ τιποτα αλλο το ξέρεις πως περιμενα περιοδο χαχα

Ναι μικρακι μ αυτο λεω οτι εχω αντιθετο προαισθημα! Σημερα δεν περιμενουμε την @Dimitr@17!!!!

Αυριο ειμαι εγω


tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , MelinaFo είπε:

Υπομονη βρε κοριτσι μ! Δεν βρηκες κανενα γιατροσοφι για να αισθανεσαι λιγο καλυτερα?

καλημερα!ευχαριστω μελινακι. τιποτα δεν σε κανει καλα ..  αγορασα ενα σιροπι το emecalm το οποιο φαινεται συνηθησε ο οργανισμος κ δεν μου εκανε δουλεια μετα. χθες πηρα χαπι γι ατην ναυτια κ ημουν καλα ολοκληρες 12 ωρες!! αφου εφαγα κανονικα!!!!  καλα τσαι τζιντζερ κ λεμονι κ τα λοιπα δεν κανουν τιποτα.. νιωθω το στομαχι μου 24 ωρες χαλια ... μεχρι στιγμης κανω εμετο το πρωι κ το βραδυ . αντε να δω πως θα με παει .. αν κ πιστευω οτι στην 8-9 εβδομαδα θα γινω χαλια... υπομονη... δεν μπορω να κανω τιποτα αλλο . τωρα περιμενω κ τα βραχιολακια ναυτιας να δω αν θα κανουν δουλεια κ αυτα.. 

μακαρι να εισαι εγκυουλα κ εσυ!


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , depyfr είπε:

μια χαρα θα πανε ολα!θετικη σκεψη και ενεργεια.εγω τον γιο μου τον επιασα πριν 27 μηνες με την πρωτη και τωρα αυτο μου λεγανε ολοι οτι μπορει να παρει ενα εξαμηνο αλλα τελικα μου εκανε εκπληξη με τον δευτερο μηνα προσπαθειας.:)δοξα τω θεω.

Μπραβο..  37 χοριακη ειναι καλη? Ευχαριστω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 3 λεπτά , depyfr είπε:

αν καταλαβα εισαι εγκυουλα ε???σε ποια βδομαδα???οι εμετοι ποτε σου ξεκινησαν???διαβασα καπου χτες οτι βοηθανε πολυ οι πατατες οι βραστες.

καλημερα! ειμαι 6 εβδ ακριβως .  η ναυτια 24 ωρες ξεκινησε ακριβως στην 5 εβδομαδα. ναι με βοηθανε πολυ οι βρστες πατατες  , ειναι το μονο που τρωω αλλα πλεον πηρα χαπι primperan οποτε αυτο με βοηθαει αρκετα... μην ανησυχεις ομως γτ ο καθε οργανισμος ειναι διαφορειτικος κ μπορει να μην τα εχεις εσυ .


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , ada32 είπε:

καλημερα!ευχαριστω μελινακι. τιποτα δεν σε κανει καλα ..  αγορασα ενα σιροπι το emecalm το οποιο φαινεται συνηθησε ο οργανισμος κ δεν μου εκανε δουλεια μετα. χθες πηρα χαπι γι ατην ναυτια κ ημουν καλα ολοκληρες 12 ωρες!! αφου εφαγα κανονικα!!!!  καλα τσαι τζιντζερ κ λεμονι κ τα λοιπα δεν κανουν τιποτα.. νιωθω το στομαχι μου 24 ωρες χαλια ... μεχρι στιγμης κανω εμετο το πρωι κ το βραδυ . αντε να δω πως θα με παει .. αν κ πιστευω οτι στην 8-9 εβδομαδα θα γινω χαλια... υπομονη... δεν μπορω να κανω τιποτα αλλο . τωρα περιμενω κ τα βραχιολακια ναυτιας να δω αν θα κανουν δουλεια κ αυτα.. 

μακαρι να εισαι εγκυουλα κ εσυ!

Υπομονη τι να κανεις! Σου ευχομαι να μην ταλαιπωρηθεις πολυ!

  • Μου αρέσει 1

tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , marillia είπε:

Ωχχ πρωινοί εμετοί!!!!Ναι τις είχαμε τις επαφούλες και λίγο αποχή τώρα για 2-3 μερούλες και μετά πάλι χαχαχχχ!!!!!!

Γιατί αποχή τώρα?δεν κάνετε και σήμερα καλού κακού?τρίτη Τετάρτη δεν σου ειπε θα σκάσει??


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , marillia είπε:

Ωχχ πρωινοί εμετοί!!!!Ναι τις είχαμε τις επαφούλες και λίγο αποχή τώρα για 2-3 μερούλες και μετά πάλι χαχαχχχ!!!!!!

καλα να φανταστεις οτι εγω με αναγουλες κ εμετους ειμαι αλλα το αθλημα δεν το εχω αφησει ακομα!!! :P me xalarvnei για λιγο .. κ ξεχνιεμαι 


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, MelinaFo είπε:

Υπομονη τι να κανεις! Σου ευχομαι να μην ταλαιπωρηθεις πολυ!

μακαρι! απο το στομα σου κ στου Θεου το αυτι . σημερα εχω γιατρο να δω αν θα ακουσουμε καρδουλα..

πρίν από 8 λεπτά , marillia είπε:

Ωχχ πρωινοί εμετοί!!!!Ναι τις είχαμε τις επαφούλες και λίγο αποχή τώρα για 2-3 μερούλες και μετά πάλι χαχαχχχ!!!!!!

ναι γτ δεν κανατε και σημερα ? αφου χθες δεν ηταν η ωορηξια σου? η μπερδευτηκα?


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...