Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Bluee19 είπε:

      Συναγωνίστριες εύχομαι σε όλες καλή Ανάσταση και καλό Πάσχα με υγεία !!! 
      Στις εγκυολες μας να έχουν μια γλυκιά εγκυμοσύνη και σύντομα να κρατήσουν τα θαύματακια τους στην αγκαλιά τους!!! Και σε όλες τις υπόλοιπες που ακόμη προσπαθούμε σύντομα να έρθει και σε εμάς το θαύμα 🙏🏼

       

      καλή ανάσταση κορίτσι μ ! εσωτερική και εξωτερική! το επόμενο πάσχα να χεις  μια κοιλιτσα τούρλα! 

      • Λουλούδια 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

5 ώρες πρίν, kido είπε:

Καλημέρα η γυναικολογος μου είπε να πιω ceclor 750 για 4 μέρες μόνο 1 ανά 12 ώρες. Ειναι ασφαλης ειπε και για εγκυμοσυνης περιπτωση. Μου φανηκε λίγο... εγώ περιμενα μια βδομάδα για σίγουρα. Τι λέτε? 

Γεια σου kido.. Οι 500mg είναι για μια εβδομάδα σίγουρα και παραπάνω μέρες δλδ. οποτε εσένα που είναι πιο δυνατή σου λέει για 4 μέρες μάλλον πάει και με την περίπτωση.Υπαρχει και για πιο λιγες μέρες οποτε μια χαρά μην ανησυχείς η γιατρος ξέρει.Περαστικα εύχομαι  

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 14 λεπτά , Κελυ 32 είπε:

Γεια σας κοριτσια!!! Τι κανετε? Οσες περιμενετε σε λιγες μερες πως πατε απο συμπτωματα? Εγω τιποτα ιδιαιτερο...Λιγες κραμπες...αλλα σε νορμαλ επιπεδο..

Πρηξιμο κελυ μου πολυ πρηξιμο....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 33 λεπτά , Κελυ 32 είπε:

Γεια σας κοριτσια!!! Τι κανετε? Οσες περιμενετε σε λιγες μερες πως πατε απο συμπτωματα? Εγω τιποτα ιδιαιτερο...Λιγες κραμπες...αλλα σε νορμαλ επιπεδο..

Εγώ τίποτα μόνο στήθος...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dimitr@17 said:

Η μπορει να εχω θεμα με το εντερο κ να μην το ξερω κ να εχω πρηξιμο...χαχακαι το στηθος δεν μπορω να πω...ποναει αρκετα...

Just now, Efouko said:
1 hour ago, Dimitr@17 said:

Η μπορει να εχω θεμα με το εντερο κ να μην το ξερω κ να εχω πρηξιμο...χαχακαι το στηθος δεν μπορω να πω...ποναει αρκετα...

Λάθος ποστ έγινε χαχαχαχαχ ! Θα φανεί κάτσε απ' την άλλη βδομάδα θα ξεκαθαρίσει το τοπίο!!!

1 hour ago, Κελυ 32 said:

Γεια σας κοριτσια!!! Τι κανετε? Οσες περιμενετε σε λιγες μερες πως πατε απο συμπτωματα? Εγω τιποτα ιδιαιτερο...Λιγες κραμπες...αλλα σε νορμαλ επιπεδο..

Καλά Κέλλυ μου εγώ είχα καφέ πριν 2 μέρες αλλά σταμάτησαν.. περίμενα χτες περίοδο αλλά τπτ ακόμα.. έκανα και τεστ αρνητικό . Ένα μπερδεμα γενικώς! Εσύ τι κάνεις;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

8 ώρες πρίν, kido είπε:

Καλημέρα η γυναικολογος μου είπε να πιω ceclor 750 για 4 μέρες μόνο 1 ανά 12 ώρες. Ειναι ασφαλης ειπε και για εγκυμοσυνης περιπτωση. Μου φανηκε λίγο... εγώ περιμενα μια βδομάδα για σίγουρα. Τι λέτε? 

Τι έπαθες;


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 41 λεπτά , ntemiiiiii είπε:

Τι έπαθες;

Εδωσα ουρα για καλλιέργεια και τώρα πρέπει να πάρω αντιβιωση γιατί βρέθηκε e coli. Ειχε ο άντρας μου το ίδιο. Έτσι μου μπήκαν υποψίες

Επεξεργάστηκαν by kido
Link to comment
Share on other sites

19 ώρες πρίν, Vila είπε:

@noni90 θύμησε μου λιγάκι τι δοσολογία σου έχει δώσει από γκλουκοφαζ? Εγώ παίρνω ένα 1000αρι την ημέρα, μισό το μεσημέρι και μισό το βράδυ. Τα ξεκίνησα περίπου πριν 2 μήνες, στην αρχή δεν είχα ενοχλήσεις αλλά τώρα τελευταία πολύ ανακάτεμα στο στομάχι.. εσύ πόσο καιρό τα παίρνεις? 

Κοριτσι τώρα το είδα...μου έδωσε για 2 βδομάδες  1 850αρι κάθε μέσημερι, και μετά ένα μεσημέρι ένα βράδυ... βέβαια εγώ το παίρνω γύρω στις 12 γτ εκείνη την ώρα τρώω στη δουλειά κ μετά ξανά τρώω στις 5. Δε ξέρω αν πειράζει....

Τα παίρνω 2 βδομάδες  περίπου τώρα σε 2 μέρες θα ξεκινήσω κ το βράδυ κ Άγιος ο θεός. 

Απο συμπτώματα πρόσεξα ότι αν δεν είμαι καλά φαγωμένη μου κάνει κ εμένα ναυτίες και μερικές φορές κ φουσκώματα. Έχει βελτιωθεί ο κύκλος σου καθόλου; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 6 λεπτά , Antonia_GR είπε:

καλησπερα στην ομορφη παρεα! Μου λειψατε! Τι γινεται? Εχουμε εγκυουλες? Εγω τρεχω συνεχεια με τα τριδυμακια μου

Τριδυμα ε? Ουαυου! Δυσκολα αλλα ωραια είναι? Κοριτσακια αγοράκια τι?! Να σου ζήσουν! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 28 λεπτά , noni90 είπε:

Κοριτσι τώρα το είδα...μου έδωσε για 2 βδομάδες  1 850αρι κάθε μέσημερι, και μετά ένα μεσημέρι ένα βράδυ... βέβαια εγώ το παίρνω γύρω στις 12 γτ εκείνη την ώρα τρώω στη δουλειά κ μετά ξανά τρώω στις 5. Δε ξέρω αν πειράζει....

Τα παίρνω 2 βδομάδες  περίπου τώρα σε 2 μέρες θα ξεκινήσω κ το βράδυ κ Άγιος ο θεός. 

Απο συμπτώματα πρόσεξα ότι αν δεν είμαι καλά φαγωμένη μου κάνει κ εμένα ναυτίες και μερικές φορές κ φουσκώματα. Έχει βελτιωθεί ο κύκλος σου καθόλου; 

Από τον πρώτο μήνα κιόλας βελτιώθηκε πολύ!! Από 35 που ήταν πήγε στίς 29 μέρες! Τώρα περιμένω να δω σε αυτόν τον κύκλο πως θα τα πάω.

Από κιλά εσύ πώς είσαι? Εγώ 72 κιλά με 1,74 ύψος. Είπες ότι έχασες 5 κιλά έτσι? Προσπαθώ κι εγώ σαν πρώτο στόχο να κατέβω στά 68- 70 που ήμουν και παλαιότερα. Έχασα 2 κιλά από τότε που πήρα το χάπι γιατί προσέχω κιόλας τη ζάχαρη.


XDXPp2.png

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Antonia_GR said:

καλησπερα στην ομορφη παρεα! Μου λειψατε! Τι γινεται? Εχουμε εγκυουλες? Εγω τρεχω συνεχεια με τα τριδυμακια μου

Πωωωωω χαρά στο κουράγιο σου!!! Να σου ζήσουν !!!

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Efouko είπε:

Λάθος ποστ έγινε χαχαχαχαχ ! Θα φανεί κάτσε απ' την άλλη βδομάδα θα ξεκαθαρίσει το τοπίο!!!

Καλά Κέλλυ μου εγώ είχα καφέ πριν 2 μέρες αλλά σταμάτησαν.. περίμενα χτες περίοδο αλλά τπτ ακόμα.. έκανα και τεστ αρνητικό . Ένα μπερδεμα γενικώς! Εσύ τι κάνεις;

Και εγω αρχισα να νιωθω οτι θα αδιαθετησω...θα δειξει...τα καφε ειναι καλο δειγμα..κανε απο Δευτερα μια χοριακουλα αν δεν σου ερθει!!! Ευχομαι να ειναι ολα καλα!

2 ώρες πρίν, Efouko είπε:

Λάθος ποστ έγινε χαχαχαχαχ ! Θα φανεί κάτσε απ' την άλλη βδομάδα θα ξεκαθαρίσει το τοπίο!!!

Καλά Κέλλυ μου εγώ είχα καφέ πριν 2 μέρες αλλά σταμάτησαν.. περίμενα χτες περίοδο αλλά τπτ ακόμα.. έκανα και τεστ αρνητικό . Ένα μπερδεμα γενικώς! Εσύ τι κάνεις;

Καλα ειμαι...νιωθω οτι θα αδιαθετησω αυριο μεθαυριο! Τα καφε ειναι καλο δειγμα! Αν δεν σου ερθει μεχρι αυριο κανε μια χοριακουλαααα τη Δευτερα!

πρίν από 3 λεπτά , Κελυ 32 είπε:

Και εγω αρχισα να νιωθω οτι θα αδιαθετησω...θα δειξει...τα καφε ειναι καλο δειγμα..κανε απο Δευτερα μια χοριακουλα αν δεν σου ερθει!!! Ευχομαι να ειναι ολα καλα!

Καλα ειμαι...νιωθω οτι θα αδιαθετησω αυριο μεθαυριο! Τα καφε ειναι καλο δειγμα! Αν δεν σου ερθει μεχρι αυριο κανε μια χοριακουλαααα τη Δευτερα!

Ωχχχ! Εστειλα δυο φορες! Χεχε

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...