Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

Just now, MelinaFo είπε:

Υπομονη τι να κανεις! Σου ευχομαι να μην ταλαιπωρηθεις πολυ!

μακαρι! απο το στομα σου κ στου Θεου το αυτι . σημερα εχω γιατρο να δω αν θα ακουσουμε καρδουλα..

πρίν από 8 λεπτά , marillia είπε:

Ωχχ πρωινοί εμετοί!!!!Ναι τις είχαμε τις επαφούλες και λίγο αποχή τώρα για 2-3 μερούλες και μετά πάλι χαχαχχχ!!!!!!

ναι γτ δεν κανατε και σημερα ? αφου χθες δεν ηταν η ωορηξια σου? η μπερδευτηκα?


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 1 λεπτό , ada32 είπε:

μακαρι! απο το στομα σου κ στου Θεου το αυτι . σημερα εχω γιατρο να δω αν θα ακουσουμε καρδουλα..

Ελα ρε συ!!! Τελεια!! Ηρθε η μερα! Με το καλο

  • Μου αρέσει 1

tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , ada32 είπε:

καλημερα! ειμαι 6 εβδ ακριβως .  η ναυτια 24 ωρες ξεκινησε ακριβως στην 5 εβδομαδα. ναι με βοηθανε πολυ οι βρστες πατατες  , ειναι το μονο που τρωω αλλα πλεον πηρα χαπι primperan οποτε αυτο με βοηθαει αρκετα... μην ανησυχεις ομως γτ ο καθε οργανισμος ειναι διαφορειτικος κ μπορει να μην τα εχεις εσυ .

ωχ εγω αυριο μπαινω 5 βδομαδα.λες να εχω απροοπτα???χαχαχαχαχαχακοιτα στον γιο μου δεν ειχα τιποτα απολυτως.μετα ειχα καποια θεματα με υλιγγο και μεση.αλλα πολυ αργοτερα.6-7-8-9.αλλα μπορει να ηταν και λογω αγχους γιατι τοτε φτιαχναμε και το σπιτι μας με τον αντρα μου και ειχα στρεσαριστει.ειχαμε και κατι ζημιες...τεσπα ελπιζω να μην με πιασουν.υπομονη κοριτσι μου εσυ.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , MelinaFo είπε:

Ναι μικρακι μ αυτο λεω οτι εχω αντιθετο προαισθημα! Σημερα δεν περιμενουμε την @Dimitr@17!!!!

Αυριο ειμαι εγω

Εγω οτι προαίσθημα καο να εχεις ευχομαι να μη σταματήσει το σερι!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , ada32 είπε:

μακαρι! απο το στομα σου κ στου Θεου το αυτι . σημερα εχω γιατρο να δω αν θα ακουσουμε καρδουλα..

ναι γτ δεν κανατε και σημερα ? αφου χθες δεν ηταν η ωορηξια σου? η μπερδευτηκα?

Nαι είχαμε και σήμερα το πρωί!!!!Και τέλος για λίγες μέρες χαχχαχαχ!!!Μετά πάλι!!!Την Τρίτη είχα 20χιλ και δεν είχε σκάσει!!!Η χτες έγινε ή σήμερα!!!Εν τω μεταξύ είχα μια βδομάδα που παρήγγειλα βιταμίνες και ινοφερτ και μου λένε έχουμε έλλειψη αλλά αφού τα παρήγγειλα!!!Τους τα ακύρωσα και παρήγγειλα από αλλού!!!Αύριο μπορεί να τα έχω!!!Ηπια χτες και βιταμίνη d σε αμπούλα!!!Αηδία!!!Με έπιασε καούρα!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 1 λεπτό , depyfr είπε:

ωχ εγω αυριο μπαινω 5 βδομαδα.λες να εχω απροοπτα???χαχαχαχαχαχακοιτα στον γιο μου δεν ειχα τιποτα απολυτως.μετα ειχα καποια θεματα με υλιγγο και μεση.αλλα πολυ αργοτερα.6-7-8-9.αλλα μπορει να ηταν και λογω αγχους γιατι τοτε φτιαχναμε και το σπιτι μας με τον αντρα μου και ειχα στρεσαριστει.ειχαμε και κατι ζημιες...τεσπα ελπιζω να μην με πιασουν.υπομονη κοριτσι μου εσυ.

ε τοτε βρε δεν νομιζω . τιποτα δν θα εχεις.. μια χαρα θα εισαι . θα τα λεμε εδω

  • Μου αρέσει 1

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Ungry girl είπε:

Εγω οτι προαίσθημα καο να εχεις ευχομαι να μη σταματήσει το σερι!!

Μακαρι κοριτσακι μ και γω θελω να μην χαλασει το σερι!!!

  • Μου αρέσει 2

tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Nati85 είπε:

Γιατί αποχή τώρα?δεν κάνετε και σήμερα καλού κακού?τρίτη Τετάρτη δεν σου ειπε θα σκάσει??

Νάτι μουυυυυυ!!!!!Πως είσαι?Ναι είχαμε πρωινή επαφή!!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , marillia είπε:

Νάτι μουυυυυυ!!!!!Πως είσαι?Ναι είχαμε πρωινή επαφή!!!!

Α ωραία μια χαρά!!γιατι αγχώθηκα μην χάσετε  ευκαιρίες!!χαχα!!είμαι τρελή!!

 Δεν είμαι πολύ καλά κοριτσάκι μου ψυχολογικά.δδν ξέρω έχω πέσει πολύ.εχω πολλά στο μυαλό μου που με προβληματίζουν όχι μόνο για μωρό και νιώθω αγχωμενη και πεσμένη.τωρα θα βγούμε μια βολτιτσα που έχει καλό καιρό.


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


On 13/2/2018 at 12:46 ΜΜ, anemoni1989 είπε:

Το ξερω βρε για την αχνη,  αλλα αυτη παραηταν... Με πολυ δυσκολια διακρινοταν... Οπως και να χει θα φανει... Αναγκαστικά θα πρέπει να περιμένω μετικες μερες ακομα... Αν δεν ερθει σίγουρα κατι παιζει... Οποτε θα επαναλαβω τεστ και χοριακη... 

κοριτσι καλημερα! που εισαι εσυ? τελικα εκανες αλλο τεστακι?

πρίν από 13 λεπτά , marillia είπε:

Nαι είχαμε και σήμερα το πρωί!!!!Και τέλος για λίγες μέρες χαχχαχαχ!!!Μετά πάλι!!!Την Τρίτη είχα 20χιλ και δεν είχε σκάσει!!!Η χτες έγινε ή σήμερα!!!Εν τω μεταξύ είχα μια βδομάδα που παρήγγειλα βιταμίνες και ινοφερτ και μου λένε έχουμε έλλειψη αλλά αφού τα παρήγγειλα!!!Τους τα ακύρωσα και παρήγγειλα από αλλού!!!Αύριο μπορεί να τα έχω!!!Ηπια χτες και βιταμίνη d σε αμπούλα!!!Αηδία!!!Με έπιασε καούρα!!!

αχ εγω πηρα σε χαπια αλλα δεν τα εχω παρει ακομα  γτ λενε οτι πρεπει να την παρεις μετα το φαγητο κ εγω δνε μπορω να αφαω ακομα .

μια χαρα οι επαφες σας . εγω πιστευω οτι θ αμας εχεις ευχαριστα εσυ!

  • Μου αρέσει 1

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Ungry girl είπε:

Κοριτσια πήρα τα αποτελεσματα και δεν μου αρεσαν!!! 751,7

Αντε παλι!!! Που εισαι ειπαμε??? ΕΥΒΟΙΑ? ΘΑ ΚΑΤΕΒΩ ΜΑΡΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΓΛΙΤΩΣΕΙΣ

  • Χαχα 1

tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Μάντη είπε:

Καλημερααααα τι δεν σου αρέσει ακριβώς;;;;;; :confused: εγώ γτ τη βλέπω τέλεια!

Καλημέρα δεν θα έπρεπε να ειναι λιγο παρα πανω??? Εσένα ηταν καλη!!!

πρίν από 1 λεπτό , MelinaFo είπε:

Αντε παλι!!! Που εισαι ειπαμε??? ΕΥΒΟΙΑ? ΘΑ ΚΑΤΕΒΩ ΜΑΡΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΓΛΙΤΩΣΕΙΣ

Χαχαχαχαχα!!! Οχι σε προκαλώ ελα χχαα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...