Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • λοιπόν κορίτσια να σας κάνω ενημέρωση! σήμερα μπήκα 33 , εχω λίγα πονάκια αλλά μάλλον είναι έντερο! ο γιατρός είπε δευτέρα θα μ σταματήσει τον όρο και αν παω καλα και σταματήσουν οι συσπασεισ θα με στείλει σπίτι να πάρω όσες μέρες με κρατήσει! αν την δευτέρα χωρίς όρο δεν τα παω καλα και αρχίσω πάλι πανηγύρια θα πάμε σε τοκετό! είπε δεν θέλει να πάρω άλλο τοκολυτικο! άρα 33+3 περίπου θα γεννάω , να ναι καλα το μωράκι; λογικά θα είναι κοντά στα 2100! εκανα κ άλλο σετ κορτζιονες προχθές 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 6 λεπτά , Aygi είπε:

Ειμαι πολυ μπερδεμενη. Δεν ξερω αν πρεπει να χαρω ή να λυπηθω. Νιωθω ετοιμη για ενα μωρο και θα το ηθελα πολυ απ την αλλη φοβαμαι ..

Το ξέρω κορίτσι μου είναι μπερδεμένα συναισθήματα εφόσον δεν ήσουν προετοιμασμένη για κάτι τέτοιο.Επισης κάποιοι λένε πως ποτε δεν είσαι έτοιμος μέχρι να σου συμβεί.Εαν υπάρχει εγκυμοσυνη και αν το θέλεις πραγματικά και είσαι έτοιμη τότε σου το εύχομαι και μην φοβάσαι όλα θα τα αντιμετωπίσεις τότε χωρίς κανενα φόβο να είσαι σίγουρη!Απλως πάντα έχουμε στο μυαλό μας πως το να φέρουμε ένα παιδί στον κόσμο δεν είναι απλώς μια κουβέντα και μια επιθυμία είναι μια ζωή για την οποία υπεύθυνοι είμαστε εμείς..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 4 λεπτά , Beboula25 είπε:

Το ξέρω κορίτσι μου είναι μπερδεμένα συναισθήματα εφόσον δεν ήσουν προετοιμασμένη για κάτι τέτοιο.Επισης κάποιοι λένε πως ποτε δεν είσαι έτοιμος μέχρι να σου συμβεί.Εαν υπάρχει εγκυμοσυνη και αν το θέλεις πραγματικά και είσαι έτοιμη τότε σου το εύχομαι και μην φοβάσαι όλα θα τα αντιμετωπίσεις τότε χωρίς κανενα φόβο να είσαι σίγουρη!Απλως πάντα έχουμε στο μυαλό μας πως το να φέρουμε ένα παιδί στον κόσμο δεν είναι απλώς μια κουβέντα και μια επιθυμία είναι μια ζωή για την οποία υπεύθυνοι είμαστε εμείς..

Εχεις απολυτο δικιο σε ολα οσα λες.. ετσι ακριβως ειναι. Ενα μωρο σ αλλαζει τη ζωη και εχει πολλες ευθυνες.

πρίν από 1 λεπτό , Smile89 είπε:

 

Από την στιγμή που το θεςτα πάντα θα αντιμετωπίσεις.  Θα το δεις. 

Μακαρι!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Aygi είπε:

Εχεις απολυτο δικιο σε ολα οσα λες.. ετσι ακριβως ειναι. Ενα μωρο σ αλλαζει τη ζωη και εχει πολλες ευθυνες.

Μακαρι!!!

Δες πρώτα τι συμβαίνει και μετά βλέπεις πως κίνησε εννοώ πως θα το πεις στους δικούς και στο αγόρι σου,

πρίν από 2 λεπτά , MelinaFo είπε:

Με το αγορι σου ειστε καιρο? Αν το θελετε οι δυο σας οι γονεις ακολουθουν! 

Έχει δίκιο @Aygi μου!!


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 1 λεπτό , Aygi είπε:

Με το αγορι μου ειμαστε μαζι απο τις 14/10/13.. πανω απο 4 χρονια.. τον ξερουν και οι γονεις μου. Εχουμε γνωριστει και με τους γονεις του..

Αυτό είναι πολύ θετικό! ! Είστε ίδια ηλικία?


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 2 λεπτά , Aygi είπε:

Ναι και μενουμε μαζι.. τελειωνουμε φετος πρωτα ο Θεος.. 

Μια Χαρούλα μπράβο. Να δεις που αν υπάρχει εγκυμοσύνη θα χαρεί. Φοβάσαι μήπως δεν θα θέλει?


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω πολυ κοριτσια !!!! Ναι φοβαμαι μηπως τρομαξει .. δεν ξερω πως θα το παρει. Τ ειχαμε συζητησει πιο παλια οτι θα θελαμε ενα μωρο στο μελλον.. και οταν λεω στο μελλον εννοω οταν θα τελειωναμε με τις σχολές και θα ειχαμε μια δουλεια.. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Aygi είπε:

Ναι και μενουμε μαζι.. τελειωνουμε φετος πρωτα ο Θεος.. 

Μπράβο είναι έστω μια βάση αυτή έχετε μια σταθερή σχέση και κοινούς στόχους..Και συμφωνώ με τα κοριτσια αν εσείς το θέλετε οι γονείς ακολουθούν..Κάνε λιγάκι υπομονή μέχρι να εξακριβωθεί η κατάσταση σου και έπειτα με τον σύντροφο σου αποφασίζετε..Στην περίπτωση που δεν υπάρχει εγκυμοσυνη και ακόμη δεν είστε έτοιμοι τότε προσοχή και σωστές προφυλάξεις..Άσε που αν δεν ισχύει τώρα σε βλέπω μετά να το αναζητάς αφού από τώρα λες πως το θέλεις και έχεις μπει στην διαδικασία να το σκέφτεσαι θετικά..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Aygi είπε:

Σας ευχαριστω πολυ κοριτσια !!!! Ναι φοβαμαι μηπως τρομαξει .. δεν ξερω πως θα το παρει. Τ ειχαμε συζητησει πιο παλια οτι θα θελαμε ενα μωρο στο μελλον.. και οταν λεω στο μελλον εννοω οταν θα τελειωναμε με τις σχολές και θα ειχαμε μια δουλεια.. 

Οκ ίσως τα πράγματα να έγιναν με διαφορετική σειρά. Όμως όλα για καλό γίνονται.  Έτσι δεν λένε.

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...