Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Το κέντρο μου είπε είναι νωρίς για υπέρηχο αλλά η γιατρός μου, μου είπε να πάω να επιβεβαιώσουμε ότι υπάρχει ενδομητρια κύηση. Πήγα, κάναμε υπέρηχο, είδαμε τον σάκο!!!! Εμβρυικα στοιχεία δεν φαινόταν ακόμα αλλά ήταν ορατός ο λεκιθικος ασκός που προηγείται του εμβρυου. Σε 10 μέρες που θα μπω στην 7η εβδομάδα έχω πάλι υπέρηχο ελπίζω να ακούσουμε καρδια!!!!

      1 hour ago, Lila ki είπε:

      Μπταβο κορίτσια με το καλό !!!! Όλα να πάνε δεξιά !!!

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

      1 ώρα πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ρε κορίτσια αλήθεια είναι φοβερό που ξένοι άνθρωποι χαίρονται με την χαρά σου σασ ευχαριστούμε πάρα πάρα πολύ για τις ευχές σασ αλήθεια μέσα από την καρδιά μου μόνο χαρές σας εύχομαι. Απλά η σύζυγος έσκασε γιατί μου λέει ότι εχτές θα έπρεπε να είναι κοντά 4000 και σήμερα 6000 αλλά μπορεί να μην κάνει διπλασιασμό κάθε 48ωρες σωστά δεν τα λέω;;

      Ρε χαίρομαι πάρα πολύ αλήθεια γιατί κάναμε την ίδια μέρα εμβρυομεταφορα αχααχαχαχα ο καθένας με τον πόνο του αχααχαχαχα σου εύχομαι τα καλύτερα αλήθεια εσύ πότε θα πασ για ραντεβού 

      Οχι δεν κάνει υποχρεωτικά διπλασιασμό κάθε 48. Μια χαρά ανεβαίνει η χοριακη σας!!!! Θα περιμένουμε τσ ομορφα νέα σας την Παρασκευή που έχετε υπέρηχο! 

      1 ώρα πρίν, Bluee19 είπε:

      Η χοριακη σας ανεβαίνει τελειαααα με το καλό ο υπέρηχος όλα να σας πάνε κατευχην 🙏🏼

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

      • Μου αρέσει 1
      • Λουλούδια 3

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 4 λεπτά , Neraidoula86 είπε:

Ζηνουλα μου μα σου πω την αληθεια...και εγω πιο πολύ σκεφτομαι οτι μηπως εχω κατι άλλο. δεν μου εχει ξανασυμβει να εχω καθυστερηση, νιωθω παραξενα. εχω βγει απο τον ρυθμο μου κιολας αυτες τις μερες.

λοιπον λεω να παω για μια χοριακούλα την Παρασκευη το πρωι αν δε εχει ερθει η περιοδος μου νωριτερα βεβαια. Ουφφφ αντε να περασουν κι αυτες οι μερες......!

Συγχαρητηρια για την εγκυμοσυνη σου...σου ευχομαι μια υπεροχη και ηρεμη εγκυμοσυνη, με το καλο να κρατησεις το σπορακι σου στην αγκαλια σου.

Σου ευχομαι να ειναι εγκυμοσυνη αυτα που νιωθεις.και να ειμαστε μαζι με την κοιλια τουρλα! Χαχα 

Σ ευχαριστω για τις ευχες σου.Να ερθουν ολα καλα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 1 λεπτό , zina7777 είπε:

Σου ευχομαι να ειναι εγκυμοσυνη αυτα που νιωθεις.και να ειμαστε μαζι με την κοιλια τουρλα! Χαχα 

Σ ευχαριστω για τις ευχες σου.Να ερθουν ολα καλα!!

Σε ευχαριστω παρα πολύ ειλικρινα!! και εγω το ελπιζω <3 <3

Link to comment
Share on other sites

Κοπελες καλημερα σας..Σημερα το πολυποθητο ραντεβου μου.Παρακαλατε να ειναι ολα καλα.

Δεν εχω μαθει πως πηγες εσυ @Ungry girl 

Εχουμε κανενα νεακι ευχαριστο να αναρτησω πινακακι??

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , zina7777 είπε:

Κοπελες καλημερα σας..Σημερα το πολυποθητο ραντεβου μου.Παρακαλατε να ειναι ολα καλα.

Δεν εχω μαθει πως πηγες εσυ @Ungry girl 

Εχουμε κανενα νεακι ευχαριστο να αναρτησω πινακακι??

Καλημερα ζινα και καλη επιτυχία στο ραντεβου σου!! Μια χαρά ολα ποηυ χάθηκες εχθες?

8 ώρες πρίν, Aygi είπε:

Κοριτσια σας ευχαριστω ολες παρα πολυ για τις απαντησεις σας!!!!  Ναι δεν μπορω να μιλησω στους γονεις μου γιατι φοβαμαι την αντίδραση τους. Και επισης δεν ειναι σιγουρο ακομα. Οσο για το αγορι μου δεν θελω να του το πω απο το τηλεφωνο . Θα σοκαριστει!!! Χρησιμοποιουσαμε προφυλαξεις απλα καποιες φορες φορουσε το προφυλακτικό προς το τελος.. για την εξεταση αυτη θα παω πρωι πρωι ετσι ?? 

Κορίτσι μου καλο είναι για να μην υπάρχουν ατυχήματα και επιδη δεν ειστε και μωρά καλο ειναι οι προφυλαξεις να χρισιμοποιουντε αυστηρα οπως πρέπει!!! Καλο ειναι να.μξ παίζουμε με αυτα τα θεματα

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Beboula25 είπε:

Νομίζω οι περισσότερες κοπέλες κάπου σε αυτές τις ηλικίες έχουμε περάσει κάτι ανάλογο.. Και εύχομαι να παραμείνεις χαρουμενη όποιο και αν είναι το αποτέλεσμα!!!Οσο για τον φόβο θα τον έχεις ακόμη και αν έχεις αποφασίσει για κάτι τέτοιο 

Δεν ξέρω αν η παράθεση της μπερδεμένης φατσούλας πάει στο σχόλιο μου περί ανάλογης εμπειρίας σε νεαρά κοριτσια.Και απαντώ τώρα προς αποφυγήν παρεξηγησης και λαθος κατανοησης του γραπτού λόγου μου! Προσωπικά σε εμενα και πολλά κοριτσια και φιλες θυμαμαι να έχουμε περάσει από αυτό το άγχος μιας ενδεχόμενης εγκυμοσυνης έπειτα από επαφή που κάτι δεν πήγε καλα σχετικά με την προφύλαξη.Προσεχω πολύ καλα το τι λέω εδώ μέσα ώστε να μην περάσω λαθος μνμ για αυτό κ ευχήθηκα στο κορίτσι είτε είναι είτε δεν είναι να παραμείνει ευτυχισμένη!Ο νοών νοείτο..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, zina7777 είπε:

Κοπελες καλημερα σας..Σημερα το πολυποθητο ραντεβου μου.Παρακαλατε να ειναι ολα καλα.

Δεν εχω μαθει πως πηγες εσυ @Ungry girl 

Εχουμε κανενα νεακι ευχαριστο να αναρτησω πινακακι??

Καλημέρα κοριτσια!! @zina7777Με το καλό το ραντεβουδάκι σας όλα καλα να είναι και θα είναι!!! Ολόψυχα σου το εύχομαι!!!

@Ungry girl που είσαι θυμωμένο κορίτσι;;;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Beboula25 είπε:

Καλημέρα κοριτσια!! @zina7777Με το καλό το ραντεβουδάκι σας όλα καλα να είναι και θα είναι!!! Ολόψυχα σου το εύχομαι!!!

@Ungry girl που είσαι θυμωμένο κορίτσι;;;

Καλημερα κορίτσι μου που να ειμαι τρεχω φουλλλλλ δουλεύω πολλές ωρες δεν με φτανει το 24 ωρο πιαααα

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , Ungry girl είπε:

Καλημερα κορίτσι μου που να ειμαι τρεχω φουλλλλλ δουλεύω πολλές ωρες δεν με φτανει το 24 ωρο πιαααα

Άξια μπράβο σου!! Τι να κάνουμε έτσι όπως έχουν γίνει τα πράγματα λέμε και ευχαριστώ και ας μην ανταμείβεται όπως πρέπει ο κόπος 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 35 λεπτά , Beboula25 είπε:

Άξια μπράβο σου!! Τι να κάνουμε έτσι όπως έχουν γίνει τα πράγματα λέμε και ευχαριστώ και ας μην ανταμείβεται όπως πρέπει ο κόπος 

Ούτε καν οχι.οπως.πρέπει!

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πρίν, Ungry girl είπε:

Γεια σου μελινακι μου τι κανεις δούλευω πολυ τελευταια άστα!!! Πολυ καλα ολα εχω ενα πανεμορφο μωρο!! Χεχε

Μπράβο Αννούλα! Απόλαυσε τώρα την εγκυμοσύνη σου! 

  • Ευχαριστώ 1

OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


20 ώρες πρίν, Farmakotriftena είπε:

@Ani ani τυχαία διάβασα τα νέα σου!! Να σου ζήσει ο γιος σου! Κακοτυχος και υγιής να είναι! Καλή δύναμη και σε σένα από δω και πέρα! Ο γιατρός είχε προβλέψει ότι θα γεννήσεις λίγο πρόωρα ή ήταν ξαφνικό;

@elenakii22 ε ε έρχεται!! Με το καλό και σε σένα!

Γεια σου κοριτσι μου. Οχι δεν ειχε προβλεψει οτι θα γεννησω πιο νωρις. Μονο ο μπεμπης το ηξερε και μας το κραταγε για μυστικο! Εσυ πως εισαι; 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Beboula25 είπε:

Καλημέρα κοριτσια!! @zina7777Με το καλό το ραντεβουδάκι σας όλα καλα να είναι και θα είναι!!! Ολόψυχα σου το εύχομαι!!!

 

ευχαριστω πολυ κοριτσι μου.Εχω αγχος αρκετο....

2 ώρες πρίν, Ungry girl είπε:

Καλημερα ζινα και καλη επιτυχία στο ραντεβου σου!! Μια χαρά ολα ποηυ χάθηκες εχθες?

 

Σ ευχαριστω φιλη,ακουσες καρδουλα?Δε θυμαμαι ακριβως σε τι φαση εισαι.Εμπλεξα χτες με εναν 4 ωρο καφε σε καφετερια με μια φιλη που ειχα να τη δω καιρο..ασε..

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, BettySt είπε:

Μπράβο Αννούλα! Απόλαυσε τώρα την εγκυμοσύνη σου! 

Ευχαριστώ Μπέτυ ναι τωρα μπορω να χαλαρώσω εσυ ολα.καλα??

πρίν από 43 λεπτά , zina7777 είπε:

ευχαριστω πολυ κοριτσι μου.Εχω αγχος αρκετο....

Σ ευχαριστω φιλη,ακουσες καρδουλα?Δε θυμαμαι ακριβως σε τι φαση εισαι.Εμπλεξα χτες με εναν 4 ωρο καφε σε καφετερια με μια φιλη που ειχα να τη δω καιρο..ασε..

Καλα εκανες να το ριχνεις εξω ναι ακούσαμε

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Hello girls...!!!!τι κανετε?πως ειστε ...εγω τωρα μπαινω στις γονιμες 12η μερα σημερα και λεω να ξεκινησω τεστακια μπας και καταλαβω τπτ...

Άντε κορίτσι με το καλο τα τεστακια.σου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...