Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

Το  first step εκανα. Ειναι αξιόπιστο?  Βγηκαν 2 γραμμές.  Η μια εντονη και η αλλη πιο αχνη.. για την εξεταση αιματος χρειαζεται καποια προετοιμασια ? Ειμαι στην επαρχία τωρα στους γονεις μου και ειμαι να σκασω.. Θα φυγω απο βδομαδα απο δω και τοτε θα καταφερω να κανω και την εξεταση αιματος. Πρεπει να παω σε γιατρο να τη γραψει ? Επισης αν παω με το βιβλιάριο υγειας θα φαινεται καπου ότι εχω κανει αυτην την εξεταση ? 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 1 λεπτό , Aygi είπε:

Το  first step εκανα. Ειναι αξιόπιστο?  Βγηκαν 2 γραμμές.  Η μια εντονη και η αλλη πιο αχνη.. για την εξεταση αιματος χρειαζεται καποια προετοιμασια ? Ειμαι στην επαρχία τωρα στους γονεις μου και ειμαι να σκασω.. Θα φυγω απο βδομαδα απο δω και τοτε θα καταφερω να κανω και την εξεταση αιματος. Πρεπει να παω σε γιατρο να τη γραψει ? Επισης αν παω με το βιβλιάριο υγειας θα φαινεται καπου ότι εχω κανει αυτην την εξεταση ? 

Δεν χρειάζεται να στην γραψει απλα θα πας στο μικροβιολογικό της περιοχής σου είναι φθηνή εξέταση και δεν θα γραφτεί στο βιβλιαριο σου δεν χρειαζεται καν να το χεις μαζι. 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Aygi είπε:

Το  first step εκανα. Ειναι αξιόπιστο?  Βγηκαν 2 γραμμές.  Η μια εντονη και η αλλη πιο αχνη.. για την εξεταση αιματος χρειαζεται καποια προετοιμασια ? Ειμαι στην επαρχία τωρα στους γονεις μου και ειμαι να σκασω.. Θα φυγω απο βδομαδα απο δω και τοτε θα καταφερω να κανω και την εξεταση αιματος. Πρεπει να παω σε γιατρο να τη γραψει ? Επισης αν παω με το βιβλιάριο υγειας θα φαινεται καπου ότι εχω κανει αυτην την εξεταση ? 

Δεν θα φαινεται πουθενα η συνταγογραφηση ειναι πλεον ηλεκτρονικη απι γυναικολογο! Μπορεις να πας και σε μικροβιολογικο χωρις παραπεμπτικο και να κανεις την λεγομενη χοριακη για να επιβεβαιωσεις εγκυμοσυνη! Δεν χρειαζεται καμια προετοιμασια! Το κοστος κυμαινεται απο 15 εως 20€


tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , Aygi είπε:

Το  first step εκανα. Ειναι αξιόπιστο?  Βγηκαν 2 γραμμές.  Η μια εντονη και η αλλη πιο αχνη.. για την εξεταση αιματος χρειαζεται καποια προετοιμασια ? Ειμαι στην επαρχία τωρα στους γονεις μου και ειμαι να σκασω.. Θα φυγω απο βδομαδα απο δω και τοτε θα καταφερω να κανω και την εξεταση αιματος. Πρεπει να παω σε γιατρο να τη γραψει ? Επισης αν παω με το βιβλιάριο υγειας θα φαινεται καπου ότι εχω κανει αυτην την εξεταση ? 

Καλησπερα καλώς όρισες..Έτσι όπως τα περιγράφεις μάλλον μιλάμε για  εγκυμοσυνη..Προσπάθησε να ηρεμήσεις μην σε πιάσει πανικός και όσο πιο σύντομα μπορείς να κανεις την β-χοριακη γιατί με αυτή την εξέταση θα σιγουρευτείς..Έχεις κάποιον άλλο δικό σου να εμπιστευτείς να μην είσαι μόνη σε αυτό γιατί από ότι κατάλαβα δεν μπορείς προς το παρόν να μιλήσεις στους δικούς σου και στο αγόρι σου

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια σας ευχαριστω ολες παρα πολυ για τις απαντησεις σας!!!!  Ναι δεν μπορω να μιλησω στους γονεις μου γιατι φοβαμαι την αντίδραση τους. Και επισης δεν ειναι σιγουρο ακομα. Οσο για το αγορι μου δεν θελω να του το πω απο το τηλεφωνο . Θα σοκαριστει!!! Χρησιμοποιουσαμε προφυλαξεις απλα καποιες φορες φορουσε το προφυλακτικό προς το τελος.. για την εξεταση αυτη θα παω πρωι πρωι ετσι ?? 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 5 λεπτά , Aygi είπε:

Κοριτσια σας ευχαριστω ολες παρα πολυ για τις απαντησεις σας!!!!  Ναι δεν μπορω να μιλησω στους γονεις μου γιατι φοβαμαι την αντίδραση τους. Και επισης δεν ειναι σιγουρο ακομα. Οσο για το αγορι μου δεν θελω να του το πω απο το τηλεφωνο . Θα σοκαριστει!!! Χρησιμοποιουσαμε προφυλαξεις απλα καποιες φορες φορουσε το προφυλακτικό προς το τελος.. για την εξεταση αυτη θα παω πρωι πρωι ετσι ?? 

Ναι φυσικά να σιγουρευτείς πρώτα.Οποια ώρα θέλεις μπορείς να πας απλώς αν πας πρωί το απόγευμα θα την έχεις.. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Aygi είπε:

Κοριτσια σας ευχαριστω ολες παρα πολυ για τις απαντησεις σας!!!!  Ναι δεν μπορω να μιλησω στους γονεις μου γιατι φοβαμαι την αντίδραση τους. Και επισης δεν ειναι σιγουρο ακομα. Οσο για το αγορι μου δεν θελω να του το πω απο το τηλεφωνο . Θα σοκαριστει!!! Χρησιμοποιουσαμε προφυλαξεις απλα καποιες φορες φορουσε το προφυλακτικό προς το τελος.. για την εξεταση αυτη θα παω πρωι πρωι ετσι ?? 

Πηγαινε οτι ωρα θες τα αποτελεσματα βγαινουν γρηγορα σε λιγες ωρες! Δεν απαιτειται καμμια προετοιμασια!

Ευχομαι να μην εισαι εγκυος αν δεν θες εσυ να εισαι εγκυος!

 


tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , MelinaFo είπε:

Πηγαινε οτι ωρα θες τα αποτελεσματα βγαινουν γρηγορα σε λιγες ωρες! Δεν απαιτειται καμμια προετοιμασια!

Ευχομαι να μην εισαι εγκυος αν δεν θες εσυ να εισαι εγκυος!

 

Σ ευχαριστω !!! Απ τη μια χαιρομαι πολυ και θα ηθελα να ειμαι αλλα απ την αλλη φοβαμαι παρα πολυ. Την αντιδραση των γονιων μου . Του αγοριού μου.. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Aygi είπε:

Ωραια. Μια χαρα τοτε.. αχχ θα σκασω μεχρι να μαθω!!!!!

Καταλαβαίνω την αγωνία σου και την ανασφάλεια που νιωθεις.Προς το παρόν αυτο που θα σου ευχηθώ είναι να έχεις το αποτέλεσμα που πραγματικά επιθυμεις!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Beboula25 είπε:

Καταλαβαίνω την αγωνία σου και την ανασφάλεια που νιωθεις.Προς το παρόν αυτο που θα σου ευχηθώ είναι να έχεις το αποτέλεσμα που πραγματικά επιθυμεις!

Ειμαι πολυ μπερδεμενη. Δεν ξερω αν πρεπει να χαρω ή να λυπηθω. Νιωθω ετοιμη για ενα μωρο και θα το ηθελα πολυ απ την αλλη φοβαμαι ..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Aygi είπε:

Ειμαι πολυ μπερδεμενη. Δεν ξερω αν πρεπει να χαρω ή να λυπηθω. Νιωθω ετοιμη για ενα μωρο και θα το ηθελα πολυ απ την αλλη φοβαμαι ..

Να μην φοβάσαι. .. Ότι έρθει θα το αντιμετωπίσεις. ..


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Aygi είπε:

Ειμαι πολυ μπερδεμενη. Δεν ξερω αν πρεπει να χαρω ή να λυπηθω. Νιωθω ετοιμη για ενα μωρο και θα το ηθελα πολυ απ την αλλη φοβαμαι ..

Αφου το θελεις σου ευχομαι τοτε μεσα απο την καρδια μ να εισαι που ειναι το πιθανοτερο και ολα θα γινουν! Μην φοβασαι αφου αυτο θες 


tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , MelinaFo είπε:

Αφου το θελεις σου ευχομαι τοτε μεσα απο την καρδια μ να εισαι που ειναι το πιθανοτερο και ολα θα γινουν! Μην φοβασαι αφου αυτο θες 

Μακαρι να το παρουν ετσι χαλαρα και οι γονεις μου..

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...