Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 2 λεπτά , Beboula25 είπε:

Εκεί που είχα ηρεμήσει τσουπ ξανά το σασπένς! Και πάλι σε ευχαριστώ πολύ!!

Εεεε ναι μη χαλαρώσουμε!!!Θα δεις μεχρί να πας είναι η αγωνία πιο πολύ!!!Αλλα κατι ανησυχητικό δν νομίζω να είναι!!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , marillia είπε:

Εεεε ναι μη χαλαρώσουμε!!!Θα δεις μεχρί να πας είναι η αγωνία πιο πολύ!!!Αλλα κατι ανησυχητικό δν νομίζω να είναι!!!!

 

πρίν από 10 λεπτά , marillia είπε:

Εεεε ναι μη χαλαρώσουμε!!!Θα δεις μεχρί να πας είναι η αγωνία πιο πολύ!!!Αλλα κατι ανησυχητικό δν νομίζω να είναι!!!!

Με τίποτα λέμε! Πάντως επανέρχομαι στην άποψη μου και το λέω και εδώ σε καποιες συζητήσεις πως η αφετηρία όλων είναι η υγεία σε όλα τα επίπεδα!Υγεια και έπειτα με πιστη, κουράγιο και προσπάθεια θα γίνουν όλα

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

On 2/3/2018 at 7:37 ΜΜ, soth_26 είπε:

Στης τρεις μερες καθυστέρηση εκανα τη χοριακη. Σοβαρα ε? Κοιτα να δεις τι γινεται! Θα περιμενω μεχρι δευτέρα τοτε καί βλεπω 

Τι έγινε τλκ?? Έκανες κανένα τεστ μηπως??? Μακάρι να έκανες κ να έχεις ευχάριστα νέα.. :)

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Farmakotriftena είπε:

@ntemiiiiii συγχαρητήρια και σε σένα! Καλή τελειομηνη εγκυμοσύνης :) 

Σευχαριστω πολύ!Κι εσύ με το καλό να δεχτείς το γιοκα σου!!!!

2 ώρες πρίν, Farmakotriftena είπε:

Prenatal yoga  και pilates επιτρέπεται σε μια φυσιολογική εγκυμοσύνη αλλά μεγάλη προσοχή στον δάσκαλο.  Βγαίνει κάθε καρυδιάς καρύδι και διδάσκει χωρίς να το κατέχει. Εγώ κάνω και τα δύο.  Επίσης οποία θέλει μπορώ να της πω γιατί από πολλές περιοχές πιστοποιημένους δασκάλους.  @ntemiiiiii ειδικά στο Παγκράτι που μένεις έχω να σου πω αν θες.  

Δε μένω Παγκράτι καλέ!Ούτε καν Αθήνα! ΧαΧχαχ

Γιάννενα ειμαι!

9 ώρες πρίν, Ungry girl είπε:

Ναι ναι πρωτη!!!

Καλε εσυ δεν έχεις πει τιποτα πουθενά????

Εσείς λογικά θα δείτε πολλά αύριο!Άντε με το καλό!

  • Ευχαριστώ 1

EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 13 λεπτά , ntemiiiiii είπε:

 

Δε μένω Παγκράτι καλέ!Ούτε καν Αθήνα! ΧαΧχαχ

Γιάννενα ειμαι!

 

Αχαχα!! Κάποια έγραψε ότι μένει πίσω από το Καλλιμάρμαρο και μπερδεύτηκα χαχα 

  • Χαχα 1

yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 52 λεπτά , Farmakotriftena είπε:

Αχαχα!! Κάποια έγραψε ότι μένει πίσω από το Καλλιμάρμαρο και μπερδεύτηκα χαχα 

Εγβ ειχα κανει στο τμημα που εχουν στο ΟΑΚΑ. Να πω επισης οτι ηταν και πολυ ακριβο.

  • Μου αρέσει 1

TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας κορίτσιαααα. Μπηκα και εγω στην παρεα σας. Νεα στο φορουμ.. ονομαζομαι Αυγη και ειμαι 23 ετων. Εδω και μια βδομαδα εχω συμπτώματα εγκυμοσυνης ενω περιμενω περιοδο στις 10 του μηνος. Ειναι δυνατον να ξεκινουν τοσο νωρίς? ? Εχω ναυτια καθε πρωι . Δεν μπορω να φαω τιποτα.. απ το μεσημερι και μετα ειμαι καπως καλυτερα. Φουσκωμενη κοιλια. Υπνηλία.  Σ μια ωρα μπορει να εχω παει και 3 φορες τουαλετα για πιπι μου.εκανα και τεστ εγκυμοσυνης και βγηκε θετικο. Μπορει να εδειξε λαθος ??? Εχω αγχωθει καπως. Γιατι και οι δυο ειμαστε μικροι. Αν τελικα ειμαι όντως εγκυος δεν ξερω πως θα του το ανακοινωσω.. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Aygi είπε:

Γεια σας κορίτσιαααα. Μπηκα και εγω στην παρεα σας. Νεα στο φορουμ.. ονομαζομαι Αυγη και ειμαι 23 ετων. Εδω και μια βδομαδα εχω συμπτώματα εγκυμοσυνης ενω περιμενω περιοδο στις 10 του μηνος. Ειναι δυνατον να ξεκινουν τοσο νωρίς? ? Εχω ναυτια καθε πρωι . Δεν μπορω να φαω τιποτα.. απ το μεσημερι και μετα ειμαι καπως καλυτερα. Φουσκωμενη κοιλια. Υπνηλία.  Σ μια ωρα μπορει να εχω παει και 3 φορες τουαλετα για πιπι μου.εκανα και τεστ εγκυμοσυνης και βγηκε θετικο. Μπορει να εδειξε λαθος ??? Εχω αγχωθει καπως. Γιατι και οι δυο ειμαστε μικροι. Αν τελικα ειμαι όντως εγκυος δεν ξερω πως θα του το ανακοινωσω.. 

Γεια σου κοριτσι!!! Ολα αυτα που λες ειναι λιγο νωρις για να τα εχεις και το τεστ εισαι σιγουρη πως ηταν θετικο και το διάβασες σωστά?? Απο την αλλη αν εισαι σιγουρη πως το τεστ το εκανες ξαι είδες σωστα τοτε εισαι έγκυος!!! Απο την αλλη καλο είναι να το Ανακοινώσεις στο φιλο σου δεν εισαι δα.και τοσο μικρη!!!!! Προσοχη σε οτι και αν κανείς

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Aygi είπε:

Γεια σας κορίτσιαααα. Μπηκα και εγω στην παρεα σας. Νεα στο φορουμ.. ονομαζομαι Αυγη και ειμαι 23 ετων. Εδω και μια βδομαδα εχω συμπτώματα εγκυμοσυνης ενω περιμενω περιοδο στις 10 του μηνος. Ειναι δυνατον να ξεκινουν τοσο νωρίς? ? Εχω ναυτια καθε πρωι . Δεν μπορω να φαω τιποτα.. απ το μεσημερι και μετα ειμαι καπως καλυτερα. Φουσκωμενη κοιλια. Υπνηλία.  Σ μια ωρα μπορει να εχω παει και 3 φορες τουαλετα για πιπι μου.εκανα και τεστ εγκυμοσυνης και βγηκε θετικο. Μπορει να εδειξε λαθος ??? Εχω αγχωθει καπως. Γιατι και οι δυο ειμαστε μικροι. Αν τελικα ειμαι όντως εγκυος δεν ξερω πως θα του το ανακοινωσω.. 

Καλησπερα! Τι κυκλους κανεις συνηθως? Το τεστ το εκανες σημερα? Μπορειμνα ανεβασεις φωτο απο το τεστ?


tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Aygi είπε:

Γεια σας κορίτσιαααα. Μπηκα και εγω στην παρεα σας. Νεα στο φορουμ.. ονομαζομαι Αυγη και ειμαι 23 ετων. Εδω και μια βδομαδα εχω συμπτώματα εγκυμοσυνης ενω περιμενω περιοδο στις 10 του μηνος. Ειναι δυνατον να ξεκινουν τοσο νωρίς? ? Εχω ναυτια καθε πρωι . Δεν μπορω να φαω τιποτα.. απ το μεσημερι και μετα ειμαι καπως καλυτερα. Φουσκωμενη κοιλια. Υπνηλία.  Σ μια ωρα μπορει να εχω παει και 3 φορες τουαλετα για πιπι μου.εκανα και τεστ εγκυμοσυνης και βγηκε θετικο. Μπορει να εδειξε λαθος ??? Εχω αγχωθει καπως. Γιατι και οι δυο ειμαστε μικροι. Αν τελικα ειμαι όντως εγκυος δεν ξερω πως θα του το ανακοινωσω.. 

Καλώς ήρθες Αυγή. Ένα τεστ πέντε μέρες νωρίτερα σπάνια δείχνει. Έχουν κάνει πολλές κοπέλες και ακόμα και εκείνες που ήταν τελικά έγκυες τόσο νωρίς δεν ήταν σίγουρες για το θετικό. Δώσε μας λίγες πληροφορίες. Συνήθως τι κύκλους έχεις; Ποτέ ήταν η τελευταία περίοδος σου; Και αν θυμάσαι ποτέ ήταν οι επαφές σας;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , Ungry girl είπε:

Γεια σου κοριτσι!!! Ολα αυτα που λες ειναι λιγο νωρις για να τα εχεις και το τεστ εισαι σιγουρη πως ηταν θετικο και το διάβασες σωστά?? Απο την αλλη αν εισαι σιγουρη πως το τεστ το εκανες ξαι είδες σωστα τοτε εισαι έγκυος!!! Απο την αλλη καλο είναι να το Ανακοινώσεις στο φιλο σου δεν εισαι δα.και τοσο μικρη!!!!! Προσοχη σε οτι και αν κανείς

Μικρακι τι κανεις??? Πως πηγε το ραντεβου σου??? Χαθηκαμε!

 

πρίν από 11 λεπτά , alina80 είπε:

Καλώς ήρθες Αυγή. Ένα τεστ πέντε μέρες νωρίτερα σπάνια δείχνει. Έχουν κάνει πολλές κοπέλες και ακόμα και εκείνες που ήταν τελικά έγκυες τόσο νωρίς δεν ήταν σίγουρες για το θετικό. Δώσε μας λίγες πληροφορίες. Συνήθως τι κύκλους έχεις; Ποτέ ήταν η τελευταία περίοδος σου; Και αν θυμάσαι ποτέ ήταν οι επαφές σας;

Αλινααααα τι εγινε βρε κοριτσι πως πας χαθηκαμε! Μας φαγαν οι δουλειες

  • Χαχα 1

tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...