Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Σκέψου ότι η κορούλα μου δεν ήταν ΑΑ,όπως πχ το πρώτο που βάλαμε και δεν έγινε καν εμφύτευση και όπως αυτό τώρα που εξελίχθηκε σε βιοχημική 

      Θέμα τύχης μάλλον είναι που θα βρεθεί το υγιή έμβρυο !!

      να την χαίρεσαι την κορούλα σου και εύχομαι σύντομα να της κανείς το αδελφάκι !!! 

      • Ευχαριστώ 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

45 minutes ago, kido said:

Καλημέρα η γυναικολογος μου είπε να πιω ceclor 750 για 4 μέρες μόνο 1 ανά 12 ώρες. Ειναι ασφαλης ειπε και για εγκυμοσυνης περιπτωση. Μου φανηκε λίγο... εγώ περιμενα μια βδομάδα για σίγουρα. Τι λέτε? 

Καλημέρα! @kido εγώ θα έλεγα να ακουσεις τη γιατρό σου κορίτσι μου! Εμένα πάντως δεν μου ήρθε περίοδος χτες περίμενα αλλά τίποτα ακόμα. Έκανα τεστ το πρωί αλλά βγήκε αρνητικό. Ίσως βιάστηκα λίγο ή θα μου έρθει με μια μικροκαθυστερηση.. τα καφέ πάντως στο σερβιετακι έχουν σταματήσει από χτες..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 34 λεπτά , Efouko είπε:

Καλημέρα! @kido εγώ θα έλεγα να ακουσεις τη γιατρό σου κορίτσι μου! Εμένα πάντως δεν μου ήρθε περίοδος χτες περίμενα αλλά τίποτα ακόμα. Έκανα τεστ το πρωί αλλά βγήκε αρνητικό. Ίσως βιάστηκα λίγο ή θα μου έρθει με μια μικροκαθυστερηση.. τα καφέ πάντως στο σερβιετακι έχουν σταματήσει από χτες..

Μακάρι να είσαι έγκυος!!

  • Μου αρέσει 1
  • Μπερδεμένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dimitr@17 είπε:

Γεια σας κοριτσια μου τι κανετε?εγω μολις σχολασς απο την δουλεια...τα ιδθια εγω...πρηξιμο και υγρα στο φουλ..σαν μπαλονι νιωθω την κοιλια μου...

Άντε να μας πεις τα ευχάριστα ρε Δημητρούλα. Μακάρι να είναι σύμπτωμα. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, kido said:

Μακάρι να είσαι έγκυος!!

Μακααααρι απ' το στόμα σου και στου θεού τ αυτί αλλά το τεστ μας γειωσε κανονικά πουρνο πουρνο!!! Μόλις τελείωσα σούπερ μάρκετ λαϊκές και κάθισα να πιω λίγο καφεδακι. Εσύ @kido μου καλύτερα είσαι;

2 hours ago, Dimitr@17 said:

Γεια σας κοριτσια μου τι κανετε?εγω μολις σχολασς απο την δουλεια...τα ιδθια εγω...πρηξιμο και υγρα στο φουλ..σαν μπαλονι νιωθω την κοιλια μου...

Καλή ξεκούραση τώρα Δημητρούλα!!! Αιντε όλες μαζι να φουσκωσουμε εύχομαι !!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας μελλοντικες γκαστρουλες και μελλοντικες μανουλες.

Συννεφιασμενα τα Γιαννενα σημερα.Λαχανοντολμαδες αυγολεμονο σημερα στο μενου.

Τα νεα σας!!διαβαζω για συμπτωματα και πολυ χαιρομαι...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , Efouko είπε:

Μακααααρι απ' το στόμα σου και στου θεού τ αυτί αλλά το τεστ μας γειωσε κανονικά πουρνο πουρνο!!! Μόλις τελείωσα σούπερ μάρκετ λαϊκές και κάθισα να πιω λίγο καφεδακι. Εσύ @kido μου καλύτερα είσαι;

Καλή ξεκούραση τώρα Δημητρούλα!!! Αιντε όλες μαζι να φουσκωσουμε εύχομαι !!!

Αντε να δουμε τι καναμε και αυτον τον μηνα...

πρίν από 11 λεπτά , zina7777 είπε:

Γεια σας μελλοντικες γκαστρουλες και μελλοντικες μανουλες.

Συννεφιασμενα τα Γιαννενα σημερα.Λαχανοντολμαδες αυγολεμονο σημερα στο μενου.

Τα νεα σας!!διαβαζω για συμπτωματα και πολυ χαιρομαι...

Εγω θα φτιαξω κοτοπουλο με πατατουλες στον φουρνο....και εδω αθηνα συννεφια εχουμε

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Dimitr@17 said:

Αντε να δουμε τι καναμε και αυτον τον μηνα...

Εγω θα φτιαξω κοτοπουλο με πατατουλες στον φουρνο....και εδω αθηνα συννεφια εχουμε

Εδώ Θεσσαλονίκη έβγαλε ήλιο και έχει 22 βαθμούς σκασμο!! Εμείς θα πάμε για επιτραπέζια σε κάτι φίλους μας και θα γουρουνιασουμε απ'έξω :-D 

Πάντως αν δεν μου έρθει μέχρι τη δευτέρα θα πάω για χωριακη

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 31 λεπτά , Efouko είπε:

Μακααααρι απ' το στόμα σου και στου θεού τ αυτί αλλά το τεστ μας γειωσε κανονικά πουρνο πουρνο!!! Μόλις τελείωσα σούπερ μάρκετ λαϊκές και κάθισα να πιω λίγο καφεδακι. Εσύ @kido μου καλύτερα είσαι;

Καλή ξεκούραση τώρα Δημητρούλα!!! Αιντε όλες μαζι να φουσκωσουμε εύχομαι !!!

Καλύτερα από τι; Έχω αέρια ακομα και γενικά εντερικά υπαρχει κινητικότητα Χαχα!!! Αύριο θα ξεκινήσω την αντιβίωση γιατί θέλω να βγω απόψε και πάμε αλκοόλ δεν πάει.. ελπίζω να μου περάσουν μόλις την ξεκινήσω. Άλλα συμπτώματα φουσκώνει το στήθος σιγά σιγά απλά αυτό το έχω κάθε φορά. Υγρά δεν έχω πάντως.

πρίν από 3 λεπτά , Efouko είπε:

Εδώ Θεσσαλονίκη έβγαλε ήλιο και έχει 22 βαθμούς σκασμο!! Εμείς θα πάμε για επιτραπέζια σε κάτι φίλους μας και θα γουρουνιασουμε απ'έξω :-D 

Πάντως αν δεν μου έρθει μέχρι τη δευτέρα θα πάω για χωριακη

Ναι μην απορείς με το αρνητικό τεστ. Δεν είναι νωρίς ακόμα; Ποια μέρα είσαι και Ποιο τεστ έκανες; 

Ακυρο διάβασα ότι είσαι 1η μέρα καθυστέρησης.Υππμονη λίγες μέρες. Συμφωνώ για χοριακη Δευτέρα! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, kido said:

Καλύτερα από τι; Έχω αέρια ακομα και γενικά εντερικά υπαρχει κινητικότητα Χαχα!!! Αύριο θα ξεκινήσω την αντιβίωση γιατί θέλω να βγω απόψε και πάμε αλκοόλ δεν πάει.. ελπίζω να μου περάσουν μόλις την ξεκινήσω. Άλλα συμπτώματα φουσκώνει το στήθος σιγά σιγά απλά αυτό το έχω κάθε φορά. Υγρά δεν έχω πάντως.

Ναι μην απορείς με το αρνητικό τεστ. Δεν είναι νωρίς ακόμα; Ποια μέρα είσαι και Ποιο τεστ έκανες; 

Ακυρο διάβασα ότι είσαι 1η μέρα καθυστέρησης.Υππμονη λίγες μέρες. Συμφωνώ για χοριακη Δευτέρα! 

Ε ναι γιατί είχα πριν 3 μέρες καφέ υγρά στο σερβιετακι αλλά σταμάτησαν. Και έλεγα θα μου έρθει αλλά τίποτα. Και γω επειδή θα πιούμε σήμερα για αυτό το έκανα πιο πολύ σήμερα απ' την πρώτη μέρα καθυστερησης. Είχε ξεμεινει ένα στο ντουλάπι και λέω δε το κανεις; Έχω ενοχλησεις όμως στη κοιλιά σαν να πάει να μου έρθει.. θα δειξει. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 26 λεπτά , Efouko είπε:

Εδώ Θεσσαλονίκη έβγαλε ήλιο και έχει 22 βαθμούς σκασμο!! Εμείς θα πάμε για επιτραπέζια σε κάτι φίλους μας και θα γουρουνιασουμε απ'έξω :-D 

Πάντως αν δεν μου έρθει μέχρι τη δευτέρα θα πάω για χωριακη

Ναι να πας καλο μ αν δεν σου ερθει...ποτε δεν ξερεις...οσο δεν ερχεται παντα ελπιζουμε

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Dimitr@17 said:

Ναι να πας καλο μ αν δεν σου ερθει...ποτε δεν ξερεις...οσο δεν ερχεται παντα ελπιζουμε

Χαχαχαχαχααχ η ελπίδα πεθαίνει τελευταία Δημητρουλαααα :-D fingers crossed σαν τα παιδάκια χαχαχαχα

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , Efouko είπε:

Χαχαχαχαχααχ η ελπίδα πεθαίνει τελευταία Δημητρουλαααα :-D fingers crossed σαν τα παιδάκια χαχαχαχα

Εννοειται κ εγω περιμενω να περασουν οι μερες να δω τι εκανα.αυτον τον.μηνα...το αλλο σαββατο θα ξερω..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Dimitr@17 said:

Εννοειται κ εγω περιμενω να περασουν οι μερες να δω τι εκανα.αυτον τον.μηνα...το αλλο σαββατο θα ξερω..

Άιντε να δούμε... Πάντως τόσο πρήξιμο που λες ότι έχεις από νωρίς εμένα δε μου χει ξανατυχει.. μπορεί να είναι καλό!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Efouko είπε:

Άιντε να δούμε... Πάντως τόσο πρήξιμο που λες ότι έχεις από νωρίς εμένα δε μου χει ξανατυχει.. μπορεί να είναι καλό!!!

Η μπορει να εχω θεμα με το εντερο κ να μην το ξερω κ να εχω πρηξιμο...χαχακαι το στηθος δεν μπορω να πω...ποναει αρκετα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...