Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 5/16/2024 at 7:18 PM, marmaki said:

      Απο online φαρμακείο δεν έκανες την παραγγελία; Ισως αν τους τηλ να προλαβαίνεις να την ακυρώσεις/αλλαξεις. Το έχω κανει, έχω αλλάξει παραγγελία που είχα κάνει μες στην ίδια μέρα 

      Impryl έχει πάρει κάποια κοπέλα? Είναι συμπλήρωμα για αυτές που έχουμε χαμηλή ΑΜΗ. Εγώ κοιτάζω τώρα να τα πάρω, έχουν κάποιο υψηλό κόστος αυτά τα χάπια. 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 5 λεπτά , Aygi είπε:

Σας ευχαριστω πολυ κοριτσια !!!! Ναι φοβαμαι μηπως τρομαξει .. δεν ξερω πως θα το παρει. Τ ειχαμε συζητησει πιο παλια οτι θα θελαμε ενα μωρο στο μελλον.. και οταν λεω στο μελλον εννοω οταν θα τελειωναμε με τις σχολές και θα ειχαμε μια δουλεια.. 

 

Just now, Smile89 είπε:

Οκ ίσως τα πράγματα να έγιναν με διαφορετική σειρά. Όμως όλα για καλό γίνονται.  Έτσι δεν λένε.

Αυτή είναι η λογική πλευρά..Όμως όταν ο άνθρωπος κάνει σχέδια ο Θεός γελάει λέει ο λαός! Πάντα υπάρχει το απρόσμενο τι να κάνουμε θα υπάρχει σίγουρα κάποιος λόγος..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 3 λεπτά , Beboula25 είπε:

Μπράβο είναι έστω μια βάση αυτή έχετε μια σταθερή σχέση και κοινούς στόχους..Και συμφωνώ με τα κοριτσια αν εσείς το θέλετε οι γονείς ακολουθούν..Κάνε λιγάκι υπομονή μέχρι να εξακριβωθεί η κατάσταση σου και έπειτα με τον σύντροφο σου αποφασίζετε..Στην περίπτωση που δεν υπάρχει εγκυμοσυνη και ακόμη δεν είστε έτοιμοι τότε προσοχή και σωστές προφυλάξεις..Άσε που αν δεν ισχύει τώρα σε βλέπω μετά να το αναζητάς αφού από τώρα λες πως το θέλεις και έχεις μπει στην διαδικασία να το σκέφτεσαι θετικά..

Ναι οντως εχεις δικιο..καλα ναι  αρχίζω και συνηθιζω ηδη στην ιδεα και ακομα δεν ειναι σιγουρο τιποτα.. που αν δεν ειμαι οντως θα στενοχωρηθω!

πρίν από 1 λεπτό , Beboula25 είπε:

 

Αυτή είναι η λογική πλευρά..Όμως όταν ο άνθρωπος κάνει σχέδια ο Θεός γελάει λέει ο λαός! Πάντα υπάρχει το απρόσμενο τι να κάνουμε θα υπάρχει σίγουρα κάποιος λόγος..

Έτσι ακριβως.. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Aygi είπε:

Ναι οντως εχεις δικιο..καλα ναι  αρχίζω και συνηθιζω ηδη στην ιδεα και ακομα δεν ειναι σιγουρο τιποτα.. που αν δεν ειμαι οντως θα στενοχωρηθω!

Χαχααχ είμαι σίγουρη! Απλώς αν δεν είσαι ίσως σε κάνει να το σκεφτείς περισσότερο και να αρχίσεις να προσπαθείς με πράξεις ώστε να φτιαξεις το κατάλληλο έδαφος για αυτό..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Beboula25 είπε:

Χαχααχ είμαι σίγουρη! Απλώς αν δεν είσαι ίσως σε κάνει να το σκεφτείς περισσότερο και να αρχίσεις να προσπαθείς με πράξεις ώστε να φτιαξεις το κατάλληλο έδαφος για αυτό..

Πραγματικα γραφεις αυτα που σκεφτομαι!!!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Aygi είπε:

Ναι!!!! Τ ξερεις καλα λοιπον.. 

Αχ ειμαι πολυ χαρούμενηηηη!!!!!! Και πολυ φοβισμένη! 

Νομίζω οι περισσότερες κοπέλες κάπου σε αυτές τις ηλικίες έχουμε περάσει κάτι ανάλογο.. Και εύχομαι να παραμείνεις χαρουμενη όποιο και αν είναι το αποτέλεσμα!!!Οσο για τον φόβο θα τον έχεις ακόμη και αν έχεις αποφασίσει για κάτι τέτοιο 

  • Μπερδεμένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Beboula25 είπε:

Νομίζω οι περισσότερες κοπέλες κάπου σε αυτές τις ηλικίες έχουμε περάσει κάτι ανάλογο.. Και εύχομαι να παραμείνεις χαρουμενη όποιο και αν είναι το αποτέλεσμα!!!Οσο για τον φόβο θα τον έχεις ακόμη και αν έχεις αποφασίσει για κάτι τέτοιο 

Σ ευχαριστώ για τ καλα σ λογια.. ανυπομονώ για να μαθω τ αποτελέσματα.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Aygi είπε:

Σ ευχαριστώ για τ καλα σ λογια.. ανυπομονώ για να μαθω τ αποτελέσματα.

Να είσαι καλα..Καλό ξημέρωμα και κοιτα μέχρι να σιγουρευτεις να είσαι ήρεμη.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερουδια απο μενα. Είμαι καινουρια στην παρεουλα σας, εψαχνα για συμπτωματα στο google και επεσα πανω σας να διαβαζω τα θεματακια σας.

Αποφασισα να πω και γω την ιστοριουλα μου γτ κοριτσια ειμαι αρκετα μπερδεμενη και ανχωμενη. Ειμαι στις προσπαθειες με τον συζηγο μου εδω και 4 περιπου μηνες, εχω κυκλο 28 ημερων, αν και τον προηγουμενο ειρθε 2 μερες νωριτερα, τελος παντων μην μακρυγορω, περιμενα 3/3 την περιοδο μου και τιποτα μεχρι τωρα. ΕΧΩ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ....εκανα ομως τεστ την πρωτη μερα καθυστερησης ΑΡΝΗΤΙΚΟΤΑΤΟ.....και τωρα φοβαμαι να επαναλαβω καποιο τεστ. επισης πονους περιοδου ειχα πριν την αναμενομενη μερα μετα τιποτα, η αληθεια εχω κατι ψιλοενοχλησεις, οπως δεξια πολυ χαμηλα στην κοιλια, δεν ξερω ωοθηκες ειναι εκει δεν εχω ιδεα, στη μεση μου....καμια σχεση με πονους περιοδου ομως τωρα πια. και φυσικα εχω υγρα.  κοριτσια πειτε την γνωμη σας.  :?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Neraidoula86 είπε:

Καλημερουδια απο μενα. Είμαι καινουρια στην παρεουλα σας, εψαχνα για συμπτωματα στο google και επεσα πανω σας να διαβαζω τα θεματακια σας.

Αποφασισα να πω και γω την ιστοριουλα μου γτ κοριτσια ειμαι αρκετα μπερδεμενη και ανχωμενη. Ειμαι στις προσπαθειες με τον συζηγο μου εδω και 4 περιπου μηνες, εχω κυκλο 28 ημερων, αν και τον προηγουμενο ειρθε 2 μερες νωριτερα, τελος παντων μην μακρυγορω, περιμενα 3/3 την περιοδο μου και τιποτα μεχρι τωρα. ΕΧΩ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ....εκανα ομως τεστ την πρωτη μερα καθυστερησης ΑΡΝΗΤΙΚΟΤΑΤΟ.....και τωρα φοβαμαι να επαναλαβω καποιο τεστ. επισης πονους περιοδου ειχα πριν την αναμενομενη μερα μετα τιποτα, η αληθεια εχω κατι ψιλοενοχλησεις, οπως δεξια πολυ χαμηλα στην κοιλια, δεν ξερω ωοθηκες ειναι εκει δεν εχω ιδεα, στη μεση μου....καμια σχεση με πονους περιοδου ομως τωρα πια. και φυσικα εχω υγρα.  κοριτσια πειτε την γνωμη σας.  :?

Καλη σου μερα.Συμφωνα με αυτα που λες και κρινοντας απ τη δικη μου ιστορια,μαλλον εισαι εγκυος μικρη μου.Κι εμενα σταματησαν τα συμωματα περιπλυ μια μερα πριν την αναμενωμενη περιοδο.Οι ενοχλησεις που λες,ειναι,φανταζομαι,μικροτσιμπιματα και τραβηγματα δεξια ή αριστερα της κοιλιας σου.Ευχομαι να εισαι εγκυουλα!!!παντως μια χοριακη τωρα θα επιβεβαιωνε το γεγονος.Οσο για τα τεστ. .δεν ειμαι η καταλληλη να μιλησω.Δε με πανε..κι εμενα αρνητικο μου χε βγει.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου @zina7777 μου. εισαι εγκυος εσυ?  τι όμορφα.....!!! ειχες κανει τεστ και ηταν αρνητικο? ειχες καθυστερηση οταν το εκανες? Δε ξερω απλα το να ξαναμπω στη διαδικασια να κανω τεστ ή χοριακη λιγο με ανγχωνει, λεω να περιμενω μερικες μερες να δω θα μου ερθει? Δε ξερω.....

Σε ευχαριστω παρα πολύ ομως!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Neraidoula86 είπε:

Γεια σου @zina7777 μου. εισαι εγκυος εσυ?  τι όμορφα.....!!! ειχες κανει τεστ και ηταν αρνητικο? ειχες καθυστερηση οταν το εκανες? Δε ξερω απλα το να ξαναμπω στη διαδικασια να κανω τεστ ή χοριακη λιγο με ανγχωνει, λεω να περιμενω μερικες μερες να δω θα μου ερθει? Δε ξερω.....

Σε ευχαριστω παρα πολύ ομως!!

Εκανα clear blue 3 μερες πριν με αρνητικο δεικτη και χοριακη 2μερες  πριν με ενδειξη 40 κατι. Θεωρητικα λενε κοντα στο 20 δεικτη χοριακης δειχνει.σ εμενα ..δεν εδειξε.περιμενε κανα δυο μερες ακομα αν θελεις και πηγαινε παρασκευη να ξερεις.Εγω πηγα με φοβο μην εχω κατι..ενιωθα πολυ περιεργα...

Link to comment
Share on other sites

Just now, zina7777 είπε:

Εκανα clear blue 3 μερες πριν με αρνητικο δεικτη και χοριακη 2μερες  πριν με ενδειξη 40 κατι. Θεωρητικα λενε κοντα στο 20 δεικτη χοριακης δειχνει.σ εμενα ..δεν εδειξε.περιμενε κανα δυο μερες ακομα αν θελεις και πηγαινε παρασκευη να ξερεις.Εγω πηγα με φοβο μην εχω κατι..ενιωθα πολυ περιεργα...

Ζηνουλα μου μα σου πω την αληθεια...και εγω πιο πολύ σκεφτομαι οτι μηπως εχω κατι άλλο. δεν μου εχει ξανασυμβει να εχω καθυστερηση, νιωθω παραξενα. εχω βγει απο τον ρυθμο μου κιολας αυτες τις μερες.

λοιπον λεω να παω για μια χοριακούλα την Παρασκευη το πρωι αν δε εχει ερθει η περιοδος μου νωριτερα βεβαια. Ουφφφ αντε να περασουν κι αυτες οι μερες......!

Συγχαρητηρια για την εγκυμοσυνη σου...σου ευχομαι μια υπεροχη και ηρεμη εγκυμοσυνη, με το καλο να κρατησεις το σπορακι σου στην αγκαλια σου.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...