Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Χμ δεν ξερω..παντως μέτρα την πίεση να δεις πόσο έχεις 

      έφαγα τώρα σαλατουλα με φετα και συνήλθα ! πάντως με το λίγο που έφαγα πριν πιροσκί και λίγους ξηρούς καρπούς δεν μου πέρασε  ! 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

33 minutes ago, Κελυ 32 said:

Και εγω αρχισα να νιωθω οτι θα αδιαθετησω...θα δειξει...τα καφε ειναι καλο δειγμα..κανε απο Δευτερα μια χοριακουλα αν δεν σου ερθει!!! Ευχομαι να ειναι ολα καλα!

Καλα ειμαι...νιωθω οτι θα αδιαθετησω αυριο μεθαυριο! Τα καφε ειναι καλο δειγμα! Αν δεν σου ερθει μεχρι αυριο κανε μια χοριακουλαααα τη Δευτερα!

Ωχχχ! Εστειλα δυο φορες! Χεχε

Χαχαχαχαχααχ συμβαίνει!!! Μακάρι να μη μου έρθει γιατί και άλλες φορές είχα καφέ πριν ξεκινήσει η ροη αλλά τώρα τίποτα κόπηκαν τελείως ... Τι να πω το εύχομαι..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, kido είπε:

Εδωσα ουρα για καλλιέργεια και τώρα πρέπει να πάρω αντιβιωση γιατί βρέθηκε e coli. Ειχε ο άντρας μου το ίδιο. Έτσι μου μπήκαν υποψίες

Α ναι το είχες γράψει!Κι εγώ που ψάχνομαι τώρα με τα μικρόβια διαβάζω ότι είναι πολύ συνηθισμένη η εμφάνιση τους κατά τη διάρκεια της εγκυμοσύνης!Και αφού και η αντιβίωση είναι συμβατή,δεν έχεις θέμα!


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοπελες μου απο το χιονισμενο Λονδινο.. 

Κοπελιτσες που περιμενουν αυτες τις μερες πως πατε απο συμπτωματα;

Ευχομαι σε οσες ΔΕΝ περιμενουν συντομα να μας πουν τα ευχαριστα νεα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

11 ώρες πρίν, zina7777 είπε:

Ξερει καμια συμπτωματα αυξημενου ζακχαρου?!

Ναι, ξέρω πως στον υπέρηχο φαίνεται ένα αρκετά μεγάλο μωρό σε σχέση με την ηλικία κύησης.Γιατί Ρωτάς? Τι υποπτεύεσαι?

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, RaFa2905 είπε:

Καλημερα κοπελες μου απο το χιονισμενο Λονδινο.. 

Κοπελιτσες που περιμενουν αυτες τις μερες πως πατε απο συμπτωματα;

Ευχομαι σε οσες ΔΕΝ περιμενουν συντομα να μας πουν τα ευχαριστα νεα!

Καλημέρα τι το εστρωσε? Τι ωραία! Εγώ  ΔΕΝ περιμένω σε μια βδομάδα και έχω απλά πρισμενο στήθος. Ούτε υγρά ούτε πονακια ούτε τιποτα! Κρίμα γιατί είχαμε επαφες ακριβώς στο θετικό τεστ οωρρηξιας, αλλά ας μην προτρεχω! Θα σας πω 25/3!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , Ασία είπε:

Ναι, ξέρω πως στον υπέρηχο φαίνεται ένα αρκετά μεγάλο μωρό σε σχέση με την ηλικία κύησης.Γιατί Ρωτάς? Τι υποπτεύεσαι?

Καλημερα.εχω αισθημα παραξενο.πινω πολυ νερο και ουρηση συχνη,κατ επεκταση.Με σφιγγει η βερα νιωθω πρισμενα τα ακρα και μου ιδρωνουν οι παλαμες.

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , zina7777 είπε:

Καλημερα.εχω αισθημα παραξενο.πινω πολυ νερο και ουρηση συχνη,κατ επεκταση.Με σφιγγει η βερα νιωθω πρισμενα τα ακρα και μου ιδρωνουν οι παλαμες.

Πολυουρια και πολυδιψια και ιδρωμενες παλαμες ςιναι συμπτωματα διαβητη... Γενικα εχεις αυξημενο σακχαρο? Καλο θα ηταν να μιλαγες με το γιατρό σου αυριο μην τυχόν και θελει να κανεις εξετασεις... Εχεις βαλει βάρος γενικα? 

 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, Beboula25 είπε:

Καλημέρα κοριτσια

@Efouko τι γίνεται; Αν δεν έρθει θα κανεις χοριακη αύριο; @Κελυ 32 πως είσαι κοριτσάκι μου; 

Καλημεραααα!!! Καλα ειμαι εσυ?? @Beboula25??? Προς το παρον χωρις ιδιαιτερα συμπτωματα..Εσυ??

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Κελυ 32 είπε:

Καλημεραααα!!! Καλα ειμαι εσυ?? @Beboula25??? Προς το παρον χωρις ιδιαιτερα συμπτωματα..Εσυ??

Μπράβο κρατα γερά χαχαχ..  Καλα είμαι μόνο λίγο πονοκοιλο βγήκαμε για φαγητό εχθές και μαλλον κάτι ήταν μάπα φαγητό ποτό δεν ξέρω 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Beboula25 είπε:

Μπράβο κρατα γερά χαχαχ..  Καλα είμαι μόνο λίγο πονοκοιλο βγήκαμε για φαγητό εχθές και μαλλον κάτι ήταν μάπα φαγητό ποτό δεν ξέρω 

Ωχχ!!! Περαστικαα!! Προσεχε τωρα μην κρυωσεις! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Κελυ 32 είπε:

Ωχχ!!! Περαστικαα!! Προσεχε τωρα μην κρυωσεις! 

Ευχαριστώ!Ενταξει καλα είμαι,θα ετοιμάσω κάτι ελαφρύ να φάω κ θα φτιάξει.Εκτος αν είναι περιοδου και με έπιασαν νωρίτερα 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Beboula25 είπε:

Ευχαριστώ!Ενταξει καλα είμαι,θα ετοιμάσω κάτι ελαφρύ να φάω κ θα φτιάξει.Εκτος αν είναι περιοδου και με έπιασαν νωρίτερα 

Μακαρι να μην ειναι περιοδου!!!! Αντε να περασει αυτη η βδομαδα να μαθουμε ολες τι συμβαινει...Εγω πλεον εχω μπερδευτει! Δεν μπορεις να βγαλεις ακρη τελικα πριν την καθυστερηση!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...